VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Hoofdklasse B

 

WEDSTRIJDEN

 

zaterdag 20 januari
AZSV
- DFS
14.30
Berkum
- Ajax
14.30
Eemdijk
- Sparta Nijkerk
14.30
Huizen
- Staphorst
14.30
NSC Nijkerk
- Zuidvogels
14.30
SDC Putten
- Excelsior '31
14.30
HZVV
- SC Genemuiden
15.00
Urk
- CSV Apeldoorn
15.00

 

 

VOLGENDE WEDSTRIJDEN

 

zaterdag 27 januari
Ajax
- SDC Putten
14.30

 

DFS
- Eemdijk
14.30

 

Excelsior '31
- Urk
14.30

 

SC Genemuiden
- Huizen
14.30

 

Staphorst
- HZVV
14.30

 

Zuidvogels
- AZSV
14.30

 

CSV Apeldoorn
- Berkum
15.00

 

Sparta Nijkerk
- NSC Nijkerk
15.00

 

STAND

1 SC Genemuiden 15 9 3 3 30 40- 21 +19
2 Excelsior '31+ 14 8 2 4 26 22- 15 +7
3 Staphorst 15 6 6 3 24 30- 15 +15
4 DFS 14 6 5 3 23 26- 17 +9
5 Ajax 14 7 2 5 23 33- 25 +8
6 Berkum 13 6 3 4 21 21- 19 +2
7 SDC Putten 14 6 3 5 21 18- 24 -6
8 Eemdijk 13 5 5 3 20 25- 17 +8
9 HZVV 14 5 3 6 18 14- 23 -9
10 AZSV 13 4 5 4 17 13- 14 -1
11 CSV Apeldoorn 13 4 4 5 16 27- 29 -2
12 Urk 14 4 3 7 15 18- 25 -7
13 Sparta Nijkerk 14 3 5 6 14 20- 21 -1
14 Zuidvogels 13 3 4 6 13 20- 32 -12
15 NSC Nijkerk 14 2 5 7 11 19- 37 -18
16 Huizen 13 1 4 8 7 21- 33 -12

 

TOPSCORERS

 

 

SC Genemuiden Omar Kavak

 

16   

Ajax Stanley Akoy 10
Staphorst Martijn Brakke 10
Ajax Bilal el Amrani 9
Excelsior '31 Hielke Penterman 8
Huizen Murat Önal 8
Berkum Chris van der Meulen 7
CSV Apeldoorn Sander Krijns 7
Staphorst Heine Uuldriks 7
Urk Hessel Snoek 7
CSV Apeldoorn Maarten Boeve 6
Eemdijk Evert Brouwers 6
Eemdijk Maikel de Harder 6
Excelsior '31 Hakim Ezafzafi 6
NSC Nijkerk Yannick Cornelisz 6
Ajax Kenneth Misa Danso 5
AZSV Rik van der Eerden 5
DFS Luciën Dors 5
DFS Thijs Hendriks 5
NSC Nijkerk Nico van den Brom 5
SC Genemuiden Joran Pot 5
SDC Putten Jurian van den Brink 5
Staphorst Rob Mijnheer 5
Zuidvogels Danny Roozendaal 5
Berkum Johnsen Bacuna 4
CSV Apeldoorn Steven van Es 4
DFS Rick van Walsem 4
DFS Rutger Worm 4
NSC Nijkerk Eyüp Termelez 4
SC Genemuiden Arjen Hagenauw 4
CSV Apeldoorn Jamarro Diks 3
DFS Arjan Goorman 3
Eemdijk Deen van Embricqs 3
Eemdijk Jan de Graaf 3
Huizen Quincy van Waveren 3
HZVV Jos Fidom 3
SC Genemuiden Jacco Riemens 3
SC Genemuiden Sijmon Eenkhoorn 3
SDC Putten Rick Degenaar 3
Sparta Nijkerk Donny van der Wal 3
Sparta Nijkerk Jesse Buitenhuis 3
Urk Jelle de Boer 3
Ajax Berry van 't Land 2
Ajax Zakaria el Biyar 2
AZSV Sjoerd te Boekhorst 2
Berkum Marc van der Meulen 2
CSV Apeldoorn Fedde Timmer 2
CSV Apeldoorn Hüseyin Güveli 2
DFS Noë Bokila 2
DFS Tim Sanders 2
Excelsior '31 Boy Boeloerditi 2
Excelsior '31 Cem Köse 2
Excelsior '31 Niek Davina 2
Huizen Hidde van der Veldt 2
Huizen Kevin Smit 2
Huizen Thomas Malolepszy 2
HZVV Arjan Akkerman 2
HZVV Milan Ronkes 2
NSC Nijkerk Jonas Katshima 2
SC Genemuiden Anne van der Kolk 2
SC Genemuiden Erik Rotman 2
SC Genemuiden Frank Jansen 2
SDC Putten Kees Pluim 2
Sparta Nijkerk Janic Makizodila 2
Sparta Nijkerk Mohammed al Haydar 2
Sparta Nijkerk Rick Knoop 2
Staphorst Dennis Rosink 2
Urk Gerrit Tol 2
Urk Riekelt Nentjes 2
Zuidvogels Ivo de Heus 2
Zuidvogels Jaap Jong 2
Zuidvogels Jermain Heldoorn 2
Zuidvogels Ricardo Tat 2
Zuidvogels Tim Horsmeier 2
Ajax Jack van Moerkerk 1
Ajax Maurice Renger 1
Ajax Mike van 't Land 1
Ajax Soeremly te Vrede 1
AZSV Brian Hogeweide 1
AZSV Joost Rasing 1
AZSV Kars Vierwind 1
AZSV Robbin Thuss 1
AZSV Yeftha Nyamsangya 1
Berkum Björn Bakker 1
Berkum Hoeseb Yacob 1
Berkum Jason Huisman 1
Berkum Jeroen van Brummen 1
Berkum Jordi Lemmens 1
Berkum Mark Bloemendaal 1
CSV Apeldoorn Charlie van der Hulst 1
CSV Apeldoorn Jesse Perdon 1
CSV Apeldoorn Mark Fennebeumer 1
DFS Marc Harlaux 1
Eemdijk Argjend Selimi 1
Eemdijk Floris Mulder 1
Eemdijk Jasper Bolland 1
Eemdijk Mauro Franken 1
Eemdijk Zeger Beukers 1
Excelsior '31 Amanuel Isa 1
Huizen Aron Klaassen 1
Huizen Desmond Mensen 1
Huizen Lucas Pelgrum 1
Huizen Lucas van Esterik 1
HZVV Jan Hup 1
HZVV Kelly João 1
HZVV Lorenzo Valente 1
HZVV Marlon Luchtenberg 1
HZVV Yoran Popovic 1
NSC Nijkerk Dave Knikker 1
SC Genemuiden Danny Menting 1
SC Genemuiden Frank Kuurman 1
SC Genemuiden Roelof de Jong 1
SDC Putten Abdelmoumin Cherkaoui 1
SDC Putten Jefta van den Broek 1
SDC Putten Jerry Geurtsen 1
SDC Putten Joost Heerschop 1
SDC Putten Martijn Duits 1
SDC Putten Rick van den Brink 1
SDC Putten Sander Duits 1
Sparta Nijkerk Frank Heus 1
Sparta Nijkerk Jan Struijk 1
Sparta Nijkerk Jean-Willy Mapinga 1
Sparta Nijkerk Jorrit Fiegen 1
Sparta Nijkerk Rafael Boer 1
Sparta Nijkerk Rick Boersma 1
Staphorst Bas de Vries 1
Staphorst Ewald Koster 1
Staphorst Mark Schra 1
Staphorst Mark Veldmate 1
Staphorst Rémon Kroes 1
Staphorst William de Boer 1
Urk Jan van Slooten 1
Urk Klaas Romkes 1
Zuidvogels Jonathan Mehrez 1
Zuidvogels Michel de Wit 1
Zuidvogels Niels van der Zaal 1
Zuidvogels Richard Gooijer 1
Zuidvogels Steve Promes 1

Gele en rode kaarten

Excelsior '31 Amanuel Isa   Gele kaart 5
Huizen Joey Papamelodias   Gele kaart 5
HZVV Jan Hup   Gele kaart 5
NSC Nijkerk Roy Schaap   Gele kaart 5
Urk Jan van Slooten   Gele kaart 5
SDC Putten Rick Degenaar   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1 Rode kaart 1
DFS Rick van Walsem   Gele kaart 4 Rode kaart 1
SDC Putten Rick van den Brink   Gele kaart 4 Rode kaart 1
Ajax Glenn van Zoolingen   Gele kaart 4
DFS Noë Bokila   Gele kaart 4
Excelsior '31 Boy Boeloerditi   Gele kaart 4
Excelsior '31 Niek Averesch   Gele kaart 4
NSC Nijkerk Dave Knikker   Gele kaart 4
NSC Nijkerk Rinke Rozema   Gele kaart 4
Staphorst Mark Veldmate   Gele kaart 4
Excelsior '31 Tom Brummelhuis   Gele kaart 3 Rode kaart 1
Urk Bennie Dunnink   Gele kaart 3 Rode kaart 1
Ajax Lars Middelwijk   Gele kaart 3
AZSV Bram Rensing   Gele kaart 3
Berkum Björn Bakker   Gele kaart 3
Berkum Hoeseb Yacob   Gele kaart 3
CSV Apeldoorn Jamarro Diks   Gele kaart 3
CSV Apeldoorn Jeremy Jonker   Gele kaart 3
DFS Arjan Goorman   Gele kaart 3
Eemdijk Floris Mulder   Gele kaart 3
Eemdijk Sjohn van Gulik   Gele kaart 3
Huizen Desmond Mensen   Gele kaart 3
NSC Nijkerk Daimy Rijnsburger   Gele kaart 3
SC Genemuiden Jacco Riemens   Gele kaart 3
SDC Putten Sander Duits   Gele kaart 3
SDC Putten Thomas Amende   Gele kaart 3
SDC Putten Wouter de Bruin   Gele kaart 3
Sparta Nijkerk Rafael Boer   Gele kaart 3
Staphorst Reinier Crediet   Gele kaart 3
Urk Dick Hakvoort   Gele kaart 3
Urk Klaas Kramer   Gele kaart 3
Urk Marinus Snoek   Gele kaart 3
Zuidvogels Daryl Yngard   Gele kaart 3
DFS Qendrim Beqiraj   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Eemdijk Jan Pieter Hartog   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
HZVV Yannick Manusiwa   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
SDC Putten Jurian van den Brink   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Urk Riekelt Nentjes   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Ajax Berry van 't Land   Gele kaart 2
Ajax Jack van Moerkerk   Gele kaart 2
AZSV Brian Hogeweide   Gele kaart 2
AZSV Kars Vierwind   Gele kaart 2
AZSV Niek te Veluwe   Gele kaart 2
Berkum Jason Huisman   Gele kaart 2
CSV Apeldoorn Charlie van der Hulst   Gele kaart 2
CSV Apeldoorn Rob Diderik   Gele kaart 2
CSV Apeldoorn Steven van Es   Gele kaart 2
DFS Corné Davelaar   Gele kaart 2
DFS Jim van Alst   Gele kaart 2
DFS Marc Harlaux   Gele kaart 2
Huizen Aron Klaassen   Gele kaart 2
Huizen Danny Benning   Gele kaart 2
Huizen Kevin Rijnvis   Gele kaart 2
Huizen Murat Önal   Gele kaart 2
Huizen Thomas Malolepszy   Gele kaart 2
HZVV Alex Zomer   Gele kaart 2
HZVV Marlon Luchtenberg   Gele kaart 2
NSC Nijkerk Chan-Ali Turksoy   Gele kaart 2
NSC Nijkerk Damian Ranzijn   Gele kaart 2
SC Genemuiden Job van Dalfsen   Gele kaart 2
SC Genemuiden Joran Pot   Gele kaart 2
SC Genemuiden Omar Kavak   Gele kaart 2
SC Genemuiden Raymond Beukeveld   Gele kaart 2
SC Genemuiden Rick Doorn   Gele kaart 2
SDC Putten Joost Heerschop   Gele kaart 2
SDC Putten Kees Pluim   Gele kaart 2
Sparta Nijkerk Mark Groenewoudt   Gele kaart 2
Sparta Nijkerk Mohammed al Haydar   Gele kaart 2
Sparta Nijkerk Rick Knoop   Gele kaart 2
Staphorst Heine Uuldriks   Gele kaart 2
Staphorst Rémon Kroes   Gele kaart 2
Staphorst Rob Mijnheer   Gele kaart 2
Urk Gerrit Tol   Gele kaart 2
Urk Maarten Dijkhuizen   Gele kaart 2
Urk Riekelt Jan Brands   Gele kaart 2
Zuidvogels Danny Roozendaal   Gele kaart 2
Zuidvogels Hidde van Erkel   Gele kaart 2
Zuidvogels Michel de Wit   Gele kaart 2
Zuidvogels Ricardo Tat   Gele kaart 2
Zuidvogels Richard Gooijer   Gele kaart 2
Ajax Cerillio Cijntje   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Huizen Jordey Buitenhuis   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Ajax Bilal el Amrani   Gele kaart 1
Ajax Edwin Soenarto   Gele kaart 1
Ajax Jake Wollgarten   Gele kaart 1
Ajax Kenneth Misa Danso   Gele kaart 1
Ajax Stephan Veenboer   Gele kaart 1
AZSV Jonathan Goosen   Gele kaart 1
AZSV Matthijs Ebbers   Gele kaart 1
AZSV Yeftha Nyamsangya   Gele kaart 1
Berkum Dominic van Hoof   Gele kaart 1
Berkum Jasper Bremmer   Gele kaart 1
Berkum Jeroen van Brummen   Gele kaart 1
Berkum Johnsen Bacuna   Gele kaart 1
Berkum Mark Bloemendaal   Gele kaart 1
CSV Apeldoorn Fedde Timmer   Gele kaart 1
CSV Apeldoorn Maikel Lange   Gele kaart 1
CSV Apeldoorn Mark Fennebeumer   Gele kaart 1
CSV Apeldoorn Richard van Beek   Gele kaart 1
CSV Apeldoorn Sander Krijns   Gele kaart 1
DFS Lorenzo Davids   Gele kaart 1
DFS Rutger Worm   Gele kaart 1
Eemdijk Deen van Embricqs   Gele kaart 1
Eemdijk Evert Brouwers   Gele kaart 1
Eemdijk Jasper Bolland   Gele kaart 1
Eemdijk Maikel de Harder   Gele kaart 1
Eemdijk Zeger Beukers   Gele kaart 1
Excelsior '31 Dylan Vosskuhler   Gele kaart 1
Excelsior '31 Melvin Koetsier   Gele kaart 1
Excelsior '31 Mirko Zwiers   Gele kaart 1
Excelsior '31 Niek Davina   Gele kaart 1
Excelsior '31 Simon Baysoy   Gele kaart 1
Excelsior '31 Stijn Beverdam   Gele kaart 1
Huizen Hidde van der Veldt   Gele kaart 1
Huizen Lucas Pelgrum   Gele kaart 1
Huizen Lucas van Esterik   Gele kaart 1
Huizen Nino van Jaarsveld   Gele kaart 1
HZVV Arjan Akkerman   Gele kaart 1
HZVV Erwin Breukelman   Gele kaart 1
HZVV Frank Strijker   Gele kaart 1
HZVV Paul Bangura   Gele kaart 1
HZVV Reza Hosseini   Gele kaart 1
NSC Nijkerk Darryl Bobson   Gele kaart 1
NSC Nijkerk Eyüp Termelez   Gele kaart 1
NSC Nijkerk Jeff van der Bult   Gele kaart 1
NSC Nijkerk Martijn Schilthuis   Gele kaart 1
NSC Nijkerk Nico van den Brom   Gele kaart 1
NSC Nijkerk Pim Kers   Gele kaart 1
NSC Nijkerk Yannick Cornelisz   Gele kaart 1
NSC Nijkerk Yordi Grovenstein   Gele kaart 1
SC Genemuiden Dirk Muis   Gele kaart 1
SDC Putten Abdelmoumin Cherkaoui   Gele kaart 1
SDC Putten Jefta van den Broek   Gele kaart 1
SDC Putten Jerry Geurtsen   Gele kaart 1
SDC Putten Manuel Hoogewoning   Gele kaart 1
SDC Putten Martijn Duits   Gele kaart 1
SDC Putten Wesley de Ruiter   Gele kaart 1
Sparta Nijkerk Ali Alkan   Gele kaart 1
Sparta Nijkerk Brian Bawuah   Gele kaart 1
Sparta Nijkerk Dennis van der Wal   Gele kaart 1
Sparta Nijkerk Donny van der Wal   Gele kaart 1
Sparta Nijkerk Jesse Buitenhuis   Gele kaart 1
Sparta Nijkerk Jorrit Fiegen   Gele kaart 1
Sparta Nijkerk Junior Albertus   Gele kaart 1
Staphorst Lars Heuvelman   Gele kaart 1
Staphorst Mark Schra   Gele kaart 1
Staphorst Martijn Brakke   Gele kaart 1
Urk Cornelis Koffeman   Gele kaart 1
Urk Jelle de Boer   Gele kaart 1
Urk Johan Loosman   Gele kaart 1
Urk Lucas Nagel   Gele kaart 1
Zuidvogels Ivo de Heus   Gele kaart 1
Berkum Dennis Horstman   Rode kaart 1
Berkum Jordi Lemmens   Rode kaart 1
Berkum Marc van der Meulen   Rode kaart 1
CSV Apeldoorn Melvin Bresser   Rode kaart 1
DFS Luciën Dors   Rode kaart 1
Huizen Wouter Vente   Rode kaart 1
 

 

ALLE UITSLAGEN

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
  1  CSV Apeldoorn ***   2-2 2-6 1-1 3-1   1-1   1-1           3-0
  2  AZSV   ***         1-0       0-1   0-0   0-0 1-0
  3  HZVV   1-4 ***         0-0   1-3 1-0   1-0 2-1    
  4  Ajax   2-1 3-2 ***   5-1   1-4       1-2 5-2 2-2 1-2  
  5  Urk   3-3 2-0 0-1 ***   1-0     0-2       2-2   1-2
  6  Huizen     4-0     ***           1-2 3-3 1-4 0-0 1-3
  7  Sparta Nijkerk 4-2     2-1   2-2 *** 1-1 2-3   1-1   4-1   0-1  
  8  DFS   2-0     2-3 4-2   *** 2-0 0-3   3-0   2-0    
  9  SDC Putten 4-2 1-1 3-0 1-0 1-0 2-1     ***              
10  Staphorst   0-0   2-3   2-2 1-0   0-0 *** 1-1     6-0   0-1
11  Eemdijk         2-3 3-2   2-2 4-0   *** 2-1   2-2    
12  SC Genemuiden 0-2 3-0 0-0   4-1   1-1   5-1 3-3   ***     3-2  
13  Zuidvogels 4-1       2-1     1-1   1-5 3-3 0-6 *** 3-0    
14  NSC Nijkerk 0-5 1-2         3-3   1-0     3-7   ***   0-0
15  Berkum 5-2   0-1   3-0     3-2 2-2 2-1 0-4       ***  
16  Excelsior '31     1-3 2-2     2-0   4-0   1-0 1-3 2-0   3-1 ***
Klik op de uitslag voor de karakteristieken.

 

EERSTE PERIODE

1 Excelsior '31 10 7 2 1 23 18- 6 +12
2 SC Genemuiden 10 6 2 2 20 25- 15 +10
3 Berkum 10 6 2 2 20 21- 14 +7
4 DFS 10 5 4 1 19 19- 9 +10
5 Ajax 10 6 1 3 19 24- 16 +8
6 Eemdijk 10 4 3 3 15 16- 12 +4
7 SDC Putten 10 4 2 4 14 14- 21 -7
8 Staphorst 10 3 4 3 13 17- 12 +5
9 AZSV 10 3 4 3 13 6- 7 -1
10 Zuidvogels 10 3 3 4 12 17- 21 -4
11 HZVV 10 3 3 4 12 9- 16 -7
12 Sparta Nijkerk 10 2 4 4 10 15- 15 0
13 Urk 10 2 2 6 8 10- 19 -9
14 CSV Apeldoorn 10 1 4 5 7 19- 28 -9
15 Huizen 10 1 3 6 6 19- 25 -6
16 NSC Nijkerk 10 1 3 6 6 14- 27 -13

TWEEDE PERIODE

1 Staphorst 5 3 2 0 11 13- 3 +10
2 SC Genemuiden 5 3 1 1 10 15- 6 +9
3 CSV Apeldoorn 3 3 0 0 9 8- 1 +7
4 Urk 4 2 1 1 7 8- 6 +2
5 SDC Putten 4 2 1 1 7 4- 3 +1
6 HZVV 4 2 0 2 6 5- 7 -2
7 Eemdijk 3 1 2 0 5 9- 5 +4
8 NSC Nijkerk 4 1 2 1 5 5- 10 -5
9 AZSV 3 1 1 1 4 7- 7 0
10 Ajax 4 1 1 2 4 9- 9 0
11 DFS 4 1 1 2 4 7- 8 -1
12 Sparta Nijkerk 4 1 1 2 4 5- 6 -1
13 Excelsior '31 4 1 0 3 3 4- 9 -5
14 Berkum 3 0 1 2 1 0- 5 -5
15 Huizen 3 0 1 2 1 2- 8 -6
16 Zuidvogels 3 0 1 2 1 3- 11 -8

DERDE PERIODE

1 Ajax 0 0 0 0 0 0- 0 0
2 AZSV 0 0 0 0 0 0- 0 0
3 Berkum 0 0 0 0 0 0- 0 0
4 CSV Apeldoorn 0 0 0 0 0 0- 0 0
5 DFS 0 0 0 0 0 0- 0 0
6 Eemdijk 0 0 0 0 0 0- 0 0
7 Excelsior '31 0 0 0 0 0 0- 0 0
8 Huizen 0 0 0 0 0 0- 0 0
9 HZVV 0 0 0 0 0 0- 0 0
10 NSC Nijkerk 0 0 0 0 0 0- 0 0
11 SC Genemuiden 0 0 0 0 0 0- 0 0
12 SDC Putten 0 0 0 0 0 0- 0 0
13 Sparta Nijkerk 0 0 0 0 0 0- 0 0
14 Staphorst 0 0 0 0 0 0- 0 0
15 Urk 0 0 0 0 0 0- 0 0
16 Zuidvogels 0 0 0 0 0 0- 0 0

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2