VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Historie Kampioenschappen hoogste klassen zaterdagvoetbal

Kampioenschappen

2016
Zaterdagkampioen Excelsior Maassluis
Zondagkampioen FC Lienden
Landskampioen Excelsior Maassluis

2015
Zaterdagkampioen Kozakken Boys
Zondagkampioen FC Lienden
Landskampioen FC Lienden

2014
Zaterdagkampioen Spakenburg
Zondagkampioen AFC
Landskampioen Spakenburg

2013
Zaterdagkampioen Katwijk
Zondagkampioen Achilles '29
Landskampioen Katwijk

2012
Zaterdagkampioen Spakenburg
Zondagkampioen Achilles '29
Landskampioen Achilles '29

2011
Zaterdagkampioen IJsselmeervogels
Zondagkampioen FC Oss
Landskampioen IJsselmeervogels

2010
Hoofdklasse A Barendrecht
Hoofdklasse B IJsselmeervogels
Hoofdklasse C Excelsior '31
Zaterdagkampioen IJsselmeervogels
Zondagkampioen Gemert
Landskampioen IJsselmeervogels

2009
Hoofdklasse A Rijnsburgse Boys
Hoofdklasse B IJsselmeervogels
Hoofdklasse C Harkemase Boys
Zaterdagkampioen Rijnsburgse Boys
Zondagkampioen WKE
Landskampioen WKE

2008
Hoofdklasse A FC Lisse
Hoofdklasse B Spakenburg
Hoofdklasse C HHC Hardenberg
Zaterdagkampioen FC Lisse
Zondagkampioen Hollandia
Landskampioen FC Lisse

2007
Hoofdklasse A Rijnsburgse Boys
Hoofdklasse B IJsselmeervogels
Hoofdklasse C HHC Hardenberg
Zaterdagkampioen IJsselmeervogels
Zondagkampioen Argon
Landskampioen Argon

2006
Hoofdklasse A Rijnsburgse Boys
Hoofdklasse B IJsselmeervogels
Hoofdklasse C ONS Sneek
Zaterdagkampioen IJsselmeervogels
Zondagkampioen Türkiyemspor
Landskampioen IJsselmeervogels

2005
Hoofdklasse A ASWH
Hoofdklasse B IJsselmeervogels
Hoofdklasse C Excelsior '31
Zaterdagkampioen ASWH
Zondagkampioen Argon
Landskampioen ASWH

2004
Hoofdklasse A Quick Boys
Hoofdklasse B DOVO
Hoofdklasse C SC Genemuiden
Zaterdagkampioen Quick Boys
Zondagkampioen HSC '21
Landskampioen Quick Boys

2003
Hoofdklasse A Quick Boys
Hoofdklasse B Huizen
Hoofdklasse C Harkemase Boys
Zaterdagkampioen Huizen
Zondagkampioen Türkiyemspor
Landskampioen Huizen

2002
Hoofdklasse A ASWH
Hoofdklasse B Huizen
Hoofdklasse C ACV
Zaterdagkampioen Huizen
Zondagkampioen AGOVV
Landskampioen AGOVV

2001
Hoofdklasse A FC Lisse
Hoofdklasse B ASWH
Hoofdklasse C Be Quick '28
Zaterdagkampioen FC Lisse
Zondagkampioen Baronie
Landskampioen Baronie

2000
Hoofdklasse A Katwijk
Hoofdklasse B Spakenburg
Hoofdklasse C Urk
Zaterdagkampioen Katwijk
Zondagkampioen Achilles 1894
Landskampioen Katwijk

1999
Hoofdklasse A Noordwijk
Hoofdklasse B DOVO
Hoofdklasse C IJsselmeervogels
Zaterdagkampioen IJsselmeervogels
Zondagkampioen HSC '21
Landskampioen HSC '21

1998
Hoofdklasse A ARC
Hoofdklasse B Barendrecht
Hoofdklasse C IJsselmeervogels
Zaterdagkampioen IJsselmeervogels
Zondagkampioen De Treffers
Landskampioen De Treffers

1997
Hoofdklasse A FC Lisse
Hoofdklasse B GVVV
Hoofdklasse C VVOG
Zaterdagkampioen VVOG
Zondagkampioen Baronie
Landskampioen Baronie

1996
1e klasse A Scheveningen
1e klasse B Hoek
1e klasse C Urk
Zaterdagkampioen Scheveningen
Zondagkampioen Baronie
Landskampioen Scheveningen

1995
1e klasse A Katwijk
1e klasse B Kozakken Boys
1e klasse C IJsselmeervogels
Zaterdagkampioen IJsselmeervogels
Zondagkampioen Holland
Landskampioen IJsselmeervogels

1994
1e klasse A Katwijk
1e klasse B DOVO
1e klasse C ACV
Zaterdagkampioen Katwijk
Zondagkampioen Stevo
Landskampioen Katwijk

1993
1e klasse A Katwijk
1e klasse B Kozakken Boys
1e klasse C Lunteren
Zaterdagkampioen Katwijk
Zondagkampioen Holland
Landskampioen Katwijk

1992
1e klasse A Quick Boys
1e klasse B Kozakken Boys
1e klasse C ACV
Zaterdagkampioen Quick Boys
Zondagkampioen Rheden
Landskampioen Quick Boys

1991
1e klasse A Quick Boys
1e klasse B Excelsior Maassluis
1e klasse C DOVO
Zaterdagkampioen Quick Boys
Zondagkampioen De Treffers
Landskampioen De Treffers

1990
1e klasse A NSVV
1e klasse B Rijnsburgse Boys
1e klasse C ACV
Zaterdagkampioen Rijnsburgse Boys
Zondagkampioen Geldrop
Landskampioen Geldrop

1989
1e klasse A Heerjansdam
1e klasse B DOVO
1e klasse C SC Genemuiden
Zaterdagkampioen Heerjansdam
Zondagkampioen RCH
Landskampioen RCH

1988
1e klasse A IJsselmeervogels
1e klasse B DOS Kampen
1e klasse C Bennekom
Zaterdagkampioen DOS Kampen
Zondagkampioen De Treffers
Landskampioen DOS Kampen

1987
1e klasse A NSVV
1e klasse B Spakenburg
1e klasse C ACV
Zaterdagkampioen ACV
Zondagkampioen Geldrop
Landskampioen Geldrop

1986
1e klasse A Heerjansdam
1e klasse B IJsselmeervogels
1e klasse C ACV
Zaterdagkampioen ACV
Zondagkampioen TOP
Landskampioen ACV

1985
1e klasse A Kozakken Boys
1e klasse B GVVV
1e klasse C Spakenburg
Zaterdagkampioen Spakenburg
Zondagkampioen DHC
Landskampioen Spakenburg

1984
1e klasse A NSVV
1e klasse B Rijnsburgse Boys
1e klasse C IJsselmeervogels
Zaterdagkampioen IJsselmeervogels
Zondagkampioen Elinkwijk
Landskampioen Geldrop

1983
1e klasse A Noordwijk
1e klasse B IJsselmeervogels
Zaterdagkampioen IJsselmeervogels
Zondagkampioen DHC
Landskampioen IJsselmeervogels

1982
1e klasse A Bennekom
1e klasse B IJsselmeervogels
Zaterdagkampioen IJsselmeervogels
Zondagkampioen RKC
Landskampioen RKC

1981
1e klasse A Noordwijk
1e klasse B DOS Kampen
Zaterdagkampioen DOS Kampen
Zondagkampioen RKC
Landskampioen RKC

1980
1e klasse A Noordwijk
1e klasse B ACV
Zaterdagkampioen Noordwijk
Zondagkampioen Xerxes
Landskampioen Noordwijk

1979
1e klasse A DOVO
1e klasse B ACV
Zaterdagkampioen DOVO
Zondagkampioen Rohda Raalte
Landskampioen Rohda Raalte

1978
1e klasse A Noordwijk
1e klasse B ACV
Zaterdagkampioen ACV
Zondagkampioen Hoogeveen
Landskampioen ACV

1977
1e klasse A DOVO
1e klasse B IJsselmeervogels
Zaterdagkampioen IJsselmeervogels
Zondagkampioen Rheden
Landskampioen IJsselmeervogels

1976
1e klasse A Noordwijk
1e klasse B IJsselmeervogels
Zaterdagkampioen IJsselmeervogels
Zondagkampioen Limburgia
Landskampioen IJsselmeervogels

1975
1e klasse A Spijkenisse
1e klasse B DOVO
Zaterdagkampioen Spijkenisse
Zondagkampioen Emmen
Landskampioen Spijkenisse

1974
1e klasse A Huizen
1e klasse B Spakenburg
Zaterdagkampioen Huizen
Zondagkampioen Elinkwijk
Landskampioen Huizen

1973
1e klasse A Noordwijk
1e klasse B IJsselmeervogels
Zaterdagkampioen Noordwijk
Zondagkampioen RBC
Landskampioen Noordwijk

1972
1e klasse A Zwart-Wit '28
1e klasse B IJsselmeervogels
Zaterdagkampioen Zwart-Wit '28
Zondagkampioen Sparta '25
Landskampioen Sparta '25

1971
1e klasse A Zwart-Wit '28
1e klasse B Huizen
Zaterdagkampioen Zwart-Wit '28
Zondagkampioen Caesar
Landskampioen Zwart-Wit '28

1970
2e klasse A DOTO
2e klasse B Noordwijk
2e klasse C SHO
2e klasse D WHC
2e klasse E WVF
Zaterdagkampioen SHO
Zondagkampioen Sneek
Landskampioen Sneek

1969
2e klasse A Excelsior Maassluis
2e klasse B Quick Boys
2e klasse C Spakenburg
2e klasse D VVOG
2e klasse E WVF
Zaterdagkampioen VVOG
Zondagkampioen Middelburg
Landskampioen VVOG

1968
2e klasse A Huizen
2e klasse B Noordwijk
2e klasse C IJsselmeervogels
2e klasse D WHC
Zaterdagkampioen Huizen
Zondagkampioen DCG

1967
2e klasse A RVVH
2e klasse B Huizen
2e klasse C DOVO
2e klasse D WHC
Zaterdagkampioen RVVH
Zondagkampioen Middelburg

1966
2e klasse A IJsselmeervogels
2e klasse B SHO
2e klasse C WHC
2e klasse D Voorwaarts
Zaterdagkampioen Voorwaarts
Zondagkampioen Middelburg

1965
2e klasse A Zwart-Wit '28
2e klasse B IJsselmeervogels
2e klasse C Excelsior '31
Zaterdagkampioen Excelsior '31
Zondagkampioen RIOS '31

1964
2e klasse A Zwart-Wit '28
2e klasse B IJsselmeervogels
2e klasse C WHC
Zaterdagkampioen IJsselmeervogels
Zondagkampioen CVV

1963
2e klasse A Noordwijk
2e klasse B Spakenburg
2e klasse C DOS Kampen
Zaterdagkampioen Spakenburg
Zondagkampioen De Valk

1962
2e klasse A Spakenburg
2e klasse B Quick Boys
2e klasse C SC Genemuiden
Zaterdagkampioen Quick Boys
Zondagkampioen Xerxes

1961
2e klasse West I Huizen
2e klasse West II 's-Gravenzandse SV
2e klasse Oost SC Genemuiden
Zaterdagkampioen Huizen
Zondagkampioen Xerxes

1960
2e klasse West I Quick Boys
Zaterdagkampioen Quick Boys
Zondagkampioen Gouda

1959
2e klasse West II Ter Leede
Zaterdagkampioen Ter Leede
Zondagkampioen Gouda

1958
2e klasse West II Quick Boys
Zaterdagkampioen Quick Boys
Zondagkampioen Velox

1957
2e klasse West II Ter Leede
Zaterdagkampioen Ter Leede
Zondagkampioen Maurits

1956
3e klasse West I IJsselmeervogels
3e klasse A West II Quick Boys
3e klasse B West II ARC
3e klasse Oost SC Genemuiden
3e klasse Noord Harkemase Boys
Zaterdagkampioen IJsselmeervogels
Zondagkampioen Hengelo

1955
3e klasse West I IJsselmeervogels
3e klasse A West II Quick Boys
3e klasse B West II Hoogvliet
3e klasse Oost SC Genemuiden
3e klasse Noord Blauw Wit '34
Zaterdagkampioen IJsselmeervogels

1954
3e klasse West I IJsselmeervogels
3e klasse A West II Monster
3e klasse B West II NSVV
3e klasse Oost SC Genemuiden
Zaterdagkampioen IJsselmeervogels

1953
3e klasse West I Huizen
3e klasse A West II Quick Boys
3e klasse B West II NSVV
3e klasse Oost DES
Zaterdagkampioen Quick Boys

1952
3e klasse West I Spakenburg
3e klasse A West II Zwaluwen
3e klasse B West II NSVV
3e klasse Oost Sparta Enschede
Zaterdagkampioen Spakenburg

1951
3e klasse West I Huizen
3e klasse A West II Quick Boys
3e klasse B West II SSSK
3e klasse Oost Sparta Enschede
Zaterdagkampioen Huizen

1950
3e klasse District I Huizen
3e klasse A District II Quick Boys
3e klasse B District II NSVV
Zaterdagkampioen Huizen

1949
3e klasse District II Quick Boys
Zaterdagkampioen Quick Boys

1948
3e klasse District II Quick Boys
Zaterdagkampioen Quick Boys

1947
3e klasse District II Quick Boys
Zaterdagkampioen Quick Boys

1946
4e klasse A District II Oranje Wit
4e klasse B District II Excelsior Pernis
4e klasse C District II CSVD
4e klasse D District II Quick Boys
Zaterdagkampioen Quick Boys

1944
4e klasse A District II Excelsior Pernis
4e klasse B District II Quick Boys
Zaterdagkampioen Excelsior Pernis

1943
4e klasse A District II Oranje Wit
4e klasse B District II Semper Altius
Zaterdagkampioen Oranje Wit

1942
4e klasse A District II Excelsior Pernis
4e klasse B District II Quick Boys
 

Topklassekampioenen

Spakenburg 2
Excelsior Maassluis 1
IJsselmeervogels 1
Katwijk 1
Kozakken Boys 1

Zaterdagkampioenen

IJsselmeervogels 16
Quick Boys 11
Huizen 7
Spakenburg 5
Katwijk 4
ACV 3
DOS Kampen 2
FC Lisse 2
Noordwijk 2
Rijnsburgse Boys 2
Ter Leede 2
VVOG 2
Zwart-Wit '28 2
ASWH 1
DOVO 1
Excelsior '31 1
Excelsior Maassluis 1
Excelsior Pernis 1
Heerjansdam 1
Kozakken Boys 1
Oranje Wit 1
RVVH 1
Scheveningen 1
SHO 1
Spijkenisse 1
Voorwaarts 1

Landskampioenen

Zaterdagclubs
IJsselmeervogels 7
Katwijk 4
ACV 2
Huizen 2
Noordwijk 2
Quick Boys 2
Spakenburg 2
ASWH 1
DOS Kampen 1
Excelsior Maassluis 1
FC Lisse 1
Scheveningen 1
Spijkenisse 1
VVOG 1
Zwart-Wit '28 1

Zondagclubs
Geldrop 3
Baronie 2
De Treffers 2
RKC 2
Achilles '29 1
AGOVV 1
Argon 1
FC Lienden 1
HSC '21 1
RCH 1
Rohda Raalte 1
Sneek 1
Sparta '25 1
WKE 1

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2