VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Derde divisie

 

WEDSTRIJDEN

 

 

 

VOLGENDE WEDSTRIJDEN

 

zaterdag 21 oktober
ACV
- Scheveningen
14.30

 

DOVO
- VVOG
14.30

 

DVS '33 Ermelo
- Harkemase Boys
14.30

 

Jong FC Volendam
- Jong FC Twente
14.30

 

Magreb '90
- Jong FC Groningen
14.30

 

ODIN '59
- Spakenburg
14.30

 

ASWH
- Capelle
15.00

 

Jong Almere City FC
- Spijkenisse
15.00

 

ONS Sneek
- Quick Boys
15.00

 

STAND

1 Spakenburg 8 6 2 0 20 18- 7 +11
2 Jong Almere City FC 8 6 1 1 19 20- 10 +10
3 VVOG 8 4 3 1 15 12- 5 +7
4 Quick Boys 8 5 0 3 15 13- 12 +1
5 Jong FC Volendam 8 4 2 2 14 17- 11 +6
6 DVS '33 Ermelo 8 4 1 3 13 15- 9 +6
7 Jong FC Groningen 8 3 3 2 12 14- 11 +3
8 DOVO 8 3 3 2 12 11- 9 +2
9 Jong FC Twente 8 3 2 3 11 9- 10 -1
10 Capelle 6 3 1 2 10 9- 9 0
11 Harkemase Boys 8 3 1 4 10 15- 15 0
12 ACV 8 2 2 4 8 14- 20 -6
13 Scheveningen 7 2 1 4 7 9- 11 -2
14 ONS Sneek 8 2 1 5 7 12- 16 -4
15 ASWH 7 1 3 3 6 10- 14 -4
16 ODIN '59 7 1 1 5 4 6- 13 -7
17 Magreb '90 7 1 1 5 4 8- 20 -12
18 Spijkenisse 8 0 4 4 4 14- 24 -10

 

TOPSCORERS

 

 

Spijkenisse Michael van Dommelen

 

8   

Quick Boys Yordi Teijsse 6  (+2)
Jong Almere City FC Khalid Tadmine 6  (+1)
Spakenburg Bert Steltenpool 6  (+1)
Jong Almere City FC Silvester van der Water 6
DVS '33 Ermelo Gökhan Yasar 5  (+1)
Spakenburg Kees Tol 5
ASWH Kyle Doesburg 4  (+2)
DVS '33 Ermelo Daniël van Warven 4  (+1)
Jong FC Volendam Enzo Stroo 4  (+1)
ACV Pascal Huser 4
ACV Romano Djababoe 4
Capelle Olaf van der Sande 4
Spakenburg Olivier Pilon 4
VVOG Pernelly Biya 4
Jong Almere City FC Adriaan Kruisheer 3  (+2)
DOVO Joshua Patrick 3  (+1)
DOVO Quincy Arends 3  (+1)
Harkemase Boys Jan Hooiveld 3  (+1)
ONS Sneek Curty Gonzales 3  (+1)
ACV Marco van der Heide 3
DVS '33 Ermelo Maurice de Ruiter 3
Jong FC Groningen Michael Breij 3
Magreb '90 Mohamed Talih 3
ONS Sneek Michael Lanting 3
Scheveningen Tim Peters 3
Harkemase Boys Jesse Renken 2  (+1)
ONS Sneek Serge Fatima 2  (+1)
VVOG Jeffrey Arends 2  (+1)
ASWH Peter de Lange 2
DOVO Adil Mahdadi 2
Harkemase Boys Berwout Beimers 2
Harkemase Boys Henny Bouius 2
Harkemase Boys Yannick Kaluzi 2
Jong Almere City FC James Efmorfidis 2
Jong FC Groningen Joël Donald 2
Jong FC Twente Dylan George 2
Jong FC Volendam Dylan Mertens 2
Jong FC Volendam Jordy Hilterman 2
Jong FC Volendam Rodney Antwi 2
Jong FC Volendam Rodney Smorenberg 2
Magreb '90 Anwar Akrouh 2
ODIN '59 Jim Hulleman 2
ODIN '59 Nigel Hardenberg 2
Quick Boys Jesse van Nieuwkerk 2
Quick Boys Max van Steen 2
Scheveningen Robert Steemers 2
Spijkenisse Vincent Verbond 2
VVOG Frank Hol 2
VVOG Guido de Graaf 2
DOVO Leon Toonen 1  (+1)
Jong FC Twente Rashaan Fernandes 1  (+1)
Jong FC Twente Siebe Schets 1  (+1)
Quick Boys Arie de Vreugd 1  (+1)
Spijkenisse Daan Bourgonje 1  (+1)
Spijkenisse Jazzy Adams 1  (+1)
ACV Daniël Schans 1
ACV Guus de Vries 1
ACV Thomas Metzemaekers 1
ASWH Ismail Yildirim 1
ASWH Jerry Tieleman 1
ASWH Jesper van den Bosch 1
ASWH Nick Slotboom 1
Capelle Angelmo Vyent 1
Capelle Kelvin Kalika 1
Capelle Marciano Simonis 1
Capelle Omar Gomes Shee 1
Capelle Sandin Avdic 1
DOVO Nando Wormgoor 1
DOVO Salim Amerzgiou 1
DVS '33 Ermelo Benjamin Roemeon 1
DVS '33 Ermelo Kay Velda 1
DVS '33 Ermelo Mike Ahrens 1
Harkemase Boys Johnny de Vries 1
Harkemase Boys Karel IJzerman 1
Harkemase Boys Tom Boezerooy 1
Jong Almere City FC Charles Hunter Telfer 1
Jong Almere City FC Dennis van der Heijden 1
Jong Almere City FC Kenneth Aninkora 1
Jong FC Groningen Amir Absalem 1
Jong FC Groningen David Browne 1
Jong FC Groningen Kasper Oldenburger 1
Jong FC Groningen Lars Kramer 1
Jong FC Groningen Marijn Ploem 1
Jong FC Groningen Robbert de Vos 1
Jong FC Groningen Tim Freriks 1
Jong FC Groningen Tim Riksman 1
Jong FC Groningen Tom van de Looi 1
Jong FC Twente Jari Oosterwijk 1
Jong FC Twente Joel Felix 1
Jong FC Twente Jonatan Frimann 1
Jong FC Twente Ryan Trotman 1
Jong FC Twente Vincent Schmidt 1
Jong FC Volendam Gerry Vlak 1
Jong FC Volendam Gijs Smal 1
Jong FC Volendam Kay Tejan 1
Jong FC Volendam Marco Tol 1
Jong FC Volendam Nick Doodeman 1
Magreb '90 Abdel Zouzou 1
Magreb '90 Ike Nanka-Bruce 1
ODIN '59 Billy Tavares 1
ODIN '59 Milo Cremers 1
ONS Sneek Ale de Boer 1
ONS Sneek Anthony Berenstein 1
ONS Sneek Fabian Stevens 1
ONS Sneek Genridge Prijor 1
Quick Boys Delano a Cohen 1
Scheveningen Levi Schwiebbe 1
Scheveningen Mehmet Aldogan 1
Scheveningen Mitchell de Vlugt 1
Scheveningen Samir el Moussaoui 1
Spakenburg Jasper Waalkens 1
Spakenburg Philip Ties 1
Spijkenisse Felino Jardim 1
Spijkenisse Marco de Borst 1
VVOG Desmond Sturing 1
VVOG Jan Jurriën Hop 1

Gele en rode kaarten

DOVO Nick Coster   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Harkemase Boys Jens Jurn Streutker   Gele kaart 4 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
ACV Guus de Vries   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
ACV Ibrahim Sillah   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
ASWH David Almeida   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
DVS '33 Ermelo Kay Velda   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
DOVO Enrico Patrick   Gele kaart 3
Jong FC Groningen David Browne   Gele kaart 3
Jong FC Groningen Tim Riksman   Gele kaart 3
Magreb '90 Anwar Akrouh   Gele kaart 3
ONS Sneek Ale de Boer   Gele kaart 3
Quick Boys Mohamad Mahmoed   Gele kaart 3
DVS '33 Ermelo Dennis Hollart   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Harkemase Boys Jim de Leeuw   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Harkemase Boys Karel IJzerman   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Jong FC Groningen Daniel Camara Bos   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
ONS Sneek Klaas de Vries   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
ACV Erik Eleveld   Gele kaart 2
ACV Nick Westebring   Gele kaart 2
ACV Romano Djababoe   Gele kaart 2
ACV Thomas Metzemaekers   Gele kaart 2
DOVO Joshua Patrick   Gele kaart 2
DOVO Marley Berkvens   Gele kaart 2
DOVO Mitchell de Zwart   Gele kaart 2
DVS '33 Ermelo Basil Camara   Gele kaart 2
DVS '33 Ermelo Gökhan Yasar   Gele kaart 2
DVS '33 Ermelo Jorran van Santen   Gele kaart 2
DVS '33 Ermelo Mike Ahrens   Gele kaart 2
Harkemase Boys Dennis van Duinen   Gele kaart 2
Harkemase Boys Jan Hooiveld   Gele kaart 2
Jong Almere City FC Nicky van Hilten   Gele kaart 2
Jong FC Groningen Hampus Finndell   Gele kaart 2
Jong FC Volendam Alex Plat   Gele kaart 2
Jong FC Volendam Gerry Vlak   Gele kaart 2
Magreb '90 Omar Boukhari   Gele kaart 2
ODIN '59 Milo Cremers   Gele kaart 2
ODIN '59 Nick Burger   Gele kaart 2
ONS Sneek Iloba Achuna   Gele kaart 2
ONS Sneek Michael Lanting   Gele kaart 2
ONS Sneek Tim Oosterbaan   Gele kaart 2
Quick Boys Dennis van der Plas   Gele kaart 2
Scheveningen Levi Schwiebbe   Gele kaart 2
Spakenburg Mike Vreekamp   Gele kaart 2
Spakenburg Tom van der Neut   Gele kaart 2
Spijkenisse Felino Jardim   Gele kaart 2
Spijkenisse Stefano Gonçalves   Gele kaart 2
Spijkenisse Vincent Verbond   Gele kaart 2
VVOG Jeffrey Snijders   Gele kaart 2
VVOG Roelof de Groot   Gele kaart 2
ACV Bart Woering   Gele kaart 1
ACV Daniël Schans   Gele kaart 1
ACV Haaije Feenstra   Gele kaart 1
ACV Pascal Huser   Gele kaart 1
ACV Saber Hendriks   Gele kaart 1
ASWH Danny de Jel   Gele kaart 1
ASWH Ismail Yildirim   Gele kaart 1
ASWH Jesper van den Bosch   Gele kaart 1
ASWH Mels van Driel   Gele kaart 1
Capelle Angelmo Vyent   Gele kaart 1
Capelle Gertjan Rothman   Gele kaart 1
Capelle Jamie Jaliens   Gele kaart 1
Capelle Jorn van Lunteren   Gele kaart 1
Capelle Sandin Avdic   Gele kaart 1
Capelle Wilmer Kousemaker   Gele kaart 1
DOVO Ariën Bakkenes   Gele kaart 1
DOVO Nando Wormgoor   Gele kaart 1
DOVO Roy Bakkenes   Gele kaart 1
DOVO Salim Amerzgiou   Gele kaart 1
DVS '33 Ermelo Niels Buijtenhuis   Gele kaart 1
DVS '33 Ermelo Roald de Vries   Gele kaart 1
Harkemase Boys Ezra Schrijver   Gele kaart 1
Harkemase Boys Jesse Renken   Gele kaart 1
Harkemase Boys Kellian van der Knaap   Gele kaart 1
Harkemase Boys Kevin Mennega   Gele kaart 1
Harkemase Boys Simon IJzerman   Gele kaart 1
Harkemase Boys Yannick Kaluzi   Gele kaart 1
Jong Almere City FC Adriaan Kruisheer   Gele kaart 1
Jong Almere City FC Delvechio Blackson   Gele kaart 1
Jong Almere City FC Dennis van der Heijden   Gele kaart 1
Jong Almere City FC Khalid Tadmine   Gele kaart 1
Jong Almere City FC Mike Grim   Gele kaart 1
Jong Almere City FC Radinio Balker   Gele kaart 1
Jong Almere City FC Silvester van der Water   Gele kaart 1
Jong FC Groningen Gerald Postma   Gele kaart 1
Jong FC Groningen Joël Donald   Gele kaart 1
Jong FC Groningen Kevin Begois   Gele kaart 1
Jong FC Groningen Ludovit Reis   Gele kaart 1
Jong FC Groningen Robbert de Vos   Gele kaart 1
Jong FC Groningen Tim Waterink   Gele kaart 1
Jong FC Groningen Tom van de Looi   Gele kaart 1
Jong FC Groningen Yoëll van Nieff   Gele kaart 1
Jong FC Twente Bob Vankan   Gele kaart 1
Jong FC Twente Dylan George   Gele kaart 1
Jong FC Twente Jeffrey de Lange   Gele kaart 1
Jong FC Twente Joel Felix   Gele kaart 1
Jong FC Twente Joël Felix   Gele kaart 1
Jong FC Twente Jonathan Frimann   Gele kaart 1
Jong FC Volendam Darryl Bäly   Gele kaart 1
Jong FC Volendam Derry Murkin   Gele kaart 1
Jong FC Volendam Jari Vlak   Gele kaart 1
Jong FC Volendam Jordy Hilterman   Gele kaart 1
Jong FC Volendam Kees Kwakman   Gele kaart 1
Jong FC Volendam Nick Zeijlmans   Gele kaart 1
Jong FC Volendam Rodney Smorenberg   Gele kaart 1
Magreb '90 Abdel Zouzou   Gele kaart 1
Magreb '90 Anthony Berenstein   Gele kaart 1
Magreb '90 Denzel Prijor   Gele kaart 1
Magreb '90 Hicham Chatouani   Gele kaart 1
Magreb '90 Hicham Lechkar   Gele kaart 1
Magreb '90 Hoessain Jabir   Gele kaart 1
ODIN '59 Billy Tavares   Gele kaart 1
ODIN '59 Jeffrey Klijbroek   Gele kaart 1
ODIN '59 Jim Hulleman   Gele kaart 1
ODIN '59 Jurjen Dikker   Gele kaart 1
ODIN '59 Lars Boekel   Gele kaart 1
ODIN '59 Mart Willemse   Gele kaart 1
ONS Sneek Arton Musliu   Gele kaart 1
ONS Sneek Curty Gonzales   Gele kaart 1
ONS Sneek Lars Dommerholt   Gele kaart 1
ONS Sneek Serge Fatima   Gele kaart 1
Quick Boys Hamza Boukhari   Gele kaart 1
Quick Boys Jesse van Nieuwkerk   Gele kaart 1
Quick Boys Max van Steen   Gele kaart 1
Quick Boys Tim Bloemendaal   Gele kaart 1
Quick Boys Yordi Teijsse   Gele kaart 1
Scheveningen Gio van Ree   Gele kaart 1
Scheveningen Leroy Resodihardjo   Gele kaart 1
Scheveningen Marvin Nieuwlaat   Gele kaart 1
Scheveningen Mehmet Aldogan   Gele kaart 1
Scheveningen Mitchell de Vlugt   Gele kaart 1
Scheveningen Ruben Koorndijk   Gele kaart 1
Spakenburg Barry Beijer   Gele kaart 1
Spakenburg Bert Steltenpool   Gele kaart 1
Spakenburg Jasper Waalkens   Gele kaart 1
Spakenburg Olivier Pilon   Gele kaart 1
Spakenburg Philip Ties   Gele kaart 1
Spakenburg Sten Vreekamp   Gele kaart 1
Spakenburg Tom Oostinjen   Gele kaart 1
Spijkenisse Dustin Mijnders   Gele kaart 1
Spijkenisse Eric Polet   Gele kaart 1
Spijkenisse Etiën Mariana   Gele kaart 1
Spijkenisse Marco de Borst   Gele kaart 1
VVOG Frans Koornberg   Gele kaart 1
VVOG Pernelly Biya   Gele kaart 1
VVOG Sam Doeve   Gele kaart 1
VVOG Wesley de Klein   Gele kaart 1
VVOG Wilko Braam   Gele kaart 1
DOVO Rodney Ubbergen   Rode kaart 1
Jong FC Volendam Stan Veerman   Rode kaart 1
Magreb '90 Abdelfattah Zouzou   Rode kaart 1
Magreb '90 Omar el Ghazouani   Rode kaart 1
Magreb '90 Renne Donkor   Rode kaart 1
ONS Sneek Frits Dantuma   Rode kaart 1
Scheveningen Jari de Jong   Rode kaart 1
 

 

ALLE UITSLAGEN

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  1  ONS Sneek ***               5-1           1-3   0-2 0-2
  2  Jong Almere City FC   ***   2-0           2-0   2-4     3-1      
  3  VVOG 1-2   ***   1-0 1-0 1-1               3-0      
  4  DOVO       *** 1-0     3-0     1-0         1-2    
  5  Jong FC Twente 3-2 1-1     ***   2-2                     2-1
  6  Jong FC Volendam 3-1 1-3   1-1   ***                   3-2    
  7  ASWH           0-5 ***     0-1       2-2   0-1    
  8  ACV     2-2         *** 5-3     3-1 3-3          
  9  Spijkenisse     0-3 2-2   3-4     *** 2-2 2-2              
10  Jong FC Groningen       2-2       5-1   *** 3-2           0-0  
11  DVS '33 Ermelo               2-0     ***   5-0   1-0      
12  Harkemase Boys     0-0                 ***   0-2     4-2 2-3
13  Magreb '90         0-1   2-5         0-2 ***       2-0  
14  Spakenburg 1-1                 2-1 2-1     ***       5-2
15  Scheveningen                 1-1       4-1 0-1 ***      
16  Quick Boys   2-3     2-0             3-2   0-3   ***    
17  ODIN '59   1-4                 1-2         0-1 ***  
18  Capelle           0-0   1-0         gest         ***
Klik op de uitslag voor de karakteristieken.

 

EERSTE PERIODE

1 Spakenburg 8 6 2 0 20 18- 7 +11
2 Jong Almere City FC 8 6 1 1 19 20- 10 +10
3 VVOG 8 4 3 1 15 12- 5 +7
4 Quick Boys 8 5 0 3 15 13- 12 +1
5 Jong FC Volendam 8 4 2 2 14 17- 11 +6
6 DVS '33 Ermelo 8 4 1 3 13 15- 9 +6
7 Jong FC Groningen 8 3 3 2 12 14- 11 +3
8 DOVO 8 3 3 2 12 11- 9 +2
9 Jong FC Twente 8 3 2 3 11 9- 10 -1
10 Capelle 6 3 1 2 10 9- 9 0
11 Harkemase Boys 8 3 1 4 10 15- 15 0
12 ACV 8 2 2 4 8 14- 20 -6
13 Scheveningen 7 2 1 4 7 9- 11 -2
14 ONS Sneek 8 2 1 5 7 12- 16 -4
15 ASWH 7 1 3 3 6 10- 14 -4
16 ODIN '59 7 1 1 5 4 6- 13 -7
17 Magreb '90 7 1 1 5 4 8- 20 -12
18 Spijkenisse 8 0 4 4 4 14- 24 -10

TWEEDE PERIODE

1 ACV 0 0 0 0 0 0- 0 0
2 ASWH 0 0 0 0 0 0- 0 0
3 Capelle 0 0 0 0 0 0- 0 0
4 DOVO 0 0 0 0 0 0- 0 0
5 DVS '33 Ermelo 0 0 0 0 0 0- 0 0
6 Harkemase Boys 0 0 0 0 0 0- 0 0
7 Jong Almere City FC 0 0 0 0 0 0- 0 0
8 Jong FC Groningen 0 0 0 0 0 0- 0 0
9 Jong FC Twente 0 0 0 0 0 0- 0 0
10 Jong FC Volendam 0 0 0 0 0 0- 0 0
11 Magreb '90 0 0 0 0 0 0- 0 0
12 ODIN '59 0 0 0 0 0 0- 0 0
13 ONS Sneek 0 0 0 0 0 0- 0 0
14 Quick Boys 0 0 0 0 0 0- 0 0
15 Scheveningen 0 0 0 0 0 0- 0 0
16 Spakenburg 0 0 0 0 0 0- 0 0
17 Spijkenisse 0 0 0 0 0 0- 0 0
18 VVOG 0 0 0 0 0 0- 0 0

DERDE PERIODE

1 ACV 0 0 0 0 0 0- 0 0
2 ASWH 0 0 0 0 0 0- 0 0
3 Capelle 0 0 0 0 0 0- 0 0
4 DOVO 0 0 0 0 0 0- 0 0
5 DVS '33 Ermelo 0 0 0 0 0 0- 0 0
6 Harkemase Boys 0 0 0 0 0 0- 0 0
7 Jong Almere City FC 0 0 0 0 0 0- 0 0
8 Jong FC Groningen 0 0 0 0 0 0- 0 0
9 Jong FC Twente 0 0 0 0 0 0- 0 0
10 Jong FC Volendam 0 0 0 0 0 0- 0 0
11 Magreb '90 0 0 0 0 0 0- 0 0
12 ODIN '59 0 0 0 0 0 0- 0 0
13 ONS Sneek 0 0 0 0 0 0- 0 0
14 Quick Boys 0 0 0 0 0 0- 0 0
15 Scheveningen 0 0 0 0 0 0- 0 0
16 Spakenburg 0 0 0 0 0 0- 0 0
17 Spijkenisse 0 0 0 0 0 0- 0 0
18 VVOG 0 0 0 0 0 0- 0 0

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2