VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Tweede divisie

 

WEDSTRIJDEN

 

 

 

VOLGENDE WEDSTRIJDEN

 

zaterdag 30 september
Barendrecht
- TEC
15.30

 

FC Lienden
- HHC Hardenberg
15.30

 

FC Lisse
- Koninklijke HFC
15.30

 

GVVV
- Excelsior Maassluis
15.30

 

Kozakken Boys
- De Dijk
15.30

 

Rijnsburgse Boys
- VVSB
15.30

 

IJsselmeervogels
- Jong Sparta
15.30

 

Achilles '29
- Katwijk
18.00

 

zondag 1 oktober
AFC
- De Treffers
14.30

 

STAND

1 Katwijk 4 4 0 0 12 10- 2 +8
2 IJsselmeervogels 5 3 2 0 11 8- 2 +6
3 HHC Hardenberg 5 3 1 1 10 10- 8 +2
4 De Dijk 5 3 0 2 9 11- 8 +3
5 FC Lienden 5 3 0 2 9 11- 10 +1
6 GVVV 5 3 0 2 9 7- 6 +1
7 Achilles '29 5 2 2 1 8 11- 10 +1
8 Kozakken Boys 5 2 1 2 7 11- 6 +5
9 Koninklijke HFC 5 2 1 2 7 9- 6 +3
10 Barendrecht 5 2 1 2 7 11- 10 +1
11 Excelsior Maassluis 5 1 3 1 6 4- 6 -2
12 De Treffers 5 1 2 2 5 7- 11 -4
13 Rijnsburgse Boys 4 1 1 2 4 5- 6 -1
14 AFC 4 1 1 2 4 3- 6 -3
15 FC Lisse 4 0 3 1 3 6- 9 -3
16 VVSB 5 0 3 2 3 5- 9 -4
17 TEC 5 0 2 3 2 5- 13 -8
18 Jong Sparta 5 0 1 4 1 3- 9 -6

 

TOPSCORERS

FC Lienden Danny van den Meiracker 6  (+2)
Achilles '29 Niek Versteegen 4
Koninklijke HFC Roy Castien 4
De Dijk Tim Ruder 3  (+2)
De Treffers Nick de Bondt 3  (+2)
Katwijk Marciano Mengerink 3  (+1)
Katwijk Robbert Susan 3  (+1)
Kozakken Boys Ahmed el Azzouti 3  (+1)
HHC Hardenberg Rick Hemmink 3
IJsselmeervogels Berry Powel 3
Achilles '29 Niels Wouters 2  (+1)
Barendrecht Daniël Esajas 2  (+1)
Barendrecht Donny Navajas Sanchez 2  (+1)
Barendrecht Joey Jongman 2  (+1)
De Dijk Abderrahim Loukili 2  (+1)
FC Lisse Rik Vermeulen 2  (+1)
GVVV Robin Mulder 2  (+1)
HHC Hardenberg Rens van Benthem 2  (+1)
Katwijk Mike van den Ban 2  (+1)
Achilles '29 Guyon Philips 2
Barendrecht Ramy Salem 2
De Treffers Cedric Badjeck 2
Excelsior Maassluis Gerwin Lake 2
GVVV Jeremy de Graaf 2
HHC Hardenberg Koos Werkman 2
Koninklijke HFC Kevin Sterling 2
Kozakken Boys Leon Bot 2
Rijnsburgse Boys Joël Tillema 2
Rijnsburgse Boys Wesley Goeman 2
VVSB Tommy Bekooij 2
IJsselmeervogels Samir Merraki 2
IJsselmeervogels Sherwin Grot 2
De Dijk Alje Wiltenburg 1  (+1)
De Dijk Chakib Tayeb 1  (+1)
De Dijk Kevin Westmaas 1  (+1)
De Treffers Pim Balkestein 1  (+1)
Excelsior Maassluis Daan Smith 1  (+1)
FC Lisse Lucas Tarani 1  (+1)
FC Lisse Rowdy van der Putten 1  (+1)
GVVV Simon Brouwer 1  (+1)
HHC Hardenberg Matthieu van den Assem 1  (+1)
Jong Sparta Ayoub Boukhari 1  (+1)
Koninklijke HFC Gertjan Tamerus 1  (+1)
Kozakken Boys Mahmut Sönmez 1  (+1)
TEC Wimilio Vink 1  (+1)
Achilles '29 Imran Oulad Omar 1
Achilles '29 Kürsad Sürmeli 1
Achilles '29 Shuremy Felomina 1
AFC Eelke de Graaf 1
AFC Malcolm Esajas 1
AFC Tom van den Brink 1
Barendrecht Ali Khaldi 1
Barendrecht Danny Monster 1
Barendrecht Max van Dijk 1
De Dijk Harry Zwarthoed 1
De Dijk Jerghinio Sahadewsing 1
De Dijk Nabil el Gourari 1
De Treffers Dyon Gijzen 1
Excelsior Maassluis Vincent van den Berg 1
FC Lienden Emilio Samsey 1
FC Lienden Erik van Eem 1
FC Lienden Jermo Wilsterman 1
FC Lienden Milad Intezar 1
FC Lienden Mo Bendadi 1
FC Lisse Bas Buimer 1
FC Lisse Kevin van der Zwet 1
GVVV Caifano Latupeirissa 1
GVVV Wilco den Hartog 1
HHC Hardenberg Rob van der Leij 1
HHC Hardenberg Shkodran Metaj 1
Jong Sparta Abdou Harroui 1
Jong Sparta Youri de Winter 1
Katwijk Mark de Loor 1
Koninklijke HFC Koen Beeren 1
Koninklijke HFC Steven Olsthoorn 1
Kozakken Boys Ahmad Mendes Moreira 1
Kozakken Boys Everton Pires Tavares 1
Kozakken Boys Jeffrey van Nuland 1
Kozakken Boys Juriën Gaari 1
Kozakken Boys Raily Ignacio 1
Rijnsburgse Boys Carlos Opoku 1
TEC Josemar Makiavala 1
TEC Robbie Holder 1
VVSB Frans van Niel 1
VVSB Loyd van der Wilden 1
VVSB Pieter Koopman 1
IJsselmeervogels Oktay Öztürk 1

Gele en rode kaarten

Achilles '29 Marijn de Kler   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 2
De Treffers Eef van Riel   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
GVVV Soufiane Laghmouchi   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
TEC Bart van Westerlaken   Gele kaart 2 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Barendrecht Jeffrey Aarts   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Excelsior Maassluis Dean van Ooijen   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
De Treffers Bas Hendriks   Gele kaart 2 Rode kaart 1
Barendrecht Max van Dijk   Gele kaart 2
Barendrecht Ramy Salem   Gele kaart 2
De Dijk Nabil el Gourari   Gele kaart 2
De Treffers Robin Janssen   Gele kaart 2
Excelsior Maassluis Daan Smith   Gele kaart 2
Excelsior Maassluis Sefa Kurt   Gele kaart 2
FC Lienden Erik van Eem   Gele kaart 2
FC Lienden Milad Intezar   Gele kaart 2
FC Lisse Koen Fokkema   Gele kaart 2
GVVV Laurens van der Voort   Gele kaart 2
Katwijk Michiel van Dam   Gele kaart 2
Katwijk Paul de Lange   Gele kaart 2
Koninklijke HFC Kevin Sterling   Gele kaart 2
Kozakken Boys Gwaeron Stout   Gele kaart 2
Kozakken Boys Wesley Pollemans   Gele kaart 2
Rijnsburgse Boys Masies Artien   Gele kaart 2
VVSB Pieter Koopman   Gele kaart 2
IJsselmeervogels Achraf Nejmi   Gele kaart 2
IJsselmeervogels Christiaan van Hussen   Gele kaart 2
IJsselmeervogels Oktay Öztürk   Gele kaart 2
AFC Mark van den Boogaart   Gele kaart 1 Rode kaart 1
De Dijk Frank Schilder   Gele kaart 1 Rode kaart 1
De Treffers Bram Eltink   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Excelsior Maassluis Niels Redert   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Jong Sparta Bradley Martis   Gele kaart 1 Rode kaart 1
Achilles '29 Guyon Philips   Gele kaart 1
Achilles '29 Niek Versteegen   Gele kaart 1
Achilles '29 Omid Popalzay   Gele kaart 1
Achilles '29 Shuremy Felomina   Gele kaart 1
Achilles '29 Yannick Zeeman   Gele kaart 1
AFC Derre Kwee   Gele kaart 1
AFC Eelke de Graaf   Gele kaart 1
AFC Ilias Zaimi   Gele kaart 1
AFC Malcolm Esajas   Gele kaart 1
AFC Melvin Grootfaam   Gele kaart 1
AFC Sam Nijpels   Gele kaart 1
Barendrecht Ali Khaldi   Gele kaart 1
Barendrecht Chris Dabaghian   Gele kaart 1
Barendrecht Daniël Esajas   Gele kaart 1
Barendrecht Donny Navajas Sanchez   Gele kaart 1
Barendrecht Joey Jongman   Gele kaart 1
Barendrecht Wilshon Lima   Gele kaart 1
De Dijk Robert Verschraagen   Gele kaart 1
De Dijk Tim Ruder   Gele kaart 1
De Dijk Tony Tol   Gele kaart 1
De Treffers Joris Janssen   Gele kaart 1
De Treffers Luuk Langeveld   Gele kaart 1
De Treffers Nick de Bondt   Gele kaart 1
De Treffers Niels Kornelis   Gele kaart 1
De Treffers Pim Balkestein   Gele kaart 1
Excelsior Maassluis Gerwin Lake   Gele kaart 1
Excelsior Maassluis Jean-Paul van Leeuwen   Gele kaart 1
Excelsior Maassluis Kevin Ringeling   Gele kaart 1
Excelsior Maassluis Kevin Vink   Gele kaart 1
Excelsior Maassluis Vincent van den Berg   Gele kaart 1
Excelsior Maassluis Walter Bennet   Gele kaart 1
FC Lienden Danny van den Meiracker   Gele kaart 1
FC Lienden Emilio Samsey   Gele kaart 1
FC Lienden Leon Broekhof   Gele kaart 1
FC Lisse Hanne Hagary   Gele kaart 1
FC Lisse Niels Buijs   Gele kaart 1
FC Lisse Roel de Goede   Gele kaart 1
FC Lisse Rowdy van der Putten   Gele kaart 1
GVVV Danny de Leeuw   Gele kaart 1
GVVV Mart de Jong   Gele kaart 1
GVVV Martin van Eck   Gele kaart 1
GVVV Mohammed Ajiach   Gele kaart 1
GVVV Robin Mulder   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Danny Bouws   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Dérian Reinders   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Hamid Zarbaf   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Rick Hemmink   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Sander Danes   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Sargon Gouriye   Gele kaart 1
HHC Hardenberg Shkodran Metaj   Gele kaart 1
Jong Sparta Abdul Bai Kamara   Gele kaart 1
Jong Sparta Ayoub Boukhari   Gele kaart 1
Jong Sparta Mark Veenhoven   Gele kaart 1
Jong Sparta Nicholas Marfelt   Gele kaart 1
Koninklijke HFC Gertjan Tamerus   Gele kaart 1
Koninklijke HFC Michael Timisela   Gele kaart 1
Koninklijke HFC Oscar Wilffert   Gele kaart 1
Koninklijke HFC Roy Castien   Gele kaart 1
Koninklijke HFC Vincent de Kwant   Gele kaart 1
Koninklijke HFC Wessel Boer   Gele kaart 1
Kozakken Boys Abdulsamed Abdullahi   Gele kaart 1
Kozakken Boys Ahmed el Azzouti   Gele kaart 1
Kozakken Boys Everton Pires Tavares   Gele kaart 1
Kozakken Boys Julian Agatowski   Gele kaart 1
Kozakken Boys Juriën Gaari   Gele kaart 1
Kozakken Boys Toby Mulder   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Dirk Jan van den Oever   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Donny van Oijen   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Joel Tillema   Gele kaart 1
Rijnsburgse Boys Marciano Aalders   Gele kaart 1
TEC Daan Disveld   Gele kaart 1
TEC Obi Onyeike   Gele kaart 1
TEC Vincent van Beek   Gele kaart 1
TEC Wimilio Vink   Gele kaart 1
VVSB Guido Pauw   Gele kaart 1
VVSB Peet van der Slot   Gele kaart 1
VVSB Tim de Rijk   Gele kaart 1
IJsselmeervogels Gillian Justiana   Gele kaart 1
IJsselmeervogels Jeffrey Buitenhuis   Gele kaart 1
IJsselmeervogels Samir Merraki   Gele kaart 1
FC Lisse Martin van Eeuwijk   Rode kaart 1
VVSB Mitchell Theuns   Rode kaart 1
VVSB Sven Verlaan   Rode kaart 1
 

 

ALLE UITSLAGEN

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  1  Jong Sparta ***                           1-3   0-1 2-2
  2  De Treffers   ***               3-3   2-0     1-2      
  3  Rijnsburgse Boys     ***     0-0                 3-2      
  4  HHC Hardenberg       *** 2-0           2-1         4-3    
  5  AFC 2-0       ***                         0-3
  6  IJsselmeervogels       2-0   ***                   1-0    
  7  VVSB             ***     1-1       1-3   0-2    
  8  Katwijk               *** 3-2     2-0 4-0          
  9  FC Lienden     2-1     0-3     *** 3-0                
10  FC Lisse       2-2           ***                
11  Koninklijke HFC               0-1     ***   4-1          
12  GVVV     2-1                 ***   3-0        
13  TEC             2-2         1-2 ***       1-1  
14  De Dijk 1-0                   1-3     ***       6-1
15  Barendrecht             1-1   3-4           ***      
16  Kozakken Boys   5-0     1-1                     ***    
17  Excelsior Maassluis   1-1                 1-1           ***  
18  Achilles '29           2-2                     3-0 ***
Klik op de uitslag voor de karakteristieken.

 

EERSTE PERIODE

1 Katwijk 4 4 0 0 12 10- 2 +8
2 IJsselmeervogels 5 3 2 0 11 8- 2 +6
3 HHC Hardenberg 5 3 1 1 10 10- 8 +2
4 De Dijk 5 3 0 2 9 11- 8 +3
5 FC Lienden 5 3 0 2 9 11- 10 +1
6 GVVV 5 3 0 2 9 7- 6 +1
7 Achilles '29 5 2 2 1 8 11- 10 +1
8 Kozakken Boys 5 2 1 2 7 11- 6 +5
9 Koninklijke HFC 5 2 1 2 7 9- 6 +3
10 Barendrecht 5 2 1 2 7 11- 10 +1
11 Excelsior Maassluis 5 1 3 1 6 4- 6 -2
12 De Treffers 5 1 2 2 5 7- 11 -4
13 Rijnsburgse Boys 4 1 1 2 4 5- 6 -1
14 AFC 4 1 1 2 4 3- 6 -3
15 FC Lisse 4 0 3 1 3 6- 9 -3
16 VVSB 5 0 3 2 3 5- 9 -4
17 TEC 5 0 2 3 2 5- 13 -8
18 Jong Sparta 5 0 1 4 1 3- 9 -6

TWEEDE PERIODE

1 Achilles '29 0 0 0 0 0 0- 0 0
2 AFC 0 0 0 0 0 0- 0 0
3 Barendrecht 0 0 0 0 0 0- 0 0
4 De Dijk 0 0 0 0 0 0- 0 0
5 De Treffers 0 0 0 0 0 0- 0 0
6 Excelsior Maassluis 0 0 0 0 0 0- 0 0
7 FC Lienden 0 0 0 0 0 0- 0 0
8 FC Lisse 0 0 0 0 0 0- 0 0
9 GVVV 0 0 0 0 0 0- 0 0
10 HHC Hardenberg 0 0 0 0 0 0- 0 0
11 Jong Sparta 0 0 0 0 0 0- 0 0
12 Katwijk 0 0 0 0 0 0- 0 0
13 Koninklijke HFC 0 0 0 0 0 0- 0 0
14 Kozakken Boys 0 0 0 0 0 0- 0 0
15 Rijnsburgse Boys 0 0 0 0 0 0- 0 0
16 TEC 0 0 0 0 0 0- 0 0
17 VVSB 0 0 0 0 0 0- 0 0
18 IJsselmeervogels 0 0 0 0 0 0- 0 0

DERDE PERIODE

1 Achilles '29 0 0 0 0 0 0- 0 0
2 AFC 0 0 0 0 0 0- 0 0
3 Barendrecht 0 0 0 0 0 0- 0 0
4 De Dijk 0 0 0 0 0 0- 0 0
5 De Treffers 0 0 0 0 0 0- 0 0
6 Excelsior Maassluis 0 0 0 0 0 0- 0 0
7 FC Lienden 0 0 0 0 0 0- 0 0
8 FC Lisse 0 0 0 0 0 0- 0 0
9 GVVV 0 0 0 0 0 0- 0 0
10 HHC Hardenberg 0 0 0 0 0 0- 0 0
11 Jong Sparta 0 0 0 0 0 0- 0 0
12 Katwijk 0 0 0 0 0 0- 0 0
13 Koninklijke HFC 0 0 0 0 0 0- 0 0
14 Kozakken Boys 0 0 0 0 0 0- 0 0
15 Rijnsburgse Boys 0 0 0 0 0 0- 0 0
16 TEC 0 0 0 0 0 0- 0 0
17 VVSB 0 0 0 0 0 0- 0 0
18 IJsselmeervogels 0 0 0 0 0 0- 0 0

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2