VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Eerste klasse C

 

WEDSTRIJDEN

 

zaterdag 21 april
DHSC
- SVL
14.00
De Merino's
- DTS Ede
14.30
Montfoort
- Delta Sports '95
14.30
Sliedrecht
- LRC Leerdam
14.30
WNC
- Woudenberg
14.30
Bennekom
- DUNO D.
15.00
GJS
- GRC-14
15.00

 

 

VOLGENDE WEDSTRIJDEN

 

zaterdag 28 april
De Merino's
- Woudenberg
14.30

 

Montfoort
- LRC Leerdam
14.30

 

Sliedrecht
- DTS Ede
14.30

 

DUNO D.
- GJS
15.00

 

STAND

1 DUNO D. 19 14 3 2 45 52- 19 +33
2 DTS Ede 20 11 6 3 39 41- 25 +16
3 WNC 21 12 2 7 38 43- 31 +12
4 Montfoort+ 20 10 5 5 35 40- 32 +8
5 Bennekom 21 9 6 6 33 34- 26 +8
6 DHSC 21 9 5 7 32 44- 35 +9
7 LRC Leerdam 19 8 5 6 29 38- 31 +7
8 Sliedrecht 20 9 2 9 29 39- 29 +10
9 De Merino's 20 8 5 7 29 33- 34 -1
10 GRC-14 21 6 5 10 23 38- 50 -12
11 GJS 20 5 4 11 19 22- 42 -20
12 Delta Sports '95 21 4 4 13 16 30- 48 -18
13 Woudenberg 20 3 5 12 14 17- 41 -24
14 SVL 21 3 5 13 14 24- 52 -28

 

ALLE UITSLAGEN

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
  1  DHSC *** 7-2 5-1   2-0 3-0 3-2 0-0 2-5 2-1 0-2 1-6 0-2  
  2  Bennekom 0-0 *** 1-0 2-0 2-0 2-0 2-2     4-0 3-1 4-0 0-0 0-3
  3  De Merino's 1-1 2-0 *** 1-1   2-0 2-1   1-3 2-1   1-1 4-1  
  4  SVL 1-1   1-1 ***   2-7 3-0 3-0 0-3 0-4 0-7 3-1 1-3 2-2
  5  GJS 3-4 1-0 2-4 1-0 ***   2-2 2-1   2-1 1-1 1-2 0-2 1-1
  6  GRC-14   2-2 3-2 1-1 3-1 ***   4-1 0-1 1-4 6-2 2-2 2-5 1-5
  7  Delta Sports '95 1-8 1-1 2-3     0-1 *** 7-2 2-4 2-0 0-1 1-0 0-2 3-5
  8  Woudenberg 0-3 1-0     0-1 2-0 1-0 *** 2-2   1-1 2-2 1-5 0-1
  9  DUNO D.   1-1   3-2   7-1 3-0 2-0 *** 2-1   1-2 3-0 4-0
10  Sliedrecht   4-1 4-0 4-0 4-0   1-1 2-0 1-3 ***   1-3 2-1  
11  LRC Leerdam 3-0 0-3 1-2 5-2 4-0 2-2   3-1 1-1 0-1 ***     1-1
12  Montfoort 3-1   2-1 2-1 3-3 2-0   2-1 1-3 2-2   ***   0-1
13  WNC 1-0 1-4 3-3 2-1 2-0   4-1   2-1   1-2 2-4 *** 3-0
14  DTS Ede 1-1   1-0 2-0 4-1 2-2 0-2 1-1   3-1 6-1   2-1 ***

 

EERSTE PERIODE

1 Montfoort 8 6 0 2 18 14- 12 +2
2 DUNO D. 8 5 2 1 17 18- 8 +10
3 WNC 8 5 1 2 16 15- 9 +6
4 LRC Leerdam 8 4 3 1 15 17- 11 +6
5 De Merino's 8 4 2 2 14 16- 12 +4
6 DHSC 8 4 1 3 13 18- 15 +3
7 DTS Ede 8 3 3 2 12 11- 13 -2
8 Bennekom 8 3 2 3 11 12- 14 -2
9 Sliedrecht 8 3 1 4 10 17- 12 +5
10 Delta Sports '95 8 2 2 4 8 16- 15 +1
11 SVL 8 2 2 4 8 14- 18 -4
12 GRC-14 8 2 1 5 7 13- 18 -5
13 Woudenberg 8 1 2 5 5 9- 18 -9
14 GJS 8 1 0 7 3 8- 23 -15

TWEEDE PERIODE

1 DTS Ede 8 5 3 0 18 15- 4 +11
2 DUNO D. 6 5 1 0 16 22- 7 +15
3 Sliedrecht 8 5 1 2 16 16- 8 +8
4 Bennekom 8 4 1 3 13 11- 8 +3
5 GJS 7 3 3 1 12 11- 10 +1
6 GRC-14 8 3 1 4 10 16- 24 -8
7 LRC Leerdam 6 3 0 3 9 14- 7 +7
8 Montfoort 7 2 3 2 9 17- 12 +5
9 WNC 8 3 0 5 9 16- 18 -2
10 DHSC 8 2 3 3 9 13- 17 -4
11 Woudenberg 7 2 2 3 8 4- 10 -6
12 Delta Sports '95 8 2 1 5 7 7- 13 -6
13 De Merino's 7 2 0 5 6 8- 16 -8
14 SVL 8 1 1 6 4 7- 23 -16

DERDE PERIODE

1 WNC 5 4 1 0 13 12- 4 +8
2 DUNO D. 5 4 0 1 12 12- 4 +8
3 DHSC 5 3 1 1 10 13- 3 +10
4 DTS Ede 4 3 0 1 9 15- 8 +7
5 Bennekom 5 2 3 0 9 11- 4 +7
6 De Merino's 5 2 3 0 9 9- 6 +3
7 Montfoort 5 2 2 1 8 9- 8 +1
8 GRC-14 5 1 3 1 6 9- 8 +1
9 LRC Leerdam 5 1 2 2 5 7- 13 -6
10 GJS 5 1 1 3 4 3- 9 -6
11 Sliedrecht 4 1 0 3 3 6- 9 -3
12 SVL 5 0 2 3 2 3- 11 -8
13 Woudenberg 5 0 1 4 1 4- 13 -9
14 Delta Sports '95 5 0 1 4 1 7- 20 -13

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2