Districtsbeker - seizoen 2017-2018

West I

  • 17okt
    Argon
    7
    -
    3
    Zandvoort
    17okt
    Argon
    7

    Zandvoort
    3
    18okt
    Volendam (za)
    5
    -
    2
    ZAP
    18okt
    Volendam (za)
    5

    ZAP
    2
    24okt
    AH '78
    7
    -
    2
    Westzaan
    24okt
    AH '78
    7

    Westzaan
    2
    24okt
    Altius
    2
    -
    1
    DVSU
    24okt
    Altius
    2

    DVSU
    1
    24okt
    AMVJ
    1
    -
    3
    SDZ
    24okt
    AMVJ
    1

    SDZ
    3
    24okt
    * ASC Nieuwland
    1
    -
    1
    SVL
    24okt
    ASC Nieuwland *
    1

    SVL
    1
    24okt
    Benschop
    3
    -
    0
    APWC
    24okt
    Benschop
    3

    APWC
    0
    24okt
    Brederodes
    1
    -
    0
    IJFC
    24okt
    Brederodes
    1

    IJFC
    0
    24okt
    Buitenboys
    3
    -
    4
    Swift (za) 2
    24okt
    Buitenboys
    3

    Swift (za) 2
    4
    24okt
    Candia '66
    3
    -
    1
    Saestum
    24okt
    Candia '66
    3

    Saestum
    1
    24okt
    De Blokkers
    5
    -
    4
    Limmen
    24okt
    De Blokkers
    5

    Limmen
    4
    24okt
    De Meer
    4
    -
    1
    IJmuiden
    24okt
    De Meer
    4

    IJmuiden
    1
    24okt
    De Merino's
    0
    -
    1
    DOSC
    24okt
    De Merino's
    0

    DOSC
    1
    24okt
    DHSC
    6
    -
    7
    FC Breukelen
    24okt
    DHSC
    6

    FC Breukelen
    7
    24okt
    Eemdijk
    4
    -
    0
    Victoria
    R. Metsemakers
    24okt
    Eemdijk
    4

    Victoria
    0
    24okt
    FC Hilversum
    2
    -
    4
    NITA
    24okt
    FC Hilversum
    2

    NITA
    4
    24okt
    Geinoord
    1
    -
    0
    Huizen
    M.S. Tjong A Hung
    24okt
    Geinoord
    1

    Huizen
    0
    24okt
    Hollandia T.
    0
    -
    5
    FC Uitgeest
    24okt
    Hollandia T.
    0

    FC Uitgeest
    5
    24okt
    Hoogland
    0
    -
    0
    Zuidvogels *
    R. Luinge
    24okt
    Hoogland
    0

    Zuidvogels *
    0
    24okt
    * Jonathan
    2
    -
    2
    FC De Bilt
    24okt
    Jonathan *
    2

    FC De Bilt
    2
    24okt
    Montfoort
    2
    -
    2
    Scherpenzeel *
    24okt
    Montfoort
    2

    Scherpenzeel *
    2
    24okt
    * Overbos
    3
    -
    3
    Stormvogels
    24okt
    Overbos *
    3

    Stormvogels
    3
    24okt
    Pancratius (za)
    0
    -
    6
    WV-HEDW
    24okt
    Pancratius (za)
    0

    WV-HEDW
    6
    24okt
    * Purmersteijn (za)
    2
    -
    2
    SEW
    24okt
    Purmersteijn (za) *
    2

    SEW
    2
    24okt
    Roda '23
    2
    -
    1
    Arsenal
    24okt
    Roda '23
    2

    Arsenal
    1
    24okt
    Roda '46 (za)
    5
    -
    0
    De Vecht
    24okt
    Roda '46 (za)
    5

    De Vecht
    0
    24okt
    SCW
    3
    -
    5
    HFC EDO
    24okt
    SCW
    3

    HFC EDO
    5
    24okt
    Spakenburg 2
    2
    -
    0
    Cobu Boys
    24okt
    Spakenburg 2
    2

    Cobu Boys
    0
    24okt
    Sp. Martinus (zo)
    1
    -
    2
    Buiksloot
    24okt
    Sporting Martinus (zo)
    1

    Buiksloot
    2
    24okt
    Valleivogels
    1
    -
    2
    Woudenberg
    24okt
    Valleivogels
    1

    Woudenberg
    2
    24okt
    Veenendaal
    0
    -
    5
    Vriendenschaar
    24okt
    Veenendaal
    0

    Vriendenschaar
    5
    24okt
    Volendam (za) 2
    2
    -
    5
    AFC '34
    24okt
    Volendam (za) 2
    2

    AFC '34
    5
    24okt
    Volendam (zo)
    1
    -
    2
    Zwaluwen '30
    24okt
    Volendam (zo)
    1

    Zwaluwen '30
    2
    24okt
    ZSGOWMS (za)
    10
    -
    1
    Sp. Martinus (za)
    24okt
    ZSGOWMS (za)
    10

    Sporting Martinus (za)
    1
    24okt
    * FC Weesp
    1
    -
    1
    FC Aalsmeer
    24okt
    FC Weesp *
    1

    FC Aalsmeer
    1
    24okt
    Kadoelen
    1
    -
    2
    ZSGOWMS (zo)
    24okt
    Kadoelen
    1

    ZSGOWMS (zo)
    2
    24okt
    KDO
    4
    -
    1
    Pancratius (zo)
    24okt
    KDO
    4

    Pancratius (zo)
    1
    24okt
    SO Soest
    2
    -
    4
    CSW
    24okt
    SO Soest
    2

    CSW
    4
    25okt
    AC Amsterdam
    3
    -
    1
    Amstelveen/H.
    25okt
    AC Amsterdam
    3

    Amstelveen/Heemraad
    1
    25okt
    AFC Quick 1890
    1
    -
    2
    Laren '99
    25okt
    AFC Quick 1890
    1

    Laren '99
    2
    25okt
    Ajax
    3
    -
    0
    DSOV
    B.H. Evers
    25okt
    Ajax
    3

    DSOV
    0
    25okt
    Ajax 2
    3
    -
    2
    Legmeervogels 2
    25okt
    Ajax 2
    3

    Legmeervogels 2
    2
    25okt
    Buitenveldert
    4
    -
    3
    Bloemendaal
    25okt
    Buitenveldert
    4

    Bloemendaal
    3
    25okt
    Dynamo
    4
    -
    2
    PSZ
    25okt
    Dynamo
    4

    PSZ
    2
    25okt
    Hellas Sport
    0
    -
    6
    LSVV
    25okt
    Hellas Sport
    0

    LSVV
    6
    25okt
    HSV Sport 1889
    5
    -
    0
    FC Velsenoord
    25okt
    HSV Sport 1889
    5

    FC Velsenoord
    0
    25okt
    Jong Holland
    2
    -
    1
    Alkmaarsche Boys
    25okt
    Jong Holland
    2

    Alkmaarsche Boys
    1
    25okt
    JOS/Watergr.meer
    5
    -
    0
    Wartburgia
    25okt
    JOS/Watergraafsmeer
    5

    Wartburgia
    0
    25okt
    Monnickendam
    4
    -
    3
    Kleine Sluis
    25okt
    Monnickendam
    4

    Kleine Sluis
    3
    25okt
    SDO
    4
    -
    1
    DESTO
    25okt
    SDO
    4

    DESTO
    1
    25okt
    * Velsen
    3
    -
    3
    Koninklijke HFC 2
    25okt
    Velsen *
    3

    Koninklijke HFC 2
    3
    25okt
    VEW
    0
    -
    4
    DWS
    25okt
    VEW
    0

    DWS
    4
    25okt
    Winkel
    4
    -
    1
    Reiger Boys
    25okt
    Winkel
    4

    Reiger Boys
    1
    26okt
    Always Forward
    8
    -
    1
    Kennemers
    26okt
    Always Forward
    8

    Kennemers
    1
    26okt
    Bergen
    1
    -
    2
    Spirit '30
    26okt
    Bergen
    1

    Spirit '30
    2
    26okt
    De Zouaven
    1
    -
    1
    Purmersteijn (zo) *
    26okt
    De Zouaven
    1

    Purmersteijn (zo) *
    1
    26okt
    Fortuna W.
    3
    -
    2
    Koedijk
    26okt
    Fortuna Wormerveer
    3

    Koedijk
    2
    26okt
    Kampong
    3
    -
    2
    VVZA
    26okt
    Kampong
    3

    VVZA
    2
    26okt
    Kolping Boys
    1
    -
    3
    Grasshoppers
    26okt
    Kolping Boys
    1

    Grasshoppers
    3
    26okt
    Meervogels '31
    2
    -
    4
    Zeevogels
    26okt
    Meervogels '31
    2

    Zeevogels
    4
    26okt
    MSV '19
    1
    -
    0
    De Dreef
    26okt
    MSV '19
    1

    De Dreef
    0
    26okt
    * Ouderkerk
    3
    -
    3
    Diemen
    26okt
    Ouderkerk *
    3

    Diemen
    3
    26okt
    Roda '46 (zo)
    3
    -
    0
    TOV
    26okt
    Roda '46 (zo)
    3

    TOV
    0
    26okt
    Spaarnwoude
    1
    -
    3
    Swift (zo)
    26okt
    Spaarnwoude
    1

    Swift (zo)
    3
    26okt
    Sporting '70
    2
    -
    0
    Hooglanderveen
    26okt
    Sporting '70
    2

    Hooglanderveen
    0
    26okt
    Strandvogels
    1
    -
    9
    Hollandia
    26okt
    Strandvogels
    1

    Hollandia
    9
    26okt
    * Vrone
    2
    -
    2
    DEM
    26okt
    Vrone *
    2

    DEM
    2
    26okt
    Waterwijk
    1
    -
    2
    VVA/Spartaan
    26okt
    Waterwijk
    1

    VVA/Spartaan
    2
    26okt
    Zaanlandia (zo)
    4
    -
    0
    DWOW
    26okt
    Zaanlandia (zo)
    4

    DWOW
    0
    26okt
    Alliance '22
    3
    -
    3
    AS '80 *
    26okt
    Alliance '22
    3

    AS '80 *
    3
    31okt
    AFC (za)
    0
    -
    0
    Swift (za) *
    S.G. de Haan
    31okt
    AFC (za)
    0

    Swift (za) *
    0
  • DOSC
    -
    vrijgeloot
    DOSC

    vrijgeloot
    11nov
    Laren '99
    1
    -
    3
    Zwaluwen '30
    11nov
    Laren '99
    1

    Zwaluwen '30
    3
    11nov
    Swift (za)
    5
    -
    3
    CSW
    R.C.L. v.d. Wielen
    11nov
    Swift (za)
    5

    CSW
    3
    11nov
    Jong Holland
    0
    -
    2
    Benschop
    11nov
    Jong Holland
    0

    Benschop
    2
    11nov
    Ajax
    3
    -
    0
    Grasshoppers
    R. Metsemakers
    11nov
    Ajax
    3

    Grasshoppers
    0
    11nov
    Argon
    3
    -
    0
    Zeevogels
    A.W.J. v.d. Boogaard
    11nov
    Argon
    3

    Zeevogels
    0
    11nov
    Brederodes
    2
    -
    4
    Velsen
    11nov
    Brederodes
    2

    Velsen
    4
    11nov
    Buitenveldert
    9
    -
    4
    MSV '19
    11nov
    Buitenveldert
    9

    MSV '19
    4
    11nov
    DVC Buiksloot
    1
    -
    5
    JOS/Watergr.meer
    11nov
    DVC Buiksloot
    1

    JOS/Watergraafsmeer
    5
    11nov
    Eemdijk
    4
    -
    2
    DWS
    R. Luinge
    11nov
    Eemdijk
    4

    DWS
    2
    11nov
    FC Weesp
    2
    -
    4
    Altius
    11nov
    FC Weesp
    2

    Altius
    4
    11nov
    Fortuna W.
    5
    -
    1
    Candia '66
    11nov
    Fortuna Wormerveer
    5

    Candia '66
    1
    11nov
    HSV Sport 1889
    0
    -
    2
    Ajax 2
    11nov
    HSV Sport 1889
    0

    Ajax 2
    2
    11nov
    Kampong
    4
    -
    0
    NITA
    11nov
    Kampong
    4

    NITA
    0
    11nov
    Ouderkerk
    4
    -
    7
    FC Breukelen
    11nov
    Ouderkerk
    4

    FC Breukelen
    7
    11nov
    Scherpenzeel
    0
    -
    3
    FC Uitgeest
    11nov
    Scherpenzeel
    0

    FC Uitgeest
    3
    11nov
    WV-HEDW
    4
    -
    0
    Sporting '70
    11nov
    WV-HEDW
    4

    Sporting '70
    0
    11nov
    Zaanlandia (zo)
    3
    -
    1
    ASC Nieuwland
    11nov
    Zaanlandia (zo)
    3

    ASC Nieuwland
    1
    11nov
    Zuidvogels
    2
    -
    0
    Always Forward
    S. v.d. Laak
    11nov
    Zuidvogels
    2

    Always Forward
    0
    12nov
    AS '80
    0
    -
    5
    Purmersteijn (zo)
    12nov
    AS '80
    0

    Purmersteijn (zo)
    5
    12nov
    LSVV
    2
    -
    1
    Roda '46 (zo)
    12nov
    LSVV
    2

    Roda '46 (zo)
    1
    12nov
    Roda '23
    2
    -
    1
    SDZ
    12nov
    Roda '23
    2

    SDZ
    1
    12nov
    Spirit '30
    4
    -
    0
    Dynamo
    12nov
    Spirit '30
    4

    Dynamo
    0
    14nov
    SDO
    1
    -
    0
    Jonathan
    14nov
    SDO
    1

    Jonathan
    0
    14nov
    AH '78
    0
    -
    1
    Swift (za) 2
    14nov
    AH '78
    0

    Swift (za) 2
    1
    14nov
    Geinoord
    2
    -
    0
    Woudenberg
    14nov
    Geinoord
    2

    Woudenberg
    0
    14nov
    Hollandia
    5
    -
    3
    KDO
    14nov
    Hollandia
    5

    KDO
    3
    14nov
    Overbos
    0
    -
    3
    Spakenburg 2
    14nov
    Overbos
    0

    Spakenburg 2
    3
    14nov
    * Volendam (za)
    0
    -
    0
    Monnickendam
    14nov
    Volendam (za) *
    0

    Monnickendam
    0
    14nov
    ZSGOWMS (zo)
    3
    -
    0
    De Blokkers
    14nov
    ZSGOWMS (zo)
    3

    De Blokkers
    0
    15nov
    Roda '46 (za)
    10
    -
    1
    AC Amsterdam
    15nov
    Roda '46 (za)
    10

    AC Amsterdam
    1
    15nov
    Purmersteijn (za)
    3
    -
    1
    De Meer
    15nov
    Purmersteijn (za)
    3

    De Meer
    1
    15nov
    Swift (zo)
    6
    -
    2
    ZSGOWMS (za)
    15nov
    Swift (zo)
    6

    ZSGOWMS (za)
    2
    16nov
    AFC '34
    3
    -
    0
    Winkel
    16nov
    AFC '34
    3

    Winkel
    0
    16nov
    VVA/Spartaan
    2
    -
    1
    Vriendenschaar
    16nov
    VVA/Spartaan
    2

    Vriendenschaar
    1
    28nov
    Vrone
    0
    -
    1
    HFC EDO
    28nov
    Vrone
    0

    HFC EDO
    1
  • 19dec
    Roda '23
    1
    -
    4
    Zaanlandia (zo)
    19dec
    Roda '23
    1

    Zaanlandia (zo)
    4
    20dec
    Spirit '30
    0
    -
    5
    SDO
    20dec
    Spirit '30
    0

    SDO
    5
    20dec
    Swift (za)
    4
    -
    1
    Purmersteijn (zo)
    L.O. van Dokkum
    20dec
    Swift (za)
    4

    Purmersteijn (zo)
    1
    23dec
    DOSC
    1
    -
    4
    AFC '34
    23dec
    DOSC
    1

    AFC '34
    4
  • 23jan
    Fortuna W.
    2
    -
    6
    Zuidvogels
    J.J. Koene
    23jan
    Fortuna Wormerveer
    2

    Zuidvogels
    6
    30jan
    * Benschop
    1
    -
    1
    Swift (za) 2
    30jan
    Benschop *
    1

    Swift (za) 2
    1
    30jan
    Geinoord
    1
    -
    1
    Altius *
    30jan
    Geinoord
    1

    Altius *
    1
    30jan
    LSVV
    1
    -
    0
    Zwaluwen '30
    30jan
    LSVV
    1

    Zwaluwen '30
    0
    30jan
    Roda '46 (za)
    1
    -
    3
    Volendam (za)
    30jan
    Roda '46 (za)
    1

    Volendam (za)
    3
    30jan
    Swift (za)
    1
    -
    1
    FC Breukelen *
    P. Raven
    30jan
    Swift (za)
    1

    FC Breukelen *
    1
    30jan
    VVA/Spartaan
    1
    -
    3
    Ajax
    N.P. Bos
    30jan
    VVA/Spartaan
    1

    Ajax
    3
    30jan
    Zaanlandia (zo)
    2
    -
    1
    Eemdijk
    R. Wiedijk
    30jan
    Zaanlandia (zo)
    2

    Eemdijk
    1
    31jan
    AFC '34
    4
    -
    0
    WV-HEDW
    31jan
    AFC '34
    4

    WV-HEDW
    0
    31jan
    Ajax 2
    1
    -
    1
    FC Uitgeest *
    31jan
    Ajax 2
    1

    FC Uitgeest *
    1
    31jan
    Argon
    2
    -
    2
    Velsen *
    F. Akkaya
    31jan
    Argon
    2

    Velsen *
    2
    31jan
    Buitenveldert
    5
    -
    1
    Kampong
    31jan
    Buitenveldert
    5

    Kampong
    1
    31jan
    * JOS/Watergr.meer
    2
    -
    2
    Hollandia
    31jan
    JOS/Watergraafsmeer *
    2

    Hollandia
    2
    31jan
    Purmersteijn (za)
    0
    -
    1
    ZSGOWMS (zo)
    31jan
    Purmersteijn (za)
    0

    ZSGOWMS (zo)
    1
    31jan
    Spakenburg 2
    1
    -
    10
    SDO
    31jan
    Spakenburg 2
    1

    SDO
    10
    1feb
    HFC EDO
    4
    -
    3
    Swift (zo)
    1feb
    HFC EDO
    4

    Swift (zo)
    3
  • 21feb
    Buitenveldert
    2
    -
    3
    Volendam (za)
    21feb
    Buitenveldert
    2

    Volendam (za)
    3
    21feb
    Altius
    0
    -
    1
    SDO
    21feb
    Altius
    0

    SDO
    1
    21feb
    Velsen
    0
    -
    1
    Benschop
    21feb
    Velsen
    0

    Benschop
    1
    22feb
    JOS/Watergr.meer
    3
    -
    1
    AFC '34
    22feb
    JOS/Watergraafsmeer
    3

    AFC '34
    1
    22feb
    LSVV
    0
    -
    3
    Zaanlandia (zo)
    22feb
    LSVV
    0

    Zaanlandia (zo)
    3
    27feb
    Zuidvogels
    3
    -
    1
    ZSGOWMS (zo)
    P.E. Haringsma
    27feb
    Zuidvogels
    3

    ZSGOWMS (zo)
    1
    27feb
    * Ajax
    1
    -
    1
    HFC EDO
    M.S. Tjong A Hung
    27feb
    Ajax *
    1

    HFC EDO
    1
    6mrt
    FC Breukelen
    3
    -
    3
    FC Uitgeest *
    6mrt
    FC Breukelen
    3

    FC Uitgeest *
    3
  • 27mrt
    Benschop
    0
    -
    1
    JOS/Watergr.meer
    B.H. Evers
    27mrt
    Benschop
    0

    JOS/Watergraafsmeer
    1
    27mrt
    Zuidvogels
    0
    -
    4
    Ajax
    R. Luinge
    27mrt
    Zuidvogels
    0

    Ajax
    4
    28mrt
    Volendam (za)
    2
    -
    0
    Zaanlandia (zo)
    R.C.L. v.d. Wielen
    28mrt
    Volendam (za)
    2

    Zaanlandia (zo)
    0
    29mrt
    FC Uitgeest
    0
    -
    1
    SDO
    F. Akkaya
    29mrt
    FC Uitgeest
    0

    SDO
    1
  • 25apr
    JOS/Watergr.meer
    0
    -
    2
    Ajax
    P. Raven
    25apr
    JOS/Watergraafsmeer
    0

    Ajax
    2
    25apr
    Volendam (za)
    0
    -
    1
    SDO
    L.O. van Dokkum
    25apr
    Volendam (za)
    0

    SDO
    1
  • 10mei
    SDO
    2
    -
    1
    Ajax
    M.S. Tjong A Hung
    10mei
    SDO
    2

    Ajax
    1