VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

KNVB-beker

 

Derde ronde

19-12   PEC Zwolle - NEC 18.30
19-12   SC Cambuur - GVVV 19.45
19-12   Willem II - RKC Waalwijk 20.45
20-12   PSV - VVV-Venlo 18.30
20-12   Fortuna Sittard - AZ 19.45
20-12   FC Twente - Ajax 20.45
21-12   VVSB - Roda JC 18.30
21-12   Feyenoord - Heracles Almelo 20.45

Tweede ronde

24-10   NEC - Achilles '29 3-0
24-10   FC Den Bosch - SC Cambuur 0-2
24-10   Fortuna Sittard - Go Ahead Eagles 3-0
24-10   GVVV - Koninklijke HFC 1-0
24-10   Katwijk - VVSB 1-2
24-10   PEC Zwolle - Kozakken Boys 3-2 n.v.
24-10   RKC Waalwijk - De Treffers 7-0
24-10   FC Twente - FC Eindhoven 3-0
25-10   De Dijk - Ajax 1-4 Stadion FC Volendam
25-10   Heracles Almelo - Hoek 3-1
25-10   VVV-Venlo - FC Utrecht 3-1
25-10   Roda JC - FC Groningen 3-1
25-10   Willem II - SC Heerenveen 2-1
25-10   Feyenoord - Swift 4-1
26-10   FC Volendam - PSV 0-2 n.v.
26-10   Almere City FC - AZ 0-4

Eerste ronde

19-09   Zwaluwen - FC Den Bosch 2-3
19-09   RKC Waalwijk - Sparta 1-0
19-09   Barendrecht - Go Ahead Eagles 1-3
19-09   FC Emmen - NEC 1-3
19-09   FC Oss - Almere City FC 0-2
19-09   GVVV - FC Dordrecht 1-0
19-09   Helmond Sport - SC Cambuur 1-5
19-09   Kozakken Boys - De Graafschap 1-1 Kozakken Boys w.n.s. (4-3)
19-09   Noordwijk - Fortuna Sittard 0-1
19-09   Quick Boys - FC Volendam 1-3
19-09   Rijnsburgse Boys - Heracles Almelo 0-2
19-09   SC Genemuiden - De Treffers 1-3
19-09   Sparta Nijkerk - FC Eindhoven 0-1
19-09   MVV - AZ 2-3
20-09   Capelle - Roda JC 0-5
20-09   Swift - Vitesse 0-0 Swift w.n.s. (5-3)
20-09   Scheveningen - Ajax 1-5 Stadion ADO Den Haag
20-09   Achilles '29 - NAC Breda 4-3
20-09   Ajax (za) - FC Utrecht 0-6 Johan Cruijff ArenA
20-09   CSV Apeldoorn - Willem II 2-4
20-09   De Dijk - HHC Hardenberg 2-1
20-09   Excelsior - SC Heerenveen 1-2
20-09   FC Lisse - Hoek 2-2 Hoek w.n.s. (5-6) Strafschoppenserie moest worden overgenomen
20-09   Katwijk - Ter Leede 4-0
20-09   ONS Sneek - FC Twente 1-3
20-09   Staphorst - Koninklijke HFC 2-3
20-09   VVSB - Telstar 4-1
20-09   Feyenoord - ADO Den Haag 2-0
21-09   Hercules - FC Groningen 2-4 Stadion Galgenwaard
21-09   Blauw Geel '38 - VVV-Venlo 0-3
21-09   De Meern - PEC Zwolle 0-5
21-09   SDC Putten - PSV 0-4

Tweede kwalificatieronde

19-08   DVS '33 Ermelo - Quick Boys 1-2
19-08   ASWH - Hoek 1-3
19-08   Achilles '29 - OFC 3-2
19-08   TEC - Rijnsburgse Boys 1-3 n.v.
20-08   Koninklijke HFC - Westlandia 4-0
20-08   AFC - De Dijk 0-2
22-08   Scheveningen - Spijkenisse 0-0 Scheveningen w.n.s. (5-3)
22-08   Harkemase Boys - Sparta Nijkerk 0-0 Sparta Nijkerk w.n.s. (2-3)
22-08   HSC '21 - Zwaluwen 0-1
22-08   Barendrecht - VVOG 1-0
22-08   Blauw Geel '38 - Spakenburg 3-2
23-08   Capelle - Altius 6-1
23-08   DFS - ONS Sneek 1-2
23-08   Hercules - Dongen 4-2 n.v.
23-08   Swift - HBS 3-0
23-08   FC Lienden - HHC Hardenberg 0-1
23-08   VVSB - EVV Echt 4-3 n.v.
23-08   Ajax (za) - Be Quick 1887 2-1 n.v.
23-08   De Meern - VC Vlissingen 1-1 De Meern w.n.s. (4-3)
23-08   Excelsior Maassluis - FC Lisse 1-1 FC Lisse w.n.s. (6-7)
23-08   GVVV - Magreb '90 7-0
23-08   Noordwijk - IJsselmeervogels 3-2
23-08   Quick - Ter Leede 2-3
23-08   Quick '20 - CSV Apeldoorn 0-1
23-08   UNA - Staphorst 1-2 n.v.
23-08   ODIN '59 - SDC Putten 1-3
26-08   Buitenpost - SC Genemuiden 0-2

Eerste kwalificatieronde

19-08   Buitenpost - ZSV 4-3
19-08   Capelle - Nuenen 6-0
19-08   Ter Leede - DHC 2-0
19-08   VVOG - Gemert 2-0
19-08   ACV - Hercules 0-3
19-08   Dongen - DOVO 5-2
19-08   ADO '20 - Spakenburg 1-1 Spakenburg w.n.s. (10-11)
19-08   Ajax (za) - OJC Rosmalen 3-1
19-08   Sparta Nijkerk - Purmersteijn 3-0
19-08   Chevremont - Swift 1-3
19-08   BVV - Staphorst 1-5
19-08   Groene Ster - Scheveningen 1-2
19-08   JVC Cuijk - SDC Putten 0-1 n.v.
19-08   EVV Echt - d'Olde Veste '54 4-1
 

CLUBS

Achilles '29  
ACV  
ADO '20  
AFC  
Ajax (za)  
Altius  
ASWH  
Barendrecht  
Be Quick 1887  
Blauw Geel '38  
Buitenpost  
BVV  
Capelle  
Chevremont  
CSV Apeldoorn  
d'Olde Veste '54  
De Dijk  
De Meern  
DFS  
DHC  
Dongen  
DOVO  
DVS '33 Ermelo  
EVV Echt  
Excelsior Maassluis  
FC Lienden  
FC Lisse  
Gemert  
Groene Ster  
GVVV  
Harkemase Boys  
HBS  
Hercules  
HHC Hardenberg  
Hoek  
HSC '21  
IJsselmeervogels  
JVC Cuijk  
Koninklijke HFC  
Magreb '90  
Noordwijk  
Nuenen  
ODIN '59  
OFC  
OJC Rosmalen  
ONS Sneek  
Purmersteijn  
Quick  
Quick '20  
Quick Boys  
Rijnsburgse Boys  
SC Genemuiden  
Scheveningen  
SDC Putten  
Spakenburg  
Sparta Nijkerk  
Spijkenisse  
Staphorst  
Swift  
TEC  
Ter Leede  
UNA  
VC Vlissingen  
VVOG  
VVSB  
Westlandia  
ZSV  
Zwaluwen  

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2