VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Berichten

13.54
Katwijk heeft alle sleutels in handen
17-01
VVOG trekt Hennie in 't Hof aan
15-01
IJsselmeervogels kiest voor Ted Verdonkschot
15-01
Chris de Wagt gaat ONS Sneek verlaten
14-01
Blunders bij Katwijk voeren de boventoon
14-01
Rijnsburgse Boys vult een kinderhand
14-01
Spakenburg zit op een warme zetel
14-01
Spijkenisse en Capelle blijven hopen op kentering
14-01
Go-Ahead Kampen wint Algarve Cup 2018
13-01
Tweede divisie: Kozakken Boys wint in Katwijk
13-01
Derde divisie: Spakenburg is titelkandidaat nummer één
12-01
Competitie hervat met gemankeerde clubs
12-01
IJsselmeervogels en Willem Leushuis gaan scheiden
07-01
Oranje Wit pakt Algarve Cup editie 2018
07-01
ASWH en de invloed van een trainingskamp
07-01
Rijnsburgse Boys klopt Capelle op waarde
07-01
Spakenburg gauw tevreden tegen Smitshoek
06-01
SDC Putten zonder en met Sander Duits
06-01
DFS blijft beneden de eigen standaard
05-01
Quick Boys lekker losjes in Spaanse zon
05-01
Een mooie blauwe middag in Monda
03-01
Rechter verklaart Achilles '29 failliet
02-01
Faillissement Achilles '29 lijkt onafwendbaar
30-12
Magreb '90 de perfecte soapserie
29-12
Kozakken Boys trekt Jasper de Muijnck aan
29-12
Gert Aandewiel terug als trainer van Quick Boys
27-12
Algarve Cup editie 2018, negende jaargang
27-12
Veel teams op trainingskamp in de Spaanse zon
22-12
VVSB ook met lege handen de morele winnaar
21-12
KNVB-beker: VVSB laat Roda JC ontsnappen
20-12
Beker West I: Swift schakelt bekerhouder uit
20-12
KNVB legt Magreb '90 puntenmindering op
20-12
Cambuur complimenteert GVVV
19-12
Beker: SDC Putten en Hoek overwinteren niet
19-12
KNVB-beker: GVVV komt te kort tegen Cambuur
19-12
Kijk naar de ranglijsten en cijfers en oordeel zelf
17-12
GVVV heeft een zware kluif aan HHC Hardenberg
17-12
Machine IJsselmeervogels op volle toeren
17-12
Spakenburg heiligt alle middelen
17-12
Noordwijk blijft gewoon Noordwijk
16-12
Tweede divisie: Katwijk blijft riant op kop
16-12
Derde divisie: Spakenburg is winterkampioen
16-12
Hoofdklasse A: Noordwijk herstelt zich
16-12
Hoofdklasse B: SC Genemuiden ziet Excelsior '31 afhaken
15-12
GVVV heeft last met andere zaterdagclubs
12-12
Quick Boys ontslaat Jan Zoutman
10-12
Rijnsburgse Boys profiteert van dubieuze rode kaart
10-12
Scheveningen komt overeind op Nieuw Zuid
10-12
Ter Leede en SteDoCo grijpen hun kans nog niet
09-12
Tweede divisie: De top vier maakt geen fout
09-12
Derde divisie: Spakenburg nadert Jong Almere City FC
09-12
Hoofdklasse A: FC 's-Gravenzande straft Noordwijk af
09-12
Hoofdklasse B: Remise voor koploper SC Genemuiden
08-12
Ons kent ons in de bollenstreek
06-12
Kwestie van poot stijf houden nu
06-12
Kou houdt publiek bij de warme kachel
04-12
Haalt Magreb '90 het einde van het seizoen?
03-12
Bij (be)stuurloos De Dijk is niets meer zeker
03-12
Koninklijke HFC en Kozakken Boys tot het gaatje
03-12
Friese derby vonkt, maar vooral ONS Sneek
03-12
Niemand voelt zich verliezer na topper in Rijssen
02-12
Wilfred van Leeuwen naar Rijnsburgse Boys
02-12
Tweede divisie: Derde nederlaag voor Katwijk
02-12
Derde divisie: Jong Almere voorlopig rotsvast
02-12
Hoofdklasse A: Hoek verrast Noordwijk
02-12
Hoofdklasse B: SC Genemuiden terug bovenaan
02-12
Eerste klasse wedstrijden afgelast
01-12
ONS Sneek staat voor een loodzwaar karwei
29-11
Beker Noord: SC Genemuiden ligt eruit
29-11
Beker Oost: Hoofdklassers zonder weerstand verder
29-11
Goede morgen heren, ......
28-11
Beker Oost: Bekerhouder CSV Apeldoorn is klaar
28-11
Beker Noord: Urk-2 zwicht laat voor Urk-1
28-11
Beker Zuid I: Achilles Veen probleemloos verder
26-11
IJsselmeervogels blijft weg van de ondergrens
26-11
Voor GVVV bestaat geen novemberdip meer
26-11
Spakenburg mag blij zijn met punt bij DOVO
26-11
Ter Leede denkt niet in onmogelijkheden
25-11
Tweede divisie: Jong Sparta verrast koploper Katwijk
25-11
Derde divisie: Jong Almere loopt weer uit op Spakenburg
25-11
Hoofdklasse A: Doelpuntenfestijn Hoek - SteDoCo
25-11
Hoofdklasse B: Zeperd kost SC Genemuiden de kop
24-11
Henk Herder gaat vertrekken bij Harkemase Boys
24-11
Waar praten ze over bij IJsselmeervogels?
21-11
Sparta Nijkerk trekt Imdat Ilguy aan als trainer
20-11
Rood met het signaal van Ho! Stop!
19-11
En weer is Marciano Mengerink de man...
19-11
Harkemase Boys loopt nog op zijn tenen
19-11
SteDoCo een hoop routine, toch onvolwassen
19-11
DFS slaat fikse wond bij Aax
18-11
Tweede divisie: 'Vogels' kan Katwijk geen pijn doen
18-11
Derde divisie: Misstap Spakenburg, periode voor Almere
18-11
Hoofdklasse A: Noordwijk loopt verder uit
18-11
Hoofdklasse B: SC Genemuiden neemt de kop over
17-11
Bekerloting Noord: Urk 2 tegen Urk 1
17-11
IJsselmeervogels meer dan lastig voor Katwijk
15-11
Rijnsburgse Boys gaat niet door met Pieter Mulders
14-11
Beker: Blamage SteDoCo
14-11
Jan Zoutman verlaat einde seizoen Quick Boys
12-11
Marciano Mengerink is goud waard voor Katwijk

Go-Ahead Kampen wint Algarve Cup 2018


14 januari 2018

FERREIRAS - Go-Ahead Kampen heeft de Algarve Cup 2018 gewonnen. Oranje Wit won dit jaar de variant voor de hoger spelende clubs. Samen met SHO (1B) waren de Kampenaren (1D) de hoogst spelende ploeg in de tweede versie. Pernis (derde klasse) en HBC Heemstede (zondag vierde klasse) waren de andere twee deelnemers.
 

Go-Ahead Kampen winnaar van de Algarve Cup 2018.
Foto: Trainingskampen.nl

 

SHO, de eersteklasser uit Oud-Beijerland, startte het toernooi zwak door 0-0 gelijk te spelen met HBC Heemstede. Go-Ahead Kampen deed het wat dat betreft daarna stukken beter. Tegen Pernis werd het maar liefst 6-0, wat ook zes extra toernooipunten opleverde. HBC Heemstede bleef goed presteren en versloeg Pernis met 2-0 en zou als tweede gaan eindigen. In de afsluitende finale tussen beide eersteklassers moest SHO met grote cijfers winnen, maar de eindstrijd eindigde onbeslist in 1-1, waardoor Go-Ahead Kampen met afstand toernooiwinnaar werd.

 

De eindstand:

 

Go-Ahead Kampen   11   (7-1)
HBC Heemstede   6   (2-0)
SHO   3   (1-1)
Pernis   0   (0-8)

 

Sinds 2009 organiseert Trainingskampen.nl in Portugal het toernooi om de Algarve Cup, dit jaar voor de tweede achtereenvolgende keer in een dubbele versie.
 
Hieronder een overzicht van de deelnemers en winaars (vet gedrukt):

 

2009 Barendrecht, ASWH, Berkum, Jodan Boys
2010 ASWH, De Meern, Alphense Boys
2011 Achilles '29, De Meern, Jodan Boys
2012 Niet gespeeld
2013

WV-HEDW, SHO, Rozenburg (poule 1)

XerxesDZB (zo), VELO, RKAVV (poule 2)

Finale niet gespeeld

2014 FC Rijnvogels, Zuidland, Drechtstreek, OVV Oostvoorne
2015 HVC '10, Haaglandia, RVVH, SVC '08
2016

UDI '19, FC Rijnvogels, Papendrecht, Woudenberg  (poule 1)

LRC Leerdam, AFC Quick 1890, Vitesse Delft, Piershil (poule 2)

UDI '19 winnaar finale

2017 Jodan Boys, SWZ Boso Sneek, Hoogland, Vitesse Delft
  Roda '23, SVC '08, Westervoort, Groote Lindt
2018 Oranje Wit, RKAVV, Jodan Boys, Spijkenisse
  Go-Ahead Kampen, HBC Heemstede, SHO, Pernis

 


 Hits 
 1389 

 

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2