Historie

  • 2018
    Tweede divisie
    Katwijk
    Derde divisie
    Spakenburg
    2017
    Tweede divisie
    Jong AZ
    Derde divisie
    IJsselmeervogels
    2016
    Zaterdagkampioen
    Excelsior Maassluis
    Zondagkampioen
    FC Lienden
    Landskampioen
    Excelsior Maassluis
    2015
    Zaterdagkampioen
    Kozakken Boys
    Zondagkampioen
    FC Lienden
    Landskampioen
    FC Lienden
    2014
    Zaterdagkampioen
    Spakenburg
    Zondagkampioen
    AFC
    Landskampioen
    Spakenburg
    2013
    Zaterdagkampioen
    Katwijk
    Zondagkampioen
    Achilles '29
    Landskampioen
    Katwijk
    2012
    Zaterdagkampioen
    Spakenburg
    Zondagkampioen
    Achilles '29
    Landskampioen
    Achilles '29
    2011
    Zaterdagkampioen
    IJsselmeervogels
    Zondagkampioen
    FC Oss
    Landskampioen
    IJsselmeervogels
    2010
    Hoofdklasse A
    Barendrecht
    Hoofdklasse B
    IJsselmeervogels
    Hoofdklasse C
    Excelsior '31
    Zaterdagkampioen
    IJsselmeervogels
    Zondagkampioen
    Gemert
    Landskampioen
    IJsselmeervogels
    2009
    Hoofdklasse A
    Rijnsburgse Boys
    Hoofdklasse B
    IJsselmeervogels
    Hoofdklasse C
    Harkemase Boys
    Zaterdagkampioen
    Rijnsburgse Boys
    Zondagkampioen
    WKE
    Landskampioen
    WKE
    2008
    Hoofdklasse A
    FC Lisse
    Hoofdklasse B
    Spakenburg
    Hoofdklasse C
    HHC Hardenberg
    Zaterdagkampioen
    FC Lisse
    Zondagkampioen
    Hollandia
    Landskampioen
    FC Lisse
    2007
    Hoofdklasse A
    Rijnsburgse Boys
    Hoofdklasse B
    IJsselmeervogels
    Hoofdklasse C
    HHC Hardenberg
    Zaterdagkampioen
    IJsselmeervogels
    Zondagkampioen
    Argon
    Landskampioen
    Argon
    2006
    Hoofdklasse A
    Rijnsburgse Boys
    Hoofdklasse B
    IJsselmeervogels
    Hoofdklasse C
    ONS Sneek
    Zaterdagkampioen
    IJsselmeervogels
    Zondagkampioen
    Türkiyemspor
    Landskampioen
    IJsselmeervogels
    2005
    Hoofdklasse A
    ASWH
    Hoofdklasse B
    IJsselmeervogels
    Hoofdklasse C
    Excelsior '31
    Zaterdagkampioen
    ASWH
    Zondagkampioen
    Argon
    Landskampioen
    ASWH
    2004
    Hoofdklasse A
    Quick Boys
    Hoofdklasse B
    DOVO
    Hoofdklasse C
    SC Genemuiden
    Zaterdagkampioen
    Quick Boys
    Zondagkampioen
    HSC '21
    Landskampioen
    Quick Boys
    2003
    Hoofdklasse A
    Quick Boys
    Hoofdklasse B
    Huizen
    Hoofdklasse C
    Harkemase Boys
    Zaterdagkampioen
    Huizen
    Zondagkampioen
    Türkiyemspor
    Landskampioen
    Huizen
    2002
    Hoofdklasse A
    ASWH
    Hoofdklasse B
    Huizen
    Hoofdklasse C
    ACV
    Zaterdagkampioen
    Huizen
    Zondagkampioen
    AGOVV
    Landskampioen
    AGOVV
    2001
    Hoofdklasse A
    FC Lisse
    Hoofdklasse B
    ASWH
    Hoofdklasse C
    Be Quick '28
    Zaterdagkampioen
    FC Lisse
    Zondagkampioen
    Baronie
    Landskampioen
    Baronie
    2000
    Hoofdklasse A
    Katwijk
    Hoofdklasse B
    Spakenburg
    Hoofdklasse C
    Urk
    Zaterdagkampioen
    Katwijk
    Zondagkampioen
    Achilles 1894
    Landskampioen
    Katwijk
    1999
    Hoofdklasse A
    Noordwijk
    Hoofdklasse B
    DOVO
    Hoofdklasse C
    IJsselmeervogels
    Zaterdagkampioen
    IJsselmeervogels
    Zondagkampioen
    HSC '21
    Landskampioen
    HSC '21
    1998
    Hoofdklasse A
    ARC
    Hoofdklasse B
    Barendrecht
    Hoofdklasse C
    IJsselmeervogels
    Zaterdagkampioen
    IJsselmeervogels
    Zondagkampioen
    De Treffers
    Landskampioen
    De Treffers
    1997
    Hoofdklasse A
    FC Lisse
    Hoofdklasse B
    GVVV
    Hoofdklasse C
    VVOG
    Zaterdagkampioen
    VVOG
    Zondagkampioen
    Baronie
    Landskampioen
    Baronie
    1996
    1e klasse A
    Scheveningen
    1e klasse B
    Hoek
    1e klasse C
    Urk
    Zaterdagkampioen
    Scheveningen
    Zondagkampioen
    Baronie
    Landskampioen
    Scheveningen
    1995
    1e klasse A
    Katwijk
    1e klasse B
    Kozakken Boys
    1e klasse C
    IJsselmeervogels
    Zaterdagkampioen
    IJsselmeervogels
    Zondagkampioen
    Holland
    Landskampioen
    IJsselmeervogels
    1994
    1e klasse A
    Katwijk
    1e klasse B
    DOVO
    1e klasse C
    ACV
    Zaterdagkampioen
    Katwijk
    Zondagkampioen
    Stevo
    Landskampioen
    Katwijk
    1993
    1e klasse A
    Katwijk
    1e klasse B
    Kozakken Boys
    1e klasse C
    Lunteren
    Zaterdagkampioen
    Katwijk
    Zondagkampioen
    Holland
    Landskampioen
    Katwijk
    1992
    1e klasse A
    Quick Boys
    1e klasse B
    Kozakken Boys
    1e klasse C
    ACV
    Zaterdagkampioen
    Quick Boys
    Zondagkampioen
    Rheden
    Landskampioen
    Quick Boys
    1991
    1e klasse A
    Quick Boys
    1e klasse B
    Excelsior Maassluis
    1e klasse C
    DOVO
    Zaterdagkampioen
    Quick Boys
    Zondagkampioen
    De Treffers
    Landskampioen
    De Treffers
    1990
    1e klasse A
    NSVV
    1e klasse B
    Rijnsburgse Boys
    1e klasse C
    ACV
    Zaterdagkampioen
    Rijnsburgse Boys
    Zondagkampioen
    Geldrop
    Landskampioen
    Geldrop
    1989
    1e klasse A
    Heerjansdam
    1e klasse B
    DOVO
    1e klasse C
    SC Genemuiden
    Zaterdagkampioen
    Heerjansdam
    Zondagkampioen
    RCH
    Landskampioen
    RCH
    1988
    1e klasse A
    IJsselmeervogels
    1e klasse B
    DOS Kampen
    1e klasse C
    Bennekom
    Zaterdagkampioen
    DOS Kampen
    Zondagkampioen
    De Treffers
    Landskampioen
    DOS Kampen
    1987
    1e klasse A
    NSVV
    1e klasse B
    Spakenburg
    1e klasse C
    ACV
    Zaterdagkampioen
    ACV
    Zondagkampioen
    Geldrop
    Landskampioen
    Geldrop
    1986
    1e klasse A
    Heerjansdam
    1e klasse B
    IJsselmeervogels
    1e klasse C
    ACV
    Zaterdagkampioen
    ACV
    Zondagkampioen
    TOP
    Landskampioen
    ACV
    1985
    1e klasse A
    Kozakken Boys
    1e klasse B
    GVVV
    1e klasse C
    Spakenburg
    Zaterdagkampioen
    Spakenburg
    Zondagkampioen
    DHC
    Landskampioen
    Spakenburg
    1984
    1e klasse A
    NSVV
    1e klasse B
    Rijnsburgse Boys
    1e klasse C
    IJsselmeervogels
    Zaterdagkampioen
    IJsselmeervogels
    Zondagkampioen
    Elinkwijk
    Landskampioen
    Geldrop
    1983
    1e klasse A
    Noordwijk
    1e klasse B
    IJsselmeervogels
    Zaterdagkampioen
    IJsselmeervogels
    Zondagkampioen
    DHC
    Landskampioen
    IJsselmeervogels
    1982
    1e klasse A
    Bennekom
    1e klasse B
    IJsselmeervogels
    Zaterdagkampioen
    IJsselmeervogels
    Zondagkampioen
    RKC
    Landskampioen
    RKC
    1981
    1e klasse A
    Noordwijk
    1e klasse B
    DOS Kampen
    Zaterdagkampioen
    DOS Kampen
    Zondagkampioen
    RKC
    Landskampioen
    RKC
    1980
    1e klasse A
    Noordwijk
    1e klasse B
    ACV
    Zaterdagkampioen
    Noordwijk
    Zondagkampioen
    Xerxes
    Landskampioen
    Noordwijk
    1979
    1e klasse A
    DOVO
    1e klasse B
    ACV
    Zaterdagkampioen
    DOVO
    Zondagkampioen
    Rohda Raalte
    Landskampioen
    Rohda Raalte
    1978
    1e klasse A
    Noordwijk
    1e klasse B
    ACV
    Zaterdagkampioen
    ACV
    Zondagkampioen
    Hoogeveen
    Landskampioen
    ACV
    1977
    1e klasse A
    DOVO
    1e klasse B
    IJsselmeervogels
    Zaterdagkampioen
    IJsselmeervogels
    Zondagkampioen
    Rheden
    Landskampioen
    IJsselmeervogels
    1976
    1e klasse A
    Noordwijk
    1e klasse B
    IJsselmeervogels
    Zaterdagkampioen
    IJsselmeervogels
    Zondagkampioen
    Limburgia
    Landskampioen
    IJsselmeervogels
    1975
    1e klasse A
    Spijkenisse
    1e klasse B
    DOVO
    Zaterdagkampioen
    Spijkenisse
    Zondagkampioen
    Emmen
    Landskampioen
    Spijkenisse
    1974
    1e klasse A
    Huizen
    1e klasse B
    Spakenburg
    Zaterdagkampioen
    Huizen
    Zondagkampioen
    Elinkwijk
    Landskampioen
    Huizen
    1973
    1e klasse A
    Noordwijk
    1e klasse B
    IJsselmeervogels
    Zaterdagkampioen
    Noordwijk
    Zondagkampioen
    RBC
    Landskampioen
    Noordwijk
    1972
    1e klasse A
    Zwart-Wit '28
    1e klasse B
    IJsselmeervogels
    Zaterdagkampioen
    Zwart-Wit '28
    Zondagkampioen
    Sparta '25
    Landskampioen
    Sparta '25
    1971
    1e klasse A
    Zwart-Wit '28
    1e klasse B
    Huizen
    Zaterdagkampioen
    Zwart-Wit '28
    Zondagkampioen
    Caesar
    Landskampioen
    Zwart-Wit '28
    1970
    2e klasse A
    DOTO
    2e klasse B
    Noordwijk
    2e klasse C
    SHO
    2e klasse D
    WHC
    2e klasse E
    WVF
    Zaterdagkampioen
    SHO
    Zondagkampioen
    Sneek
    Landskampioen
    Sneek
    1969
    2e klasse A
    Excelsior Maassluis
    2e klasse B
    Quick Boys
    2e klasse C
    Spakenburg
    2e klasse D
    VVOG
    2e klasse E
    WVF
    Zaterdagkampioen
    VVOG
    Zondagkampioen
    Middelburg
    Landskampioen
    VVOG
    1968
    2e klasse A
    Huizen
    2e klasse B
    Noordwijk
    2e klasse C
    IJsselmeervogels
    2e klasse D
    WHC
    Zaterdagkampioen
    Huizen
    Zondagkampioen
    DCG
    1967
    2e klasse A
    RVVH
    2e klasse B
    Huizen
    2e klasse C
    DOVO
    2e klasse D
    WHC
    Zaterdagkampioen
    RVVH
    Zondagkampioen
    Middelburg
    1966
    2e klasse A
    IJsselmeervogels
    2e klasse B
    SHO
    2e klasse C
    WHC
    2e klasse D
    Voorwaarts
    Zaterdagkampioen
    Voorwaarts
    Zondagkampioen
    Middelburg
    1965
    2e klasse A
    Zwart-Wit '28
    2e klasse B
    IJsselmeervogels
    2e klasse C
    Excelsior '31
    Zaterdagkampioen
    Excelsior '31
    Zondagkampioen
    RIOS '31
    1964
    2e klasse A
    Zwart-Wit '28
    2e klasse B
    IJsselmeervogels
    2e klasse C
    WHC
    Zaterdagkampioen
    IJsselmeervogels
    Zondagkampioen
    CVV
    1963
    2e klasse A
    Noordwijk
    2e klasse B
    Spakenburg
    2e klasse C
    DOS Kampen
    Zaterdagkampioen
    Spakenburg
    Zondagkampioen
    De Valk
    1962
    2e klasse A
    Spakenburg
    2e klasse B
    Quick Boys
    2e klasse C
    SC Genemuiden
    Zaterdagkampioen
    Quick Boys
    Zondagkampioen
    Xerxes
    1961
    2e klasse West I
    Huizen
    2e klasse West II
    's-Gravenzandse SV
    2e klasse Oost
    SC Genemuiden
    Zaterdagkampioen
    Huizen
    Zondagkampioen
    Xerxes
    1960
    2e klasse West I
    Quick Boys
    Zaterdagkampioen
    Quick Boys
    Zondagkampioen
    Gouda
    1959
    2e klasse West II
    Ter Leede
    Zaterdagkampioen
    Ter Leede
    Zondagkampioen
    Gouda
    1958
    2e klasse West II
    Quick Boys
    Zaterdagkampioen
    Quick Boys
    Zondagkampioen
    Velox
    1957
    2e klasse West II
    Ter Leede
    Zaterdagkampioen
    Ter Leede
    Zondagkampioen
    Maurits
    1956
    3e klasse West I
    IJsselmeervogels
    3e klasse A West II
    Quick Boys
    3e klasse B West II
    ARC
    3e klasse Oost
    SC Genemuiden
    3e klasse Noord
    Harkemase Boys
    Zaterdagkampioen
    IJsselmeervogels
    Zondagkampioen
    Hengelo
    1955
    3e klasse West I
    IJsselmeervogels
    3e klasse A West II
    Quick Boys
    3e klasse B West II
    Hoogvliet
    3e klasse Oost
    SC Genemuiden
    3e klasse Noord
    Blauw Wit '34
    Zaterdagkampioen
    IJsselmeervogels
    1954
    3e klasse West I
    IJsselmeervogels
    3e klasse A West II
    Monster
    3e klasse B West II
    NSVV
    3e klasse Oost
    SC Genemuiden
    Zaterdagkampioen
    IJsselmeervogels
    1953
    3e klasse West I
    Huizen
    3e klasse A West II
    Quick Boys
    3e klasse B West II
    NSVV
    3e klasse Oost
    DES
    Zaterdagkampioen
    Quick Boys
    1952
    3e klasse West I
    Spakenburg
    3e klasse A West II
    Zwaluwen
    3e klasse B West II
    NSVV
    3e klasse Oost
    Sparta Enschede
    Zaterdagkampioen
    Spakenburg
    1951
    3e klasse West I
    Huizen
    3e klasse A West II
    Quick Boys
    3e klasse B West II
    SSSK
    3e klasse Oost
    Sparta Enschede
    Zaterdagkampioen
    Huizen
    1950
    3e klasse District I
    Huizen
    3e klasse A District II
    Quick Boys
    3e klasse B District II
    NSVV
    Zaterdagkampioen
    Huizen
    1949
    3e klasse District II
    Quick Boys
    Zaterdagkampioen
    Quick Boys
    1948
    3e klasse District II
    Quick Boys
    Zaterdagkampioen
    Quick Boys
    1947
    3e klasse District II
    Quick Boys
    Zaterdagkampioen
    Quick Boys
    1946
    4e klasse A District II
    Oranje Wit
    4e klasse B District II
    Excelsior Pernis
    4e klasse C District II
    CSVD
    4e klasse D District II
    Quick Boys
    Zaterdagkampioen
    Quick Boys
    1944
    4e klasse A District II
    Excelsior Pernis
    4e klasse B District II
    Quick Boys
    Zaterdagkampioen
    Excelsior Pernis
    1943
    4e klasse A District II
    Oranje Wit
    4e klasse B District II
    Semper Altius
    Zaterdagkampioen
    Oranje Wit
    1942
    4e klasse A District II
    Excelsior Pernis
    4e klasse B District II
    Quick Boys