VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Hoofdklasse A

 

WEDSTRIJDEN

 

zaterdag 2 september
Achilles Veen
- Argon
14.30
FC 's-Gravenzande
- SteDoCo
14.30
Hoek
- Smitshoek
14.30
Noordwijk
- AFC (za)
14.30
Nootdorp
- RVVH
14.30
Rijsoord
- Ter Leede
14.30
Swift
- Jodan Boys
14.30
Zwaluwen
- FC Rijnvogels
14.30

 

 

VOLGENDE WEDSTRIJDEN

 

zaterdag 9 september
Argon
- Swift
14.30

 

FC Rijnvogels
- Noordwijk
14.30

 

Jodan Boys
- Hoek
14.30

 

RVVH
- Rijsoord
14.30

 

Smitshoek
- Zwaluwen
14.30

 

Ter Leede
- FC 's-Gravenzande
14.30

 

AFC (za)
- Nootdorp
14.45

 

SteDoCo
- Achilles Veen
15.00

 

STAND

1 Achilles Veen 0 0 0 0 0 0- 0 0
2 AFC (za) 0 0 0 0 0 0- 0 0
3 Argon 0 0 0 0 0 0- 0 0
4 FC 's-Gravenzande 0 0 0 0 0 0- 0 0
5 FC Rijnvogels 0 0 0 0 0 0- 0 0
6 Hoek 0 0 0 0 0 0- 0 0
7 Jodan Boys 0 0 0 0 0 0- 0 0
8 Noordwijk 0 0 0 0 0 0- 0 0
9 Nootdorp 0 0 0 0 0 0- 0 0
10 Rijsoord 0 0 0 0 0 0- 0 0
11 RVVH 0 0 0 0 0 0- 0 0
12 Smitshoek 0 0 0 0 0 0- 0 0
13 SteDoCo 0 0 0 0 0 0- 0 0
14 Swift 0 0 0 0 0 0- 0 0
15 Ter Leede 0 0 0 0 0 0- 0 0
16 Zwaluwen 0 0 0 0 0 0- 0 0

 

TOPSCORERS

Gele en rode kaarten

 

 

ALLE UITSLAGEN

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
  1  Noordwijk ***                              
  2  FC 's-Gravenzande   ***                            
  3  Swift     ***                          
  4  Nootdorp       ***                        
  5  Rijsoord         ***                      
  6  Hoek           ***                    
  7  Zwaluwen             ***                  
  8  Achilles Veen               ***                
  9  Argon                 ***              
10  AFC (za)                   ***            
11  Jodan Boys                     ***          
12  RVVH                       ***        
13  FC Rijnvogels                         ***      
14  Ter Leede                           ***    
15  SteDoCo                             ***  
16  Smitshoek                               ***
Klik op de uitslag voor de karakteristieken.

 

EERSTE PERIODE

1 Achilles Veen 0 0 0 0 0 0- 0 0
2 AFC (za) 0 0 0 0 0 0- 0 0
3 Argon 0 0 0 0 0 0- 0 0
4 FC 's-Gravenzande 0 0 0 0 0 0- 0 0
5 FC Rijnvogels 0 0 0 0 0 0- 0 0
6 Hoek 0 0 0 0 0 0- 0 0
7 Jodan Boys 0 0 0 0 0 0- 0 0
8 Noordwijk 0 0 0 0 0 0- 0 0
9 Nootdorp 0 0 0 0 0 0- 0 0
10 Rijsoord 0 0 0 0 0 0- 0 0
11 RVVH 0 0 0 0 0 0- 0 0
12 Smitshoek 0 0 0 0 0 0- 0 0
13 SteDoCo 0 0 0 0 0 0- 0 0
14 Swift 0 0 0 0 0 0- 0 0
15 Ter Leede 0 0 0 0 0 0- 0 0
16 Zwaluwen 0 0 0 0 0 0- 0 0

TWEEDE PERIODE

1 Achilles Veen 0 0 0 0 0 0- 0 0
2 AFC (za) 0 0 0 0 0 0- 0 0
3 Argon 0 0 0 0 0 0- 0 0
4 FC 's-Gravenzande 0 0 0 0 0 0- 0 0
5 FC Rijnvogels 0 0 0 0 0 0- 0 0
6 Hoek 0 0 0 0 0 0- 0 0
7 Jodan Boys 0 0 0 0 0 0- 0 0
8 Noordwijk 0 0 0 0 0 0- 0 0
9 Nootdorp 0 0 0 0 0 0- 0 0
10 Rijsoord 0 0 0 0 0 0- 0 0
11 RVVH 0 0 0 0 0 0- 0 0
12 Smitshoek 0 0 0 0 0 0- 0 0
13 SteDoCo 0 0 0 0 0 0- 0 0
14 Swift 0 0 0 0 0 0- 0 0
15 Ter Leede 0 0 0 0 0 0- 0 0
16 Zwaluwen 0 0 0 0 0 0- 0 0

DERDE PERIODE

1 Achilles Veen 0 0 0 0 0 0- 0 0
2 AFC (za) 0 0 0 0 0 0- 0 0
3 Argon 0 0 0 0 0 0- 0 0
4 FC 's-Gravenzande 0 0 0 0 0 0- 0 0
5 FC Rijnvogels 0 0 0 0 0 0- 0 0
6 Hoek 0 0 0 0 0 0- 0 0
7 Jodan Boys 0 0 0 0 0 0- 0 0
8 Noordwijk 0 0 0 0 0 0- 0 0
9 Nootdorp 0 0 0 0 0 0- 0 0
10 Rijsoord 0 0 0 0 0 0- 0 0
11 RVVH 0 0 0 0 0 0- 0 0
12 Smitshoek 0 0 0 0 0 0- 0 0
13 SteDoCo 0 0 0 0 0 0- 0 0
14 Swift 0 0 0 0 0 0- 0 0
15 Ter Leede 0 0 0 0 0 0- 0 0
16 Zwaluwen 0 0 0 0 0 0- 0 0

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2