VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Berichten

31-08
Niet elke rode kaart weegt even zwaar
28-08
ONS Boso Sneek laat Harkemase Boys zwemmen
28-08
IJsselmeervogels speelt slecht gevoel weg
28-08
Eemdijk volgt zijn eigen strijdlijn
27-08
Tweede divisie: Jong AZ toont aspiratie
27-08
Derde divisie: ODIN '59 verrast opnieuw
27-08
Hoofdklasse A: Volle winst voor DFS en RVVH
27-08
Hoofdklasse B: SDCP, Staphorst en Eemdijk leiden de dans
26-08
Derby's geven kleur en smaak aan de pap
24-08
KNVB-beker: Scheveningen sloopt GVVV
24-08
Doek valt over Haaglandia
24-08
Clubs van naam liggen altijd onder een vergrootglas
23-08
KNVB-beker: IJsselmeervogels verslaat Quick Boys
23-08
Ook de hoofdklassers zijn los en hoe
21-08
Jong AZ past wel op zaterdagmiddag
21-08
Harkemase Boys met passie, strijd en goed voetbal
21-08
ASWH leest IJsselmeervogels robuust de les
21-08
Argon-1 voetbalt met de kinderen uit het dorp
20-08
Tweede divisie: HHC wint weer niet in Spakenburg
20-08
Derde divisie: Harkemase Boys wint opnieuw
20-08
Hoofdklasse A: Promovendus DFS begint met winst
20-08
Hoofdklasse B: Vijfklapper voor AZSV
19-08
Jong Dit en Jong Dat trekken hun eigen plan
17-08
KNVB-beker: Huizen schakelt SteDoCo uit
16-08
KNVB-beker: AZSV licht Staphorst het beentje
16-08
De kop is eraf
14-08
GVVV geeft portie huiswerk op aan HHC Hardenberg
14-08
Blauwe koelbloedigheid breekt Barendrecht op
14-08
FC Lisse laat Quick Boys met lege handen staan
13-08
Tweede divisie: Doelpuntenfestijn bij Barendrecht - Spakenburg
13-08
Derde divisie: Promovendi Harkemase Boys en VVOG leiden
12-08
Snuffelstage in voetballand
07-08
Excelsior Maassluis heeft er weer zin in
06-08
Excelsior Maassluis wint de laatste Super Cup
05-08
Laatste keer Super Cup amateurs
02-07
KNVB-beker: Klassieker Quick Boys - IJsselmeervogels geloot
21-06
De Gulden Gids Award
15-06
Droomscenario komt helemaal uit voor Staphorst
15-06
Beker: Wilskracht Staphorst is Noordwijk te machtig
12-06
Staphorst gaat zich nog één keer helemaal opladen
11-06
Hoofdklasse: Ook Heinenoord degradeert
11-06
Beker: Staphorst plaatst zich voor de finale
09-06
Noordwijk staat weer op zijn benen
08-06
Beker: Noordwijk finalist; Staphorst naar halve finale
05-06
Jack van den Berg tilt ASWH omhoog
05-06
FC Lisse piekt net op tijd op het juiste moment
04-06
Hoofdklasse: ASWH promoveert naar de Derde Divisie
04-06
Topklasse: FC Lisse handhaaft zich overtuigend
04-06
De Tweede en Derde Divisie
03-06
Weersvoorspelling: lokaal uitschieters naar heet
02-06
Fanfare voor VVOG, diepe teleurstelling bij DOVO
01-06
Hoofdklasse: DOVO slachtoffer van eigen burgemeester
01-06
Beker Landelijk: 'Reserves' Noordwijk verslaan HHC
01-06
DOVO is thuiswedstrijd ontstolen
29-05
Excelsior Maassluis is geen 'lulletje' meer
29-05
FC Rijnvogels gaat compleet uit zijn dak
29-05
Arnoud van Toor wijst Huizen de weg
29-05
Noordwijk en ASWH geven elkaar geen haarbreed toe
29-05
Overzicht van landskampioenen sinds 1969
28-05
EXCELSIOR MAASSLUIS ALGEHEEL AMATEURKAMPIOEN
28-05
Topklasse: FC Lisse verslikt zich in Staphorst
28-05
Hoofdklasse: Huizen en Rijnvogels promoveren
28-05
Bennekom, SVZW, SVL, XerxesDZB en HZVV gedegradeerd
27-05
Burgemeesters staan met de rug tegen de muur
22-05
Nacompetitie topklasse/hoofdklasse
22-05
Nacompetitie hoofdklasse/eerste klasse
22-05
Promotie- en degradatieregelingen
22-05
Beslissingen top-, hoofd- en eerste klassen
22-05
Excelsior M. trekt zich niets aan van FC Lienden
22-05
DOVO schiet bij VVOG zichzelf in de voet
22-05
ACV en FC Rijnvogels bewaren het beste voor later
22-05
Huizen leeft nog, maar vraag niet wat het kost
21-05
Beker: ASWH verrast Kozakken Boys in finale
21-05
Landskampioenschap: Excelsior M. wint soeverein
21-05
Hoofdklasse: VVOG wint spectaculair duel met DOVO
20-05
Laatste ster van algehele amateurtitel gaat vallen
19-05
Katwijk zegt klaar te zijn voor de Tweede Divisie
18-05
HHC Hardenberg trekt Joseph Oosting aan
18-05
Topseizoen topklasse zonder topcijfers
15-05
Maassluis zal nog wel een tijdje doorbruisen
15-05
Mooi seizoen Katwijk blijft zonder prijs
15-05
En de zevende plaats is voor ........... GVVV
15-05
Dirk Kuyt moet feest Quick Boys redden
15-05
ODIN '59 viert vol overgave het kampioensfeest
15-05
Harkemase Boys heeft te veel geëist van Jan Vlap
14-05
Topklasse: Excelsior Maassluis kampioen
14-05
Hoofdklasse A: ODIN '59 kampioen ondanks nederlaag
14-05
Hoofdklasse B: Quick Boys, eindelijk...
14-05
Hoofdklasse C: Harkemase Boys toch nog kampioen
13-05
De BAV bij het afscheid amateurvoetbal oude stijl
13-05
Laatste ronde, helpers aan de kant
11-05
Toeschouwers houden van zon
08-05
Excelsior Maassluis enorme fan van HHC Hardenberg
08-05
Boze John de Wolf wil spelers wel opvreten
08-05
Geen twijfel dat Quick Boys het gaat afmaken
08-05
Harkemase Boys struikelt over de rode loper
07-05
Topklasse: Titelstrijd ongekend spannend;
RVVH degradeert naar de hoofdklasse
07-05
Hoofdklasse A: ODIN '59 ligt op titelkoers
07-05
Hoofdklasse B: Quick Boys en Noordwijk houden vol
07-05
Hoofdklasse C: Harkemase Boys is het helemaal kwijt

Uitslagen zaterdag 21 april


21 april 2012

Vandaag is vrijwel een volledige speelronde afgewerkt. Drie wedstrijden werden afgelast, twee wedstrijden werden uitgesteld en één wedstrijd werd gestaakt.

 

De uitslagen van de topklasse tot en met de derde klasse.

 

  TOPKLASSE
Per  Wedstrijd Uitslag
3 IJsselmeervogels - FC Lisse 2-3
3 SVZW - Noordwijk 1-6
3 ARC - Rijnsburgse Boys 1-4
3 SC Genemuiden - Spakenburg 0-6
3 Montfoort - Harkemase Boys 0-1
3 Capelle - Excelsior '31 0-1
3 HHC Hardenberg - Barendrecht 1-3
3 Katwijk - GVVV 3-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 33
 
  HOOFDKLASSE A
Per Wedstrijd Uitslag
3 DOVO - Quick Boys 1-0
3 Ter Leede - Bennekom 2-1
3 Volendam - Huizen 2-0
3 SDC Putten - Sparta Nijkerk 0-2
3 Voorschoten '97 - Zwaluwen '30 1-0
3 ODIN '59 - Sportlust '46 1-2
 
  Totaal aantal doelpunten: 12
 
  HOOFDKLASSE B
Per Wedstrijd Uitslag
3 Heerjansdam - ASWH 1-3
3 XerxesDZB - Excelsior M. 1-2
3 Scheveningen - Zwaluwen 3-1
3 Hoek - Achilles Veen 3-2
3 LRC Leerdam - Nieuw Lekkerland 0-1
3 Kozakken Boys - Kloetinge 2-1
3 RVVH - Nivo Sparta 4-2
 
  Totaal aantal doelpunten: 26
 
  HOOFDKLASSE C
Per Wedstrijd Uitslag
3 Berkum - ACV 2-1
3 VVOG - Urk 0-2
3 CSV Apeldoorn - WHC 1-0
3 Nunspeet - ONS Sneek 3-1
3 Flevo Boys E. - DVS '33 Ermelo 7-1
3 Oranje Nassau - DETO 2-5
3 Drachtster Boys - Staphorst 0-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 25
 
  EERSTE KLASSE A
Per Wedstrijd Uitslag
3 Zuidvogels - Ajax 5-2
3 Swift - DVVA 4-1
3 Lelystad '67 - CSW 3-1
3 Marken - Roda '46 1-2
3 De Merino's - VVZ '49 1-3
3 HBOK - SVL 0-2
3 Eemdijk - VVA '71 2-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 28
 
  EERSTE KLASSE B
Per Wedstrijd Uitslag
3 FC Rijnvogels - Vitesse Delft 3-0
3 Spijkenisse - DSO 1-2
3 Leonidas - BVCB 1-3
3 Nootdorp - Alexandria '66 4-2
3 Deltasport - GHC 1-0
3 Smitshoek - FC Breukelen 1-2
3 RCL - FC 's-Gravenzande 3-2
 
  Totaal aantal doelpunten: 25
 
  EERSTE KLASSE C
Per Wedstrijd Uitslag
3 Stedoco - Rijsoord 4-1
3 Roda Boys/B. - VVGZ 1-1
3 De Zwerver - Oranje Wit 3-2
3 GPC Vlissingen - Almkerk 1-0
3 SC Everstein - Sliedrecht 0-4
3 Heinenoord - VVC '68 1-1
3 Zaamslag - Alblasserdam 2-3
 
  Totaal aantal doelpunten: 24
 
  EERSTE KLASSE D
Per Wedstrijd Uitslag
3 NSC - Be Quick '28 4-0
3 DOS '37 - Go-Ahead K. 1-2
3 d'Olde Veste '54 - DZC '68 5-1
3 WVF - DTS Ede 1-2
3 SDV Barneveld - Elburger SC 5-0
3 DOS Kampen - FC Zutphen uitgesteld
3 AZSV - Zwart Wit '63 uitgesteld
 
  Totaal aantal doelpunten: 21
 
  EERSTE KLASSE E
Per Wedstrijd Uitslag
3 Leeuwarder Zwaluwen - Holwierde 3-0
3 Grijpskerk - PKC '83 2-2
3 LTC - Blauw Wit '34 8-0
3 HZVV - FC Meppel 1-1
3 CVVB - Buitenpost 2-0
3 Viboa - Oeverzwaluwen 4-0
3 Drenthina - VC Trynwalden 2-2
 
  Totaal aantal doelpunten: 27
 
  TWEEDE KLASSE A
Per Wedstrijd Uitslag
3 ZOB - Overbos 4-2
3 Amstelveen H. - Zandvoort 1-4
3 Castricum - Aalsmeer 2-1
3 Monnickendam - Opperdoes 2-2
3 BOL - AFC 3-2
3 WV-HEDW - TOB afgelast
3 Hellas Sport - AMVJ 2-3
 
  Totaal aantal doelpunten: 28
 
  TWEEDE KLASSE B
Per Wedstrijd Uitslag
3 AH '78 - Beursbengels 3-2
3 DESTO - CJVV 4-0
3 Valleivogels - Benschop 3-1
3 Loosdrecht - ASC Nieuwland 3-2
3 Geinoord - UVV 2-0
3 Odysseus '91 - IJFC 1-2
3 Hercules - Unicum 1-9
 
  Totaal aantal doelpunten: 33
 
  TWEEDE KLASSE C
Per Wedstrijd Uitslag
3 Haaglandia/Winston - Valken '68 3-1
3 LYRA - Zevenhoven 2-1
3 Roodenburg - DSVP 0-1
3 Gouda - Oegstgeest 3-2
3 DUNO - MVV '27 2-2
3 Forum Sport - RAS 2-1
3 HVC '10 - SVC '08 1-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 21
 
  TWEEDE KLASSE D
Per Wedstrijd Uitslag
3 NSVV - TOGR 4-3
3 SHO - Strijen 1-1
3 Rhoon - 's-Gravendeel 1-2
3 Spirit - CWO afgelast
3 Den Bommel - Zuidland 3-1
3 PPSC - VDL 0-5
3 Rozenburg - Pernis 6-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 28
 
  TWEEDE KLASSE E
Per Wedstrijd Uitslag
3 Arnemuiden - SSV '65 0-2
3 Klundert - Dinteloord 2-1
3 Internos - Terneuzense Boys 2-3
3 FC Dauwendaele - Duiveland 4-1
3 Bruse Boys - Serooskerke 3-0
3 Nieuwdorp - DFS 1-1
3 Zwaluwe - Yerseke 3-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 24
 
  TWEEDE KLASSE F
Per Wedstrijd Uitslag
3 DFC - Schelluinen 2-0
3 Hardinxveld - SV Meerkerk 1-0
3 WNC - SV Capelle 4-0
3 Ameide - Altena 3-5
3 Wieldrecht - Pelikaan 1-0
3 GJS - Drechtstreek 2-2
3 Groote Lindt - GDC 4-3
 
  Totaal aantal doelpunten: 27
 
  TWEEDE KLASSE G
Per Wedstrijd Uitslag
3 Blauw Geel '55 - ASV Dronten 1-1
3 't Harde - VSCO '61 1-3
3 Veensche Boys - Advendo '57 5-3
3 DFS - KHC 1-4
3 OWIOS - Hierden 1-2
3 FC Horst - Zeewolde 2-1
3 Lunteren - Zwolsche Boys 1-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 27
 
  TWEEDE KLASSE H
Per Wedstrijd Uitslag
3 ASC '62 - AVW '66 2-2
3 De Esch - Sparta E. 0-3
3 Vroomshoopse Boys - OZC 3-2
3 SVVN - ESA 1-3
3 Nieuwleusen - Den Ham 3-1
3 Gazelle Nieuwland - Oranje Nassau A. 0-3
3 Enter Vooruit - Drienerlo 2-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 26
 
  TWEEDE KLASSE I
Per Wedstrijd Uitslag
3 Be Quick D. - Heerenveense Boys 2-1
3 SC Berlikum - SDS 2-1
3 Minnertsga - Broekster Boys 2-2
3 't Fean '58 - VEV '67 2-2
3 ONT - SC Veenwouden 3-0
3 Balk - ONR 5-2
3 BCV - VVI 1-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 25
 
  TWEEDE KLASSE J
Per Wedstrijd Uitslag
3 Omlandia - VHK 2-3
3 Bant - De Weide 0-2
3 The Knickerbockers - Noordscheschut 1-3
3 ZFC Zuidlaren - Olympia '28 1-3
3 SC Rouveen - Aduard 2000 2-0
3 DZOH - SVN '69 2-2
3 Lycurgus - SC Loppersum 0-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 21
 
  DERDE KLASSE A WEST I
Per Wedstrijd Uitslag
2 GeuzenMiddenmeer - HCSC 1-9
2 OSV - IJmuiden 7-1
2 AFC '34 - Jong Holland 1-7
2 Asonia - Wieringermeer 5-5
2 ZCFC - Dindua 2-2
2 Zaandijk - Sporting Noord 4-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 44
 
  DERDE KLASSE B WEST I
Per Wedstrijd Uitslag
3 Roda '23 - Voorland 1-0
3 Jong Hercules - Vlug en Vaardig 1-1
3 Fortius - SCW 2-1
3 RKAVIC - FC VVC 4-7
3 HFC EDO - NFC/Brommer 3-1
3 Argon - Haarlem Kennemerland 5-1
3 Kagia - Kon. HFC 6-2
 
  Totaal aantal doelpunten: 35
 
  DERDE KLASSE C WEST I
Per Wedstrijd Uitslag
3 De Posthoorn - Ouderkerk 3-1
3 SVM - De Meern 0-1
3 Nita - Cobu Boys 2-0
3 Altius - Sterrenwijk 11-1
3 FC Driebergen - FC Almere 1-1
3 FC Weesp - FC Abcoude 4-5
3 Waterwijk - 't Vliegdorp 4-5
 
  Totaal aantal doelpunten: 39
 
  DERDE KLASSE D WEST I
Per Wedstrijd Uitslag
3 Musketiers - VRC 1-3
3 Jonathan - Woudenberg 0-4
3 Delta Sports '95 - TOV 3-1
3 Renswoude - DHSC 3-0
3 VOP - Elinkwijk 1-1
3 Lopik - DEV 0-10
3 Scherpenzeel - JSV Nieuwegein 2-4
 
  Totaal aantal doelpunten: 33
 
  DERDE KLASSE A WEST II
Per Wedstrijd Uitslag
3 Perkouw - Soccer Boys 3-2
3 CVC Reeuwijk - WDS 2-1
3 TAVV - Be Fair 2-2
3 Moerkapelle - Floreant 1-4
3 Rohda '76 - Koudekerk 4-3
3 Schoonhoven - Zwammerdam 0-0
3 BSC '68 - Berkel 2-4
 
  Totaal aantal doelpunten: 30
 
  DERDE KLASSE B WEST II
Per Wedstrijd Uitslag
3 SEV - Die Haghe 3-0
3 Lugdunum - Loosduinen 2-1
3 Leiden - LSVV '70 7-0
3 Naaldwijk - Polanen 1-0
3 Westlandia - Duindorp 1-2
3 Monster - Houtwijk 3-1
3 KMD - VCS 9-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 31
 
  DERDE KLASSE C WEST II
Per Wedstrijd Uitslag
3 Maasdijk - Honselersdijk 1-2
3 IJVV De Zwervers - Victoria '04 1-2
3 VVOR - Lombardijen 1-2
3 CION - Zestienhoven 2-1
3 Rijnmond/HS - FC Maense 1-2
3 CVV Mercurius - MSV '71 3-1
3 Neptunus-Schiebroek - VVK '68 2-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 21
 
  DERDE KLASSE D WEST II
Per Wedstrijd Uitslag
3 WFB - Hellevoetsluis 1-4
3 Oude Maas - SSS 2-3
3 NBSVV - Binnenmaas 1-2
3 Bernisse - Oud-Beijerland 1-4
3 Bolnes - Botlek 1-0
3 Zinkwegse Boys - Brielle 0-4
3 Piershil - Rockanje 0-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 23
 
  DERDE KLASSE B ZUID I
Per Wedstrijd Uitslag
3 WHS - Rillandia 4-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 5
 
  DERDE KLASSE A OOST
Per Wedstrijd Uitslag
3 Elsweide - SKV 1-4
3 Candia '66 - Redichem 0-0
3 Excelsior Z. - Kesteren 1-0
3 UNI VV - Dodewaard 5-0
3 De Treffers - Brakkenstein 4-2
3 FC Lienden - Ostrabeke 1-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 19
 
  DERDE KLASSE B OOST
Per Wedstrijd Uitslag
3 Hoevelaken - VVOP 2-4
3 Oene - Otterlo 0-3
3 Vierhouten '82 - DSV '61 afgelast
3 SDS '55 - EFC '58 0-0
3 Hulshorst - Swift '64 1-1
3 Stroe - VIOS V. 1-4
3 Terschuurse Boys - BAS 0-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 16
 
  DERDE KLASSE C OOST
Per Wedstrijd Uitslag
3 SVV '56 - Mariënberg 2-2
3 SC Lutten - IJVV 1-3
3 SVI - Bergentheim 3-2
3 Avereest - Hatto Heim 0-5
3 CSV '28 - HTC 3-2
3 Hardenberg '85 - Gramsbergen 2-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 25
 
  DERDE KLASSE D OOST
Per Wedstrijd Uitslag
3 BZSV de Blauwwitters - Teuge SP 1-0
3 Voorwaarts V. - DES 2-2
3 Blauw Wit '66 - DZSV 4-0
3 Denekamp SP - Hellendoorn 1-2
3 FC Eibergen - Hulzense Boys 1-3
3 CJV'ers - DVO '71 7-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 24
 
  DERDE KLASSE A NOORD
Per Wedstrijd Uitslag
3 FC Wolvega - Nijland 2-3
3 Ens - Delfstrahuizen 2-0
3 Waterpoort Boys - SC Joure 3-1
3 Bolswardia - Mulier 0-4
3 NOK - Makkum 0-2
3 CVVO - Nagele 3-1
3 QVC - Oudehaske 2-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 24
 
  DERDE KLASSE B NOORD
Per Wedstrijd Uitslag
3 Kollum - Hardegarijp 2-2
3 Zeerobben - Oostergo 4-1
3 Wykels Hallum - AVC 4-1
3 Rottevalle - Dokkum 0-3
3 VIOD - SC Stiens 1-5
3 Rijperkerk - Ternaard 3-2
3 Anjum - RWF 1-2
 
  Totaal aantal doelpunten: 31
 
  DERDE KLASSE C NOORD
Per Wedstrijd Uitslag
3 Glimmen - SGV 8-0
3 Gorecht - CSVH 1-0
3 Middelstum - HS '88 3-2
3 Marum - Noordwolde 0-3
3 De Heracliden - Opende 2-0
3 Eems Boys - FC LEO 2-5
3 Corenos - SC Scheemda 0-3
 
  Totaal aantal doelpunten: 29
 
  DERDE KLASSE D NOORD
Per Wedstrijd Uitslag
3 ZZVV - Klazienaveen 3-2
3 Mussel - SJS 0-3
3 De Griffioen - Hollandscheveld gestaakt
3 Vitesse '63 - Fit Boys 1-2
3 Borger - SCN 2-1
3 Westerlee - Onstwedder Boys 2-1
3 Smilde '94 - BSVV 2-4
 
  Totaal aantal doelpunten: 23
 

 

 

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2