VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Districtsbeker Zuid I

 

Halve finale

25-04    BVV - Nuenen 3-3 BVV w.n.s. (5-4)
26-04    VC Vlissingen - Hoek 0-1

Kwartfinale

15-04    Gestel - BVV 1-1 BVV w.n.s. (3-4)
15-04    Hoek - Oosterhout 2-0
15-04    Zundert - VC Vlissingen (zo) 0-6
17-04    Nuenen - Bladella 1-0

Achtste finale

04-03    DOSKO - Hoek 2-4
04-03    VC Vlissingen (zo) - Sliedrecht 3-1
07-03    Baronie - Zundert 0-0 Zundert w.n.s. (2-4)
07-03    Bladella - Were Di 3-1
07-03    BVV - SVW 8-1
07-03    Gestel - Brabantia 1-0
07-03    Nuenen - Unitas (zo) 2-1
07-03    Oosterhout - Pelikaan 0-0 Oosterhout w.n.s. (5-4)

Derde ronde

13-12    Nemelaer - Unitas (zo) 2-2 Unitas (zo) w.n.s. (4-5)
13-12    Oosterhout - VVGZ 6-1
13-12    Rijsoord - Zundert 2-2 Zundert w.n.s. (4-5)
13-12    Were Di - DSC 6-0
15-12    Pelikaan - SC Kruisland 2-1
17-12    VC Vlissingen (zo) - De Noormannen 4-0
17-12    Nuenen - Groot-Ammers 6-0
17-12    Oranje Wit - Hoek 1-4
17-12    Sliedrecht - Zwaluwe 6-2
17-12    SVW - VOAB 1-0
17-12    Braakhuizen - Bladella 1-4
17-12    DOSKO - Hontenisse 4-0
18-12    Brabantia - St. Michielgestel 10-0
18-12    BVV - Unitas '59 2-0
18-12    Gestel - Marvilde 1-1 Gestel w.n.s. (4-2)
18-12    Baronie - Madese Boys 3-0

Tweede ronde

17-11    Brabantia - TGG 5-2
19-11    De Noormannen - Kruiningen 2-1
19-11    Groen Wit - Hoek 1-2
19-11    Hardinxveld - VOAB 0-1
19-11    MZC '11 - Oranje Wit 0-2
19-11    Pelikaan - Kapelle 4-1
19-11    Roda Boys/Bommelerwaard - BVV 1-1 BVV w.n.s. (1-4)
19-11    VVGZ - GPC Vlissingen 7-1
19-11    Asperen - Were Di 1-2
19-11    DOSKO - Klundert 8-2
19-11    GRC-14 - Nemelaer 2-3
19-11    Groot-Ammers - Blauw Wit '81 5-0
19-11    Rijsoord - Virtus 6-0
19-11    SC Kruisland - Tholense Boys 2-0
19-11    Sint Michielsgestel - SC Everstein 1-0
19-11    Sliedrecht - Goes 1-0
19-11    Steenbergen - Zwaluwe 0-4
19-11    SVW - SCR 5-0
19-11    VC Vlissingen (za) - Oosterhout 2-2 Oosterhout w.n.s. (2-4)
19-11    Zundert - RCS 5-1
19-11    DSC - Achilles Veen 2-2 DSC w.n.s. (4-3)
20-11    Bergeijk - Bladella 1-5
20-11    Braakhuizen - Helvoirt 3-2
20-11    Gestel - DESK 3-1
20-11    Halsteren - Baronie 0-1
20-11    Madese Boys - BSC 1-0
20-11    Nuenen - Oirschot V. 2-1
20-11    Unitas '59 - Vlijmense Boys 2-1
22-11    SC 't Zand - Unitas (zo) 2-2 Unitas (zo) w.n.s.
22-11    WNC - Marvilde 3-5
29-11    Hontenisse - Terneuzen 1-1 Hontenisse w.n.s. (5-4)
29-11    VC Vlissingen (zo) - Gilze 3-0

Eerste ronde

20-10    Cluzona - SC Kruisland 1-3
20-10    Gilze - Internos 4-2
20-10    Kozakken Boys 2 - Sliedrecht 0-3
20-10    OVC '26 - VOAB 2-5
22-10    Ameide - Groot-Ammers 2-3
22-10    Arnemuiden - Hoek 0-4
22-10    BMC - BVV 0-2
22-10    DHV - Pelikaan 1-6
22-10    Dommelen - Marvilde 1-4
22-10    Drechtstreek - Oranje Wit 0-2
22-10    Dubbeldam - VVGZ 0-3
22-10    GDC - Achilles Veen 1-5
22-10    GPC Vlissingen - Terneuzense Boys 3-3 GPC Vlissingen w.n.s. (8-7)
22-10    Hardinxveld - Unitas (za) 4-0
22-10    HSSC '61 - Asperen 0-2
22-10    Kapelle - Kloetinge 2-2 Kapelle w.n.s. (5-4)
22-10    Kruiningen - WHS 4-1
22-10    RCS - Bruse Boys 3-2
22-10    SC Everstein - LRC Leerdam 2-2 SC Everstein w.n.s. (9-8)
22-10    SKNWK - MZC '11 0-6
22-10    SVW - ASWH 2 3-0
22-10    Tholense Boys - Krabbendijke 5-0
22-10    Valkenswaard - Brabantia 1-2
22-10    VC Vlissingen (za) - Bevelanders 3-0
22-10    Victoria '03 - Halsteren 0-1
22-10    VVC '68 - Klundert 1-2
22-10    Walcheren - De Noormannen 0-1
22-10    Wilhelmina '26 - WNC 2-5
22-10    Wilhelmina Boys - Oirschot V. 0-1
22-10    Woudrichem - GRC-14 3-3 GRC-14 w.n.s. (1-2)
22-10    ZBC '97 - Zwaluwe 1-1 Zwaluwe w.n.s. (3-4)
22-10    Zuilichem - Roda Boys/Bommelerwaard 2-3
22-10    Pelikaan 2 - Rijsoord 1-3
22-10    Braakhuizen - Geldrop 2-2 Braakhuizen w.n.s. (5-4)
22-10    Reeshof - SC 't Zand 0-2
23-10    Alliance - BSC 2-3
23-10    Bergeijk - RKVVO 1-0
23-10    DSC - CHC 2-1
23-10    EMK - Nuenen 0-5
23-10    Groede - Terneuzen 1-1 Terneuzen w.n.s. (4-5)
23-10    Haarsteeg - SCR 2-3
23-10    Hontenisse - HVV '24 2-1
23-10    Nemelaer - Taxandria 2-1
23-10    Nevelo - Helvoirt 2-5
23-10    Patrijzen - VC Vlissingen (zo) 1-8
23-10    SC Elshout - Vlijmense Boys 1-1 Vlijmense Boys w.n.s. (3-5)
23-10    Steenbergen - RBC 3-0
23-10    SVSSS - DESK 1-3
23-10    TGG - Wilhelmina 2-0
23-10    Tuldania - Bladella 2-7
23-10    Unitas (zo) - IFC 1-1 Unitas (zo) w.n.s. (8-7)
23-10    WODAN - Unitas '59 2-4
25-10    PSV - Gestel 3-8
25-10    Bavel - Baronie 4-5
25-10    Blauw Wit '81 - Veerse Boys 3-2
25-10    FC Bergen - DOSKO 1-6
25-10    Hilvaria - Were Di 1-2
25-10    Luctor '88 - Goes 1-2
25-10    Madese Boys - TSC 1-1 Madese Boys w.n.s. (4-1)
25-10    ODC - Sint Michielsgestel 0-2
25-10    Oosterhout - Waspik 5-2
25-10    Virtus - SCO 2-2 Virtus w.n.s. (5-4)
25-10    Zundert - Grenswachters 8-2
01-11    Groen Wit - Unitas '30 5-4
 

CLUBS

Achilles Veen  
  Alliance  
Ameide  
Arnemuiden  
  Asperen  
ASWH 2  
Baronie  
  Bavel  
Bergeijk  
  Bevelanders  
  Bladella  
  Blauw Wit '81  
  BMC  
  Braakhuizen  
Brabantia  
Bruse Boys  
  BSC  
BVV  
  CHC  
Cluzona  
  De Noormannen  
DESK  
  DHV  
  Dommelen  
DOSKO  
Drechtstreek  
  DSC  
Dubbeldam  
EMK  
  FC Bergen  
GDC  
Geldrop  
Gestel  
  Gilze  
Goes  
GPC Vlissingen  
GRC-14  
Grenswachters  
Groede  
Groen Wit  
  Groot-Ammers  
  Haarsteeg  
Halsteren  
  Hardinxveld  
Helvoirt  
  Hilvaria  
Hoek  
  Hontenisse  
  HSSC '61  
  HVV '24  
IFC  
Internos  
  Kapelle  
Kloetinge  
Klundert  
Kozakken Boys 2  
  Krabbendijke  
  Kruiningen  
LRC Leerdam  
  Luctor '88  
  Madese Boys  
Marvilde  
MZC '11  
Nemelaer  
  Nevelo  
Nuenen  
ODC  
  Oirschot V.  
Oosterhout  
Oranje Wit  
  OVC '26  
  Patrijzen  
Pelikaan  
Pelikaan 2  
PSV  
RBC  
RCS  
  Reeshof  
Rijsoord  
  RKVVO  
Roda Boys/Bommelerwaard  
SC 't Zand  
  SC Elshout  
SC Everstein  
  SC Kruisland  
  SCO  
  SCR  
  Sint Michielsgestel  
  SKNWK  
Sliedrecht  
  St. Michielgestel  
  Steenbergen  
  SVSSS  
  SVW  
  Taxandria  
Terneuzen  
Terneuzense Boys  
  TGG  
  Tholense Boys  
TSC  
  Tuldania  
Unitas '30  
  Unitas '59  
Unitas (za)  
Unitas (zo)  
  Valkenswaard  
VC Vlissingen  
VC Vlissingen (za)  
VC Vlissingen (zo)  
  Veerse Boys  
Victoria '03  
  Virtus  
  Vlijmense Boys  
  VOAB  
VVC '68  
VVGZ  
  Walcheren  
  Waspik  
  Were Di  
  WHS  
  Wilhelmina  
  Wilhelmina '26  
  Wilhelmina Boys  
WNC  
  WODAN  
Woudrichem  
  ZBC '97  
  Zuilichem  
  Zundert  
  Zwaluwe  

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2