VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Districtsbeker Oost

 

Tussenronde

  DUNO D. / Trekvogels - DIO '30 / Jong Achilles '29
  Glanerbrug / Concordia W. - Losser / DZC '68
  Grol / Quick '20 2 - FC Winterswijk / Borne
  HSC '21 2 / NEO - Silvolde / FC Eibergen
  IJVV / Dalfsen - DKB / DAVO
  Sparta Nijkerk / Heeten - SDC Putten / Rohda Raalte
  Woezik / Activia - Roda '28 / BVC '12 / Brakkenstein

Tweede ronde

28-11   AZSV - SVZW 20.00
28-11   CSV Apeldoorn - SDV Barneveld 20.00
28-11   Go-Ahead Kampen - WHC 20.00
28-11   Hattem - Be Quick '28 20.00
28-11   Heino - HHC Hardenberg 2 20.00
28-11   KHC - Hulzense Boys 20.00
28-11   NSC Nijkerk - DOS '37 20.00
28-11   Nunspeet - BAS 20.00
28-11   Olympia '28 - Columbia 20.00
28-11   Oranje Nassau A. - Excelsior '31 20.00
28-11   Vogido - DETO Twenterand 20.00
28-11   Voorwaarts T. - Longa '30 20.00
28-11   Wijhe '92 - Berkum 20.00
29-11   Be Quick Z. - De Bataven 20.00
29-11   DCS 2 - SKV 20.00
29-11   DFS - Groesbeekse Boys 20.00
29-11   DKB - DAVO 20.00
29-11   DTS Ede - Rheden 20.00
29-11   DUNO D. - Trekvogels 20.00
29-11   IJVV - Dalfsen 20.00
29-11   Longa '30 2 - AZSV 2 20.00
29-11   Losser - DZC '68 20.00
29-11   Rigtersbleek - ATC '65 20.00
29-11   SDC Putten - Rohda Raalte 20.00
29-11   Sparta Nijkerk - Heeten 20.00
30-11   Colmschate '33 - WSV 20.00
30-11   DIO '30 - Jong Achilles '29 20.00
30-11   FC Winterswijk - Borne 20.00
30-11   Grol - Quick '20 2 20.00
30-11   Hatert - AWC 20.00
30-11   HSC '21 2 - NEO 20.00
30-11   Juliana '31 - Alverna 20.00
30-11   Krayenhoff - Blauw Wit 20.00
30-11   Reutum - Bon Boys 20.00
30-11   RKHVV - MASV 20.00
30-11   Silvolde - FC Eibergen 20.00
30-11   Sportlust Glanerbrug (zo) - Concordia W. 20.00
30-11   Woezik - Activia 20.00
20-12   Roda '28 / BVC '12 - Brakkenstein 20.00

Eerste ronde

01-11   De Zweef - Dalfsen 0-1
07-11   BAS - Lelystad '67 3-2
07-11   Berkum - Hellendoorn 4-0
07-11   Blauw Wit - GVA 2-1
07-11   Mariënberg - DETO Twenterand 0-3
07-11   Nunspeet - WZC 7-1
07-11   Oene - SDC Putten 0-4
07-11   Oranje Nassau A. - Quick '20 (za) 3-2
07-11   OVC '85 - SKV 2-2 SKV w.n.s. (3-4)
07-11   DIO '30 - Advendo '57 7-1
07-11   ESA - Be Quick Z. 1-1 ESA w.n.s. (5-4)
08-11   DOS '37 - Nieuw Heeten 4-0
08-11   Groesbeekse Boys - SC Oranje 4-2
08-11   Hatert - De Paasberg 6-4
08-11   HSC '21 2 - Glanerbrug (za) 12-0
08-11   Hulzense Boys - Turkse Kracht 3-0
08-11   RKSV - Rigtersbleek 0-6 Gespeeld bij Rigtersbleek
09-11   Bon Boys - Rood Zwart 7-6
09-11   Columbia - SDZZ 5-0
09-11   Dieren - Woezik 2-3
09-11   Excelsior '31 - EMOS 4-0
09-11   FC Eibergen - Pax 2-0
09-11   Heeten - Schalkhaar 2-0
09-11   Longa '30 2 - Terborg 1-1 Longa '30 2 w.n.s.
09-11   Reünie - Longa '30 1-1 Longa '30 w.n.s. (3-5)
09-11   Trekvogels - Albatross 5-2
09-11   WSV - Eerbeekse Boys 8-1
09-11   SP Teuge - DUNO D. 0-10
09-11   Vogido - Suryoye Mediterraneo 3-1
09-11   DZC '68 - RKZVC 4-0
09-11   RKHVV - SC Millingen 4-1
09-11   Wijhe '92 - SC Deventer 3-0
10-11   SC Enschede - Quick '20 2 1-3
11-11   Barneveld - DTS Ede 1-11
11-11   Be Quick '28 - Batavia '90 3-2
11-11   DFS - Rood Wit 4-2
11-11   Hattem - DOS Kampen 3-2
11-11   HHC Hardenberg 2 - Den Ham 4-2
11-11   Hoevelaken - WHC 1-3
11-11   IJVV - SCD '83 4-2
11-11   KHC - SC Lutten 2-0
11-11   NEO - Oldenzaal 5-0
11-11   Olympia '28 - ASV Dronten 4-3
11-11   AZSV - AD '69 9-0
11-11   CSV Apeldoorn - Terschuurse Boys 4-1
11-11   KCVO - NSC Nijkerk 1-3
11-11   SDV Barneveld - Otterlo 5-0
11-11   Stroe - Rheden 0-6
11-11   SVZW - De Tukkers 5-1
11-11   Gendringen - AZSV 2 0-1
11-11   Heino - Zwolsche Boys 5-4
11-11   SC Overwetering - DKB 2-3
11-11   Sportlust Glanerbrug (zo) - Stevo 5-0
11-11   Eendracht '30 - Juliana '31 1-3
12-11   Activia - WAVV 3-1
12-11   ATC '65 - MVV '29 4-2
12-11   AWC - Arnhemse Boys afgelast Arnhemse Boys n.o.
12-11   Bataven - VVO 5-0
12-11   DCS 2 - Loenermark 2-2 DCS 2 w.n.s. (5-4)
12-11   Eldenia - Krayenhoff 3-3 Krayenhoff w.n.s.
12-11   GWVV - Silvolde 2-8
12-11   Keijenburgse Boys - Concordia W. 2-3
12-11   Leones - MASV 1-2
12-11   Mariënveld - FC Winterswijk afgelast Mariënveld teruggetrokken
12-11   ONA '53 - Jong Achilles '29 1-7
12-11   Reutum - Barbaros 5-0
12-11   Rohda Raalte - ABS 13-1
12-11   SVBV - Grol 2-13
12-11   TVC '28 - Borne 2-3
12-11   Union - Alverna 0-0 Alverna w.n.s. (2-4)
12-11   USV - Colmschate '33 0-6
12-11   Vasse - Losser 1-1 Losser w.n.s. (3-5)
12-11   Voorwaarts T. - Witkampers 8-0
12-11   Brakkenstein - DCS 5-0
14-11   ASC '62 - DAVO 1-3
14-11   Sparta Nijkerk - DSV '61 4-0
30-11   Roda '28 - BVC '12 20.00
    Go-Ahead Kampen   vrijgeloot
 

CLUBS

  ABS  
  Activia  
AD '69  
Advendo '57  
  Albatross  
Alverna  
  Arnhemse Boys  
  ASC '62  
ASV Dronten  
  ATC '65  
AWC  
AZSV  
AZSV 2  
  Barbaros  
  Barneveld  
  BAS  
  Bataven  
Batavia '90  
Be Quick '28  
  Be Quick Z.  
Berkum  
  Blauw Wit  
  Bon Boys  
  Borne  
  Brakkenstein  
BVC '12  
  Colmschate '33  
  Columbia  
Concordia W.  
CSV Apeldoorn  
  Dalfsen  
  DAVO  
  DCS  
  DCS 2  
De Bataven  
  De Paasberg  
  De Tukkers  
De Zweef  
  Den Ham  
DETO Twenterand  
DFS  
  Dieren  
  DIO '30  
  DKB  
DOS '37  
DOS Kampen  
DSV '61  
DTS Ede  
DUNO D.  
DZC '68  
  Eendracht '30  
  Eerbeekse Boys  
  Eldenia  
  EMOS  
ESA  
Excelsior '31  
  FC Eibergen  
  FC Winterswijk  
  Gendringen  
Glanerbrug (za)  
Go-Ahead Kampen  
  Groesbeekse Boys  
Grol  
  GVA  
  GWVV  
  Hatert  
  Hattem  
  Heeten  
Heino  
Hellendoorn  
HHC Hardenberg 2  
Hoevelaken  
HSC '21 2  
Hulzense Boys  
IJVV  
Jong Achilles '29  
Juliana '31  
KCVO  
  Keijenburgse Boys  
KHC  
  Krayenhoff  
Lelystad '67  
  Leones  
  Loenermark  
Longa '30  
Longa '30 2  
  Losser  
  Mariënberg  
  Mariënveld  
  MASV  
  MVV '29  
  NEO  
  Nieuw Heeten  
NSC Nijkerk  
Nunspeet  
Oene  
  Oldenzaal  
Olympia '28  
  ONA '53  
Oranje Nassau A.  
  Otterlo  
  OVC '85  
Pax  
Quick '20 (za)  
Quick '20 2  
  Reünie  
  Reutum  
Rheden  
Rigtersbleek  
RKHVV  
  RKSV  
RKZVC  
  Roda '28  
Rohda Raalte  
Rood Wit  
  Rood Zwart  
  SC Deventer  
SC Enschede  
  SC Lutten  
SC Millingen  
  SC Oranje  
  SC Overwetering  
  SCD '83  
Schalkhaar  
SDC Putten  
SDV Barneveld  
  SDZZ  
Silvolde  
  SKV  
  SP Teuge  
Sparta Nijkerk  
  Sportlust Glanerbrug (zo)  
Stevo  
  Stroe  
  Suryoye Mediterraneo  
  SVBV  
SVZW  
  Terborg  
Terschuurse Boys  
  Trekvogels  
Turkse Kracht  
TVC '28  
  Union  
  USV  
  Vasse  
Vogido  
  Voorwaarts T.  
VVO  
WAVV  
WHC  
  Wijhe '92  
  Witkampers  
Woezik  
WSV  
WZC  
  Zwolsche Boys  

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2