HEADLINES
Scroll Up
Drag to Scroll Up/Down
Scroll Down
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 

Uitslagen zaterdag 21 april

21 april 2012

Vandaag is vrijwel een volledige speelronde afgewerkt. Drie wedstrijden werden afgelast, twee wedstrijden werden uitgesteld en één wedstrijd werd gestaakt.

 

De uitslagen van de topklasse tot en met de derde klasse.

 

 TOPKLASSE
Per  WedstrijdUitslag
3IJsselmeervogels - FC Lisse2-3
3SVZW - Noordwijk1-6
3ARC - Rijnsburgse Boys1-4
3SC Genemuiden - Spakenburg0-6
3Montfoort - Harkemase Boys0-1
3Capelle - Excelsior '310-1
3HHC Hardenberg - Barendrecht1-3
3Katwijk - GVVV3-1
 
 Totaal aantal doelpunten:33
 
 HOOFDKLASSE A
PerWedstrijdUitslag
3DOVO - Quick Boys1-0
3Ter Leede - Bennekom2-1
3Volendam - Huizen2-0
3SDC Putten - Sparta Nijkerk0-2
3Voorschoten '97 - Zwaluwen '301-0
3ODIN '59 - Sportlust '461-2
 
 Totaal aantal doelpunten:12
 
 HOOFDKLASSE B
PerWedstrijdUitslag
3Heerjansdam - ASWH1-3
3XerxesDZB - Excelsior M.1-2
3Scheveningen - Zwaluwen3-1
3Hoek - Achilles Veen3-2
3LRC Leerdam - Nieuw Lekkerland0-1
3Kozakken Boys - Kloetinge2-1
3RVVH - Nivo Sparta4-2
 
 Totaal aantal doelpunten:26
 
 HOOFDKLASSE C
PerWedstrijdUitslag
3Berkum - ACV2-1
3VVOG - Urk0-2
3CSV Apeldoorn - WHC1-0
3Nunspeet - ONS Sneek3-1
3Flevo Boys E. - DVS '33 Ermelo7-1
3Oranje Nassau - DETO2-5
3Drachtster Boys - Staphorst0-0
 
 Totaal aantal doelpunten:25
 
 EERSTE KLASSE A
PerWedstrijdUitslag
3Zuidvogels - Ajax5-2
3Swift - DVVA4-1
3Lelystad '67 - CSW3-1
3Marken - Roda '461-2
3De Merino's - VVZ '491-3
3HBOK - SVL0-2
3Eemdijk - VVA '712-1
 
 Totaal aantal doelpunten:28
 
 EERSTE KLASSE B
PerWedstrijdUitslag
3FC Rijnvogels - Vitesse Delft3-0
3Spijkenisse - DSO1-2
3Leonidas - BVCB1-3
3Nootdorp - Alexandria '664-2
3Deltasport - GHC1-0
3Smitshoek - FC Breukelen1-2
3RCL - FC 's-Gravenzande3-2
 
 Totaal aantal doelpunten:25
 
 EERSTE KLASSE C
PerWedstrijdUitslag
3Stedoco - Rijsoord4-1
3Roda Boys/B. - VVGZ1-1
3De Zwerver - Oranje Wit3-2
3GPC Vlissingen - Almkerk1-0
3SC Everstein - Sliedrecht0-4
3Heinenoord - VVC '681-1
3Zaamslag - Alblasserdam2-3
 
 Totaal aantal doelpunten:24
 
 EERSTE KLASSE D
PerWedstrijdUitslag
3NSC - Be Quick '284-0
3DOS '37 - Go-Ahead K.1-2
3d'Olde Veste '54 - DZC '685-1
3WVF - DTS Ede1-2
3SDV Barneveld - Elburger SC5-0
3DOS Kampen - FC Zutphenuitgesteld
3AZSV - Zwart Wit '63uitgesteld
 
 Totaal aantal doelpunten:21
 
 EERSTE KLASSE E
PerWedstrijdUitslag
3Leeuwarder Zwaluwen - Holwierde3-0
3Grijpskerk - PKC '832-2
3LTC - Blauw Wit '348-0
3HZVV - FC Meppel1-1
3CVVB - Buitenpost2-0
3Viboa - Oeverzwaluwen4-0
3Drenthina - VC Trynwalden2-2
 
 Totaal aantal doelpunten:27
 
 TWEEDE KLASSE A
PerWedstrijdUitslag
3ZOB - Overbos4-2
3Amstelveen H. - Zandvoort1-4
3Castricum - Aalsmeer2-1
3Monnickendam - Opperdoes2-2
3BOL - AFC3-2
3WV-HEDW - TOBafgelast
3Hellas Sport - AMVJ2-3
 
 Totaal aantal doelpunten:28
 
 TWEEDE KLASSE B
PerWedstrijdUitslag
3AH '78 - Beursbengels3-2
3DESTO - CJVV4-0
3Valleivogels - Benschop3-1
3Loosdrecht - ASC Nieuwland3-2
3Geinoord - UVV2-0
3Odysseus '91 - IJFC1-2
3Hercules - Unicum1-9
 
 Totaal aantal doelpunten:33
 
 TWEEDE KLASSE C
PerWedstrijdUitslag
3Haaglandia/Winston - Valken '683-1
3LYRA - Zevenhoven2-1
3Roodenburg - DSVP0-1
3Gouda - Oegstgeest3-2
3DUNO - MVV '272-2
3Forum Sport - RAS2-1
3HVC '10 - SVC '081-0
 
 Totaal aantal doelpunten:21
 
 TWEEDE KLASSE D
PerWedstrijdUitslag
3NSVV - TOGR4-3
3SHO - Strijen1-1
3Rhoon - 's-Gravendeel1-2
3Spirit - CWOafgelast
3Den Bommel - Zuidland3-1
3PPSC - VDL0-5
3Rozenburg - Pernis6-1
 
 Totaal aantal doelpunten:28
 
 TWEEDE KLASSE E
PerWedstrijdUitslag
3Arnemuiden - SSV '650-2
3Klundert - Dinteloord2-1
3Internos - Terneuzense Boys2-3
3FC Dauwendaele - Duiveland4-1
3Bruse Boys - Serooskerke3-0
3Nieuwdorp - DFS1-1
3Zwaluwe - Yerseke3-1
 
 Totaal aantal doelpunten:24
 
 TWEEDE KLASSE F
PerWedstrijdUitslag
3DFC - Schelluinen2-0
3Hardinxveld - SV Meerkerk1-0
3WNC - SV Capelle4-0
3Ameide - Altena3-5
3Wieldrecht - Pelikaan1-0
3GJS - Drechtstreek2-2
3Groote Lindt - GDC4-3
 
 Totaal aantal doelpunten:27
 
 TWEEDE KLASSE G
PerWedstrijdUitslag
3Blauw Geel '55 - ASV Dronten1-1
3't Harde - VSCO '611-3
3Veensche Boys - Advendo '575-3
3DFS - KHC1-4
3OWIOS - Hierden1-2
3FC Horst - Zeewolde2-1
3Lunteren - Zwolsche Boys1-1
 
 Totaal aantal doelpunten:27
 
 TWEEDE KLASSE H
PerWedstrijdUitslag
3ASC '62 - AVW '662-2
3De Esch - Sparta E.0-3
3Vroomshoopse Boys - OZC3-2
3SVVN - ESA1-3
3Nieuwleusen - Den Ham3-1
3Gazelle Nieuwland - Oranje Nassau A.0-3
3Enter Vooruit - Drienerlo2-1
 
 Totaal aantal doelpunten:26
 
 TWEEDE KLASSE I
PerWedstrijdUitslag
3Be Quick D. - Heerenveense Boys2-1
3SC Berlikum - SDS2-1
3Minnertsga - Broekster Boys2-2
3't Fean '58 - VEV '672-2
3ONT - SC Veenwouden3-0
3Balk - ONR5-2
3BCV - VVI1-0
 
 Totaal aantal doelpunten:25
 
 TWEEDE KLASSE J
PerWedstrijdUitslag
3Omlandia - VHK2-3
3Bant - De Weide0-2
3The Knickerbockers - Noordscheschut1-3
3ZFC Zuidlaren - Olympia '281-3
3SC Rouveen - Aduard 20002-0
3DZOH - SVN '692-2
3Lycurgus - SC Loppersum0-0
 
 Totaal aantal doelpunten:21
 
 DERDE KLASSE A WEST I
PerWedstrijdUitslag
2GeuzenMiddenmeer - HCSC1-9
2OSV - IJmuiden7-1
2AFC '34 - Jong Holland1-7
2Asonia - Wieringermeer5-5
2ZCFC - Dindua2-2
2Zaandijk - Sporting Noord4-0
 
 Totaal aantal doelpunten:44
 
 DERDE KLASSE B WEST I
PerWedstrijdUitslag
3Roda '23 - Voorland1-0
3Jong Hercules - Vlug en Vaardig1-1
3Fortius - SCW2-1
3RKAVIC - FC VVC4-7
3HFC EDO - NFC/Brommer3-1
3Argon - Haarlem Kennemerland5-1
3Kagia - Kon. HFC6-2
 
 Totaal aantal doelpunten:35
 
 DERDE KLASSE C WEST I
PerWedstrijdUitslag
3De Posthoorn - Ouderkerk3-1
3SVM - De Meern0-1
3Nita - Cobu Boys2-0
3Altius - Sterrenwijk11-1
3FC Driebergen - FC Almere1-1
3FC Weesp - FC Abcoude4-5
3Waterwijk - 't Vliegdorp4-5
 
 Totaal aantal doelpunten:39
 
 DERDE KLASSE D WEST I
PerWedstrijdUitslag
3Musketiers - VRC1-3
3Jonathan - Woudenberg0-4
3Delta Sports '95 - TOV3-1
3Renswoude - DHSC3-0
3VOP - Elinkwijk1-1
3Lopik - DEV0-10
3Scherpenzeel - JSV Nieuwegein2-4
 
 Totaal aantal doelpunten:33
 
 DERDE KLASSE A WEST II
PerWedstrijdUitslag
3Perkouw - Soccer Boys3-2
3CVC Reeuwijk - WDS2-1
3TAVV - Be Fair2-2
3Moerkapelle - Floreant1-4
3Rohda '76 - Koudekerk4-3
3Schoonhoven - Zwammerdam0-0
3BSC '68 - Berkel2-4
 
 Totaal aantal doelpunten:30
 
 DERDE KLASSE B WEST II
PerWedstrijdUitslag
3SEV - Die Haghe3-0
3Lugdunum - Loosduinen2-1
3Leiden - LSVV '707-0
3Naaldwijk - Polanen1-0
3Westlandia - Duindorp1-2
3Monster - Houtwijk3-1
3KMD - VCS9-1
 
 Totaal aantal doelpunten:31
 
 DERDE KLASSE C WEST II
PerWedstrijdUitslag
3Maasdijk - Honselersdijk1-2
3IJVV De Zwervers - Victoria '041-2
3VVOR - Lombardijen1-2
3CION - Zestienhoven2-1
3Rijnmond/HS - FC Maense1-2
3CVV Mercurius - MSV '713-1
3Neptunus-Schiebroek - VVK '682-0
 
 Totaal aantal doelpunten:21
 
 DERDE KLASSE D WEST II
PerWedstrijdUitslag
3WFB - Hellevoetsluis1-4
3Oude Maas - SSS2-3
3NBSVV - Binnenmaas1-2
3Bernisse - Oud-Beijerland1-4
3Bolnes - Botlek1-0
3Zinkwegse Boys - Brielle0-4
3Piershil - Rockanje0-0
 
 Totaal aantal doelpunten:23
 
 DERDE KLASSE B ZUID I
PerWedstrijdUitslag
3WHS - Rillandia4-1
 
 Totaal aantal doelpunten:5
 
 DERDE KLASSE A OOST
PerWedstrijdUitslag
3Elsweide - SKV1-4
3Candia '66 - Redichem0-0
3Excelsior Z. - Kesteren1-0
3UNI VV - Dodewaard5-0
3De Treffers - Brakkenstein4-2
3FC Lienden - Ostrabeke1-1
 
 Totaal aantal doelpunten:19
 
 DERDE KLASSE B OOST
PerWedstrijdUitslag
3Hoevelaken - VVOP2-4
3Oene - Otterlo0-3
3Vierhouten '82 - DSV '61afgelast
3SDS '55 - EFC '580-0
3Hulshorst - Swift '641-1
3Stroe - VIOS V.1-4
3Terschuurse Boys - BAS0-0
 
 Totaal aantal doelpunten:16
 
 DERDE KLASSE C OOST
PerWedstrijdUitslag
3SVV '56 - Mariënberg2-2
3SC Lutten - IJVV1-3
3SVI - Bergentheim3-2
3Avereest - Hatto Heim0-5
3CSV '28 - HTC3-2
3Hardenberg '85 - Gramsbergen2-0
 
 Totaal aantal doelpunten:25
 
 DERDE KLASSE D OOST
PerWedstrijdUitslag
3BZSV de Blauwwitters - Teuge SP1-0
3Voorwaarts V. - DES2-2
3Blauw Wit '66 - DZSV4-0
3Denekamp SP - Hellendoorn1-2
3FC Eibergen - Hulzense Boys1-3
3CJV'ers - DVO '717-1
 
 Totaal aantal doelpunten:24
 
 DERDE KLASSE A NOORD
PerWedstrijdUitslag
3FC Wolvega - Nijland2-3
3Ens - Delfstrahuizen2-0
3Waterpoort Boys - SC Joure3-1
3Bolswardia - Mulier0-4
3NOK - Makkum0-2
3CVVO - Nagele3-1
3QVC - Oudehaske2-1
 
 Totaal aantal doelpunten:24
 
 DERDE KLASSE B NOORD
PerWedstrijdUitslag
3Kollum - Hardegarijp2-2
3Zeerobben - Oostergo4-1
3Wykels Hallum - AVC4-1
3Rottevalle - Dokkum0-3
3VIOD - SC Stiens1-5
3Rijperkerk - Ternaard3-2
3Anjum - RWF1-2
 
 Totaal aantal doelpunten:31
 
 DERDE KLASSE C NOORD
PerWedstrijdUitslag
3Glimmen - SGV8-0
3Gorecht - CSVH1-0
3Middelstum - HS '883-2
3Marum - Noordwolde0-3
3De Heracliden - Opende2-0
3Eems Boys - FC LEO2-5
3Corenos - SC Scheemda0-3
 
 Totaal aantal doelpunten:29
 
 DERDE KLASSE D NOORD
PerWedstrijdUitslag
3ZZVV - Klazienaveen3-2
3Mussel - SJS0-3
3De Griffioen - Hollandscheveldgestaakt
3Vitesse '63 - Fit Boys1-2
3Borger - SCN2-1
3Westerlee - Onstwedder Boys2-1
3Smilde '94 - BSVV2-4
 
 Totaal aantal doelpunten:23