BERICHTEN
08.24 Werk aan de winkel voor Jan van Deinsen
20-10 Jan van Deinsen gaat DFS trainen
18-10 Beker: Op Ajax na alle topklassers door
18-10 Opnieuw zeven hoofdklassers uit de beker
18-10 Hoofdklasse A: Montfoort pakt de eerste driepunter
18-10 Hoofdklasse C: Harkemase Boys verliest de aansluiting
17-10 Bert Hollander gaat ONS Boso Sneek verlaten
17-10 Scheveningen kan aan de bak in districtsbeker
15-10 Een wedstrijd duurt zolang die duurt
12-10 GVVV laat zich zien in een topwedstrijd
12-10 Leuke misrekening HHC Hardenberg en Capelle
12-10 DVS '33 Ermelo is nog geen vent
11-10 Topklasse: GVVV wint de topper van Kozakken Boys
11-10 Hoofdklasse A: ODIN '59 blijft winnen
11-10 Hoofdklasse B: Eerste puntverlies voor Katwijk
11-10 Hoofdklasse C: CSV Apeldoorn loopt rood aan
11-10 KNVB wil de 'Landelijke Divisie' doordrukken
10-10 Topklasse, tweede divisie meteen afgeserveerd?
08-10 Topklassers verliezen vaak op eigen veld
05-10 Gave show Kozakken Boys en Spakenburg
05-10 Twintig productieve minuten voldoende voor GVVV
05-10 FC Rijnvogels niet te lang beleefd tegen Quick Boys
05-10 Excelsior '31 overvleugelt Flevo Boys
04-10 Topklasse: Kozakken Boys - Spakenburg onbeslist
04-10 Hoofdklasse A: ODIN '59 blijft het goed doen
04-10 Hoofdklasse B: Rijnvogels houdt Quick Boys op 2-2
04-10 Hoofdklasse C: DVS '33 Ermelo verovert de kop
03-10 Topklasse, doorstroming nu of nooit meer
02-10 KNVB wil Tweede Divisie herinvoeren
01-10 Zeven knokkers achttien maanden geschorst
01-10 Huizen en Bennekom voorwaardelijk gestraft
30-09 Ga ook eens kijken in de hoofdklasse B
28-09 Kozakken Boys 'hot', Rijnsburgse Boys onderkoeld
28-09 Quick Boys moet nog schaven en bijstellen
28-09 Huizen heeft even tijd om iets te vieren
27-09 Topklasse: Kozakken Boys wint weer gemakkelijk
27-09 Hoofdklasse A: Debutant FC Breukelen gaat aan kop
27-09 Hoofdklasse B: Katwijk dat de klok slaat
27-09 Hoofdklasse C: Het wordt weer moeilijk voor WHC
26-09 Topklasse, fitheid teams in doorsnee wel op orde
25-09 KNVB-beker: Urk ontvangt Ajax zonder supporters
25-09 Barendrecht doodnormaal uit de KNVB-beker
24-09 KNVB-beker: Urk is door naar de derde ronde; GVVV gaat ook in de trekkingsmachine
24-09 Voorlopig de laatste wedstrijd
24-09 Ook Huizen zet boosdoeners aan de kant
24-09 Spakenburg zorgt voor paniek bij NAC Breda
24-09 Capelle is ondanks uitschakeling goed bezig
24-09 ONS Sneek wacht vergeefs op wonder
23-09 KNVB-beker: HHC Hardenberg mikt RKC eruit; Deltasport vernedert Willem II
23-09 Bennekom zet vechtersbazen uit selectie
23-09 KNVB-beker dinsdag en woensdag
22-09 Huizen en Bennekom diep in het rood
21-09 Kozakken Boys zonder al te veel moeite naar de top
21-09 'Scheveningen is net zo'n ploeg als Barendrecht'
20-09 Topklasse: Kozakken Boys stelt zich titelkandidaat
20-09 Hoofdklasse A: Alleen ODIN '59 nog met volle winst
20-09 Hoofdklasse B: Drie Katwijkse koplopers
20-09 Hoofdklasse C: AZSV haakt even af
19-09 Topklasse, zorgen achter de schermen
17-09 Gaat Quick Boys de clubs uit Spakenburg voorbij?
14-09 IJsselmeervogels slaakt zucht van verlichting
14-09 Quick Boys komt er niet doorheen bij Noordwijk
14-09 FC Breukelen zegt hartelijk dank tegen DFS
13-09 Topklasse: Scheveningen neemt de kop over
13-09 Hoofdklasse A: Volle winst voor SteDoCo en ODIN '59
13-09 Hoofdklasse B: Noordwijk troeft Quick Boys af
13-09 Hoofdklasse C: De koplopers winnen niet
12-09 Topklasse, rood is bij de KNVB de verkeerde kleur
12-09 Grote bestuurlijke schoonmaak bij IJsselmeervogels
10-09 Ook het balletje in de hoofdklasse rolt weer
07-09 Fysieke conditie IJsselmeervogels nog niet je dat
07-09 GVVV niet goed, wel de punten
07-09 Scheveningen schrikt niet van één mindere wedstrijd
07-09 Urk betaalt meteen lesgeld
06-09 Topklasse: Punt voor IJsselmeervogels na hectische week
06-09 Hoofdklasse A: Bennekom geeft overwinning weg
06-09 Hoofdklasse B: Quick Boys staat al waar het wil
06-09 Hoofdklasse C: AZSV begint aan kop
05-09 Topklasse, trainer weg, trainer komt
04-09 Frans Adelaar neemt het stokje weer over
03-09 IJsselmeervogels ontdoet zich van trainer Corneille
03-09 Poulefase Beker: zeven hoofdklassers gesneuveld
02-09 Voetbalpubliek topklasse is kieskeurig
02-09 Barendrecht haalt Shabir Isoufi nog net binnen
31-08 Weet Hoek wel waar het staat?
31-08 Sparta Nijkerk prima versterking topklasse
31-08 Capelle laat zich niet gek maken
30-08 Topklasse: IJsselmeervogels hijst de stormbal
29-08 Topklasse, goaltjesdieven gezocht
26-08 KNVB-beker: IJsselmeervogels sneuvelt in eerste ronde
26-08 Topklasse meteen meer in trek?
26-08 Sparta Nijkerk trekt Timothy van der Meulen aan
24-08 Gemengde gevoelens bij SC Genemuiden
24-08 Spakenburg heeft een goudhaantje in huis
24-08 Berry Powel is iets bijzonders bij Kozakken Boys
24-08 Barendrecht bezorgt Ajax een onvoldoende
23-08 Topklasse: De eerste klap is een daalder waard
22-08 DOVO pikt Roy Bakkenes op in België
22-08 SHO met Serviër de competitie in
22-08 Topklasse, schoon en eerlijk staat of valt met controle

Uitslagen zaterdag 28 april

 

28 april 2012

Zaterdag was zo'n beetje de laatste inhaal(zater)dag. Toch nog vier afgelastingen. Deze wedstrijden zullen vermoedelijk dinsdag worden gespeeld.

 

De uitslagen eerste klasse tot en met derde klasse:

 

 

EERSTE KLASSE C
Per  Wedstrijd Uitslag
Roda Boys/B. - Rijsoord 0-5
VVC '68 - VVGZ 0-3
De Zwerver - Zaamslag 0-1
Almkerk - Alblasserdam 1-0
Sliedrecht - Stedoco 3-4
 
  Totaal aantal doelpunten: 17
 
  EERSTE KLASSE D
Per  Wedstrijd Uitslag
AZSV - Zwart Wit '63 3-2
DOS Kampen - FC Zutphen 1-3
 
  Totaal aantal doelpunten: 9
 
  EERSTE KLASSE E
Per  Wedstrijd Uitslag
Drenthina - PKC '83 3-1
CVVB - Viboa 0-1
VC Trynwalden - Blauw Wit '34 3-4
Leeuwarder Zwaluwen - LTC 3-3
Buitenpost - FC Meppel afgelast
Holwierde - Oeverzwaluwen 2-0
HZVV - Grijpskerk 1-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 22
 
  TWEEDE KLASSE A
Per  Wedstrijd Uitslag
WV-HEDW - TOB 5-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 5
 
  TWEEDE KLASSE B
Per  Wedstrijd Uitslag
Beursbengels - Geinoord 1-1
IJFC - AH '78 1-2
 
  Totaal aantal doelpunten: 5
 
  TWEEDE KLASSE D
Per  Wedstrijd Uitslag
Spirit - CWO 4-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 5
 
  TWEEDE KLASSE E
Per  Wedstrijd Uitslag
Terneuzense Boys - Zwaluwe 1-0
Yerseke - Arnemuiden 4-0
Duiveland - Klundert 0-2
 
  Totaal aantal doelpunten: 7
 
  TWEEDE KLASSE F
Per  Wedstrijd Uitslag
GDC - DFC 2-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 2
 
  TWEEDE KLASSE I
Per  Wedstrijd Uitslag
VVI - SDS 3-5
Balk - ONT 2-1
Heerenveense Boys - Broekster Boys 0-2
't Fean '58 - SC Berlikum 5-1
BCV - Minnertsga afgelast
Be Quick D. - SC Veenwouden 1-4
VEV '67 - ONR 4-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 28
 
  TWEEDE KLASSE J
Per  Wedstrijd Uitslag
Omlandia - The Knickerbockers 3-1
DZOH - SC Rouveen 2-0
ZFC Zuidlaren - De Weide 2-2
SVN '69 - Noordscheschut 0-4
Olympia '28 - Aduard 2000 2-1
Lycurgus - Bant 5-2
VHK - SC Loppersum 1-2
 
  Totaal aantal doelpunten: 27
 
  DERDE KLASSE A WEST I
Per  Wedstrijd Uitslag
Dindua - Zaandijk 3-5
 
  Totaal aantal doelpunten: 8
 
  DERDE KLASSE B WEST I
Per  Wedstrijd Uitslag
Voorland - SCW 2-1
 
  DERDE KLASSE C WEST I
Per  Wedstrijd Uitslag
Ouderkerk - Altius 2-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 3
 
  DERDE KLASSE A ZUID I
Per  Wedstrijd Uitslag
Heinkenszand - Oostkapelle 0-4
De Noormannen - De Meeuwen 1-2
VCK - AZVV 3-1
Domburg - Bevelanders 2-0
Veere - Nieuwland 3-0
Heer Arendskerke - Hoedekenskerke 4-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 20
 
  DERDE KLASSE B ZUID I
Per  Wedstrijd Uitslag
WHS - Tholense Boys 4-1
Rillandia - Krabbendijke 0-0
MZC '11 - Seolto 2-2
Kapelle - SVG afgelast
NOAD '67 - DHV 1-2
The Gunners - Vosmeer 6-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 19
 
  DERDE KLASSE C ZUID I
Per  Wedstrijd Uitslag
Groot Ammers - De Alblas 0-1
EBOH - Heukelum afgelast
Tricht - MVV '58 10-0
Leerdam Sport '55 - Streefkerk 6-1
Herovina - ASH 3-1
SC Amstelwijck - Unitas 2-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 24
 
  DERDE KLASSE D ZUID I
Per  Wedstrijd Uitslag
Sparta '30 - SVW 0-2
BVV - SSC '55 3-4
Rijswijkse Boys - Giessen 4-2
NEO '25 - GVV '63 0-5
Good Luck - NOAD '32 2-0
Wilhelmina '26 - Sleeuwijk 1-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 24
 
  DERDE KLASSE A OOST
Per  Wedstrijd Uitslag
Dodewaard - Candia '66 0-5
Brakkenstein - Excelsior Z. 1-2
UNI VV - Kesteren 2-1
Ostrabeke - De Treffers 2-4
Redichem - Elsweide 6-0
SKV - FC Lienden 2-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 25
 
  DERDE KLASSE B OOST
Per  Wedstrijd Uitslag
Vierhouten '82 - SDS '55 0-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 1
 
  DERDE KLASSE C OOST
Per  Wedstrijd Uitslag
Hatto Heim - CSV '28 1-3
SVV '56 - Bergentheim 0-3
HTC - SVI 1-2
IJVV - Avereest 3-1
Mariënberg - Hardenberg '85 0-1
Gramsbergen - SC Lutten 2-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 17
 
  DERDE KLASSE D OOST
Per  Wedstrijd Uitslag
Blauw Wit '66 - DES 2-1
DZSV - BZSV de Blauwwitters 5-1
Hellendoorn - CJV'ers 1-2
Hulzense Boys - Denekamp SP 2-0
Teuge SP - FC Eibergen 3-3
DVO '71 - Voorwaarts V. 3-4
 
  Totaal aantal doelpunten: 27
 
  DERDE KLASSE A NOORD
Per  Wedstrijd Uitslag
FC Wolvega - Waterpoort Boys 2-2
Oudehaske - Nijland 5-2
NOK - Bolswardia 4-1
QVC - CVVO 2-0
Ens - SC Joure 4-5
Delfstrahuizen - Mulier 2-1
Makkum - Nagele 2-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 33
 
  DERDE KLASSE B NOORD
Per  Wedstrijd Uitslag
VIOD - Wykels Hallum 3-3
Oostergo - AVC 3-3
Rijperkerk - Rottevalle 1-1
Zeerobben - Dokkum 1-1
Kollum - Anjum 3-3
Hardegarijp - Ternaard 5-1
SC Stiens - RWF 0-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 28
 
  DERDE KLASSE C NOORD
Per  Wedstrijd Uitslag
Glimmen - Eems Boys 6-1
Gorecht - Marum 2-1
Middelstum - Corenos 2-1
SGV - HS '88 4-3
Opende - Noordwolde 1-1
De Heracliden - SC Scheemda 0-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 23
 
  DERDE KLASSE D NOORD
Per  Wedstrijd Uitslag
Borger - SJS 2-2
Fit Boys - Hollandscheveld 3-4
ZZVV - Westerlee 1-1
SCN - Onstwedder Boys 0-3
Vitesse '63 - Smilde '94 8-3
De Griffioen - Mussel 6-2
Klazienaveen - BSVV 1-2
 
  Totaal aantal doelpunten: 38