VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Historie Districtsbekerwinnaars

Bekerwinnaars

2016 Landelijk: Staphorst
  West I: Magreb '90 West II: Noordwijk Zuid I: ASWH
  Zuid II: Chevremont Oost: HHC Hardenberg Noord: Staphorst
2015 Landelijk: IJsselmeervogels
  West I: IJsselmeervogels West II: RKAVV Zuid I: Hoek
  Zuid II: JVC Cuijk Oost: Excelsior '31 Noord: Harkemase Boys
2014 Landelijk: ASWH
  West I: IJsselmeervogels West II: Capelle Zuid I: ASWH
  Zuid II: JVC Cuijk Oost: De Bataven Noord: ONS Boso Sneek
2013 Landelijk: Argon
  West I: Argon West II: Capelle Zuid I: Hoek
  Zuid II: Deurne Oost: De Treffers Noord: Harkemase Boys
2012 Landelijk: Leonidas
  West I: FC Chabab West II: Leonidas Zuid I: Kozakken Boys
  Zuid II: Gemert Oost: HHC Hardenberg Noord: SC Genemuiden
2011 Landelijk: Achilles '29
  West I: ODIN '59 West II: FC Lisse Zuid I: UNA
  Zuid II: JVC Cuijk Oost: Achilles '29 Noord: Harkemase Boys
2010 Landelijk: Dongen
  West I: DOVO West II: Voorschoten '97 Zuid I: Dongen
  Zuid II: Deurne Oost: HSC '21 Noord: Sneek Wit Zwart
2009 Landelijk: Barendrecht
  West I: DOVO West II: Barendrecht Zuid I: LRC Leerdam
  Zuid II: Groene Ster Oost: Go-Ahead Kampen Noord: Harkemase Boys
2008 Landelijk: Rijnsburgse Boys
  West I: Ajax West II: Rijnsburgse Boys Zuid I: Unitas
  Zuid II: Gemert Oost: Achilles '29 Noord: Hoogeveen
2007 Landelijk: Türkiyemspor
  West I: Türkiyemspor West II: FC Lisse Zuid I: UNA
  Zuid II: Meerssen Oost: Bennekom Noord: Harkemase Boys
2006 Landelijk: ASWH
  West I: GVVV West II: Rijnsburgse Boys Zuid I: ASWH
  Zuid II: EVV Echt Oost: WHC Noord: Harkemase Boys
2005 Landelijk: SC Genemuiden
  West I: Ajax West II: Excelsior Maassluis Zuid I: Triborgh
  Zuid II: Gemert Oost: HSC '21 Noord: SC Genemuiden
2004 Landelijk: Ter Leede
  West I: Sporting Maroc West II: Ter Leede Zuid I: DBS
  Zuid II: Meerssen Oost: Bennekom Noord: Sneek
2003 Landelijk: TONEGIDO
  West I: IJsselmeervogels West II: TONEGIDO Zuid I: UNA
  Zuid II: Eijsden Oost: VVOG Noord: SC Genemuiden
2002 Landelijk: TONEGIDO
  West I: FC Hilversum West II: TONEGIDO Zuid I: Geldrop
  Zuid II: EVV Echt Oost: De Bataven Noord: SC Joure
2001 Landelijk: ADO '20
  West I: KBV West II: ADO '20 West III: Kranenburg
  West IV: Zwart Wit '28 Midden: FC Utrecht 2 Zuid I: Terneuzen
  Zuid II: Panningen Oost: RKHVV Noord: Drachtster Boys
2000 Landelijk: KBV
  West I: KBV West II: Hollandia West III: Scheveningen
  West IV: Spijkenisse Midden: Nijenrodes Zuid I: OJC Rosmalen
  Zuid II: Panningen Oost: HSC '21 Noord: Achilles 1894
1999 Landelijk: Gemert
  West I: Türkiyemspor West II: ADO '20 West III: VVSB
  West IV: Leonidas Midden: FC Hilversum Zuid I: Gemert
  Zuid II: Eijsden Oost: Bennekom Noord: Appingedam
1998 Landelijk: Hollandia
  West I: Stormvogels West II: Hollandia West III: TONEGIDO
  West IV: SC Feyenoord Midden: Nijenrodes Zuid I: Schijndel
  Zuid II: Panningen Oost: Quick '20 Noord: Drachten
1997 Landelijk: Babberich
  West I: AFC '34 West II: Haarlem 2 West III: Katwijk
  West IV: SHO Midden: Huizen Zuid I: BVV Den Bosch
  Zuid II: EHC Oost: Babberich Noord: SC Genemuiden
1996 Landelijk: IJsselmeervogels
  West I: IJsselmeervogels West II: Sparta 2 Zuid I: BVV Den Bosch
  Zuid II: Lindenheuvel Oost: DVC '26 Noord: FVC
1995 Landelijk: Argon
  West I: Argon West II: ADO Zuid I: Halsteren
  Zuid II: Panningen Oost: Stevo Noord: WKE
1994 Landelijk: FC Lisse
  West I: Holland West II: FC Lisse Zuid I: Achilles Veen
  Zuid II: Volharding Oost: De Treffers Noord: Be Quick 1887
1993 Landelijk: Halsteren
  West I: Ajax 2 West II: FC Lisse Zuid I: Halsteren
  Zuid II: Fortuna Sittard 2 Oost: Lunteren Noord: Appingedam
1992 Landelijk: BVV Den Bosch
  West I: DCG West II: SC Woerden Zuid I: BVV Den Bosch
  Zuid II: Panningen Oost: SC Enschede Noord: Oeverzwaluwen
1991 Landelijk: Heerenveen 2
  West I: Aalsmeer West II: Noordwijk Zuid I: OJC rosmalen
  Zuid II: EHC Oost: Flevo Boys Noord: Heerenveen 2
1990 Landelijk: DWV
  West I: DWV West II: Spartaan '20 Zuid I: Geldrop
  Zuid II: Meerssen Oost: Vitesse 2 Noord: Achilles 1894
1989 Landelijk: Achilles 1894
  West I: ADO '20 West II: Quick Boys Zuid I: Halsteren
  Zuid II: Roda JC 2 Oost: AGOVV Noord: Achilles 1894
1988 Landelijk: OVV
  West I: Holland West II: OVV Zuid I: VC Vlissingen
  Zuid II: Panningen Oost: Rheden Noord: Harlingen
1987 Landelijk: Venray
  West I: Ajax 2 West II: Rijnsburgse Boys Zuid I: Serooskerke
  Zuid II: Venray Oost: Germania Noord: Drachtster Boys
1986 Landelijk: Zwarte Schapen
  West I: Zwarte Schapen West II: Sparta 2 Zuid I: VC Vlissingen
  Zuid II: Sittard Oost: DETO Noord: ACV
1985 Landelijk: Limburgia
  West I: Spakenburg West II: Papendrecht Zuid I: Hoek
  Zuid II: Limburgia Oost: Urk Noord: Drachten
1984 Landelijk: Ajax 2
  West I: Ajax 2 West II: Sliedrecht Zuid I: PSV 2
  Zuid II: Venlo Oost: Pax Noord: Steenwijk
1983 Landelijk: Drachtster Boys
  West I: DWS West II: Feyenoord 2 Zuid I: PSV 2
  Zuid II: Fortuna Sittard 2 Oost: AWC Noord: Drachtster Boys
1982 Landelijk: TSC
  West I: Zwaagdijk West II: Dubbeldam Zuid I: TSC
  Zuid II: Heerlen Oost: Rheden Noord: ACV
1981 Landelijk: Caesar
  West I: IJsselmeervogels West II: Nieuwenhoorn Zuid I: Internos
  Zuid II: Caesar Oost: Be Quick Zutphen Noord: Appingedam

Landelijke bekerwinnaars

Argon 2
ASWH 2
IJsselmeervogels 2
TONEGIDO 2
Achilles '29 1
Achilles 1894 1
ADO '20 1
Ajax 2 1
Babberich 1
Barendrecht 1
BVV Den Bosch 1
Caesar 1
Dongen 1
Drachtster Boys 1
DWV 1
FC Lisse 1
Gemert 1
Halsteren 1
Heerenveen 2 1
Hollandia 1
KBV 1
Leonidas 1
Limburgia 1
OVV 1
Rijnsburgse Boys 1
SC Genemuiden 1
Staphorst 1
Ter Leede 1
TSC 1
Türkiyemspor 1
Venray 1
Zwarte Schapen 1

Zaterdagbekerwinnaars

1980 Arnemuiden
1979 niet gespeeld
1978 ACV
1977 Volendam
1976 De Zwervers
1975 niet gespeeld
1974 IJsselmeervogels
1973 Zwart Wit '28
1972 Zwart Wit '28
1971 WHC
1970 Zwart Wit '28
1969 SHO
1968 SHO
1967 SHO
1966 niet gespeeld
1965 Heerjansdam
1964 Huizen
1963 niet gespeeld
1962 IJsselmeervogels
1961 niet gespeeld
1960 DOVO
1959 ARC
1958 SC Genemuiden
1957 IJsselmeervogels
1956 niet gespeeld
1955 niet gespeeld
1954 CSV Apeldoorn
1953 niet gespeeld
1952 Quick Boys
1951 Zwaluwen
1950 SNL
1949 AMVJ
1948 IJmuiden
1947 niet gespeeld
1946 AMVJ

Zaterdagbekerwinnaars

SHO 3
IJsselmeervogels 3
Zwart Wit '28 3
AMVJ 2
ACV 1
ARC 1
Arnemuiden 1
CSV Apeldoorn 1
De Zwervers 1
DOVO 1
Heerjansdam 1
Huizen 1
SC Genemuiden 1
SNL 1
Quick Boys 1
Volendam 1
WHC 1
IJmuiden 1
Zwaluwen 1

Districtbekerwinnaars

Harkemase Boys 6
Panningen 6
IJsselmeervogels 5
FC Lisse 4
Gemert 4
SC Genemuiden 4
Achilles 1894 3
ADO '20 3
Ajax 2 3
Appingedam 3
ASWH 3
Bennekom 3
BVV Den Bosch 3
Drachtster Boys 3
Halsteren 3
Hoek 3
HSC '21 3
JVC Cuijk 3
Meerssen 3
Rijnsburgse Boys 3
TONEGIDO 3
UNA 3
Achilles '29 2
ACV 2
Ajax 2
Argon 2
Capelle 2
De Bataven 2
De Treffers 2
Deurne 2
DOVO 2
Drachten 2
EHC 2
Eijsden 2
EVV Echt 2
FC Hilversum 2
Fortuna Sittard 2 2
Geldrop 2
HHC Hardenberg 2
Holland 2
Hollandia 2
KBV 2
Leonidas 2
Nijenrodes 2
Noordwijk 2
OJC rosmalen 2
PSV 2 2
Rheden 2
Sparta 2 2
Türkiyemspor 2
VC Vlissingen 2
Aalsmeer 1
Achilles Veen 1
ADO 1
AFC '34 1
AGOVV 1
AWC 1
Babberich 1
Barendrecht 1
Be Quick 1887 1
Be Quick Zutphen 1
Caesar 1
Chevremont 1
DBS 1
DCG 1
DETO 1
Dongen 1
Dubbeldam 1
DVC '26 1
DWS 1
DWV 1
Excelsior '31 1
Excelsior Maassluis 1
FC Chabab 1
FC Utrecht 2 1
Feyenoord 2 1
Flevo Boys 1
FVC 1
Germania 1
Go-Ahead Kampen 1
Groene Ster 1
GVVV 1
Haarlem 2 1
Harlingen 1
Heerenveen 2 1
Heerlen 1
Hoogeveen 1
Huizen 1
Internos 1
Katwijk 1
Kozakken Boys 1
Kranenburg 1
Limburgia 1
Lindenheuvel 1
LRC Leerdam 1
Lunteren 1
Magreb '90 1
Nieuwenhoorn 1
ODIN '59 1
Oeverzwaluwen 1
ONS Boso Sneek 1
OVV 1
Papendrecht 1
Pax 1
Quick '20 1
Quick Boys 1
RKAVV 1
RKHVV 1
Roda JC 2 1
SC Enschede 1
SC Feyenoord 1
SC Joure 1
SC Woerden 1
Scheveningen 1
Schijndel 1
Serooskerke 1
SHO 1
Sittard 1
Sliedrecht 1
Sneek 1
Sneek Wit Zwart 1
Spakenburg 1
Spartaan '20 1
Spijkenisse 1
Sporting Maroc 1
Staphorst 1
Steenwijk 1
Stevo 1
Stormvogels 1
Ter Leede 1
Terneuzen 1
Triborgh 1
TSC 1
Unitas 1
Urk 1
Venlo 1
Venray 1
Vitesse 2 1
Volharding 1
Voorschoten '97 1
VVOG 1
VVSB 1
WHC 1
WKE 1
Zwaagdijk 1
Zwart Wit '28 1
Zwarte Schapen 1

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2