TOPKLASSE

STAND
1. GVVV  +2715394866-40+26
2. HHC Hardenberg27143104555-39+16
3. Spakenburg  +2713684550-36+14
4. IJsselmeervogels2712874455-38+17
5. Rijnsburgse Boys2712784362-38+24
6. Kozakken Boys27134104354-46+8
7. ONS Boso Sneek27132124149-55-6
8. Scheveningen27124114041-40+1
9. Excelsior Maassluis27123123940-49-9
10. FC Lisse2710893836-42-6
11. Barendrecht27121143746-49-3
12. Capelle27107103735-39-4
13. Noordwijk2789103338-52-14
14. Excelsior '312784152850-68-18
15. Katwijk2775152645-58-13
16. Ter Leede2764172230-63-33
WEDSTRIJDEN
19 april:
Barendrecht - Katwijk 14.30
FC Lisse - Excelsior '31 14.30
HHC Hardenberg - Scheveningen 14.30
Noordwijk - Spakenburg 14.30
Rijnsburgse Boys - Capelle 14.30
Ter Leede - Excelsior M. 14.30
ONS Boso Sneek - Kozakken Boys 15.00
IJsselmeervogels - GVVV 15.00
VOLGENDE WEDSTRIJDEN
3 mei:
Capelle - Barendrecht 14.30
Excelsior '31 - IJsselmeervogels 14.30
GVVV - Rijnsburgse Boys 14.30
Katwijk - Noordwijk 14.30
Kozakken Boys - FC Lisse 14.30
ONS Boso Sneek - Excelsior M. 14.30
Scheveningen - Ter Leede 14.30
Spakenburg - HHC Hardenberg 14.30
EERSTE PERIODE
GVVV106131929-14+15
Kozakken Boys106131922-16+6
IJsselmeervogels105321822-13+9
Capelle105321812-8+4
Barendrecht105141618-16+2
FC Lisse10442169-8+1
ONS Boso Sneek105051513-20-7
HHC Hardenberg104241417-16+1
Excelsior '31104241425-250
Spakenburg103431312-10+2
Scheveningen104151314-15-1
Rijnsburgse Boys103341217-15+2
Noordwijk103341212-21-9
Katwijk103161013-16-3
Excelsior M.103161011-21-10
Ter Leede10127512-24-12
TWEEDE PERIODE
Spakenburg107122229-13+16
Excelsior M.107032123-17+6
HHC Hardenberg106131920-12+8
IJsselmeervogels105321820-12+8
Kozakken Boys105231722-20+2
Scheveningen105141615-150
Rijnsburgse Boys104241424-16+8
GVVV104241420-15+5
ONS Boso Sneek104241425-250
Excelsior '31104151314-22-8
Barendrecht104061217-20-3
FC Lisse103341216-23-7
Ter Leede10325119-19-10
Noordwijk102441013-18-5
Katwijk10217715-26-11
Capelle10136610-19-9
DERDE PERIODE
Rijnsburgse Boys75201721-7+14
GVVV75021517-11+6
Capelle74121313-12+1
HHC Hardenberg74031218-11+7
ONS Boso Sneek74031211-10+1
Scheveningen73221112-10+2
Noordwijk73221113-130
FC Lisse73131011-110
Spakenburg7313109-13-4
Katwijk7232917-16+1
Barendrecht7304911-13-2
IJsselmeervogels7223813-130
Excelsior M.722386-11-5
Kozakken Boys7214710-100
Ter Leede720569-20-11
Excelsior '317016111-21-10
TOPSCORERS
Scroll Up
Drag to Scroll Up/Down
Scroll Down
Rijnsburgse Boys


Raily Ignacio

 

25   

Excelsior '31Denis Mahmudov 19
HHC HardenbergHielke Penterman 17
HHC HardenbergSargon Gouriye 16
GVVVDennis van Meegdenburg 16
Kozakken BoysArif Irilmazbilek 16
SpakenburgKees Tol 15
BarendrechtDaniël Esajas 14
SpakenburgMaurice van der Wilt 14
ONS Boso SneekMartijn Roosenburg 12
Excelsior '31Hakim Ezafzafi 12
Kozakken BoysIsmael Yildirim 12
Excelsior MaassluisKevin Vink 12
IJsselmeervogelsThomas Verheijdt 12
KatwijkDonny van Oijen 11
NoordwijkMohammed Faouzi 10
GVVVJoey Snijders 10
GVVVSherwin Grot 10
ScheveningenMehmet Aldogan 10
IJsselmeervogelsSelmo Kurbegovic 10
CapellePeter de Lange 9
Rijnsburgse BoysDanny van der Vijver 9
ScheveningenLeroy Resodihardjo 9
SpakenburgSalim Amerzgiou 9
Kozakken BoysSjoerd van der Waal 8
FC LisseKoen Fokkema 8
NoordwijkStefano Goncalves 8
ONS Boso SneekSandor van der Heide 8
GVVVMartin van Eck 7
CapelleJerson Ribeiro 7
FC LisseRenaldo Jongebloet 7
HHC HardenbergDennis Krohne 7
KatwijkRobbert Susan 7
ONS Boso SneekChris de Wagt 7
Rijnsburgse BoysMarvin Wijks 7
Ter LeedeYordi Teijsse 7
GVVVSimon Brouwer 6
BarendrechtMarwin Richard 6
Excelsior MaassluisNiels Redert 6
FC LisseTom Zoontjes 6
KatwijkJeffrey Jongeneelen 6
BarendrechtDelano a Cohen 5
CapelleMarvin Strik 5
Excelsior MaassluisVincent van den Berg 5
GVVVRoy Terschegget 5
KatwijkJoost Leonard 5
BarendrechtChristian Opschoor 5
HHC HardenbergTiemen van Hezel 5
Kozakken BoysDanny Buijs 5
NoordwijkStefan Mertens 5
Rijnsburgse BoysJeffrey Koemans 5
Ter LeedeMike Dam 5
NoordwijkMaurits Splinter 4
BarendrechtBas Mourits 4
Excelsior '31Niek Davina 4
Excelsior '31Robert Wilens 4
Excelsior MaassluisJorno Reurink 4
FC LisseHanne Hagary 4
KatwijkRomano de Jonge 4
Kozakken BoysRichie Basoski 4
ScheveningenMarvin Nieuwlaat 4
ScheveningenTim Peters 4
Ter LeedeRobert Steemers 4
IJsselmeervogelsAchmed Ahahaoui 4
IJsselmeervogelsMark Rutgers 4
IJsselmeervogelsNabil El Gourari 4
BarendrechtBob Vermunt 3
BarendrechtMitchell van Gastel 3
CapelleGertjan Rothman 3
CapellePhilippe den Hartog 3
Excelsior MaassluisNiels Vonk 3
Excelsior MaassluisRichal Leitoe 3
GVVVBart Hulsbos 3
GVVVKoen Oost 3
GVVVTaoufik Adnane 3
HHC HardenbergGersom Klok 3
KatwijkDanny Guijt 3
Kozakken BoysBenjamin Martha 3
NoordwijkEmiel Wendt 3
ONS Boso SneekCutrick Gonzales 3
ONS Boso SneekJacob Noordmans 3
ONS Boso SneekJurjen Bosch 3
ONS Boso SneekTjisse Kerkstra 3
Rijnsburgse BoysKevin Winter 3
ScheveningenNick Brouwer 3
SpakenburgDominique Scholten 3
Ter LeedeJonathan Robertson 3
Ter LeedeVincent Ammerlaan 3
IJsselmeervogelsBennie van Noord 3
IJsselmeervogelsBryan Burgerhout 3
IJsselmeervogelsMike van de Laar 3
Rijnsburgse BoysMartin van Eeuwijk 2
ScheveningenWesley Goeman 2
CapelleDamiën Muller 2
Excelsior '31Marco Aydin 2
Excelsior '31Marco ten Bolscher 2
Excelsior '31Patrick Gerritsen 2
Excelsior MaassluisRoel Stoffels 2
FC LisseKevin Weijers 2
FC LisseThierry Monteny 2
KatwijkDonny Rijnink 2
KatwijkJerghinio Sahadewsing 2
Kozakken BoysGwaeron Stout 2
NoordwijkKai van Hese 2
NoordwijkRaymond Manuputty 2
ONS Boso SneekAle de Boer 2
ONS Boso SneekRodi de Boer 2
ONS Boso SneekRolf Dijk 2
Rijnsburgse BoysJeroen Hessing 2
Rijnsburgse BoysMarc van den Boogaart 2
Rijnsburgse BoysRonald Breinburg 2
ScheveningenFerry de Jong 2
ScheveningenJoël Tillema 2
ScheveningenSamir El Moussaoui 2
SpakenburgEdwin Dekkers 2
SpakenburgNick Tol 2
Ter LeedeFrank de Groot 2
Ter LeedeMitchel Kappenberg 2
IJsselmeervogelsMaikel de Harder 2
IJsselmeervogelsMarc Langeveld 2
IJsselmeervogelsNick Kuipers 2
Excelsior '31Marco Stegeman 1
ONS Boso SneekDanny Kampstra 1
BarendrechtDanny Monster 1
BarendrechtJeffrey Aarts 1
BarendrechtLaurens Visser 1
BarendrechtMathew Morais 1
BarendrechtStanley Husen 1
CapelleElvis Versluis 1
CapelleEmiel Buntsma 1
CapelleJahinziñho Valentijn 1
CapelleJerry Tieleman 1
CapelleSanzio Dieterich 1
Excelsior '31Andreas David 1
Excelsior '31Gradus Hempenius 1
Excelsior '31Mark Bloemendaal 1
Excelsior MaassluisLeandro Amarello 1
Excelsior MaassluisRobin Hofman 1
Excelsior MaassluisRobin van der Ende 1
Excelsior MaassluisSefa Kurt 1
Excelsior MaassluisSten Wever 1
FC LisseGuido Pauw 1
FC LisseJustin Valk 1
FC LisseNiels Buijs 1
FC LisseRoel de Goede 1
FC LisseTom Broekhuizen 1
GVVVMitchel Bottenheft 1
GVVVRik van der Eerden 1
HHC HardenbergGlenn Kobussen 1
HHC HardenbergJohn van Dalen 1
HHC HardenbergLars Offringa 1
HHC HardenbergMartijn Berger 1
HHC HardenbergStijn Pol 1
HHC HardenbergWesley Wakker 1
KatwijkJos Jansen 1
KatwijkMartijn Gootjes 1
KatwijkMichael Owel 1
KatwijkMichiel van Dam 1
Kozakken BoysLeon Bot 1
Kozakken BoysReinier den Hoed 1
Kozakken BoysToby Mulder 1
NoordwijkBryan Braun 1
NoordwijkDenzel James 1
NoordwijkDiederick Hoogerwaard 1
NoordwijkThom Wijnalda 1
ONS Boso SneekArnold Herder 1
ONS Boso SneekHarvey de Boer 1
Rijnsburgse BoysJavier Martina 1
Rijnsburgse BoysJeffrey Winter 1
Rijnsburgse BoysResham Sardar 1
Rijnsburgse BoysRob Zandbergen 1
ScheveningenDennis Jos 1
ScheveningenMarcel Pronk 1
SpakenburgDavid van de Groep 1
SpakenburgMichael Lanting 1
SpakenburgRico Wolven 1
SpakenburgRoy de Ruiter 1
Ter LeedeJasper de Bie 1
Ter LeedeMarouane El Idrissi 1
Ter LeedeOlaf Schell 1
Ter LeedeRonnie Verplancke 1
IJsselmeervogelsBas van den Brink 1
IJsselmeervogelsPascal Bosschaart 1
KAARTENBAK
Scroll Up
Drag to Scroll Up/Down
Scroll Down
Excelsior '31Robert Wilens  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4Gele kaart 5Gele kaart 6Gele kaart 7
Ter LeedeMike Boelee  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4Gele kaart 5Gele kaart 6Gele kaart 7
Excelsior '31Dylan Vosskuhler  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4Gele kaart 5Gele kaart 6
Excelsior '31Hakim Ezafzafi  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4Gele kaart 5Gele kaart 6
Excelsior MaassluisRobin Hofman  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4Gele kaart 5+6
GVVVWilco den Hartog  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4Gele kaart 5Gele kaart 6
Kozakken BoysDanny Buijs  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4Gele kaart 5+6
ONS Boso SneekArnold Herder  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4Gele kaart 5Gele kaart 6
ONS Boso SneekRoelof Strikwerda  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4Gele kaart 5+6
Rijnsburgse BoysKevin Winter  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4Gele kaart 5+6
SpakenburgEdwin Dekkers  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4Gele kaart 5Gele kaart 6
Ter LeedeFrank de Groot  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4Gele kaart 5Gele kaart 6
IJsselmeervogelsMike van de Laar  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4Gele kaart 5Gele kaart 6
IJsselmeervogelsSelmo Kurbegovic  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4Gele kaart 5+6
KatwijkRobbert Susan  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4Gele kaart 5Rode kaart 1
BarendrechtStanley Husen  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4Gele kaart 5
GVVVTaoufik Adnane  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4Gele kaart 5
ScheveningenFerry de Jong  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4Gele kaart 5
ScheveningenJoël Tillema  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4Gele kaart 5
SpakenburgNiek Ripson  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4Gele kaart 5
SpakenburgSalim Amerzgiou  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4Gele kaart 5
Ter LeedeJonathan Robertson  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4Gele kaart 5
Ter LeedeYoussef Ait El Houssi  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4Gele kaart 5
IJsselmeervogelsBennie van Noord  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4Gele kaart 5
IJsselmeervogelsTony Tol  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4Gele kaart 5
CapelleLars Bosscha  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4Rode kaart 1
FC LisseNiels Buijs  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4Rode kaart 1
GVVVJoey Snijders  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3+4Rode kaart 1
GVVVRodny Hofman  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4Rode kaart 1
GVVVRoy Terschegget  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4Rode kaart 1
ONS Boso SneekMartijn Roosenburg  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3+4Rode kaart 1
BarendrechtBob Vermunt  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3+4
BarendrechtJoey Jongman  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4
CapelleGertjan Rothman  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4
CapelleJerson Ribeiro  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4
CapelleSalif Diao  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4
Excelsior MaassluisKevin Vink  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4
Excelsior MaassluisNiels Redert  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4
Excelsior MaassluisRobin van der Ende  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4
Excelsior MaassluisSefa Kurt  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4
GVVVSimon Brouwer  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4
KatwijkDwight Krolis  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4
KatwijkRydell Tuinfort  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4
NoordwijkRaymond Manuputty  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4
NoordwijkRichard Blonk  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3+4
ONS Boso SneekChris de Wagt  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4
ONS Boso SneekCutrick Gonzales  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4
ONS Boso SneekHarvey de Boer  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4
ONS Boso SneekJurjen Bosch  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4
Rijnsburgse BoysMartin van Eeuwijk  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4
ScheveningenMarvin Nieuwlaat  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4
ScheveningenTim Peters  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4
ScheveningenWesley Goeman  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3+4
SpakenburgHayri Pinarci  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4
Ter LeedeRobert Steemers  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4
Ter LeedeRonnie Verplancke  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4
IJsselmeervogelsAchmed Ahahaoui  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4
IJsselmeervogelsMark Rutgers  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Gele kaart 4
Excelsior '31John Lubbers  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Rode kaart 1
Rijnsburgse BoysJeroen Hessing  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Rode kaart 1
SpakenburgDominique Scholten  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3Rode kaart 1
BarendrechtRamon Salaz  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
CapelleMarvin Strik  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
Excelsior '31Adi Draganovic  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
Excelsior '31Amanuel Isa  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
Excelsior MaassluisBryan van der Laan  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
Excelsior MaassluisRoel Stoffels  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
Excelsior MaassluisVincent van den Berg  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
FC LisseDennis Greuter  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
FC LisseHanne Hagary  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
FC LisseJustin Valk  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
FC LisseRaphael Supusepa  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
FC LisseRichard van Heulen  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
FC LisseRoel de Goede  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
FC LisseTom Zoontjes  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
GVVVBart Hulsbos  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
GVVVMichiel van der Valk  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
GVVVWouter Bonke  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
HHC HardenbergBjorn Zwikker  Gele kaart 1Gele kaart 2+3
HHC HardenbergDennis Krohne  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
HHC HardenbergGersom Klok  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
HHC HardenbergGlenn Kobussen  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
HHC HardenbergRobert Schonewille  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
HHC HardenbergThomas Bakker  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
KatwijkJoost Leonard  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
Kozakken BoysArif Irilmazbilek  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
Kozakken BoysSjoerd van der Waal  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
Kozakken BoysToby Mulder  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
NoordwijkBrayen Brocker  Gele kaart 1Gele kaart 2+3
NoordwijkMustafa Amezrine  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
NoordwijkSander Bosma  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
NoordwijkStefano Goncalves  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
ONS Boso SneekAle de Boer  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
ONS Boso SneekIvan Landlust  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
ONS Boso SneekKasper Kohlert  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
ONS Boso SneekSandor van der Heide  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
Rijnsburgse BoysKevin Westmaas  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
Rijnsburgse BoysResham Sardar  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
Rijnsburgse BoysRob Zandbergen  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
Rijnsburgse BoysRonald Breinburg  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
ScheveningenEnzo Huntink  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
ScheveningenJohn Nieuwenburg  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
ScheveningenMarcel Pronk  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
ScheveningenMehmet Aldogan  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
ScheveningenNick Brouwer  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
SpakenburgAdil Mahdadi  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
Ter LeedeDanilo Pedrini  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
Ter LeedeRyan Holman  Gele kaart 1Gele kaart 2+3
Ter LeedeVincent Ammerlaan  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
Ter LeedeYordi Teijsse  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
IJsselmeervogelsDennis Hollart  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
IJsselmeervogelsNabil El Gourari  Gele kaart 1Gele kaart 2Gele kaart 3
Excelsior '31Marco Stegeman  Gele kaart 1Gele kaart 2Rode kaart 1
HHC HardenbergAshwin Manuhutu  Gele kaart 1Gele kaart 2Rode kaart 1
HHC HardenbergStijn Pol  Gele kaart 1Gele kaart 2Rode kaart 1
KatwijkDonny Rijnink  Gele kaart 1Gele kaart 2Rode kaart 1
KatwijkJeffrey Jongeneelen  Gele kaart 1Gele kaart 2Rode kaart 1
Rijnsburgse BoysJordy Strooker  Gele kaart 1Gele kaart 2Rode kaart 1
IJsselmeervogelsThomas Verheijdt  Gele kaart 1Gele kaart 2Rode kaart 1
BarendrechtDanny Monster  Gele kaart 1Gele kaart 2
BarendrechtIvan Almeida  Gele kaart 1Gele kaart 2
BarendrechtMark Zegers  Gele kaart 1Gele kaart 2
BarendrechtMarwin Richard  Gele kaart 1+2
BarendrechtMathew Morais  Gele kaart 1Gele kaart 2
BarendrechtMitchel van Gastel  Gele kaart 1Gele kaart 2
CapelleDamiën Muller  Gele kaart 1Gele kaart 2
CapelleJahinziñho Valentijn  Gele kaart 1Gele kaart 2
CapelleLars van de Wijngaard  Gele kaart 1Gele kaart 2
CapelleLeen van Steensel  Gele kaart 1Gele kaart 2
Excelsior '31Andreas David  Gele kaart 1Gele kaart 2
Excelsior '31Gerald ten Hove  Gele kaart 1Gele kaart 2
Excelsior '31Kevin Siemelink  Gele kaart 1Gele kaart 2
Excelsior '31Mark Bloemendaal  Gele kaart 1Gele kaart 2
Excelsior '31Niek Davina  Gele kaart 1Gele kaart 2
Excelsior MaassluisJean-Paul van Leeuwen  Gele kaart 1Gele kaart 2
Excelsior MaassluisJorno Reurink  Gele kaart 1Gele kaart 2
Excelsior MaassluisQuincy Oosterom  Gele kaart 1Gele kaart 2
FC LisseJoey Klare  Gele kaart 1Gele kaart 2
FC LisseKoen Fokkema  Gele kaart 1Gele kaart 2
FC LisseMark de Vries  Gele kaart 1Gele kaart 2
FC LisseRenaldo Jongebloet  Gele kaart 1Gele kaart 2
GVVVMartin van Eck  Gele kaart 1Gele kaart 2
HHC HardenbergMartijn Berger  Gele kaart 1Gele kaart 2
HHC HardenbergSander Danes  Gele kaart 1Gele kaart 2
HHC HardenbergSargon Gouriye  Gele kaart 1Gele kaart 2
HHC HardenbergWesley Wakker  Gele kaart 1Gele kaart 2
KatwijkAtam Koroglu  Gele kaart 1Gele kaart 2
KatwijkDanny Guijt  Gele kaart 1Gele kaart 2
KatwijkMichael Owel  Gele kaart 1Gele kaart 2
KatwijkPaul de Lange  Gele kaart 1+2
Kozakken BoysCarlos Ramos  Gele kaart 1Gele kaart 2
Kozakken BoysLeon Bot  Gele kaart 1Gele kaart 2
Kozakken BoysLuigi Nunes  Gele kaart 1Gele kaart 2
Kozakken BoysQuentin Jakoba  Gele kaart 1Gele kaart 2
Kozakken BoysRichie Basoski  Gele kaart 1Gele kaart 2
NoordwijkMarcel Akerboom  Gele kaart 1+2
NoordwijkMaurits Splinter  Gele kaart 1Gele kaart 2
NoordwijkRob Overvliet  Gele kaart 1Gele kaart 2
NoordwijkRobin van Vliet  Gele kaart 1Gele kaart 2
ONS Boso SneekJacob Noordmans  Gele kaart 1Gele kaart 2
ONS Boso SneekRolf Dijk  Gele kaart 1Gele kaart 2
Rijnsburgse BoysBenito Olenski  Gele kaart 1Gele kaart 2
Rijnsburgse BoysDanny van der Vijver  Gele kaart 1Gele kaart 2
Rijnsburgse BoysMark van den Boogaart  Gele kaart 1Gele kaart 2
Rijnsburgse BoysRaily Ignacio  Gele kaart 1Gele kaart 2
ScheveningenSamir El Moussaoui  Gele kaart 1Gele kaart 2
SpakenburgBarry Ditewig  Gele kaart 1Gele kaart 2
SpakenburgNiels Buijtenhuis  Gele kaart 1Gele kaart 2
Ter LeedeMike Dam  Gele kaart 1Gele kaart 2
Ter LeedeMitchel Kappenberg  Gele kaart 1Gele kaart 2
Ter LeedeRaydell Kewal  Gele kaart 1Gele kaart 2
IJsselmeervogelsArnoud van Toor  Gele kaart 1Gele kaart 2
IJsselmeervogelsNick Kuipers  Gele kaart 1Gele kaart 2
Excelsior '31Arjan Kok  Gele kaart 1Rode kaart 1
FC LisseJeroen Dedel  Gele kaart 1Rode kaart 1
Kozakken BoysIsmael Yildirim  Gele kaart 1Rode kaart 1
IJsselmeervogelsMaikel de Harder  Gele kaart 1Rode kaart 1
BarendrechtDaniël Esajas  Gele kaart 1
BarendrechtDelano A Cohen  Gele kaart 1
BarendrechtJeffrey Aarts  Gele kaart 1
BarendrechtMitchell van Gastel  Gele kaart 1
CapelleBart van Wieringen  Gele kaart 1
CapelleElvis Versluis  Gele kaart 1
CapelleJami Jaliens  Gele kaart 1
CapelleJamie Jaliens  Gele kaart 1
CapelleJeffrey Swijnenburg  Gele kaart 1
CapelleJerry Tieleman  Gele kaart 1
CapellePeter de Lange  Gele kaart 1
Excelsior '31Denis Mahmudov  Gele kaart 1
Excelsior '31Gradus Hempenius  Gele kaart 1
Excelsior '31Marco Aydin  Gele kaart 1
Excelsior '31Reno Timmerman  Gele kaart 1
Excelsior '31Tim Pothast  Gele kaart 1
Excelsior MaassluisAhmad Mendes Moreira  Gele kaart 1
Excelsior MaassluisAnas Al Shebani  Gele kaart 1
Excelsior MaassluisHamit Alptekin  Gele kaart 1
Excelsior MaassluisMichael Poeljes  Gele kaart 1
Excelsior MaassluisNiels Vonk  Gele kaart 1
Excelsior MaassluisStephan Kruithof  Gele kaart 1
FC LisseMark Marrewijk  Gele kaart 1
FC LisseNigel Hardenberg  Gele kaart 1
FC LisseThierry Monteny  Gele kaart 1
GVVVMitchel Bottenheft  Gele kaart 1
HHC HardenbergFrank Schijff  Gele kaart 1
HHC HardenbergHielke Penterman  Gele kaart 1
HHC HardenbergJohn van Dalen  Gele kaart 1
HHC HardenbergPatrick Jurgens  Gele kaart 1
HHC HardenbergRaymond Beukeveld  Gele kaart 1
HHC HardenbergTiemen van Hezel  Gele kaart 1
KatwijkDaniël Hensen  Gele kaart 1
KatwijkJeffrey Dekker  Gele kaart 1
KatwijkJos Jansen  Gele kaart 1
KatwijkMichiel van Dam  Gele kaart 1
Kozakken BoysBasjan Munten  Gele kaart 1
Kozakken BoysChawila Doekhi  Gele kaart 1
Kozakken BoysMathijs Donatz  Gele kaart 1
Kozakken BoysMohammed Hammouti  Gele kaart 1
Kozakken BoysReinier den Hoed  Gele kaart 1
Kozakken BoysTheo Lucius  Gele kaart 1
Kozakken BoysWesley Pollemans  Gele kaart 1
NoordwijkBob Hoogkamer  Gele kaart 1
NoordwijkBryan Braun  Gele kaart 1
NoordwijkEmiel Wendt  Gele kaart 1
NoordwijkKai van Hese  Gele kaart 1
NoordwijkSafou Cherkaoui  Gele kaart 1
NoordwijkStefan Mertens  Gele kaart 1
ONS Boso SneekCurtrick Gonzalez  Gele kaart 1
ONS Boso SneekKlaas de Vries  Gele kaart 1
Rijnsburgse BoysIvo Rottiné  Gele kaart 1
Rijnsburgse BoysRichard van Nieuwkoop  Gele kaart 1
ScheveningenMichael Ros  Gele kaart 1
SpakenburgKees Tol  Gele kaart 1
SpakenburgMaurice van der Wilt  Gele kaart 1
SpakenburgMichael Lanting  Gele kaart 1
SpakenburgNick Tol  Gele kaart 1
SpakenburgPatrick Duarte  Gele kaart 1
SpakenburgRico Wolven  Gele kaart 1
SpakenburgRoy de Ruiter  Gele kaart 1
Ter LeedeAhmed Chalile  Gele kaart 1
Ter LeedeArsenio Snijders  Gele kaart 1
Ter LeedeJasper de Bie  Gele kaart 1
IJsselmeervogelsBas van den Brink  Gele kaart 1
IJsselmeervogelsPascal Bosschaart  Gele kaart 1
KatwijkJerghinio Sahadewsing  Rode kaart 1Rode kaart 2
BarendrechtJulian van Houselt  Rode kaart 1
BarendrechtMaurice Langstraat  Rode kaart 1
Rijnsburgse BoysMarvin Wijks  Rode kaart 1
ScheveningenLeroy Resodihardjo  Rode kaart 1
Ter LeedeSerge van den Ban  Rode kaart 1
PERIODEWINNAARS
Eerste periode: GVVV
Tweede periode: Spakenburg

 
 12345678910111213141516
  1 Scheveningen ***1-3-0-22-23-20-00-20-11-33-24-21-11-01-03-0
  2 Excelsior M. -***4-11-32-01-01-31-11-22-13-21-40-00-31-03-2
  3 Ter Leede 1-0-***2-12-31-11-33-72-12-11-22-61-00-1-0-3
  4 HHC Hardenberg -1-34-0***1-35-12-10-32-04-14-11-10-3-4-23-1
  5 Noordwijk 0-21-12-12-1***2-11-40-02-20-33-01-4-2-1-3-0
  6 Barendrecht 1-33-14-12-13-1***1-00-12-00-12-4-5-3-1-40-2
  7 Rijnsburgse Boys 2-03-01-13-21-10-1***3-46-01-2-4-1-3-37-24-0
  8 IJsselmeervogels 2-45-12-31-11-12-14-1***0-0-0-1-2-04-30-21-4
  9 FC Lisse 2-12-01-02-11-15-11-11-1***1-3-2-14-12-00-1-
10 Kozakken Boys 2-03-11-12-43-24-32-13-3-***3-43-01-32-30-03-4
11 Excelsior '31 1-11-43-20-37-20-31-2-3-12-2***0-42-44-21-32-2
12 GVVV 4-02-04-01-12-23-1-0-24-00-24-2***4-03-21-34-0
13 Capelle 1-01-21-01-20-0-3-21-01-11-01-12-3***2-00-31-2
14 Katwijk 1-51-22-00-1-0-31-11-53-31-33-13-12-2***1-14-0
15 Spakenburg 2-33-14-1-5-10-21-11-10-02-04-20-20-02-1***0-2
16 ONS Boso Sneek 1-2-1-12-12-01-22-42-14-1-2-12-11-25-32-5***
Klik op de uitslag voor de karakteristieken.