VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Eerste klasse C

 

WEDSTRIJDEN

 

zaterdag 27 januari
DHSC
- Woudenberg
14.00
De Merino's
- WNC
14.30
SVL
- GRC-14
14.30
Bennekom
- LRC Leerdam
15.00
Delta Sports '95
- DUNO D.
15.00
GJS
- DTS Ede
15.00

 

 

VOLGENDE WEDSTRIJDEN

 

zaterdag 3 februari
LRC Leerdam
- DHSC
14.30

 

Montfoort
- GJS
14.30

 

Sliedrecht
- De Merino's
14.30

 

WNC
- Bennekom
14.30

 

Woudenberg
- Delta Sports '95
14.30

 

DTS Ede
- SVL
15.00

 

DUNO D.
- GRC-14
15.00

 

STAND

1 DUNO D. 11 7 3 1 24 27- 12 +15
2 DTS Ede 12 6 4 2 22 17- 14 +3
3 Montfoort+ 11 7 0 4 21 18- 16 +2
4 Sliedrecht 11 6 1 4 19 25- 14 +11
5 WNC 12 6 1 5 19 24- 18 +6
6 LRC Leerdam 9 5 3 1 18 19- 12 +7
7 DHSC 12 5 3 4 18 25- 22 +3
8 Bennekom 11 4 3 4 15 15- 18 -3
9 De Merino's 10 4 2 4 14 17- 16 +1
10 Delta Sports '95 11 3 3 5 12 19- 20 -1
11 SVL 12 3 3 6 12 18- 22 -4
12 GRC-14 11 3 1 7 10 17- 26 -9
13 GJS 11 2 1 8 7 12- 28 -16
14 Woudenberg 10 1 2 7 5 10- 25 -15

 

ALLE UITSLAGEN

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
  1  DHSC *** 7-2       3-0 3-2   2-5 2-1 0-2      
  2  Bennekom   ***   2-0 2-0 2-0           4-0 0-0 0-3
  3  De Merino's 1-1 2-0 *** 1-1         1-3 2-1        
  4  SVL 1-1     ***     3-0 3-0   0-4   3-1   2-2
  5  GJS 3-4   2-4 1-0 ***   2-2 2-1       1-2    
  6  GRC-14     3-2   3-1 ***     0-1 1-4 6-2   2-5  
  7  Delta Sports '95   1-1 2-3       *** 7-2     0-1 1-0    
  8  Woudenberg           2-0   *** 2-2   1-1   1-5 0-1
  9  DUNO D.   1-1   3-2         ***     1-2 3-0 4-0
10  Sliedrecht   4-1     4-0   1-1 2-0 1-3 ***     2-1  
11  LRC Leerdam       5-2 4-0       1-1   ***     1-1
12  Montfoort 3-1   2-1     2-0   2-1       ***   0-1
13  WNC 1-0     2-1 2-0   4-1       1-2 2-4 ***  
14  DTS Ede 1-1   1-0     2-2 0-2     3-1     2-1 ***

 

EERSTE PERIODE

1 Montfoort 8 6 0 2 18 14- 12 +2
2 DUNO D. 8 5 2 1 17 18- 8 +10
3 WNC 8 5 1 2 16 15- 9 +6
4 LRC Leerdam 8 4 3 1 15 17- 11 +6
5 De Merino's 8 4 2 2 14 16- 12 +4
6 DHSC 8 4 1 3 13 18- 15 +3
7 DTS Ede 8 3 3 2 12 11- 13 -2
8 Bennekom 8 3 2 3 11 12- 14 -2
9 Sliedrecht 8 3 1 4 10 17- 12 +5
10 Delta Sports '95 8 2 2 4 8 16- 15 +1
11 SVL 8 2 2 4 8 14- 18 -4
12 GRC-14 8 2 1 5 7 13- 18 -5
13 Woudenberg 8 1 2 5 5 9- 18 -9
14 GJS 8 1 0 7 3 8- 23 -15

TWEEDE PERIODE

1 DTS Ede 4 3 1 0 10 6- 1 +5
2 Sliedrecht 3 3 0 0 9 8- 2 +6
3 DUNO D. 3 2 1 0 7 9- 4 +5
4 DHSC 4 1 2 1 5 7- 7 0
5 GJS 3 1 1 1 4 4- 5 -1
6 Bennekom 3 1 1 1 4 3- 4 -1
7 Delta Sports '95 3 1 1 1 4 3- 5 -2
8 SVL 4 1 1 2 4 4- 4 0
9 LRC Leerdam 1 1 0 0 3 2- 1 +1
10 Montfoort 3 1 0 2 3 4- 4 0
11 GRC-14 3 1 0 2 3 4- 8 -4
12 WNC 4 1 0 3 3 9- 9 0
13 De Merino's 2 0 0 2 0 1- 4 -3
14 Woudenberg 2 0 0 2 0 1- 7 -6

DERDE PERIODE

1 Bennekom 0 0 0 0 0 0- 0 0
2 De Merino's 0 0 0 0 0 0- 0 0
3 Delta Sports '95 0 0 0 0 0 0- 0 0
4 DHSC 0 0 0 0 0 0- 0 0
5 DTS Ede 0 0 0 0 0 0- 0 0
6 DUNO D. 0 0 0 0 0 0- 0 0
7 GJS 0 0 0 0 0 0- 0 0
8 GRC-14 0 0 0 0 0 0- 0 0
9 LRC Leerdam 0 0 0 0 0 0- 0 0
10 Montfoort 0 0 0 0 0 0- 0 0
11 Sliedrecht 0 0 0 0 0 0- 0 0
12 SVL 0 0 0 0 0 0- 0 0
13 WNC 0 0 0 0 0 0- 0 0
14 Woudenberg 0 0 0 0 0 0- 0 0

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2