BERICHTEN
31-08 Weet Hoek wel waar het staat?
31-08 Sparta Nijkerk prima versterking topklasse
31-08 Capelle laat zich niet gek maken
30-08 Topklasse: IJsselmeervogels hijst de stormbal
29-08 Topklasse, goaltjesdieven gezocht
26-08 KNVB-beker: IJsselmeervogels sneuvelt in eerste ronde
26-08 Topklasse meteen meer in trek?
26-08 Sparta Nijkerk trekt Timothy van der Meulen aan
24-08 Gemengde gevoelens bij SC Genemuiden
24-08 Spakenburg heeft een goudhaantje in huis
24-08 Berry Powel is iets bijzonders bij Kozakken Boys
24-08 Barendrecht bezorgt Ajax een onvoldoende
23-08 Topklasse: De eerste klap is een daalder waard
22-08 DOVO pikt Roy Bakkenes op in België
22-08 SHO met Serviër de competitie in
22-08 Topklasse, schoon en eerlijk staat of valt met controle
21-08 Topklassers doen een beetje zuinig aan
19-08 Barendrecht lijft Tim Eekman in
17-08 ASWH speelt mooi weer met Spakenburg
16-08 Goede generale voor HHC Hardenberg
16-08 ASWH wint de Super Cup
15-08 Laatste keer oefenen voor de topklassers en dan...
13-08 Perfecte oefenperiode Scheveningen tot nu toe
13-08 Spakenburg en ASWH strijden om Super Cup
09-08 Inzet verhoogd tijdens oefencampagne
09-08 Dopinggebruik bij Spakenburg in 2011-2012
07-08 Monumentaal afscheid in Sneek
05-08 HHC Hardenberg versterkt zich met Frits Dantuma
04-08 Veel toernooien in oefenperiode
03-08 Quick Boys kan beschikken over Gerard Aafjes
02-08 Wisselende oefenresultaten voor topklassers
01-08 Capelle lijft Wilmer Kousemaker in
01-08 Oefengeweld barst nu echt los
31-07 Algarve Cup: Eerste twee deelnemers bekend
29-07 Abdenasser el Khayati completeert Kozakken Boys
29-07 Scheveningen versterkt zich met Levi Schwiebbe
25-07 Kozakken Boys hengelt Berry Powel binnen
18-07 Burgemeesters ambassadeurs van de Salentein Cup
18-07 Ajax compleet met Nick Lammers van Almere City FC
17-07 Andreas David van Excelsior '31 naar Duitsland
15-07 Lorenzo Hop gaat weer bij Spakenburg keepen
15-07 Niels Vorthoren (Capelle) stapt over naar MVV
15-07 Benefiet voor oud-GVVV'er Danny van Brenk
14-07 Martijn de Zwart keert terug bij Quick Boys
14-07 ACV raakt sterkhouder Danny Menting kwijt
14-07 Paul Quasten verruilt Ajax voor Almere City FC
11-07 Competitieprogramma's hoofdklassen bekend
03-07 Topklasse: Landskampioen Spakenburg opent tegen Rijnsburgse Boys
03-07 KNVB-beker: Noordwijk heeft Ajax in het verschiet
02-07 Gedroomde hoofdklasse heet geen A maar B
02-07 Poule-indeling districtsbekertoernooi
01-07 Bollenstreekclubs in hoofdklasse B
08-06 Spakenburg de kampioen van fitheid en spelplezier
08-06 Ajax stapt langs SteDoCo de topklasse in
08-06 ASWH pakt troostprijs met de beker
07-06 Tweede landstitel voor Spakenburg
07-06 ASWH wint de landelijke beker
07-06 Hoofdklasse: Ajax promoveert naar de topklasse
07-06 Nacompetitie top-/hoofdklasse
07-06 Nacompetitie eerste/tweede klasse
04-06 Niet iedereen heet Dennis van Meegdenburg
04-06 Jan Vlap voor één seizoen naar Harkemase Boys
01-06 Spakenburg legt landstitel al zo goed als vast
01-06 En weer was het even stil in de bollenstreek.....
01-06 SteDoCo staat helemaal op zijn kop
01-06 Adelaar verslaat Kraay, Vogels in bekerfinale
31-05 Landskampioenschap: Spakenburg deelt een tik uit
31-05 Topklasse: Noordwijk revancheert zich net niet en degradeert
31-05 Hoofdklasse: DETO Twenterand degradeert; SHO, NSC en WVF promoveren
31-05 Beker: IJsselmeervogels en ASWH naar de finale
31-05 Nacompetitie hoofd-/1e klasse
31-05 Overzicht beslissingen top-, hoofd- en eerste klasse
31-05 KNVB wijzigt strafprocedures
30-05 VOZ kiest topklasse-elftal van het jaar
30-05 AFC is chique oude voetbaladel
29-05 Voor Harm van Dalfzen is de cirkel rond
28-05 Noordwijk een formaliteit voor Ajax
28-05 SteDoCo, een boerenclubje wordt groot
27-05 Nacompetitie: Ajax met anderhalf been in de finale
26-05 "CAO betaald voetbal blokkeert doorstroming"
25-05 Aanvallend effectiever Spakenburg pakt titel
25-05 Topklasse viert eerste lustrum zonder Quick Boys
25-05 SteDoCo wil leren en genieten
25-05 Staphorst weet precies wat het wel en niet kan
24-05 Topklasse: Spakenburg kampioen na spectaculaire beslissingswedstrijd
24-05 Hoofdklasse A: Ajax houdt Quick Boys van zich af
24-05 Hoofdklasse B: SteDoCo verrast RVVH; Deltasport degradeert
24-05 Hoofdklasse C: Staphorst plet ACV
24-05 Beker: ASWH en IJsselmeervogels naar halve finale
23-05 Willem Brouwer met Berkum naar eerste klasse
23-05 Imago topklasse loopt deuk op
20-05 Hoofdklasse: DVS '33 en Harkemase Boys zijn klaar; ASWH rest de beker
19-05 Spakenburg - GVVV definitief in Volendam
19-05 Betaald voetbal komt topklasse tegemoet
17-05 Hoofdklasse A: Quick Boys wint in Ermelo
17-05 Hoofdklasse C: ACV ontdoet zich van Harkemase Boys
17-05 Beker Noord: ONS Boso Sneek pakt noordelijke beker
17-05 Beker Zuid I: ASWH eist de beker voor zich op
17-05 Beker West II: Capelle wint met hangen en wurgen
17-05 Beker West I: IJsselmeervogels pakt weer een prijs

Uitslagen zaterdag 28 april

 

28 april 2012

Zaterdag was zo'n beetje de laatste inhaal(zater)dag. Toch nog vier afgelastingen. Deze wedstrijden zullen vermoedelijk dinsdag worden gespeeld.

 

De uitslagen eerste klasse tot en met derde klasse:

 

 

EERSTE KLASSE C
Per  Wedstrijd Uitslag
Roda Boys/B. - Rijsoord 0-5
VVC '68 - VVGZ 0-3
De Zwerver - Zaamslag 0-1
Almkerk - Alblasserdam 1-0
Sliedrecht - Stedoco 3-4
 
  Totaal aantal doelpunten: 17
 
  EERSTE KLASSE D
Per  Wedstrijd Uitslag
AZSV - Zwart Wit '63 3-2
DOS Kampen - FC Zutphen 1-3
 
  Totaal aantal doelpunten: 9
 
  EERSTE KLASSE E
Per  Wedstrijd Uitslag
Drenthina - PKC '83 3-1
CVVB - Viboa 0-1
VC Trynwalden - Blauw Wit '34 3-4
Leeuwarder Zwaluwen - LTC 3-3
Buitenpost - FC Meppel afgelast
Holwierde - Oeverzwaluwen 2-0
HZVV - Grijpskerk 1-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 22
 
  TWEEDE KLASSE A
Per  Wedstrijd Uitslag
WV-HEDW - TOB 5-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 5
 
  TWEEDE KLASSE B
Per  Wedstrijd Uitslag
Beursbengels - Geinoord 1-1
IJFC - AH '78 1-2
 
  Totaal aantal doelpunten: 5
 
  TWEEDE KLASSE D
Per  Wedstrijd Uitslag
Spirit - CWO 4-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 5
 
  TWEEDE KLASSE E
Per  Wedstrijd Uitslag
Terneuzense Boys - Zwaluwe 1-0
Yerseke - Arnemuiden 4-0
Duiveland - Klundert 0-2
 
  Totaal aantal doelpunten: 7
 
  TWEEDE KLASSE F
Per  Wedstrijd Uitslag
GDC - DFC 2-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 2
 
  TWEEDE KLASSE I
Per  Wedstrijd Uitslag
VVI - SDS 3-5
Balk - ONT 2-1
Heerenveense Boys - Broekster Boys 0-2
't Fean '58 - SC Berlikum 5-1
BCV - Minnertsga afgelast
Be Quick D. - SC Veenwouden 1-4
VEV '67 - ONR 4-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 28
 
  TWEEDE KLASSE J
Per  Wedstrijd Uitslag
Omlandia - The Knickerbockers 3-1
DZOH - SC Rouveen 2-0
ZFC Zuidlaren - De Weide 2-2
SVN '69 - Noordscheschut 0-4
Olympia '28 - Aduard 2000 2-1
Lycurgus - Bant 5-2
VHK - SC Loppersum 1-2
 
  Totaal aantal doelpunten: 27
 
  DERDE KLASSE A WEST I
Per  Wedstrijd Uitslag
Dindua - Zaandijk 3-5
 
  Totaal aantal doelpunten: 8
 
  DERDE KLASSE B WEST I
Per  Wedstrijd Uitslag
Voorland - SCW 2-1
 
  DERDE KLASSE C WEST I
Per  Wedstrijd Uitslag
Ouderkerk - Altius 2-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 3
 
  DERDE KLASSE A ZUID I
Per  Wedstrijd Uitslag
Heinkenszand - Oostkapelle 0-4
De Noormannen - De Meeuwen 1-2
VCK - AZVV 3-1
Domburg - Bevelanders 2-0
Veere - Nieuwland 3-0
Heer Arendskerke - Hoedekenskerke 4-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 20
 
  DERDE KLASSE B ZUID I
Per  Wedstrijd Uitslag
WHS - Tholense Boys 4-1
Rillandia - Krabbendijke 0-0
MZC '11 - Seolto 2-2
Kapelle - SVG afgelast
NOAD '67 - DHV 1-2
The Gunners - Vosmeer 6-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 19
 
  DERDE KLASSE C ZUID I
Per  Wedstrijd Uitslag
Groot Ammers - De Alblas 0-1
EBOH - Heukelum afgelast
Tricht - MVV '58 10-0
Leerdam Sport '55 - Streefkerk 6-1
Herovina - ASH 3-1
SC Amstelwijck - Unitas 2-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 24
 
  DERDE KLASSE D ZUID I
Per  Wedstrijd Uitslag
Sparta '30 - SVW 0-2
BVV - SSC '55 3-4
Rijswijkse Boys - Giessen 4-2
NEO '25 - GVV '63 0-5
Good Luck - NOAD '32 2-0
Wilhelmina '26 - Sleeuwijk 1-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 24
 
  DERDE KLASSE A OOST
Per  Wedstrijd Uitslag
Dodewaard - Candia '66 0-5
Brakkenstein - Excelsior Z. 1-2
UNI VV - Kesteren 2-1
Ostrabeke - De Treffers 2-4
Redichem - Elsweide 6-0
SKV - FC Lienden 2-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 25
 
  DERDE KLASSE B OOST
Per  Wedstrijd Uitslag
Vierhouten '82 - SDS '55 0-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 1
 
  DERDE KLASSE C OOST
Per  Wedstrijd Uitslag
Hatto Heim - CSV '28 1-3
SVV '56 - Bergentheim 0-3
HTC - SVI 1-2
IJVV - Avereest 3-1
Mariënberg - Hardenberg '85 0-1
Gramsbergen - SC Lutten 2-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 17
 
  DERDE KLASSE D OOST
Per  Wedstrijd Uitslag
Blauw Wit '66 - DES 2-1
DZSV - BZSV de Blauwwitters 5-1
Hellendoorn - CJV'ers 1-2
Hulzense Boys - Denekamp SP 2-0
Teuge SP - FC Eibergen 3-3
DVO '71 - Voorwaarts V. 3-4
 
  Totaal aantal doelpunten: 27
 
  DERDE KLASSE A NOORD
Per  Wedstrijd Uitslag
FC Wolvega - Waterpoort Boys 2-2
Oudehaske - Nijland 5-2
NOK - Bolswardia 4-1
QVC - CVVO 2-0
Ens - SC Joure 4-5
Delfstrahuizen - Mulier 2-1
Makkum - Nagele 2-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 33
 
  DERDE KLASSE B NOORD
Per  Wedstrijd Uitslag
VIOD - Wykels Hallum 3-3
Oostergo - AVC 3-3
Rijperkerk - Rottevalle 1-1
Zeerobben - Dokkum 1-1
Kollum - Anjum 3-3
Hardegarijp - Ternaard 5-1
SC Stiens - RWF 0-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 28
 
  DERDE KLASSE C NOORD
Per  Wedstrijd Uitslag
Glimmen - Eems Boys 6-1
Gorecht - Marum 2-1
Middelstum - Corenos 2-1
SGV - HS '88 4-3
Opende - Noordwolde 1-1
De Heracliden - SC Scheemda 0-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 23
 
  DERDE KLASSE D NOORD
Per  Wedstrijd Uitslag
Borger - SJS 2-2
Fit Boys - Hollandscheveld 3-4
ZZVV - Westerlee 1-1
SCN - Onstwedder Boys 0-3
Vitesse '63 - Smilde '94 8-3
De Griffioen - Mussel 6-2
Klazienaveen - BSVV 1-2
 
  Totaal aantal doelpunten: 38