BERICHTEN
18.11 Topklasse: IJsselmeervogels vloert de koploper; SC Genemuiden en Ajax degraderen
18.09 Hoofdklasse A: Huizen en Bennekom onder de streep
17-04 Topklasse, niets is wat het lijkt dat het is
15-04 Beker Noord: Vier zaterdagclubs in de halve finale
15-04 Weinig geel dit keer
14-04 Beker Noord: Staphorst plaatst zich voor de KNVB-beker
14-04 Beker Oost: Halve finale voor Excelsior '31; HHC Hardenberg en Bennekom sneuvelen
14-04 Beker Zuid I: Hoek en Kozakken Boys halve finalist
14-04 Beker West I: GVVV plaatst zich voor de halve finale
12-04 Op Katwijk stond dit seizoen geen maat
12-04 De gulle lach is terug op Houtrust
12-04 Dorpsclub SteDoCo niet bang voor allure topklasse
12-04 Excelsior '31 doet koploper DVS '33 heel veel pijn
11-04 Topklasse: Nu morst Kozakken Boys weer punten
11-04 Hoofdklasse A: SteDoCo wint met gelijkspel
11-04 Hoofdklasse B: Katwijk heeft de titel binnen
11-04 Hoofdklasse C: Excelsior '31 voert de spanning op
10-04 Topklasse, ranglijstpraat
07-04 Beker West I: DOVO en IJsselmeervogels halve finalist
07-04 FC Lisse maakt Spakenburg compleet belachelijk
07-04 Kozakken Boys neemt voorschot op titel
06-04 Topklasse: Spakenburg blameert zich tegen FC Lisse
06-04 Hoofdklasse C: Harkemase Boys haakt weer aan
06-04 Beker West II: Ook Noordwijk haalt de finale niet
05-04 Spakenburg verliest niet, maar verliest toch
05-04 Reusachtige flipperkast bij ONS Boso Sneek en Ajax
04-04 Promotie- en degradatieregelingen
04-04 Beslissingen top-, hoofd- en eerste klassen
04-04 Nacompetitie hoofdklasse/eerste klasse
04-04 Nacompetitie topklasse/hoofdklasse
04-04 Topklasse: Bloedeloze derby zonder doelpunten
04-04 Hoofdklasse A: Montfoort is wakker geworden
04-04 Hoofdklasse B: RVVH pikt de tweede periode in
04-04 Hoofdklasse C: Koplopers kennen geen problemen
04-04 Beker West II: Ter Leede loopt finale mis
03-04 Topklasse, een beetje tobben is het wel
02-04 Hoofdklasse C: Drachtster Boys op weg naar veiligheid
01-04 Weinig gekkigheden, dat mag ook wel eens keer
31-03 Hoofdklasse A: Montfoort wint de derde wedstrijd
31-03 Beker: GVVV elimineert Spakenburg; Sparta Nijkerk naar halve finale
29-03 Tranen met tuiten op de Ebbenhorst
29-03 De Wolf is ook hongerig in Barendrecht
29-03 SHO duwt XerxesDZB onder het maaiveld
29-03 Doek voor WHC lijkt gevallen
28-03 Topklasse: Nu Kozakken Boys weer de bietenbrug op
28-03 Hoofdklasse A: SteDoCo weer terug aan de leiding
28-03 Hoofdklasse B: Katwijk is er bijna
28-03 Hoofdklasse C: Excelsior '31 knipt en scheert SVZW
27-03 Topklasse, wie is stressbestendig?
25-03 Kaartfanaten zijn niet echt geliefd
22-03 Er is niet zo veel aan de hand voor Kozakken Boys
22-03 Quick Boys doet zich tekort in topper met Katwijk
21-03 Topklasse: Repeterend verhaal met Spakenburg
21-03 Hoofdklasse A: ODIN '59 laat steken vallen
21-03 Hoofdklasse B: Katwijkse derby eindigt gelijk
21-03 Hoofdklasse C: DVS '33 Ermelo slaat weer een gaatje
20-03 Topklasse, het kan werkelijk nog alle kanten op
18-03 Beker Noord: Ook Staphorst naar de kwartfinale
18-03 Beker West I: Snippermiddag voor Spakenburg
18-03 Quick Boys gaat in zee met Jan Zoutman
17-03 Beker Noord: Harkemase Boys wint Friese slag
17-03 Beker West II: Ter Leede klopt Feyenoord amateurs
17-03 Beker West I: GVVV eenvoudig naar de kwartfinale
17-03 Beker Zuid I: Kozakken Boys wint op de valreep
15-03 Kees Tol scoort weer en Spakenburg wint
15-03 Ajax krijgt een zee aan ruimte van Hoek
15-03 John de Wolf rekent zich nog niet rijk
14-03 ASWH ontslaat trainer Michel Langerak
14-03 Topklasse: Spakenburg is back in the game
14-03 Hoofdklasse A: SteDoCo pakt de tweede periode
14-03 Hoofdklasse B: XerxesDZB wint weer eens
14-03 Hoofdklasse C: Harkemase Boys krijgt loon naar werken
14-03 Beker West I: IJsselmeervogels en DOVO kwartfinalisten
14-03 Beker West II: Barendrecht verslikt zich in RKAVV
13-03 Topklasse, markt voor een thuissyndroomcentrum
11-03 Jorg Smeets wordt trainer van Ajax Zaterdag
11-03 Dennis van Meegdenburg geeft GVVV weer glans
10-03 Topklasse: Kozakken verdubbelt zijn voorsprong
10-03 Beker: HHC Hardenberg en Sparta Nijkerk zijn door
09-03 Twee keer rood in ene moeite door
08-03 Spakenburg steriel en fantasieloos
08-03 SC Genemuiden staat met de voeten in het water
08-03 Puntenaftrek hangt Bennekom nog steeds om de nek
07-03 Topklasse: Spakenburg toch weer verder achterop
07-03 Hoofdklasse A: ODIN '59 slaat zijn slag
07-03 Hoofdklasse B: Katwijk verliest eerste wedstrijd
07-03 Hoofdklasse C: Doelpuntenfestijn in C
06-03 John de Wolf moet Excelsior M. topklasser houden
06-03 Topklasse, Werkendam leeft tussen hoop en vrees
06-03 Een waar gebeurd sprookje...
05-03 SC Genemuiden contracteert Hennie in 't Hof
05-03 Excelsior Maassluis ontslaat Cesco Agterberg
03-03 Tien beloftenteams gaan met de amateurs meedoen
03-03 Kleur rood hoort bij spanning en emotie
01-03 Kozakken Boys zet zelf de klok op vijf voor twaalf
01-03 ASWH ziet het walhalla niet dichterbij komen
01-03 Het is nog maar even wachten voor Katwijk
28-02 Topklasse: Spakenburg voert de druk weer op
28-02 Hoofdklasse A: SteDoCo laat een veertje
28-02 Hoofdklasse B: Katwijk, nog vier overwinningen nodig

Overzicht van alle competitieprogramma's

 

31 augustus 2011

Hieronder een overzicht van alle competitie- en bekerprogramma's. De topklasse is zaterdag 20 augustus begonnen, alle andere competities trapten op zaterdag 3 september af. 

 

Topklasse

 

Hoofdklasse A

Hoofdklasse B

Hoofdklasse C

  

West I West II Zuid I Oost Noord
1e klasse A     1e klasse B     1e klasse C     1e klasse D     1e klasse E    
2e klasse A 2e klasse C 2e klasse E 2e klasse G 2e klasse I
2e klasse B 2e klasse D 2e klasse F 2e klasse H 2e klasse J
3e klasse A 3e klasse A 3e klasse A 3e klasse A 3e klasse A
3e klasse B 3e klasse B 3e klasse B 3e klasse B 3e klasse B
3e klasse C 3e klasse C 3e klasse C 3e klasse C 3e klasse C
3e klasse D 3e klasse D 3e klasse D 3e klasse D 3e klasse D
Beker Beker Beker Beker Beker