VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Hoofdklasse B

 

WEDSTRIJDEN

 

dinsdag 16 mei
Staphorst
- Ter Leede
2-0

 

CSV Apeldoorn
- SteDoCo
2-2

 

Noordwijk
- DOVO
2-3

 

zaterdag 20 mei
WNC
- Flevo Boys
0-3
Oranje Nassau
- WHC
1-1
dinsdag 23 mei
d'Olde Veste '54
- Oranje Nassau
0-2
DOVO
- Noordwijk
0-1

 

Flevo Boys
- Bennekom
2-0
SteDoCo
- CSV Apeldoorn
2-2

 

Ter Leede
- Staphorst
3-0

 


 

VOLGENDE WEDSTRIJDEN

 

zaterdag 27 mei
DOVO
- SteDoCo
14.30

 

Oranje Nassau
- Smitshoek
15.00

 

Zuidvogels
- Flevo Boys
17.00

 

STAND

1 ACV+ 30 20 5 5 65 58- 35 +23
2 DOVO+ 30 18 6 6 60 62- 31 +31
3 Staphorst* 30 16 5 9 53 68- 34 +34
4 CSV Apeldoorn+ 30 15 6 9 51 61- 48 +13
5 Excelsior '31 30 13 7 10 46 67- 56 +11
6 SC Genemuiden 30 12 9 9 45 60- 42 +18
7 Sparta Nijkerk 30 12 9 9 45 53- 48 +5
8 SDC Putten 30 11 12 7 45 43- 39 +4
9 Eemdijk 30 12 6 12 42 58- 61 -3
10 AZSV 30 10 8 12 38 41- 37 +4
11 Urk 30 10 8 12 38 41- 42 -1
12 NSC Nijkerk 30 11 4 15 37 47- 56 -9
13 Flevo Boys 30 10 5 15 35 47- 56 -9
14 Oranje Nassau 30 10 2 18 32 42- 69 -27
15 SDV Barneveld 30 6 7 17 25 33- 57 -24
16 ASV Dronten 30 2 5 23 11 27- 97 -70

TOPSCORERS

 

 

Excelsior '31 Hielke Penterman

 

24   

SC Genemuiden Omar Kavak 22
ACV Saber Hendriks 21
CSV Apeldoorn Richard van Schooten 20
AZSV Rik van der Eerden 18
Staphorst Martijn Brakke 17
DOVO Joshua Patrick 16
DOVO Serhat Koç 14
Eemdijk Fouad Belarbi 14
Flevo Boys William de Boer 12
SDC Putten Rocco Keizer 12
SDV Barneveld Rob Knul 12
Flevo Boys Frank Post 11
Flevo Boys Timon Rorije 11
Eemdijk Argjend Selimi 10
Excelsior '31 Cem Köse 10
SC Genemuiden Jacco Riemens 10
ACV Arjen Hagenauw 9
AZSV Rick Bouwmeister 9
NSC Nijkerk Eyüp Termelez 9
CSV Apeldoorn Sander Krijns 8
Oranje Nassau Marco van der Heide 8
Sparta Nijkerk Ali Alkan 8
Staphorst Mike Reuvers 8
Staphorst Rob Mijnheer 8
Staphorst Rurik Wind 8
Urk Jelle de Boer 8
Urk Riekelt Nentjes 8
ASV Dronten Jodi de Boer 7
CSV Apeldoorn Hüseyin Güveli 7
Eemdijk Jasper Bolland 7
NSC Nijkerk Tom de Ridder 7
Oranje Nassau Max Blaauw 7
SC Genemuiden Danny Menting 7
SDV Barneveld Christian van de Kamp 7
Sparta Nijkerk Rick Boersma 7
Staphorst Jeroen van der Meer 7
Staphorst Martin van 't Ende 7
ACV Thomas Metzemaekers 6
CSV Apeldoorn Maarten Boeve 6
CSV Apeldoorn Steven van Es 6
Excelsior '31 Patrick Gerritsen 6
Oranje Nassau Erolind Derguti 6
SC Genemuiden Martijn Jansen 6
Urk Riekelt Jan Brands 6
ACV Willem de Jong 5
ASV Dronten Niek Telgen 5
CSV Apeldoorn Frank Boers 5
DOVO Roy Bakkenes 5
Eemdijk Jan de Graaf 5
Eemdijk Klaas Bout 5
Excelsior '31 Dylan Vosskuhler 5
NSC Nijkerk Gerrit Bartels 5
NSC Nijkerk Nico van den Brom 5
Oranje Nassau Ifeayi Gorissen 5
SDC Putten Justin van Groen 5
SDC Putten Rick Degenaar 5
Sparta Nijkerk Jesse Buitenhuis 5
Sparta Nijkerk Quincy van Waveren 5
Sparta Nijkerk Sefanja Davids 5
CSV Apeldoorn Jesse Hartgers 4
DOVO Leon Toonen 4
DOVO Quincy Arends 4
Flevo Boys Aran Nijboer 4
NSC Nijkerk Yannick Cornelisz 4
Oranje Nassau Getuar Derguti 4
SC Genemuiden Anne van der Kolk 4
SC Genemuiden Job van Dalfsen 4
SDC Putten Jurian van den Brink 4
Sparta Nijkerk Janic Makizodila 4
Staphorst Camiel Fidom 4
Urk Hessel Snoek 4
Urk Teun Hakvoort 4
ACV Guus de Vries 3
ACV John van Dalen 3
ACV Jonah van der Werf 3
ASV Dronten Rik Breemhaar 3
AZSV Coplan Soumaoro 3
AZSV Mart Schutten 3
AZSV Maurice Bartelds 3
DOVO Bas Mooij 3
DOVO Frank Hol 3
Eemdijk Jordie Huijgen 3
Eemdijk Rutger Huijgen 3
Eemdijk Zeger Beukers 3
Excelsior '31 Boy Boeloerditi 3
Excelsior '31 Niek Davina 3
NSC Nijkerk Daniël Almendro Rivas 3
NSC Nijkerk David van de Groep 3
Oranje Nassau David van der Pol 3
Oranje Nassau Niels Stenekes 3
SDC Putten Abdelmoumin Cherkaoui 3
SDC Putten Jerald Reina 3
SDC Putten Joost Heerschop 3
SDV Barneveld Niels Vlugt 3
SDV Barneveld Ricardo Mengerink 3
Sparta Nijkerk Donny van der Wal 3
Staphorst Mark Schra 3
Urk Gerrit Tol 3
ACV Haaije Feenstra 2
ASV Dronten Brian Harpe 2
ASV Dronten Henry Huijsmans 2
AZSV Niek te Veluwe 2
CSV Apeldoorn Mark Fennebeumer 2
DOVO Adil Mahdadi 2
DOVO Bart van Brakel 2
DOVO Marley Berkvens 2
Eemdijk Rogier Gilkes 2
Excelsior '31 Amanuel Isa 2
Excelsior '31 Gradus Hempenius 2
Excelsior '31 Hakim Ezafzafi 2
Excelsior '31 Melvin Velthuis 2
Excelsior '31 Michel Gerritsen Mulkes 2
Flevo Boys Arnoud Post 2
Flevo Boys Tjeerd Korf 2
NSC Nijkerk Alwin Vanderlyde 2
NSC Nijkerk Bas Ent 2
NSC Nijkerk Rinke Rozema 2
Oranje Nassau Ibrahim Sallih 2
SC Genemuiden Nick Buitink 2
SDC Putten Martijn Duits 2
SDC Putten Rick van den Brink 2
SDV Barneveld Henk Buijs 2
SDV Barneveld Onur Tekay 2
Sparta Nijkerk Dennis van der Wal 2
Sparta Nijkerk Jorn Mocking 2
Sparta Nijkerk Mark Groenewoudt 2
Sparta Nijkerk Sebastian van Kammen 2
Staphorst Ewald Koster 2
Urk Harmen de Boer 2
Urk Lucas Nagel 2
ACV Dennis Molema 1
ACV Erik Eleveld 1
ACV Marcel Seip 1
ACV Nick Westebring 1
ACV Rutger Timmermans 1
ACV Sander Džemidžic 1
ASV Dronten Bob Breemhaar 1
ASV Dronten Chris van Maanen 1
ASV Dronten Laurens Brouwer 1
ASV Dronten Lucky Akot 1
ASV Dronten Martijn Timmer 1
ASV Dronten Ricardo Ntalu 1
ASV Dronten Vincent ter Burg 1
AZSV Freek Mulder 1
AZSV Robbin Thuss 1
AZSV Sven Spekking 1
CSV Apeldoorn Jesse Perdon 1
CSV Apeldoorn Rob Diderik 1
DOVO Ariën Bakkenes 1
DOVO Enrico Patrick 1
DOVO Mitchell de Zwart 1
DOVO Nick Coster 1
Eemdijk Nicky Baggelaar 1
Eemdijk Roy Beukers 1
Eemdijk Wouter Bout 1
Excelsior '31 Frank Averesch 1
Excelsior '31 Jasper Veltkamp 1
Excelsior '31 Jurriaan Seppenwoolde 1
Excelsior '31 Lars Kamperman Leferink 1
Excelsior '31 Stijn Beverdam 1
Flevo Boys Allan Bakker 1
Flevo Boys Jan Stoker 1
Flevo Boys Lars Klijnstra 1
Flevo Boys Tomas Boer 1
NSC Nijkerk Desmond Sturing 1
NSC Nijkerk Jan Rudolf Beukers 1
Oranje Nassau Bob Poorta 1
Oranje Nassau Joshua Ottens 1
Oranje Nassau Robert Pomstra 1
Oranje Nassau Thijs Gerlofs 1
SC Genemuiden Dirk Muis 1
SC Genemuiden Frank Jansen 1
SC Genemuiden Frank Kuurman 1
SC Genemuiden Marc de Haan 1
SC Genemuiden Patrick Lip 1
SDC Putten Kees Pluim 1
SDC Putten Rob Buter 1
SDC Putten Thomas Amende 1
SDV Barneveld Geert van de Veen 1
SDV Barneveld Kevin Ooms 1
SDV Barneveld Lesley de Vette 1
SDV Barneveld Samad Ezafzafi 1
Sparta Nijkerk Bilal Amarzagouio 1
Sparta Nijkerk Jermain Cikic 1
Sparta Nijkerk Wesley de Laat 1
Staphorst Dennis Rosink 1
Staphorst Frank van der Burg 1
Urk Jan van Slooten 1
Urk Klaas Kramer 1
Urk Pieter Brands 1

 

ALLE UITSLAGEN

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
  1  Eemdijk *** 4-1 4-2 3-2 0-3 4-2 5-3 2-3 3-3 4-3 2-0 2-0 1-1 3-0 1-4 1-1
  2  CSV Apeldoorn 2-1 *** 2-2 2-2 2-2 4-0 4-2 1-3 0-5 3-0 3-1 0-3 4-0 4-6 2-1 4-0
  3  SDC Putten 2-0 1-1 *** 2-2 1-3 2-0 0-0 1-0 0-0 0-0 1-1 1-2 2-1 4-1 2-5 2-2
  4  Flevo Boys 3-0 3-0 1-2 *** 1-2 1-1 2-1 0-3 3-0 0-0 1-1 2-3 3-1 4-1 0-2 1-0
  5  ACV 2-1 2-1 0-1 1-2 *** 2-2 2-1 1-4 2-3 5-1 3-3 1-0 2-1 1-0 1-1 2-0
  6  Sparta Nijkerk 4-3 0-2 2-0 3-0 0-1 *** 2-2 2-1 0-0 2-0 1-0 1-3 2-0 6-1 2-2 2-1
  7  Excelsior '31 2-1 3-0 1-1 4-2 3-2 3-3 *** 2-3 1-0 8-0 0-2 1-1 4-2 4-2 3-0 4-3
  8  Staphorst 1-1 1-1 2-0 2-3 1-2 4-3 5-0 *** 2-0 9-0 1-0 2-3 1-2 4-2 0-0 3-0
  9  AZSV 0-3 0-0 1-3 1-3 1-2 1-1 0-0 0-0 *** 0-1 2-0 2-0 2-3 1-2 1-1 2-0
10  ASV Dronten 3-3 0-2 2-2 3-0 1-3 0-3 1-7 1-3 1-5 *** 0-4 0-4 2-3 0-2 2-2 2-4
11  Urk 2-2 1-3 0-2 2-0 0-1 0-1 2-1 2-0 0-3 3-1 *** 2-0 3-1 2-2 1-1 3-0
12  DOVO 0-1 3-0 0-0 3-1 2-2 6-0 4-1 1-0 1-0 6-1 1-1 *** 2-1 2-1 2-2 2-1
13  NSC Nijkerk 3-1 1-5 1-3 4-2 1-2 1-1 1-2 1-5 3-1 3-0 0-2 0-0 *** 2-1 1-0 1-1
14  Oranje Nassau 4-0 0-4 0-3 2-0 0-1 3-1 1-3 0-3 1-3 2-0 4-1 2-1 0-5 *** 1-0 1-1
15  SC Genemuiden 5-1 1-2 4-0 5-2 0-3 1-1 4-0 2-1 1-2 2-1 2-2 1-4 0-3 4-0 *** 4-0
16  SDV Barneveld 0-1 0-2 1-1 2-1 1-2 0-5 1-1 1-1 0-2 3-1 3-0 2-3 2-0 2-0 1-3 ***
Klik op de uitslag voor de karakteristieken.

PUNTENMINDERING

KAARTENBAK

SDV Barneveld Yasin Kurt   Gele kaart 6 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Urk Gert Jan Nagel   Gele kaart 7
AZSV Jonathan Goosen   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 2
ASV Dronten Laurens Brouwer   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
NSC Nijkerk Dave Knikker   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
SDC Putten Rick van den Brink   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Urk Maarten Dijkhuizen   Gele kaart 5 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Eemdijk Jordie Huijgen   Gele kaart 6
Eemdijk Zeger Beukers   Gele kaart 6
NSC Nijkerk Tom de Ridder   Gele kaart 6
SDC Putten Thomas Amende   Gele kaart 6
Urk Klaas Kramer   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1 Rode kaart 2
CSV Apeldoorn Rob Diderik   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Excelsior '31 Niek Davina   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
NSC Nijkerk Alwin Vanderlyde   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
SDV Barneveld Rob Knul   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
ACV Erik Eleveld   Gele kaart 5
ACV Haaije Feenstra   Gele kaart 5
CSV Apeldoorn Jeremy Jonker   Gele kaart 5
DOVO Marley Berkvens   Gele kaart 5
Eemdijk Jan Pieter Hartog   Gele kaart 5
Eemdijk Sjohn van Gulik   Gele kaart 5
Excelsior '31 Amanuel Isa   Gele kaart 5
Oranje Nassau Frederik Specken   Gele kaart 5
SC Genemuiden Erik Rotman   Gele kaart 5
SC Genemuiden Wouter van der Molen   Gele kaart 5
SDC Putten Justin van Groen   Gele kaart 5
Urk Lucas Nagel   Gele kaart 5
ACV Nick Westebring   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
AZSV Robbin Thuss   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Flevo Boys Roelof Strikwerda   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Flevo Boys Tomas Boer   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Eemdijk Rogier Gilkes   Gele kaart 4 Rode kaart 1
NSC Nijkerk Jan Rudolf Beukers   Gele kaart 4 Rode kaart 1
SC Genemuiden Omar Kavak   Gele kaart 4 Rode kaart 1
Sparta Nijkerk Dennis van der Wal   Gele kaart 4 Rode kaart 1
Sparta Nijkerk Donny van der Wal   Gele kaart 4 Rode kaart 1
ACV Daan Smit   Gele kaart 4
ACV Marcel Seip   Gele kaart 4
ACV Thomas Metzemaekers   Gele kaart 4
ASV Dronten Vincent ter Burg   Gele kaart 4
AZSV Bram Rensing   Gele kaart 4
AZSV Mart Schutten   Gele kaart 4
CSV Apeldoorn Melvin Bresser   Gele kaart 4
CSV Apeldoorn Richard van Schooten   Gele kaart 4
DOVO Adil Mahdadi   Gele kaart 4
Eemdijk Argjend Selimi   Gele kaart 4
Eemdijk Wouter Bout   Gele kaart 4
NSC Nijkerk David van de Groep   Gele kaart 4
NSC Nijkerk Rinke Rozema   Gele kaart 4
Oranje Nassau Thijs Gerlofs   Gele kaart 4
SC Genemuiden Frank Kuurman   Gele kaart 4
SC Genemuiden Mike van der Kooy   Gele kaart 4
SDC Putten Rob Buter   Gele kaart 4
SDC Putten Sven Onclin   Gele kaart 4
SDV Barneveld Kevin Ooms   Gele kaart 4
SDV Barneveld Niels Vlugt   Gele kaart 4
Sparta Nijkerk Brian Bawuah   Gele kaart 4
Sparta Nijkerk Janic Makizodila   Gele kaart 4
Staphorst Reinier Crediet   Gele kaart 4
Urk Marinus Snoek   Gele kaart 4
Staphorst Rob Mijnheer   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
CSV Apeldoorn Jordi van Dalen   Gele kaart 3 Rode kaart 2
Oranje Nassau Ibrahim Sallih   Gele kaart 3 Rode kaart 2
Flevo Boys Jesse Betaze   Gele kaart 3 Rode kaart 1
SDV Barneveld Ivar van Beek   Gele kaart 3 Rode kaart 1
ACV John van Dalen   Gele kaart 3
ACV Willem de Jong   Gele kaart 3
ASV Dronten Martijn Timmer   Gele kaart 3
ASV Dronten Maurizio Sleurink   Gele kaart 3
ASV Dronten Niek Telgen   Gele kaart 3
AZSV Freek Mulder   Gele kaart 3
AZSV Michael Vaags   Gele kaart 3
AZSV Niek te Veluwe   Gele kaart 3
AZSV Yordi Orriëns   Gele kaart 3
CSV Apeldoorn Joost Krijns   Gele kaart 3
CSV Apeldoorn Steven van Es   Gele kaart 3
DOVO Bart van Brakel   Gele kaart 3
DOVO Joshua Patrick   Gele kaart 3
DOVO Nick Coster   Gele kaart 3
Eemdijk Rutger Huijgen   Gele kaart 3
Excelsior '31 Lars Kamperman Leferink   Gele kaart 3
Flevo Boys Aran Nijboer   Gele kaart 3
Flevo Boys Frank Post   Gele kaart 3
Flevo Boys Timon Rorije   Gele kaart 3
Flevo Boys William de Boer   Gele kaart 3
NSC Nijkerk Jordan Kemp   Gele kaart 3
NSC Nijkerk Yannick Cornelisz   Gele kaart 3
Oranje Nassau Joshua Ottens   Gele kaart 3
Oranje Nassau Melle Kuipers   Gele kaart 3
SC Genemuiden Christiaan Riemens   Gele kaart 3
SC Genemuiden Dirk Muis   Gele kaart 3
SDC Putten Jerry Geurtsen   Gele kaart 3
SDC Putten Martijn Duits   Gele kaart 3
SDV Barneveld Maarten van de Groep   Gele kaart 3
SDV Barneveld Ricardo Mengerink   Gele kaart 3
Sparta Nijkerk Bilal Amarzagouio   Gele kaart 3
Sparta Nijkerk Jesse Buitenhuis   Gele kaart 3
Sparta Nijkerk Sebastian van Kammen   Gele kaart 3
Sparta Nijkerk Sefanja Davids   Gele kaart 3
Staphorst Remon Kroes   Gele kaart 3
Staphorst Roelof de Jong   Gele kaart 3
Urk Gerrit Tol   Gele kaart 3
Urk Hessel Snoek   Gele kaart 3
Urk Riekelt Jan Brands   Gele kaart 3
CSV Apeldoorn Frank Boers   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
CSV Apeldoorn Jesse Hartgers   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Flevo Boys Tjeerd Korf   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
SC Genemuiden Jacco Riemens   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
ACV Dennis Molema   Gele kaart 2 Rode kaart 1
ACV Saber Hendriks   Gele kaart 2 Rode kaart 1
ASV Dronten Rik Breemhaar   Gele kaart 2 Rode kaart 1
ACV Jelle Wagenaar   Gele kaart 2
ACV Josias Eshuis   Gele kaart 2
ASV Dronten Chris van Maanen   Gele kaart 2
ASV Dronten Denzel Budde   Gele kaart 2
AZSV Coplan Soumaoro   Gele kaart 2
AZSV Matthijs Ebbers   Gele kaart 2
AZSV Sven Spekking   Gele kaart 2
CSV Apeldoorn Hüseyin Güveli   Gele kaart 2
CSV Apeldoorn Sander Krijns   Gele kaart 2
DOVO Ariën Bakkenes   Gele kaart 2
DOVO Enrico Patrick   Gele kaart 2
DOVO Serhat Koç   Gele kaart 2
Eemdijk Fouad Belarbi   Gele kaart 2
Excelsior '31 Boy Boeloerditi   Gele kaart 2
Excelsior '31 Daan Ligtenberg   Gele kaart 2
Excelsior '31 Dylan Vosskuhler   Gele kaart 2
Excelsior '31 Hielke Penterman   Gele kaart 2
Excelsior '31 Michel Gerritsen Mulkes   Gele kaart 2
Flevo Boys Arnoud Post   Gele kaart 2
Flevo Boys Geert-Arend Roorda   Gele kaart 2
Flevo Boys Harvey de Boer   Gele kaart 2
Flevo Boys Lars Klijnstra   Gele kaart 2
NSC Nijkerk Bas Ent   Gele kaart 2
NSC Nijkerk Eyüp Termelez   Gele kaart 2
Oranje Nassau Bob Poorta   Gele kaart 2
Oranje Nassau Erolind Derguti   Gele kaart 2
Oranje Nassau Erwin Pomstra   Gele kaart 2
Oranje Nassau Niels Stenekes   Gele kaart 2
Oranje Nassau Robert Pomstra   Gele kaart 2
SC Genemuiden Anne van der Kolk   Gele kaart 2
SC Genemuiden Frank Jansen   Gele kaart 2
SC Genemuiden Patrick Lip   Gele kaart 2
SDC Putten Abdelmoumin Cherkaoui   Gele kaart 2
SDC Putten Manuel Hoogewoning   Gele kaart 2
SDC Putten Rick Degenaar   Gele kaart 2
SDC Putten Wouter de Bruin   Gele kaart 2
SDV Barneveld Geert van de Veen   Gele kaart 2
SDV Barneveld Onur Tekay   Gele kaart 2
SDV Barneveld Pieter Bas Hazeleger   Gele kaart 2
SDV Barneveld Reza Ngarigota   Gele kaart 2
Sparta Nijkerk Ali Alkan   Gele kaart 2
Sparta Nijkerk Jorrit Fiegen   Gele kaart 2
Sparta Nijkerk Rick Boersma   Gele kaart 2
Sparta Nijkerk Tim Fechter   Gele kaart 2
Staphorst Ewald Koster   Gele kaart 2
Staphorst Martijn Brakke   Gele kaart 2
Staphorst Martin van 't Ende   Gele kaart 2
Urk Bennie Dunnink   Gele kaart 2
Urk Dick Hakvoort   Gele kaart 2
Urk Jan van Slooten   Gele kaart 2
Urk Jelle de Boer   Gele kaart 2
DOVO Becir Ogric   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Eemdijk Jordy Huijgen   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Excelsior '31 Patrick Jurgens   Gele kaart 1 Rode kaart 1
SDV Barneveld Jeroen van Binsbergen   Gele kaart 1 Rode kaart 1
SDV Barneveld Samad Ezafzafi   Gele kaart 1 Rode kaart 1
ACV Ben Wormmeester   Gele kaart 1
ACV Daniël Schans   Gele kaart 1
ACV Guus de Vries   Gele kaart 1
ACV Jonah van der Werf   Gele kaart 1
ASV Dronten Bob Breemhaar   Gele kaart 1
ASV Dronten Danny Scholten   Gele kaart 1
ASV Dronten Ingmar Koster   Gele kaart 1
ASV Dronten Ricardo Ntalu   Gele kaart 1
AZSV Rik van der Eerden   Gele kaart 1
CSV Apeldoorn Charlie van der Hulst   Gele kaart 1
CSV Apeldoorn Mark Fennebeumer   Gele kaart 1
CSV Apeldoorn Richard van Beek   Gele kaart 1
DOVO Aron de Koning   Gele kaart 1
DOVO Bas Mooij   Gele kaart 1
DOVO Mitchell de Zwart   Gele kaart 1
DOVO Quincy Arends   Gele kaart 1
DOVO Rodney Ubbergen   Gele kaart 1
DOVO Roy Bakkenes   Gele kaart 1
Eemdijk Daniël de Haan   Gele kaart 1
Eemdijk Dominique Wallet   Gele kaart 1
Eemdijk Gerben Jan Ruizendaal   Gele kaart 1
Eemdijk Jan de Graaf   Gele kaart 1
Eemdijk Jasper Bolland   Gele kaart 1
Eemdijk Klaas Bout   Gele kaart 1
Eemdijk Nicky Baggelaar   Gele kaart 1
Excelsior '31 Brian Hogeweide   Gele kaart 1
Excelsior '31 Gert-Jan Schultink   Gele kaart 1
Excelsior '31 Gradus Hempenius   Gele kaart 1
Excelsior '31 Hakim Ezafzafi   Gele kaart 1
Excelsior '31 Melvin Koetsier   Gele kaart 1
Excelsior '31 Melvin Velthuis   Gele kaart 1
Excelsior '31 Niek Averesch   Gele kaart 1
Excelsior '31 Patrick Gerritsen   Gele kaart 1
Excelsior '31 Stijn Beverdam   Gele kaart 1
Flevo Boys Jan Stoker   Gele kaart 1
Flevo Boys Jarno van der Wal   Gele kaart 1
Flevo Boys Tjisse Kerkstra   Gele kaart 1
Flevo Boys Yander Zandbergen   Gele kaart 1
NSC Nijkerk Daniël Almendro Rivas   Gele kaart 1
NSC Nijkerk Desmond Sturing   Gele kaart 1
NSC Nijkerk Eyup Terlemez   Gele kaart 1
NSC Nijkerk Nico van den Brom   Gele kaart 1
NSC Nijkerk Patrick ter Mate   Gele kaart 1
NSC Nijkerk Pim Blok   Gele kaart 1
Oranje Nassau Ard Veenhof   Gele kaart 1
Oranje Nassau David van der Pol   Gele kaart 1
Oranje Nassau Getuar Derguti   Gele kaart 1
Oranje Nassau Ifeayi Gorissen   Gele kaart 1
Oranje Nassau Jelmer van der Meer   Gele kaart 1
Oranje Nassau Marco van der Heide   Gele kaart 1
Oranje Nassau Max Blaauw   Gele kaart 1
Oranje Nassau Raphael Tuankotta   Gele kaart 1
SC Genemuiden Albert Flier   Gele kaart 1
SC Genemuiden Danny Menting   Gele kaart 1
SC Genemuiden Job van Dalfsen   Gele kaart 1
SC Genemuiden Marc de Haan   Gele kaart 1
SC Genemuiden Martijn Jansen   Gele kaart 1
SC Genemuiden Nick Buitink   Gele kaart 1
SC Genemuiden Rick Doorn   Gele kaart 1
SC Genemuiden Rik van Dalfsen   Gele kaart 1
SC Genemuiden Robert Boes   Gele kaart 1
SDC Putten Iwan Bos   Gele kaart 1
SDC Putten Joost Heerschop   Gele kaart 1
SDC Putten Jurian van den Brink   Gele kaart 1
SDV Barneveld Eliza Abraham   Gele kaart 1
SDV Barneveld Henk Buijs   Gele kaart 1
SDV Barneveld Lesley de Vette   Gele kaart 1
SDV Barneveld Sven Mulder   Gele kaart 1
Sparta Nijkerk David Magee   Gele kaart 1
Sparta Nijkerk Jermain Cikic   Gele kaart 1
Sparta Nijkerk Rick Knoop   Gele kaart 1
Staphorst Camiel Fidom   Gele kaart 1
Staphorst Dennis Rosink   Gele kaart 1
Staphorst Mark Schra   Gele kaart 1
Staphorst René Oosterhof   Gele kaart 1
Staphorst Rurik Wind   Gele kaart 1
Urk Cornelis Koffeman   Gele kaart 1
Urk Klaas Romkes   Gele kaart 1
Urk Ronald Wezelman   Gele kaart 1
Urk Teun Hakvoort   Gele kaart 1
NSC Nijkerk Gerrit Bartels   Rode kaart 1
Oranje Nassau Alex van Stralendorff   Rode kaart 1
SDV Barneveld Remco Speelziek   Rode kaart 1
Sparta Nijkerk Wesley de Laat   Rode kaart 1
Staphorst Lars Heuvelman   Rode kaart 1

 

EERSTE PERIODE

1 ACV 10 7 2 1 23 23- 13 +10
2 DOVO 10 6 2 2 20 19- 12 +7
3 Urk 10 5 4 1 19 20- 9 +11
4 CSV Apeldoorn 10 6 1 3 19 22- 17 +5
5 Staphorst 10 5 3 2 18 18- 9 +9
6 SC Genemuiden 10 4 5 1 17 22- 11 +11
7 SDC Putten 10 4 5 1 17 16- 10 +6
8 Excelsior '31 10 5 2 3 17 18- 20 -2
9 Sparta Nijkerk 10 4 3 3 15 18- 14 +4
10 Eemdijk 10 4 1 5 13 19- 22 -3
11 Oranje Nassau 10 4 1 5 13 14- 23 -9
12 AZSV 10 3 2 5 11 16- 12 +4
13 Flevo Boys 10 2 1 7 7 16- 23 -7
14 NSC Nijkerk 10 2 0 8 6 11- 23 -12
15 SDV Barneveld 10 1 3 6 6 10- 22 -12
16 ASV Dronten 10 0 1 9 1 11- 33 -22

TWEEDE PERIODE

1 DOVO 10 7 1 2 22 25- 9 +16
2 Staphorst 10 6 2 2 20 28- 11 +17
3 ACV 10 6 2 2 20 19- 11 +8
4 Sparta Nijkerk 10 5 2 3 17 23- 20 +3
5 SC Genemuiden 10 4 3 3 15 19- 10 +9
6 Eemdijk 10 4 3 3 15 18- 14 +4
7 AZSV 10 4 3 3 15 13- 13 0
8 SDC Putten 10 4 3 3 15 11- 11 0
9 Excelsior '31 10 4 2 4 14 22- 18 +4
10 CSV Apeldoorn 10 4 2 4 14 17- 17 0
11 NSC Nijkerk 10 4 2 4 14 16- 19 -3
12 Urk 10 4 1 5 13 12- 13 -1
13 SDV Barneveld 10 3 2 5 11 12- 19 -7
14 Flevo Boys 10 2 2 6 8 13- 20 -7
15 Oranje Nassau 10 2 0 8 6 12- 28 -16
16 ASV Dronten 10 0 4 6 4 7- 34 -27

DERDE PERIODE

1 ACV 10 7 1 2 22 16- 11 +5
2 Flevo Boys 10 6 2 2 20 18- 13 +5
3 CSV Apeldoorn 10 5 3 2 18 22- 14 +8
4 DOVO 10 5 3 2 18 18- 10 +8
5 NSC Nijkerk 10 5 2 3 17 20- 14 +6
6 Excelsior '31 10 4 3 3 15 27- 18 +9
7 Staphorst 10 5 0 5 15 22- 14 +8
8 Eemdijk 10 4 2 4 14 21- 25 -4
9 SC Genemuiden 10 4 1 5 13 19- 21 -2
10 Oranje Nassau 10 4 1 5 13 16- 18 -2
11 SDC Putten 10 3 4 3 13 16- 18 -2
12 Sparta Nijkerk 10 3 4 3 13 12- 14 -2
13 AZSV 10 3 3 4 12 12- 12 0
14 SDV Barneveld 10 2 2 6 8 11- 16 -5
15 Urk 10 1 3 6 6 9- 20 -11
16 ASV Dronten 10 2 0 8 6 9- 30 -21

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2