VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Eerste klasse B

 

WEDSTRIJDEN

 

zaterdag 23 september
Deltasport
- VVGZ
14.30
Heerjansdam
- Kloetinge
14.30
Nieuw Lekkerland
- SC Feyenoord
14.30
Nieuwenhoorn
- Brielle
14.30
Oude Maas
- Oranje Wit
14.30
SHO
- Heinenoord
14.30
DCV
- Bruse Boys
15.00

 

 

VOLGENDE WEDSTRIJDEN

 

zaterdag 30 september
Bruse Boys
- Heerjansdam
14.30

 

Heinenoord
- Nieuwenhoorn
14.30

 

Kloetinge
- Oude Maas
14.30

 

SC Feyenoord
- Deltasport
14.30

 

Brielle
- Nieuw Lekkerland
15.00

 

Oranje Wit
- DCV
15.00

 

VVGZ
- SHO
15.00

 

STAND

1 Brielle 0 0 0 0 0 0- 0 0
2 Bruse Boys 0 0 0 0 0 0- 0 0
3 DCV 0 0 0 0 0 0- 0 0
4 Deltasport 0 0 0 0 0 0- 0 0
5 Heerjansdam 0 0 0 0 0 0- 0 0
6 Heinenoord 0 0 0 0 0 0- 0 0
7 Kloetinge 0 0 0 0 0 0- 0 0
8 Nieuw Lekkerland 0 0 0 0 0 0- 0 0
9 Nieuwenhoorn 0 0 0 0 0 0- 0 0
10 Oranje Wit 0 0 0 0 0 0- 0 0
11 Oude Maas 0 0 0 0 0 0- 0 0
12 SC Feyenoord 0 0 0 0 0 0- 0 0
13 SHO 0 0 0 0 0 0- 0 0
14 VVGZ 0 0 0 0 0 0- 0 0

 

ALLE UITSLAGEN

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
  1  Nieuwenhoorn ***                          
  2  SHO   ***                        
  3  Deltasport     ***                      
  4  Oude Maas       ***                    
  5  Nieuw Lekkerland         ***                  
  6  Heerjansdam           ***                
  7  DCV             ***              
  8  Bruse Boys               ***            
  9  Kloetinge                 ***          
10  VVGZ                   ***        
11  Brielle                     ***      
12  SC Feyenoord                       ***    
13  Heinenoord                         ***  
14  Oranje Wit                           ***

 

EERSTE PERIODE

1 Brielle 0 0 0 0 0 0- 0 0
2 Bruse Boys 0 0 0 0 0 0- 0 0
3 DCV 0 0 0 0 0 0- 0 0
4 Deltasport 0 0 0 0 0 0- 0 0
5 Heerjansdam 0 0 0 0 0 0- 0 0
6 Heinenoord 0 0 0 0 0 0- 0 0
7 Kloetinge 0 0 0 0 0 0- 0 0
8 Nieuw Lekkerland 0 0 0 0 0 0- 0 0
9 Nieuwenhoorn 0 0 0 0 0 0- 0 0
10 Oranje Wit 0 0 0 0 0 0- 0 0
11 Oude Maas 0 0 0 0 0 0- 0 0
12 SC Feyenoord 0 0 0 0 0 0- 0 0
13 SHO 0 0 0 0 0 0- 0 0
14 VVGZ 0 0 0 0 0 0- 0 0

TWEEDE PERIODE

1 Brielle 0 0 0 0 0 0- 0 0
2 Bruse Boys 0 0 0 0 0 0- 0 0
3 DCV 0 0 0 0 0 0- 0 0
4 Deltasport 0 0 0 0 0 0- 0 0
5 Heerjansdam 0 0 0 0 0 0- 0 0
6 Heinenoord 0 0 0 0 0 0- 0 0
7 Kloetinge 0 0 0 0 0 0- 0 0
8 Nieuw Lekkerland 0 0 0 0 0 0- 0 0
9 Nieuwenhoorn 0 0 0 0 0 0- 0 0
10 Oranje Wit 0 0 0 0 0 0- 0 0
11 Oude Maas 0 0 0 0 0 0- 0 0
12 SC Feyenoord 0 0 0 0 0 0- 0 0
13 SHO 0 0 0 0 0 0- 0 0
14 VVGZ 0 0 0 0 0 0- 0 0

DERDE PERIODE

1 Brielle 0 0 0 0 0 0- 0 0
2 Bruse Boys 0 0 0 0 0 0- 0 0
3 DCV 0 0 0 0 0 0- 0 0
4 Deltasport 0 0 0 0 0 0- 0 0
5 Heerjansdam 0 0 0 0 0 0- 0 0
6 Heinenoord 0 0 0 0 0 0- 0 0
7 Kloetinge 0 0 0 0 0 0- 0 0
8 Nieuw Lekkerland 0 0 0 0 0 0- 0 0
9 Nieuwenhoorn 0 0 0 0 0 0- 0 0
10 Oranje Wit 0 0 0 0 0 0- 0 0
11 Oude Maas 0 0 0 0 0 0- 0 0
12 SC Feyenoord 0 0 0 0 0 0- 0 0
13 SHO 0 0 0 0 0 0- 0 0
14 VVGZ 0 0 0 0 0 0- 0 0

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2