VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Berichten

05.54
Katwijk pakt titel die ook Kozakken Boys in zicht had
05.45
Unieke titel voor Eemdijk
05.44
Berkum trots op tweede plaats
26-05
Tweede divisie: KATWIJK KAMPIOEN!
26-05
Derde divisie: ACV heldhaftig gedegradeerd
26-05
Hoofdklasse A: RVVH na Argon tweede degradant
26-05
Hoofdklasse B: EEMDIJK KAMPIOEN!
25-05
Katwijk of Kozakken Boys? Jubel of domper?
25-05
Drie honden vechten om de vetste kluif
23-05
Clubs hoofdklasse B schieten door het plafond
20-05
Beslissingen tweede en derde divisie, hoofd- en eerste klasse
20-05
Nacompetitie tweede divisie/derde divisie
20-05
Nacompetitie derde divisie/hoofdklasse
20-05
Nacompetitie hoofdklasse/eerste klasse
20-05
Nacompetitie eerste klasse/tweede klasse
20-05
Spakenburg via kortste weg terug waar het hoort
20-05
Eemdijk lijkt aan de druk te gaan bezwijken
19-05
Tweede divisie: Katwijk in het nauw
19-05
Derde divisie: SPAKENBURG KAMPIOEN
19-05
Hoofdklasse A: Hoek en SteDoCo naar nacompetitie
19-05
Hoofdklasse B: Eemdijk werkt zich in de nesten
18-05
Wordt het dubbeldol in Bunschoten-Spakenburg?
17-05
Amateurclubs, sta voor uw zaak op 7 juni
15-05
Hoofdklasse A: Smitshoek pakt de volle winst
13-05
Tielse mokerslag mogelijk drama voor Katwijk
13-05
Kees Tol neemt alle twijfels over Spakenburg weg
13-05
Noordwijk bekroont seizoen terecht met hoofdprijs
12-05
Tweede divisie: Katwijk van slag, Kozakken Boys profiteert
12-05
Derde divisie: Spakenburg heeft nog één punt nodig
12-05
Hoofdklasse A: Soeverein Noordwijk viert kampioenschap
12-05
Hoofdklasse B: Gelukkig Eemdijk loopt een punt uit
11-05
De dag van kampioenen?
11-05
Sportlust '46 wil na beker meer
11-05
Ajax doet in bekerfinale zich tekort door fouten
10-05
Hoofdklasse B: Huizen sleept punt uit het vuur
10-05
Beker West I: Ajax loopt de beker mis tegen SDO
10-05
Beker West II: Sportlust '46 wint eerste beker
10-05
Flevo Boys pakt de beker in het hol van de leeuw
09-05
Beker Noord: Flevo Boys trekt lange neus naar Urk
09-05
Beker Oost: DFS schrijft geschiedenis
09-05
Derde divisie: Harkemase Boys wint nipt
08-05
Tweede divisie: Katwijk loopt geen averij op
06-05
Slappe eerste helft nekt FC Lisse
06-05
ACV bluft aanstaande kampioen Spakenburg af
05-05
Tweede divisie: Katwijk herstelt zich
05-05
Derde divisie: Spakenburgse kampioensstress neemt toe
05-05
Hoofdklasse A: Noordwijk zet de platte kar vast klaar
05-05
Hoofdklasse B: AZSV bewijst zichzelf een goede dienst
04-05
Dogan Corneille aan de slag bij Excelsior Maassluis
04-05
Spakenburg vult supportersbussen richting Assen
03-05
De finales van de districtsbekertoernooien
01-05
Beker Noord: Urk vanaf elf meter naar finale
29-04
FC Lisse hoeft bepaald niet te wanhopen
29-04
Spakenburg kan alleen van ranglijst genieten
29-04
Quick Boys wil seizoen nog wel goed afsluiten
28-04
Tweede divisie: Katwijk laat weer punten liggen
28-04
Derde divisie: Spakenburg is er weer bijna
28-04
Hoofdklasse A: Het doek is gevallen voor Argon
28-04
Hoofdklasse B: Berkum sluit aan
27-04
Wonderbaarlijk, die Derde divisie
25-04
Beker: Finaleplek voor Ajax en FC 's-Gravenzande
25-04
FC Lisse strijd, strijd en nog eens strijd
25-04
Hans Kraay stapt per direct op bij FC Lienden
24-04
Tweede divisie: FC Lisse verschaft zich wat ademruimte
24-04
Derde divisie: Harkemase Boys speelt zich definitief veilig
24-04
Hoofdklasse B: Huizen grijpt laatste strohalm
24-04
Beker: Flevo Boys finalist in Noord, DFS in Oost
22-04
FC Lisse moet serieus op zoek naar houvast
22-04
Spakenburg strompelt naar het einde
22-04
Eemdijk loopt zich stuk op muur van Berkum
21-04
Tweede divisie: Het doek valt voor Achilles '29
21-04
Derde divisie: Wie wil er kampioen worden?
21-04
Hoofdklasse A: Noordwijk pakt het weer op
21-04
Hoofdklasse B: Titelstress bij Eemdijk
20-04
Problemen genoeg voor FC Lisse
19-04
Bizar seizoen loopt op zijn eind
16-04
Bovenin de Tweede en Derde Divisie
15-04
FC Lisse mist stootkracht en creativiteit
15-04
Spakenburg als een speer richting titel
15-04
ACV zit op de grens wat de ploeg kan
15-04
Eemdijk gaat met recht voor de dikste prijs
14-04
Tweede divisie: Clubs leven mee met Katwijk
14-04
Derde divisie: Spakenburg is er bijna
14-04
Hoofdklasse A: Noordwijk struikelt over 's-Gravenzande
14-04
Hoofdklasse B: Eemdijk zet grote stap naar de titel
13-04
FC Lisse kan het nog benauwd krijgen
10-04
Derde divisie: DOVO kan gaan ontstressen
10-04
Beker Oost: DFS daadkrachtig naar halve finale
10-04
Sander Molenaar (38) overleden
08-04
Katwijk mag zich gelukkig wanen
08-04
Domper voor Quick Boys en Dirk Kuijt
08-04
Noordwijk is top en Hoek komt in de buurt
07-04
Tweede divisie: Katwijk lijkt niet meer te stuiten
07-04
Derde divisie: Spakenburg is de weg kwijt
07-04
Hoofdklasse A: Voor Hoek geen negen op een rij
07-04
Hoofdklasse B: Eemdijk heeft smaak te pakken
06-04
Supporters van Katwijk aan banden
05-04
Halve finalisten plus ticket KNVB-beker
04-04
Beker: FC 's-Gravenzande halve finalist
03-04
Beker Noord: Staphorst en Urk naar halve finale

Oranje Wit pakt Algarve Cup editie 2018


7 januari 2018

FERREIRAS - Oranje Wit heeft beslag gelegd op de Algarve Cup edite 2018. De eersteklasser uit Dordrecht hield derdedivisieclub Spijkenisse en de hoofdklassers Jodan Boys en RKAVV achter zich. De beslissing viel achteraf gezien al in de eerste wedstrijd waarin Oranje Wit een slap opererend Spijkenisse afblufte met 0-2. Die stand was bij rust al bereikt.

 

De winnaars van de Algarve Cup 2018. Foto: Trainingskampen.nl

 

In de puntentelling (drie punten voor een overwinning, een punt voor een gelijk spel en voor ieder doelpunt een extra punt) hadden de Dordtenaren meteen vijf punten verzameld. Vervolgens maakten de hoofdklassers Jodan Boys en RKAVV elkaar het toernooileven zuur door 0-0 gelijk te spelen. Daarna leverde Oranje Wit een tweede goede prestatie door de 1-0 achterstand tegen RKAVV op te halen naar 1-1, wat het puntentotaal op zeven bracht.

 

Daardoor was het in de laatste duel voor Jodan Boys en Spijkenisse niet onmogelijk maar wel heel lastig om nog roet in het eten te gooien van Oranje Wit. Door 0-0 tegen elkaar te spelen schakelden Spijkenisse en Jodan Boys ook elkaar uit. En dus ging de laagst spelende ploeg met de Portugese wisselbeker aan de haal. Toevallig dat coach Pippy Pruymboom op de dag van het toernooi bijtekende voor zijn negende seizoen bij Oranje Wit.

 

De eindstand:

Oranje Wit   7    (3-1)
RKAVV   3   (1-1)
Jodan Boys   2   (0-0)
Spijkenisse   1   (0-2)

 

Op zaterdag 13 januari vindt de tweede versie plaats van de Algarve Cup 2018. Dan zijn de deelnemers de eersteklassers SHO en Go-Ahead Kampen, derdeklasser Pernis en zondagvierdeklasser HBC (Heemstede).

 

Sinds 2009 organiseert Trainingskampen.nl het toernooi om de Algarve Cup. Hieronder een overzicht van de deelnemer en winaars (vet gedrukt):

 

2009 Barendrecht, ASWH, Berkum, Jodan Boys
2010 ASWH, De Meern, Alphense Boys
2011 Achilles '29, De Meern, Jodan Boys
2012 Niet gespeeld
2013

WV-HEDW, SHO, Rozenburg (poule 1)

XerxesDZB (zo), VELO, RKAVV (poule 2)

Finale niet gespeeld

2014 FC Rijnvogels, Zuidland, Drechtstreek, OVV Oostvoorne
2015 HVC '10, Haaglandia, RVVH, SVC '08
2016

UDI '19, FC Rijnvogels, Papendrecht, Woudenberg  (poule 1)

LRC Leerdam, AFC Quick 1890, Vitesse Delft, Piershil (poule 2)

UDI '19 winnaar finale

2017 Jodan Boys, SWZ Boso Sneek, Hoogland, Vitesse Delft
  Roda '23, SVC '08, Westervoort, Groote Lindt
2018 Oranje Wit, RKAVV, Jodan Boys, Spijkenisse
  SHO, Go-Ahead Kampen, Pernis, HBC

 


 Hits 
 5401 

 

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2