VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Berichten

18.28
Tweede divisie: KATWIJK KAMPIOEN!
18.27
Derde divisie: ACV heldhaftig gedegradeerd
18.18
Hoofdklasse A: RVVH na Argon tweede degradant
18.17
Hoofdklasse B: EEMDIJK KAMPIOEN!
25-05
Katwijk of Kozakken Boys? Jubel of domper?
25-05
Drie honden vechten om de vetste kluif
23-05
Clubs hoofdklasse B schieten door het plafond
20-05
Spakenburg via kortste weg terug waar het hoort
20-05
Eemdijk lijkt aan de druk te gaan bezwijken
19-05
Tweede divisie: Katwijk in het nauw
19-05
Derde divisie: SPAKENBURG KAMPIOEN
19-05
Hoofdklasse A: Hoek en SteDoCo naar nacompetitie
19-05
Hoofdklasse B: Eemdijk werkt zich in de nesten
18-05
Wordt het dubbeldol in Bunschoten-Spakenburg?
17-05
Amateurclubs, sta voor uw zaak op 7 juni
15-05
Hoofdklasse A: Smitshoek pakt de volle winst
13-05
Tielse mokerslag mogelijk drama voor Katwijk
13-05
Kees Tol neemt alle twijfels over Spakenburg weg
13-05
Noordwijk bekroont seizoen terecht met hoofdprijs
13-05
Beslissingen tweede en derde divisie, hoofd- en eerste klasse
13-05
Nacompetitie tweede divisie/derde divisie
13-05
Nacompetitie derde divisie/hoofdklasse
13-05
Nacompetitie hoofdklasse/eerste klasse
13-05
Nacompetitie eerste klasse/tweede klasse
12-05
Tweede divisie: Katwijk van slag, Kozakken Boys profiteert
12-05
Derde divisie: Spakenburg heeft nog één punt nodig
12-05
Hoofdklasse A: Soeverein Noordwijk viert kampioenschap
12-05
Hoofdklasse B: Gelukkig Eemdijk loopt een punt uit
11-05
De dag van kampioenen?
11-05
Sportlust '46 wil na beker meer
11-05
Ajax doet in bekerfinale zich tekort door fouten
10-05
Hoofdklasse B: Huizen sleept punt uit het vuur
10-05
Beker West I: Ajax loopt de beker mis tegen SDO
10-05
Beker West II: Sportlust '46 wint eerste beker
10-05
Flevo Boys pakt de beker in het hol van de leeuw
09-05
Beker Noord: Flevo Boys trekt lange neus naar Urk
09-05
Beker Oost: DFS schrijft geschiedenis
09-05
Derde divisie: Harkemase Boys wint nipt
08-05
Tweede divisie: Katwijk loopt geen averij op
06-05
Slappe eerste helft nekt FC Lisse
06-05
ACV bluft aanstaande kampioen Spakenburg af
05-05
Tweede divisie: Katwijk herstelt zich
05-05
Derde divisie: Spakenburgse kampioensstress neemt toe
05-05
Hoofdklasse A: Noordwijk zet de platte kar vast klaar
05-05
Hoofdklasse B: AZSV bewijst zichzelf een goede dienst
04-05
Dogan Corneille aan de slag bij Excelsior Maassluis
04-05
Spakenburg vult supportersbussen richting Assen
03-05
De finales van de districtsbekertoernooien
01-05
Beker Noord: Urk vanaf elf meter naar finale
29-04
FC Lisse hoeft bepaald niet te wanhopen
29-04
Spakenburg kan alleen van ranglijst genieten
29-04
Quick Boys wil seizoen nog wel goed afsluiten
28-04
Tweede divisie: Katwijk laat weer punten liggen
28-04
Derde divisie: Spakenburg is er weer bijna
28-04
Hoofdklasse A: Het doek is gevallen voor Argon
28-04
Hoofdklasse B: Berkum sluit aan
27-04
Wonderbaarlijk, die Derde divisie
25-04
Beker: Finaleplek voor Ajax en FC 's-Gravenzande
25-04
FC Lisse strijd, strijd en nog eens strijd
25-04
Hans Kraay stapt per direct op bij FC Lienden
24-04
Tweede divisie: FC Lisse verschaft zich wat ademruimte
24-04
Derde divisie: Harkemase Boys speelt zich definitief veilig
24-04
Hoofdklasse B: Huizen grijpt laatste strohalm
24-04
Beker: Flevo Boys finalist in Noord, DFS in Oost
22-04
FC Lisse moet serieus op zoek naar houvast
22-04
Spakenburg strompelt naar het einde
22-04
Eemdijk loopt zich stuk op muur van Berkum
21-04
Tweede divisie: Het doek valt voor Achilles '29
21-04
Derde divisie: Wie wil er kampioen worden?
21-04
Hoofdklasse A: Noordwijk pakt het weer op
21-04
Hoofdklasse B: Titelstress bij Eemdijk
20-04
Problemen genoeg voor FC Lisse
19-04
Bizar seizoen loopt op zijn eind
16-04
Bovenin de Tweede en Derde Divisie
15-04
FC Lisse mist stootkracht en creativiteit
15-04
Spakenburg als een speer richting titel
15-04
ACV zit op de grens wat de ploeg kan
15-04
Eemdijk gaat met recht voor de dikste prijs
14-04
Tweede divisie: Clubs leven mee met Katwijk
14-04
Derde divisie: Spakenburg is er bijna
14-04
Hoofdklasse A: Noordwijk struikelt over 's-Gravenzande
14-04
Hoofdklasse B: Eemdijk zet grote stap naar de titel
13-04
FC Lisse kan het nog benauwd krijgen
10-04
Derde divisie: DOVO kan gaan ontstressen
10-04
Beker Oost: DFS daadkrachtig naar halve finale
10-04
Sander Molenaar (38) overleden
08-04
Katwijk mag zich gelukkig wanen
08-04
Domper voor Quick Boys en Dirk Kuijt
08-04
Noordwijk is top en Hoek komt in de buurt
07-04
Tweede divisie: Katwijk lijkt niet meer te stuiten
07-04
Derde divisie: Spakenburg is de weg kwijt
07-04
Hoofdklasse A: Voor Hoek geen negen op een rij
07-04
Hoofdklasse B: Eemdijk heeft smaak te pakken
06-04
Supporters van Katwijk aan banden
05-04
Halve finalisten plus ticket KNVB-beker
04-04
Beker: FC 's-Gravenzande halve finalist
03-04
Beker Noord: Staphorst en Urk naar halve finale
03-04
Warming-up in rust schudt Spakenburg wakker
03-04
Spijkenisse heeft ONS Sneek binnen bereik
02-04
Tweede divisie: Kozakken Boys gooit de handdoek

Beslissingen tweede en derde divisie, hoofd- en eerste klasse


13 mei 2018

Een overzicht van de beslissingen in de tweede en derde divisie, hoofd- en eerste klasse. Komende weken zal het overzicht verder aangevuld worden.

 

  Kampioen Herkansers Degradanten Periode-
kampioenen
TD Katwijk

FC Lisse

TEC

Achilles '29

De Dijk

1. HHC Hardenberg *
2. Kozakken Boys
3. AFC
DD Spakenburg

Capelle

Spijkenisse

Magreb '90

ACV

1. Jong Almere City FC
2. Scheveningen
3. Jong FC Volendam
HA Noordwijk

Rijsoord

AFC (za)

Argon

RVVH

1. Hoek *
2. Ter Leede
3. SteDoCo
HB Eemdijk

HZVV

Huizen

Zuidvogels

NSC Nijkerk

1. Excelsior '31
2. Berkum *
3. Ajax
1A Volendam

Vitesse Delft

Te Werve

Marken 1. Sportlust '46
2. ARC
3. XerxesDZB *
1B SC Feyenoord

DCV

Nieuwenhoorn

Bruse Boys 1. Brielle *
2. Kloetinge
3. Oranje Wit
1C DUNO D.

Woudenberg

SVL

Delta Sports '95 1. Montfoort
2. DTS Ede *
3. WNC
1D SVZW

Vroomsh. Boys

Go-Ahead Kampen

FC Zutphen 1. DETO Twenterand
2. WHC
3. Flevo Boys *
1E Buitenpost

d'Olde Veste '54

Blauw Wit '34

VEV '67 1. Drachtster Boys
2. Gorecht *
3. Groningen
TWEEDE DIVISIE
Kampioen Katwijk
Herkansers

FC Lisse

TEC

Degradanten

Achilles '29

De Dijk

Per.kampioenen 1. HHC Hardenberg *
2. Kozakken Boys
3. AFC
DERDE DIVISIE
Kampioen Spakenburg
Herkansers

Capelle

Spijkenisse

Degradanten

Magreb '90

ACV

Per.kampioenen 1. Jong Almere City FC
2. Scheveningen
3. Jong FC Volendam
HOOFDKLASSE A
Kampioen Noordwijk
Herkansers

Rijsoord

AFC (za)

Degradanten

Argon

RVVH

Per.kampioenen 1. Hoek *
2. Ter Leede
3. SteDoCo
HOOFDKLASSE B
Kampioen Eemdijk
Herkansers

HZVV

Huizen

Degradanten

Zuidvogels

NSC Nijkerk

Per.kampioenen 1. Excelsior '31
2. Berkum *
3. Ajax
EERSTE KLASSE A
Kampioen Volendam
Herkansers

Vitesse Delft

Te Werve

Degradant Marken
Per.kampioenen 1. Sportlust '46
2. ARC
3. XerxesDZB *
EERSTE KLASSE B
Kampioen SC Feyenoord
Herkansers

DCV

Nieuwenhoorn

Degradant Bruse Boys
Per.kampioenen 1. Brielle
2. Kloetinge
3. Oranje Wit
EERSTE KLASSE C
Kampioen DUNO D.
Herkansers

Woudenberg

SVL

Degradant Delta Sports '95
Per.kampioenen 1. Montfoort
2. DTS Ede
3. WNC
EERSTE KLASSE D
Kampioen SVZW
Herkansers

Vroomshoopse Boys

Go-Ahead Kampen

Degradant FC Zutphen
Per.kampioenen 1. DETO Twenterand
2. WHC
3. Flevo Boys *
EERSTE KLASSE E
Kampioen Buitenpost
Herkansers

d'Olde Veste '54

Blauw Wit '34

Degradant VEV '67
Per.kampioenen 1. Drachtster Boys
2. Gorecht *
3. Groningen

 

Clubs met een * hebben de periodetitel van de afdelingskampioen overgenomen.

Clubs met + zijn via nacompetitie gepromoveerd.

Clubs met een ** zijn alsnog gedegradeerd.

 


 Hits 
 6057 

 

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2