Nieuws

Nacompetitie eerste klasse/tweede klasse

Nieuws
Eerste klasse
Nacompetitie

 

9 juni 2018

De nummers 12 en 13 van de 1e klasse A t/m E zijn herkanser en spelen met de periodekampioenen van de 2e klasse A t/m J om in totaal vijf plaatsen in de 1e klasse, 2018-2019.

 

1e klasse A / 2e klasse A-B

 

1e ronde

02-06  Vitesse Delft - FC Almere  1-2
02-06 Te Werve - HFC EDO 3-0
02-06 Victoria - ZOB 2-1
02-06 FC Blauw Wit B.  - Roda '46 1-2


Vitesse Delft degradeert naar de tweede klasse.
 

2e ronde

09-06  Te Werve - Roda '46  1-1, 1-3 n.v.
09-06 FC Almere  - Victoria 0-2

 

Roda '46 en Victoria promoveren beide naar de eerste klasse i.v.m. het vrijkomen van een extra plaats.

Te Werve degradeert naar de tweede klasse.

 

De verliezers van de 1e en 2e ronde plaatsen zich voor de 2e klasse, 2018-2019.

 

1e klasse B / 2e klasse C-D

 

1e ronde

02-06  Nieuwenhoorn  - Sparta (am)  1-3
02-06 DCV - Honselersdijk  1-2
02-06 Hellevoetsluis - UVS * 0-0, 1-0 n.v.
02-06 Valken '68 - Berkel 1-0

 

Nieuwenhoorn en DCV degraderen naar de tweede klasse.

 

2e ronde

09-06  Honselersdijk  - Valken '68 7-0
09-06 Sparta (am) - Hellevoetsluis  2-1

 

Finale

16-06  Honselersdijk  - Sparta (am)  6-1

 

Honselersdijk promoveert naar de eerste klasse.

 

De winnaar van de finale plaatst zich voor de 1e klasse, 2018-2019.

De verliezers van de 1e/2e ronde en finale plaatsen zich voor de 2e klasse, 2018-2019.

* Lugdunum is de periodetitel kwijt geraakt doordat het op de twaalfde plaats is terecht gekomen in de 2e klasse C. Het moet nu strijden tegen degradatie naar de 3e klasse.

 

1e klasse C / 2e klasse E-F

 

1e ronde

02-06  SVL - Brederodes  3-3, 5-4 n.v.
02-06 Woudenberg - Terneuzense Boys  3-0
02-06 Roda Boys/Bom.  - Oostkapelle 3-3, 5-3 n.v.
02-06 SSV '65 - Pelikaan 3-1

 

2e ronde

09-06  Woudenberg  - SSV '65 2-2, 5-2 n.v.
09-06 SVL - Roda Boys/Bomm.  3-1

 

Finale

16-06  Woudenberg  - SVL  0-1

 

SVL handhaaft zich in de eerste klasse.

Woudenberg degradeert naar de tweede klasse.

 

De winnaar van de finale plaatst zich voor de 1e klasse, 2018-2019.

De verliezers van de 1e/2e ronde en finale plaatsen zich voor de 2e klasse, 2018-2019.

 

1e klasse D / 2e klasse G-H

 

1e ronde

02-06  Vroomshoopse Boys  - Be Quick '28  2-1
02-06 Go-Ahead Kampen - VVOP 5-1
02-06 Den Ham - AVW '66 4-0
02-06 Veensche Boys - DOS Kampen  5-2

 

2e ronde

09-06  Go-Ahead Kampen - Veensche Boys  2-0
09-06 Vroomshoopse Boys  - Den Ham 1-1, 1-3 n.v.

 

Vroomshoopse Boys degradeert naar de tweede klasse.

 

Finale

16-06  Go-Ahead Kampen  - Den Ham 2-2, 3-2 n.v.

 

Go-Ahead Kampen handhaaft zich in de eerste klasse.

 

De winnaar van de finale plaatst zich voor de 1e klasse, 2018-2019.

De verliezers van de 1e/2e ronde en finale plaatsen zich voor de 2e klasse, 2018-2019.

 

1e klasse E / 2e klasse I-J

 

1e ronde

02-06  Blauw Wit '34 - NEC Delfzijl  2-0
02-06 d'Olde Veste '54 - SC Joure 2-0
02-06 Pelikaan S. - BCV 1-0
02-06 Leeuw. Zwaluwen  - De Weide 3-2

 

2e ronde

09-06  d'Olde Veste '54  - Leeuw. Zwaluwen  1-1, 3-1 n.v.
09-06 Blauw Wit '34 - Pelikaan S. 0-4

 

Blauw Wit '34 degradeert naar de tweede klasse.

 

Finale

16-06  d'Olde Veste '54  - Pelikaan S.  1-0

 

d'Olde Veste '54 handhaaft zich in de eerste klasse.

 

De winnaar van de finale plaatst zich voor de 1e klasse, 2018-2019.

De verliezers van de 1e/2e ronde en finale plaatsen zich voor de 2e klasse, 2018-2019.