VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Eerste klasse B

 

WEDSTRIJDEN

 

zaterdag 1 april
ARC
- Westlandia (za)
14.30
Brielle
- Sportlust '46
14.30
Deltasport
- Nootdorp
14.30
Neptunus-S
- SVC '08
14.30
SC Feyenoord
- FC 's-Gravenzande
14.30
Voorschoten '97
- Forum Sport
14.30
XerxesDZB
- Vitesse Delft
15.00

 

 

VOLGENDE WEDSTRIJDEN

 

zaterdag 8 april
FC 's-Gravenzande
- Neptunus-S
14.30

 

Forum Sport
- Brielle
14.30

 

Nootdorp
- XerxesDZB
14.30

 

Sportlust '46
- ARC
14.30

 

SVC '08
- SC Feyenoord
14.30

 

Vitesse Delft
- Deltasport
14.30

 

Westlandia (za)
- Voorschoten '97
14.30

 

STAND

1 FC 's-Gravenzande 20 12 5 3 41 47- 28 +19
2 Nootdorp+ 20 10 7 3 37 28- 21 +7
3 Brielle 20 10 6 4 36 40- 19 +21
4 SC Feyenoord 20 10 5 5 35 35- 21 +14
5 Sportlust '46 20 9 7 4 34 35- 29 +6
6 Deltasport 20 9 5 6 32 34- 30 +4
7 Forum Sport 20 7 8 5 29 22- 17 +5
8 XerxesDZB+ 20 8 3 9 27 29- 21 +8
9 Westlandia (za) 20 7 6 7 27 30- 29 +1
10 Vitesse Delft 20 7 5 8 26 27- 32 -5
11 ARC 20 6 3 11 21 29- 43 -14
12 Neptunus-Schiebroek 20 2 7 11 13 25- 46 -21
13 Voorschoten '97 20 4 1 15 13 27- 50 -23
14 SVC '08 20 2 6 12 12 16- 38 -22
 

 

ALLE UITSLAGEN

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
  1  Vitesse Delft *** 0-0 3-2   2-2 2-1 1-2 2-1 1-3 3-1 1-2 2-2    
  2  Westlandia (za) 2-0 *** 1-3 1-2 1-0 4-0 1-0 2-3 3-3 1-3 1-1      
  3  FC 's-Gravenzande 2-1 3-2 *** 0-0 1-3   4-0 9-3   2-1   2-0 2-1 2-0
  4  Sportlust '46 4-2   2-2 *** 1-0 1-1 3-2   2-1 0-3 2-1 0-1 5-3  
  5  SC Feyenoord 5-0 1-0   3-2 *** 4-0 3-0 2-3 0-0   1-0   2-1 1-1
  6  Neptunus-Schiebroek 0-1 0-0 4-4 1-3 2-3 ***     1-3 2-0   1-1 4-1 2-2
  7  SVC '08 0-3 1-1 1-1 1-1   1-1 *** 1-2   2-0 1-1 1-2   0-3
  8  ARC     2-2 0-1 1-2 2-2   *** 1-0 0-4 0-1 2-0 4-2 0-2
  9  Brielle 1-1   2-0   0-0 5-0 4-0 2-0 ***   1-1 1-2 4-3 4-0
10  XerxesDZB   0-1 0-2 1-1 2-0   2-0   2-1 *** 1-1 0-0 4-0 1-2
11  Forum Sport 1-1 0-1 1-2     4-0 1-1 1-1   1-0 *** 0-0 1-0 2-0
12  Nootdorp   0-0   1-1 2-1 2-1 3-2 3-1 1-3   2-0 *** 2-1 2-2
13  Voorschoten '97 0-1 7-5 1-2 2-2     1-0 2-1 0-1 0-4   0-2 *** 2-1
14  Deltasport 1-0 2-3   3-2 2-2 3-2   3-2 1-1 2-0 1-2   3-0 ***

PUNTENMINDERING

 

 

EERSTE PERIODE

1 Nootdorp 8 6 2 0 20 15- 6 +9
2 FC 's-Gravenzande 8 4 3 1 15 19- 13 +6
3 Deltasport 8 4 3 1 15 14- 8 +6
4 SC Feyenoord 8 4 2 2 14 18- 9 +9
5 Brielle 8 4 2 2 14 14- 6 +8
6 Forum Sport 8 3 4 1 13 8- 6 +2
7 Westlandia (za) 8 3 3 2 12 15- 12 +3
8 Sportlust '46 8 3 3 2 12 11- 11 0
9 Vitesse Delft 8 2 2 4 8 8- 14 -6
10 XerxesDZB 8 2 1 5 7 8- 10 -2
11 ARC 8 2 1 5 7 9- 15 -6
12 SVC '08 8 1 4 3 7 8- 14 -6
13 Voorschoten '97 8 1 1 6 4 10- 20 -10
14 Neptunus-S 8 0 3 5 3 11- 24 -13

TWEEDE PERIODE

1 XerxesDZB 9 6 1 2 19 19- 7 +12
2 FC 's-Gravenzande 9 6 1 2 19 22- 11 +11
3 Sportlust '46 9 5 2 2 17 21- 16 +5
4 SC Feyenoord 9 5 2 2 17 14- 9 +5
5 Deltasport 9 5 1 3 16 17- 17 0
6 Brielle 9 4 3 2 15 18- 8 +10
7 Vitesse Delft 9 4 2 3 14 15- 14 +1
8 Nootdorp 9 3 5 1 14 10- 9 +1
9 Westlandia (za) 9 3 3 3 12 12- 13 -1
10 ARC 9 3 1 5 10 16- 25 -9
11 Forum Sport 9 2 3 4 9 10- 9 +1
12 Neptunus-S 9 2 3 4 9 12- 18 -6
13 Voorschoten '97 9 1 0 8 3 10- 24 -14
14 SVC '08 9 0 1 8 1 5- 21 -16

DERDE PERIODE

1 Brielle 3 2 1 0 7 8- 5 +3
2 FC 's-Gravenzande 3 2 1 0 7 6- 4 +2
3 Forum Sport 3 2 1 0 7 4- 2 +2
4 Voorschoten '97 3 2 0 1 6 7- 6 +1
5 Sportlust '46 3 1 2 0 5 3- 2 +1
6 ARC 3 1 1 1 4 4- 3 +1
7 Vitesse Delft 3 1 1 1 4 4- 4 0
8 SC Feyenoord 3 1 1 1 4 3- 3 0
9 SVC '08 3 1 1 1 4 3- 3 0
10 Westlandia (za) 3 1 0 2 3 3- 4 -1
11 Nootdorp 3 1 0 2 3 3- 6 -3
12 Deltasport 3 0 1 2 1 3- 5 -2
13 Neptunus-S 3 0 1 2 1 2- 4 -2
14 XerxesDZB 3 0 1 2 1 2- 4 -2

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2