BERICHTEN
29-03 Tranen met tuiten op de Ebbenhorst
29-03 De Wolf is ook hongerig in Barendrecht
29-03 SHO duwt XerxesDZB onder het maaiveld
29-03 Doek voor WHC lijkt gevallen
28-03 Topklasse: Nu Kozakken Boys weer de bietenbrug op
28-03 Hoofdklasse A: SteDoCo weer terug aan de leiding
28-03 Hoofdklasse B: Katwijk is er bijna
28-03 Hoofdklasse C: Excelsior '31 knipt en scheert SVZW
27-03 Topklasse, wie is stressbestendig?
25-03 Kaartfanaten zijn niet echt geliefd
22-03 Er is niet zo veel aan de hand voor Kozakken Boys
22-03 Quick Boys doet zich tekort in topper met Katwijk
21-03 Topklasse: Repeterend verhaal met Spakenburg
21-03 Hoofdklasse A: ODIN '59 laat steken vallen
21-03 Hoofdklasse B: Katwijkse derby eindigt gelijk
21-03 Hoofdklasse C: DVS '33 Ermelo slaat weer een gaatje
20-03 Topklasse, het kan werkelijk nog alle kanten op
18-03 Beker Noord: Ook Staphorst naar de kwartfinale
18-03 Beker West I: Snippermiddag voor Spakenburg
18-03 Quick Boys gaat in zee met Jan Zoutman
17-03 Beker Noord: Harkemase Boys wint Friese slag
17-03 Beker West II: Ter Leede klopt Feyenoord amateurs
17-03 Beker West I: GVVV eenvoudig naar de kwartfinale
17-03 Beker Zuid I: Kozakken Boys wint op de valreep
15-03 Kees Tol scoort weer en Spakenburg wint
15-03 Ajax krijgt een zee aan ruimte van Hoek
15-03 John de Wolf rekent zich nog niet rijk
14-03 ASWH ontslaat trainer Michel Langerak
14-03 Topklasse: Spakenburg is back in the game
14-03 Hoofdklasse A: SteDoCo pakt de tweede periode
14-03 Hoofdklasse B: XerxesDZB wint weer eens
14-03 Hoofdklasse C: Harkemase Boys krijgt loon naar werken
14-03 Beker West I: IJsselmeervogels en DOVO kwartfinalisten
14-03 Beker West II: Barendrecht verslikt zich in RKAVV
13-03 Topklasse, markt voor een thuissyndroomcentrum
11-03 Jorg Smeets wordt trainer van Ajax Zaterdag
11-03 Dennis van Meegdenburg geeft GVVV weer glans
10-03 Topklasse: Kozakken verdubbelt zijn voorsprong
10-03 Beker: HHC Hardenberg en Sparta Nijkerk zijn door
09-03 Twee keer rood in ene moeite door
08-03 Spakenburg steriel en fantasieloos
08-03 SC Genemuiden staat met de voeten in het water
08-03 Puntenaftrek hangt Bennekom nog steeds om de nek
07-03 Topklasse: Spakenburg toch weer verder achterop
07-03 Hoofdklasse A: ODIN '59 slaat zijn slag
07-03 Hoofdklasse B: Katwijk verliest eerste wedstrijd
07-03 Hoofdklasse C: Doelpuntenfestijn in C
06-03 John de Wolf moet Excelsior M. topklasser houden
06-03 Topklasse, Werkendam leeft tussen hoop en vrees
06-03 Een waar gebeurd sprookje...
05-03 SC Genemuiden contracteert Hennie in 't Hof
05-03 Excelsior Maassluis ontslaat Cesco Agterberg
03-03 Tien beloftenteams gaan met de amateurs meedoen
03-03 Kleur rood hoort bij spanning en emotie
01-03 Kozakken Boys zet zelf de klok op vijf voor twaalf
01-03 ASWH ziet het walhalla niet dichterbij komen
01-03 Het is nog maar even wachten voor Katwijk
28-02 Topklasse: Spakenburg voert de druk weer op
28-02 Hoofdklasse A: SteDoCo laat een veertje
28-02 Hoofdklasse B: Katwijk, nog vier overwinningen nodig
28-02 Hoofdklasse C: Pijnlijk verlies Harkemase Boys
27-02 Topklasse, verband in de stand helemaal zoek
24-02 Beker Noord: SC Genemuiden naar de achtste finale
24-02 FC 's-Gravenzande ontslaat Robin Knoester
22-02 Sparta Nijkerk zet Spakenburg terug bij af
22-02 Winnen van DOVO is absoluut kicken voor VVA '71
22-02 Alleen resultaat telt voor Quick Boys
21-02 Topklasse: Weer driepunter voor Sparta in Spakenburg
21-02 Hoofdklasse A: Koplopers stabiel naar dikke winst
21-02 Hoofdklasse B: FC 's-Gravenzande verrast Katwijk
21-02 Hoofdklasse C: Schiettent in Wezep
21-02 Scheidsrechter gelast topklasseduel af
20-02 Topklasse, één grote familie
18-02 Excelsior '31 trekt trainersduo Snijders en Roord aan
17-02 Beker: IJsselmeervogels zonder moeite verder; ONS Boso Sneek niet langs Oranje Nassau
16-02 GVVV-speler Joey Snijders ernstig gewond
15-02 Kozakken Boys weet het even niet meer
15-02 Spakenburg ruikt ineens zijn kans
15-02 Oebele Schokker neemt Harkema bij de hand
14-02 Topklasse: Koploper Kozakken Boys keihard onderuit
14-02 Hoofdklasse A: ODIN '59 terug aan de leiding
14-02 Hoofdklasse B: Katwijk staat al zestien punten voor
14-02 Hoofdklasse C: Harkemase Boys is weer terug
13-02 Topklasse, geen geld voor serieuze dopingcontrole
11-02 Spakenburg gaat vrijuit in dopingkwestie
10-02 Beker Oost: Dubbele cijfers voor Excelsior '31
10-02 Beker West II: Excelsior M. en Katwijk sneuvelen
10-02 Beker West I: ODIN '59 met 10 man ronde verder
08-02 Lijdensweg IJsselmeervogels nog niet voorbij
08-02 Passie enige reddingsboei voor Excelsior Maassluis
08-02 Sparta Nijkerk nog steeds onvolwassen
08-02 VVOG en ACV laten publiek kou lijden
07-02 Topklasse: IJsselmeervogels ontwikkelt thuissyndroom
07-02 Hoofdklasse A: ODIN '59 wint topper van Achilles Veen
07-02 Hoofdklasse B: Katwijk loopt wéér iets uit
07-02 Hoofdklasse C: Harkemase Boys is nu de uitdager
06-02 Topklasse, spelerscarrousel draait dag en nacht door
01-02 IJsselmeervogels laat zorgen aan ONS Boso Sneek
01-02 Jeroen Hessing koning van Rijnsburgs plaggenveld
31-01 Topklasse: Pak slaag voor SC Genemuiden

Overzicht van alle competitieprogramma's

 

31 augustus 2011

Hieronder een overzicht van alle competitie- en bekerprogramma's. De topklasse is zaterdag 20 augustus begonnen, alle andere competities trapten op zaterdag 3 september af. 

 

Topklasse

 

Hoofdklasse A

Hoofdklasse B

Hoofdklasse C

  

West I West II Zuid I Oost Noord
1e klasse A     1e klasse B     1e klasse C     1e klasse D     1e klasse E    
2e klasse A 2e klasse C 2e klasse E 2e klasse G 2e klasse I
2e klasse B 2e klasse D 2e klasse F 2e klasse H 2e klasse J
3e klasse A 3e klasse A 3e klasse A 3e klasse A 3e klasse A
3e klasse B 3e klasse B 3e klasse B 3e klasse B 3e klasse B
3e klasse C 3e klasse C 3e klasse C 3e klasse C 3e klasse C
3e klasse D 3e klasse D 3e klasse D 3e klasse D 3e klasse D
Beker Beker Beker Beker Beker