VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Hoofdklasse A

 

WEDSTRIJDEN

 

 

 

VOLGENDE WEDSTRIJDEN

 

zaterdag 21 oktober
Achilles Veen
- FC 's-Gravenzande
14.30

 

FC Rijnvogels
- Ter Leede
14.30

 

Noordwijk
- Rijsoord
14.30

 

Nootdorp
- SteDoCo
14.30

 

RVVH
- Swift
14.30

 

Smitshoek
- Argon
14.30

 

Zwaluwen
- Jodan Boys
14.30

 

AFC (za)
- Hoek
14.45

 

STAND

1 Noordwijk 7 6 1 0 19 21- 3 +18
2 Ter Leede 7 4 1 2 13 15- 10 +5
3 Hoek 7 4 1 2 13 15- 11 +4
4 Achilles Veen 7 4 1 2 13 13- 9 +4
5 Rijsoord 7 3 3 1 12 7- 3 +4
6 Swift 7 3 3 1 12 12- 12 0
7 SteDoCo 6 3 2 1 11 15- 7 +8
8 Jodan Boys 7 3 1 3 10 12- 9 +3
9 Nootdorp 7 3 0 4 9 10- 16 -6
10 FC 's-Gravenzande 6 2 1 3 7 12- 10 +2
11 AFC (za) 7 2 1 4 7 12- 21 -9
12 Zwaluwen 6 1 3 2 6 8- 13 -5
13 FC Rijnvogels 7 1 3 3 6 4- 9 -5
14 Smitshoek 6 1 2 3 5 11- 16 -5
15 Argon 7 0 3 4 3 5- 13 -8
16 RVVH 7 0 2 5 2 4- 14 -10

 

TOPSCORERS

 

 

Noordwijk Tjeerd Westdijk

 

7   (+1)

Swift Tim Wulffraat 6  (+2)
SteDoCo Jordey van Dam 5  (+2)
Ter Leede Jeffrey Bok 5  (+2)
Achilles Veen Sen Aerts 5  (+1)
Hoek Niek van Sprundel 5  (+1)
Smitshoek Bart Deprez 5
SteDoCo Morris van den Brink 4  (+2)
FC 's-Gravenzande Frank Broos 4  (+1)
Achilles Veen Jorik Mijnhijmer 4
AFC (za) Pepijn Veerman 4
Noordwijk Emiel Wendt 4
Nootdorp Marcley Manuela 4
Swift Jaap Smeeing 4
Ter Leede Oussama Siali 3  (+3)
FC 's-Gravenzande Sander Koeleman 3  (+2)
FC 's-Gravenzande Yuri Westhoff 3  (+2)
Jodan Boys Levi Marengo 3  (+1)
Jodan Boys Mohammed Faouzi 3  (+1)
Argon Patrick Lokken 3
Hoek Rik Impens 3
Noordwijk Denzel James 3
Ter Leede Ian van Otterlo 3
Zwaluwen Ricardo Merrelaar 3
Hoek Fabian Wilson 2  (+1)
Jodan Boys Bradley el Idrissi 2  (+1)
Noordwijk Martijn le Congé 2  (+1)
Noordwijk Nick van Staveren 2  (+1)
AFC (za) Daan Sutorius 2
AFC (za) Floris Dokkum 2
Argon Mark van de Weijden 2
Jodan Boys Fanuel Waandels 2
Noordwijk Rob Overvliet 2
Nootdorp Aimen Saïd 2
Rijsoord Ard Hartman 2
Rijsoord Siebren Hoekstra 2
RVVH Guytano dos Santos 2
Smitshoek Erwin Bravenboer 2
Smitshoek Jordi Dekker 2
Ter Leede Jesse Dingjan 2
Achilles Veen Ayden Kuipers 1  (+1)
AFC (za) Wessel Westerhof 1  (+1)
FC 's-Gravenzande Jan Verduijn 1  (+1)
Jodan Boys Mo Bellahcen 1  (+1)
Rijsoord Ard Hartman 1  (+1)
Rijsoord Mike van Gool 1  (+1)
Smitshoek Laurens Visser 1  (+1)
SteDoCo Jesse Wielinga 1  (+1)
SteDoCo Rensy Barradas 1  (+1)
Swift Mathieu Christianen 1  (+1)
Zwaluwen Justin van Mullem 1  (+1)
Achilles Veen Joep van den Ouweland 1
Achilles Veen Maarten Boddaert 1
Achilles Veen Niek Wilborts 1
AFC (za) Mauritsio Helstone 1
AFC (za) Mitchell Faerber 1
AFC (za) Roy Vermolen 1
FC 's-Gravenzande Thiery van der Kooy 1
FC Rijnvogels Arno Dijkstra 1
FC Rijnvogels Luuk Slegt 1
FC Rijnvogels Ricardo de Vlugt 1
FC Rijnvogels Romano van der Stoep 1
Hoek Bram Leroy 1
Hoek Sidi Ceesay 1
Hoek Stef de Backer 1
Hoek Zinou Chergui 1
Jodan Boys Enzo Huntink 1
Noordwijk Brayen Bröcker 1
Nootdorp Kevin Cameron 1
Nootdorp Peter Korteling 1
Nootdorp Yannick Blom 1
Rijsoord Niels Groeneveldt 1
RVVH Sanzio Dieterich 1
RVVH Vidarell Merencia 1
Smitshoek Tim Strijbosch 1
SteDoCo Chris Boom 1
SteDoCo Jay-Jay Meierdres 1
SteDoCo Joran Schröder 1
Swift Jordy de Groot 1
Ter Leede Niels van Veen 1
Ter Leede Stefan Kraaijvanger 1
Zwaluwen Erwin de Groot 1
Zwaluwen Jesper Gudde 1
Zwaluwen Raoul Gillet 1

Gele en rode kaarten

Swift Max van Wakeren   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Achilles Veen Ayden Kuipers   Gele kaart 3
FC Rijnvogels Jaap van Duijn   Gele kaart 3
FC Rijnvogels Luuk Slegt   Gele kaart 3
Hoek Zinou Chergui   Gele kaart 3
Smitshoek Remco de Neef   Gele kaart 3
AFC (za) Floris Dokkum   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
AFC (za) Willem Deetman   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Achilles Veen Freek Langermans   Gele kaart 2
Achilles Veen Jorik Mijnhijmer   Gele kaart 2
Achilles Veen Theo Martens   Gele kaart 2
Argon Dennis Filippo   Gele kaart 2
Argon Gerard Aafjes   Gele kaart 2
Argon Lorenzo Zorn   Gele kaart 2
FC Rijnvogels Joost Leonard   Gele kaart 2
FC Rijnvogels Kevin Wijmer   Gele kaart 2
Jodan Boys Levi Marengo   Gele kaart 2
Noordwijk Thomas Reynaers   Gele kaart 2
Noordwijk Tjeerd Westdijk   Gele kaart 2
Nootdorp Chaheen Hansen   Gele kaart 2
Nootdorp Marcley Manuela   Gele kaart 2
Nootdorp Mike Hollenberg   Gele kaart 2
Rijsoord Desley Hoogendijk   Gele kaart 2
RVVH Dino Rodriques de Pina   Gele kaart 2
Smitshoek Bart Deprez   Gele kaart 2
SteDoCo Shelton Martis   Gele kaart 2
Swift Dennis Dinkgreve   Gele kaart 2
Swift Mike Ruijter   Gele kaart 2
Swift Tim Wulffraat   Gele kaart 2
Ter Leede Mike Boelee   Gele kaart 2
Zwaluwen Vincent van Dorp   Gele kaart 2
FC 's-Gravenzande Roel Stoffels   Gele kaart 1 Rode kaart 1
FC Rijnvogels Pieter van der Breggen   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Nootdorp Yannick Blom   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Achilles Veen Brian Peters   Gele kaart 1
Achilles Veen Joep van den Ouweland   Gele kaart 1
AFC (za) Daan Sutorius   Gele kaart 1
AFC (za) Jasper Blonk   Gele kaart 1
AFC (za) Jelle de Lange   Gele kaart 1
AFC (za) Joey Singels   Gele kaart 1
AFC (za) Justin Swart   Gele kaart 1
AFC (za) Pepijn Veerman   Gele kaart 1
AFC (za) Thierry van der Kooye   Gele kaart 1
AFC (za) Tom Dekkers   Gele kaart 1
Argon Mark van de Weijden   Gele kaart 1
Argon Mohammed Bouabgha   Gele kaart 1
Argon Patrick Lokken   Gele kaart 1
Argon Younes Ouaali   Gele kaart 1
FC 's-Gravenzande Jan Verduijn   Gele kaart 1
FC 's-Gravenzande Keke Stam   Gele kaart 1
FC 's-Gravenzande Niels Vonk   Gele kaart 1
FC 's-Gravenzande Pascal Broch   Gele kaart 1
FC 's-Gravenzande Ruben de Groot   Gele kaart 1
FC Rijnvogels Jim Havenaar   Gele kaart 1
FC Rijnvogels Mart Spierdijk   Gele kaart 1
FC Rijnvogels Oliver Rifai   Gele kaart 1
FC Rijnvogels Ricardo de Vlugt   Gele kaart 1
FC Rijnvogels Wouter Soomer   Gele kaart 1
Hoek Aaron Verwilligen   Gele kaart 1
Hoek Birgen Martens   Gele kaart 1
Hoek Titas Vitukynas   Gele kaart 1
Jodan Boys Enzo Huntink   Gele kaart 1
Jodan Boys Fanuel Waandels   Gele kaart 1
Jodan Boys Kevin de Vries   Gele kaart 1
Jodan Boys Leroy Brank   Gele kaart 1
Jodan Boys Mark Veerman   Gele kaart 1
Jodan Boys Michel Verkaik   Gele kaart 1
Jodan Boys Mo Bellahcen   Gele kaart 1
Noordwijk Brayen Bröcker   Gele kaart 1
Noordwijk Emiel Wendt   Gele kaart 1
Noordwijk Maurice van der Neut   Gele kaart 1
Noordwijk Raymond Manuputty   Gele kaart 1
Noordwijk Sander Bosma   Gele kaart 1
Nootdorp Aimen Said   Gele kaart 1
Nootdorp Jeffrey Flohr   Gele kaart 1
Nootdorp Maurice Kerkhof   Gele kaart 1
Nootdorp Nick Sleeking   Gele kaart 1
Nootdorp Stefan Stam   Gele kaart 1
Rijsoord Niels Groeneveldt   Gele kaart 1
Rijsoord Romain van Bruggen   Gele kaart 1
Rijsoord Siebren Hoekstra   Gele kaart 1
RVVH Danny Spelde   Gele kaart 1
RVVH Guytano dos Santos   Gele kaart 1
RVVH Jesse Eggers   Gele kaart 1
RVVH Jessie Proost   Gele kaart 1
RVVH Joey Kleijn   Gele kaart 1
RVVH Mauro Kloppert   Gele kaart 1
RVVH Robert Kooiman   Gele kaart 1
RVVH Tarik Yekhlef   Gele kaart 1
RVVH Wilco Oudenaarden   Gele kaart 1
Smitshoek Erwin Bravenboer   Gele kaart 1
Smitshoek Jordi Dekker   Gele kaart 1
Smitshoek Mustafa Celen   Gele kaart 1
Smitshoek Rutger van der Kleij   Gele kaart 1
Smitshoek Sean Verburg   Gele kaart 1
Smitshoek Thijs Oomsen   Gele kaart 1
SteDoCo Bryan Jongeneel   Gele kaart 1
SteDoCo Hayri Pinarci   Gele kaart 1
SteDoCo Jair Balrak   Gele kaart 1
SteDoCo Joran Schröder   Gele kaart 1
SteDoCo Jordey van Dam   Gele kaart 1
SteDoCo Mark Smith   Gele kaart 1
Swift Guido Moelee   Gele kaart 1
Swift Mallqui Cabezas Narvaez   Gele kaart 1
Swift Rutger de Vries   Gele kaart 1
Swift Teun van Zweeden   Gele kaart 1
Ter Leede Ben van der Lans   Gele kaart 1
Ter Leede Jeffrey Bok   Gele kaart 1
Ter Leede Marc de Kruijs   Gele kaart 1
Ter Leede Ronnie Verplancke   Gele kaart 1
Ter Leede Toon Zwetsloot   Gele kaart 1
Zwaluwen Dennis van Rijn   Gele kaart 1
Zwaluwen Jerry Scholman   Gele kaart 1
Zwaluwen Jesper Gudde   Gele kaart 1
Zwaluwen Leon Krznaric   Gele kaart 1
Zwaluwen Mario Nijgh   Gele kaart 1
Zwaluwen Marvin van Tienen   Gele kaart 1
FC Rijnvogels Bright Ampong   Rode kaart 1
Nootdorp Daley Windhorst   Rode kaart 1
Nootdorp Peter Korteling   Rode kaart 1
 

 

ALLE UITSLAGEN

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
  1  Noordwijk ***   4-0 6-0           2-0            
  2  FC 's-Gravenzande   ***         6-1           0-0   0-3  
  3  Swift     ***         3-2   3-1 1-1   2-2      
  4  Nootdorp   2-1 1-2 ***               2-0        
  5  Rijsoord       2-0 ***         0-0       1-0   1-1
  6  Hoek           ***           2-1 2-0 1-2   5-4
  7  Zwaluwen           1-1 ***           1-1      
  8  Achilles Veen               *** 1-1     2-1   2-1    
  9  Argon 0-3   1-1 1-2   1-3     ***              
10  AFC (za)   3-5   4-3           *** 3-2          
11  Jodan Boys           2-1   0-2 2-0   *** 4-0        
12  RVVH         0-2   1-1   1-1     ***        
13  FC Rijnvogels 0-1       1-0     0-3         ***      
14  Ter Leede 3-3 1-0         3-2             ***   5-1
15  SteDoCo 0-2       1-1     3-1   6-1         ***  
16  Smitshoek             1-2       2-1       2-2 ***
Klik op de uitslag voor de karakteristieken.

 

EERSTE PERIODE

1 Noordwijk 7 6 1 0 19 21- 3 +18
2 Ter Leede 7 4 1 2 13 15- 10 +5
3 Hoek 7 4 1 2 13 15- 11 +4
4 Achilles Veen 7 4 1 2 13 13- 9 +4
5 Rijsoord 7 3 3 1 12 7- 3 +4
6 Swift 7 3 3 1 12 12- 12 0
7 SteDoCo 6 3 2 1 11 15- 7 +8
8 Jodan Boys 7 3 1 3 10 12- 9 +3
9 Nootdorp 7 3 0 4 9 10- 16 -6
10 FC 's-Gravenzande 6 2 1 3 7 12- 10 +2
11 AFC (za) 7 2 1 4 7 12- 21 -9
12 Zwaluwen 6 1 3 2 6 8- 13 -5
13 FC Rijnvogels 7 1 3 3 6 4- 9 -5
14 Smitshoek 6 1 2 3 5 11- 16 -5
15 Argon 7 0 3 4 3 5- 13 -8
16 RVVH 7 0 2 5 2 4- 14 -10

TWEEDE PERIODE

1 Achilles Veen 0 0 0 0 0 0- 0 0
2 AFC (za) 0 0 0 0 0 0- 0 0
3 Argon 0 0 0 0 0 0- 0 0
4 FC 's-Gravenzande 0 0 0 0 0 0- 0 0
5 FC Rijnvogels 0 0 0 0 0 0- 0 0
6 Hoek 0 0 0 0 0 0- 0 0
7 Jodan Boys 0 0 0 0 0 0- 0 0
8 Noordwijk 0 0 0 0 0 0- 0 0
9 Nootdorp 0 0 0 0 0 0- 0 0
10 Rijsoord 0 0 0 0 0 0- 0 0
11 RVVH 0 0 0 0 0 0- 0 0
12 Smitshoek 0 0 0 0 0 0- 0 0
13 SteDoCo 0 0 0 0 0 0- 0 0
14 Swift 0 0 0 0 0 0- 0 0
15 Ter Leede 0 0 0 0 0 0- 0 0
16 Zwaluwen 0 0 0 0 0 0- 0 0

DERDE PERIODE

1 Achilles Veen 0 0 0 0 0 0- 0 0
2 AFC (za) 0 0 0 0 0 0- 0 0
3 Argon 0 0 0 0 0 0- 0 0
4 FC 's-Gravenzande 0 0 0 0 0 0- 0 0
5 FC Rijnvogels 0 0 0 0 0 0- 0 0
6 Hoek 0 0 0 0 0 0- 0 0
7 Jodan Boys 0 0 0 0 0 0- 0 0
8 Noordwijk 0 0 0 0 0 0- 0 0
9 Nootdorp 0 0 0 0 0 0- 0 0
10 Rijsoord 0 0 0 0 0 0- 0 0
11 RVVH 0 0 0 0 0 0- 0 0
12 Smitshoek 0 0 0 0 0 0- 0 0
13 SteDoCo 0 0 0 0 0 0- 0 0
14 Swift 0 0 0 0 0 0- 0 0
15 Ter Leede 0 0 0 0 0 0- 0 0
16 Zwaluwen 0 0 0 0 0 0- 0 0

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2