Nieuws

Beslissingen tweede en derde divisie, hoofd- en eerste klasse

Nieuws
Tweede divisie
Derde divisie
Hoofdklasse
Eerste klasse

 

7 april 2018

Een overzicht van de beslissingen in de tweede en derde divisie, hoofd- en eerste klasse. Komende weken zal het overzicht verder aangevuld worden.

 

  Kampioen Herkansers Degradanten Periode-
kampioenen
TD Katwijk

FC Lisse **

TEC **

Achilles '29

De Dijk

1. HHC Hardenberg *
2. Kozakken Boys
3. AFC
DD Spakenburg

Capelle **

Spijkenisse **

Magreb '90

ACV

1. Jong Almere City +
2. Scheveningen +
3. Jong FC Volendam
HA Noordwijk

Rijsoord **

AFC (za) **

Argon

RVVH

1. Hoek *+
2. Ter Leede
3. SteDoCo +
HB Eemdijk

HZVV **

Huizen **

Zuidvogels

NSC Nijkerk

1. Excelsior '31
2. Berkum *
3. Ajax +
1A Volendam

Vitesse Delft **

Te Werve **

Marken 1. Sportlust '46
2. ARC
3. XerxesDZB *+
1B SC Feyenoord

DCV **

Nieuwenhoorn **

Bruse Boys 1. Brielle *
2. Kloetinge
3. Oranje Wit
1C DUNO D.

Woudenberg **

SVL #

Delta Sports '95 1. Montfoort
2. DTS Ede *
3. WNC
1D SVZW

Vroomsh. Boys **

Go-Ahead K. #

FC Zutphen 1. DETO Twenterand +
2. WHC +
3. Flevo Boys *+
1E Buitenpost

d'Olde Veste '54 #

Blauw Wit '34 **

VEV '67 1. Drachtster Boys
2. Gorecht *
3. Groningen
TWEEDE DIVISIE
Kampioen Katwijk
Herkansers

FC Lisse **

TEC **

Degradanten

Achilles '29

De Dijk

Per.kampioenen 1. HHC Hardenberg *
2. Kozakken Boys
3. AFC
DERDE DIVISIE
Kampioen Spakenburg
Herkansers

Capelle **

Spijkenisse **

Degradanten

Magreb '90

ACV

Per.kampioenen 1. Jong Almere City FC +
2. Scheveningen +
3. Jong FC Volendam
HOOFDKLASSE A
Kampioen Noordwijk
Herkansers

Rijsoord **

AFC (za) **

Degradanten

Argon

RVVH

Per.kampioenen 1. Hoek *+
2. Ter Leede
3. SteDoCo +
HOOFDKLASSE B
Kampioen Eemdijk
Herkansers

HZVV **

Huizen **

Degradanten

Zuidvogels

NSC Nijkerk

Per.kampioenen 1. Excelsior '31
2. Berkum *
3. Ajax +
EERSTE KLASSE A
Kampioen Volendam
Herkansers

Vitesse Delft **

Te Werve **

Degradant Marken
Per.kampioenen 1. Sportlust '46
2. ARC
3. XerxesDZB *+
EERSTE KLASSE B
Kampioen SC Feyenoord
Herkansers

DCV **

Nieuwenhoorn **

Degradant Bruse Boys
Per.kampioenen 1. Brielle
2. Kloetinge
3. Oranje Wit
EERSTE KLASSE C
Kampioen DUNO D.
Herkansers

Woudenberg **

SVL #

Degradant Delta Sports '95
Per.kampioenen 1. Montfoort
2. DTS Ede
3. WNC
EERSTE KLASSE D
Kampioen SVZW
Herkansers

Vroomshoopse Boys **

Go-Ahead Kampen #

Degradant FC Zutphen
Per.kampioenen 1. DETO Twenterand +
2. WHC +
3. Flevo Boys *+
EERSTE KLASSE E
Kampioen Buitenpost
Herkansers

d'Olde Veste '54 #

Blauw Wit '34 **

Degradant VEV '67
Per.kampioenen 1. Drachtster Boys
2. Gorecht *
3. Groningen

 

Clubs met een * hebben de periodetitel van de afdelingskampioen overgenomen.

Clubs met + zijn via nacompetitie gepromoveerd.

Clubs met een ** zijn alsnog gedegradeerd.

Clubs met een # hebben zich via de nacompetitie gehandhaafd.