TOPKLASSE

 

WEDSTRIJDEN
zaterdag 6 september
Capelle - Excelsior M. 14.30
FC Lisse - Rijnsburgse Boys 14.30
Hoek - IJsselmeervogels 14.30
Kozakken Boys - Barendrecht 14.30
SC Genemuiden - ONS Boso Sneek 14.30
Scheveningen - Ajax 14.30
Spakenburg - GVVV 15.00
Sparta Nijkerk - HHC Hardenberg 15.00
VOLGENDE WEDSTRIJDEN
zaterdag 13 september
Barendrecht - Spakenburg 14.30
Excelsior M. - Kozakken Boys 14.30
GVVV - SC Genemuiden 14.30
HHC Hardenberg - Hoek 14.30
Rijnsburgse Boys - Scheveningen 14.30
Ajax - Sparta Nijkerk 15.00
ONS Boso Sneek - FC Lisse 15.00
IJsselmeervogels - Capelle 15.00
1   Spakenburg 2 2 0 0 6 6- 1 +5
2   FC Lisse 2 2 0 0 6 4- 0 +4
3   Scheveningen 2 2 0 0 6 5- 2 +3
4   Capelle 2 2 0 0 6 2- 0 +2
5   Sparta Nijkerk 2 1 1 0 4 7- 3 +4
6   Hoek 2 1 0 1 3 4- 2 +2
7   Barendrecht 2 1 0 1 3 2- 1 +1
8   Kozakken Boys 2 1 0 1 3 2- 2 0
9   GVVV 2 1 0 1 3 3- 4 -1
10   Rijnsburgse Boys 2 1 0 1 3 2- 4 -2
11   HHC Hardenberg 2 0 1 1 1 1- 2 -1
12   SC Genemuiden 2 0 1 1 1 1- 3 -2
13   ONS Boso Sneek 2 0 1 1 1 4- 7 -3
14   IJsselmeervogels 2 0 0 2 0 1- 3 -2
15   Ajax 2 0 0 2 0 1- 4 -3
16   Excelsior Maassluis 2 0 0 2 0 0- 7 -7

 

ALLE UITSLAGEN
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
  1  FC Lisse  ***                           3-0  
  2  Barendrecht    ***                     2-0      
  3  Sparta Nijkerk      ***                     3-3    
  4  Spakenburg        ***         4-0              
  5  Hoek          ***                     0-1
  6  Kozakken Boys            ***         2-1          
  7  SC Genemuiden              ***     1-1            
  8  Scheveningen                ***       4-2        
  9  Rijnsburgse Boys              2-0   ***              
10  HHC Hardenberg                0-1   ***            
11  IJsselmeervogels  0-1                   ***          
12  GVVV    1-0                   ***        
13  Ajax        1-2                 ***      
14  ONS Boso Sneek          1-4                 ***    
15  Excelsior M.      0-4                       ***  
16  Capelle            1-0                   ***
Klik op de uitslag voor de karakteristieken.

 

EERSTE PERIODE
Spakenburg 2 2 0 0 6 6- 1 +5
FC Lisse 2 2 0 0 6 4- 0 +4
Scheveningen 2 2 0 0 6 5- 2 +3
Capelle 2 2 0 0 6 2- 0 +2
Sparta Nijkerk 2 1 1 0 4 7- 3 +4
Hoek 2 1 0 1 3 4- 2 +2
Barendrecht 2 1 0 1 3 2- 1 +1
Kozakken Boys 2 1 0 1 3 2- 2 0
GVVV 2 1 0 1 3 3- 4 -1
10  Rijnsburgse Boys 2 1 0 1 3 2- 4 -2
11  HHC Hardenberg 2 0 1 1 1 1- 2 -1
12  SC Genemuiden 2 0 1 1 1 1- 3 -2
13  ONS Boso Sneek 2 0 1 1 1 4- 7 -3
14  IJsselmeervogels 2 0 0 2 0 1- 3 -2
15  Ajax 2 0 0 2 0 1- 4 -3
16  Excelsior M. 2 0 0 2 0 0- 7 -7
TWEEDE PERIODE
Ajax 0 0 0 0 0 0- 0 0
Barendrecht 0 0 0 0 0 0- 0 0
Capelle 0 0 0 0 0 0- 0 0
Excelsior M. 0 0 0 0 0 0- 0 0
FC Lisse 0 0 0 0 0 0- 0 0
GVVV 0 0 0 0 0 0- 0 0
HHC Hardenberg 0 0 0 0 0 0- 0 0
Hoek 0 0 0 0 0 0- 0 0
Kozakken Boys 0 0 0 0 0 0- 0 0
10  ONS Boso Sneek 0 0 0 0 0 0- 0 0
11  Rijnsburgse Boys 0 0 0 0 0 0- 0 0
12  SC Genemuiden 0 0 0 0 0 0- 0 0
13  Scheveningen 0 0 0 0 0 0- 0 0
14  Spakenburg 0 0 0 0 0 0- 0 0
15  Sparta Nijkerk 0 0 0 0 0 0- 0 0
16  IJsselmeervogels 0 0 0 0 0 0- 0 0
DERDE PERIODE
Ajax 0 0 0 0 0 0- 0 0
Barendrecht 0 0 0 0 0 0- 0 0
Capelle 0 0 0 0 0 0- 0 0
Excelsior M. 0 0 0 0 0 0- 0 0
FC Lisse 0 0 0 0 0 0- 0 0
GVVV 0 0 0 0 0 0- 0 0
HHC Hardenberg 0 0 0 0 0 0- 0 0
Hoek 0 0 0 0 0 0- 0 0
Kozakken Boys 0 0 0 0 0 0- 0 0
10  ONS Boso Sneek 0 0 0 0 0 0- 0 0
11  Rijnsburgse Boys 0 0 0 0 0 0- 0 0
12  SC Genemuiden 0 0 0 0 0 0- 0 0
13  Scheveningen 0 0 0 0 0 0- 0 0
14  Spakenburg 0 0 0 0 0 0- 0 0
15  Sparta Nijkerk 0 0 0 0 0 0- 0 0
16  IJsselmeervogels 0 0 0 0 0 0- 0 0