VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Eerste klasse B

 

WEDSTRIJDEN

 

zaterdag 18 november
Bruse Boys
- Brielle
1-3
Heerjansdam
- Deltasport
2-1
Kloetinge
- SC Feyenoord
0-5
Nieuw Lekkerland
- Nieuwenhoorn
1-0
Oude Maas
- VVGZ
1-0
DCV
- SHO
1-0
Oranje Wit
- Heinenoord
1-0

 

 

VOLGENDE WEDSTRIJDEN

 

zaterdag 25 november
Deltasport
- Kloetinge
14.30

 

Heinenoord
- Brielle
14.30

 

Nieuw Lekkerland
- DCV
14.30

 

Nieuwenhoorn
- Heerjansdam
14.30

 

SC Feyenoord
- Oranje Wit
14.30

 

SHO
- Oude Maas
14.30

 

VVGZ
- Bruse Boys
15.00

 

STAND

1 SC Feyenoord+ 8 8 0 0 24 22- 2 +20
2 Brielle 8 4 4 0 16 18- 8 +10
3 Heinenoord 8 5 1 2 16 14- 9 +5
4 Deltasport 8 4 1 3 13 19- 12 +7
5 Heerjansdam 8 4 1 3 13 18- 14 +4
6 Kloetinge 8 4 1 3 13 13- 14 -1
7 Nieuw Lekkerland 8 4 1 3 13 14- 17 -3
8 Oranje Wit 8 3 2 3 11 16- 16 0
9 Oude Maas 8 2 3 3 9 8- 10 -2
10 VVGZ 8 2 3 3 9 12- 15 -3
11 DCV 8 2 2 4 8 5- 16 -11
12 Nieuwenhoorn 8 1 2 5 5 11- 16 -5
13 Bruse Boys 8 1 1 6 4 7- 19 -12
14 SHO 8 1 0 7 3 10- 19 -9

 

ALLE UITSLAGEN

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
  1  Nieuwenhoorn *** 2-3         4-0     2-3 1-1      
  2  SHO   ***     2-4 2-3           1-2 0-2  
  3  Deltasport 6-1 3-1 *** 3-0           1-1        
  4  Oude Maas       ***       3-0   1-0   0-2   0-0
  5  Nieuw Lekkerland 1-0   3-0   ***     1-1       0-4    
  6  Heerjansdam     2-1     ***     1-3   1-1   5-1  
  7  DCV   1-0 1-5       *** 2-0     0-0      
  8  Bruse Boys           1-3   *** 1-2   1-3     2-1
  9  Kloetinge       2-2         ***     0-5 1-2 3-0
10  VVGZ   2-1     1-4   1-1   0-1 ***        
11  Brielle       1-1 5-1       3-1   ***     4-2
12  SC Feyenoord 1-0   3-0     1-0   4-1       ***    
13  Heinenoord 1-1     2-1 4-0   2-0           ***  
14  Oranje Wit           4-3 4-0     4-4     1-0 ***

 

EERSTE PERIODE

1 SC Feyenoord 8 8 0 0 24 22- 2 +20
2 Brielle 8 4 4 0 16 18- 8 +10
3 Heinenoord 8 5 1 2 16 14- 9 +5
4 Deltasport 8 4 1 3 13 19- 12 +7
5 Heerjansdam 8 4 1 3 13 18- 14 +4
6 Kloetinge 8 4 1 3 13 13- 14 -1
7 Nieuw Lekkerland 8 4 1 3 13 14- 17 -3
8 Oranje Wit 8 3 2 3 11 16- 16 0
9 Oude Maas 8 2 3 3 9 8- 10 -2
10 VVGZ 8 2 3 3 9 12- 15 -3
11 DCV 8 2 2 4 8 5- 16 -11
12 Nieuwenhoorn 8 1 2 5 5 11- 16 -5
13 Bruse Boys 8 1 1 6 4 7- 19 -12
14 SHO 8 1 0 7 3 10- 19 -9

TWEEDE PERIODE

1 Brielle 0 0 0 0 0 0- 0 0
2 Bruse Boys 0 0 0 0 0 0- 0 0
3 DCV 0 0 0 0 0 0- 0 0
4 Deltasport 0 0 0 0 0 0- 0 0
5 Heerjansdam 0 0 0 0 0 0- 0 0
6 Heinenoord 0 0 0 0 0 0- 0 0
7 Kloetinge 0 0 0 0 0 0- 0 0
8 Nieuw Lekkerland 0 0 0 0 0 0- 0 0
9 Nieuwenhoorn 0 0 0 0 0 0- 0 0
10 Oranje Wit 0 0 0 0 0 0- 0 0
11 Oude Maas 0 0 0 0 0 0- 0 0
12 SC Feyenoord 0 0 0 0 0 0- 0 0
13 SHO 0 0 0 0 0 0- 0 0
14 VVGZ 0 0 0 0 0 0- 0 0

DERDE PERIODE

1 Brielle 0 0 0 0 0 0- 0 0
2 Bruse Boys 0 0 0 0 0 0- 0 0
3 DCV 0 0 0 0 0 0- 0 0
4 Deltasport 0 0 0 0 0 0- 0 0
5 Heerjansdam 0 0 0 0 0 0- 0 0
6 Heinenoord 0 0 0 0 0 0- 0 0
7 Kloetinge 0 0 0 0 0 0- 0 0
8 Nieuw Lekkerland 0 0 0 0 0 0- 0 0
9 Nieuwenhoorn 0 0 0 0 0 0- 0 0
10 Oranje Wit 0 0 0 0 0 0- 0 0
11 Oude Maas 0 0 0 0 0 0- 0 0
12 SC Feyenoord 0 0 0 0 0 0- 0 0
13 SHO 0 0 0 0 0 0- 0 0
14 VVGZ 0 0 0 0 0 0- 0 0

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2