BERICHTEN
21-12 Rijnsburgse Boys luidt in mineur het jaar uit
21-12 Vraagtekens bij IJsselmeervogels blijven
20-12 Topklasse: IJsselmeervogels wendt crisis af
20-12 Hoofdklasse C: Drachtster Boys wint eenvoudig
20-12 Beker: Noordwijk en Kozakken Boys door na strafschoppen
20-12 Adrie Poldervaart volgt Jack van den Berg op
19-12 Topklasse, op weg naar de kerstboom
17-12 KNVB in beroep, Huizen en Bennekom zwaar gestraft
17-12 Erik Assink blijft nog een jaar bij GVVV
17-12 Derby's zijn het vet in de pot
16-12 Beker West II: FC Rijnvogels wipt Rijnsburgse Boys uit het toernooi
16-12 DVS '33 Ermelo legt Jan Veldhuizen langer vast
14-12 Kozakken Boys gaat even anders Kerst vieren
14-12 GVVV benut Barendrecht om herfstdip af te schudden
14-12 Gretig DVS '33 Ermelo speelt VVOG zoek
13-12 Topklasse: Koploper Kozakken Boys gaat onderuit
13-12 Hoofdklasse A: De koppositie lijkt wel vervloekt
13-12 Hoofdklasse B: Katwijk is al bijna kampioen
13-12 Hoofdklasse C: DVS '33 wint beladen derby van VVOG
13-12 John Blok ook volgend seizoen bij Scheveningen
13-12 Twee duels hoofdklasse gaan niet door
12-12 Hans de Jong langer bij ACV
12-12 Winand van Loon blijft bij XerxesDZB-zaterdag
12-12 Topklasse, puntenhonger alom
11-12 Frans Adelaar verlengt bij IJsselmeervogels
11-12 Jack van den Berg keert terug bij ASWH
11-12 Niek Oosterlee blijft trainer bij Rijnsburgse Boys
10-12 Hoofdklassers even productief als topklassers
09-12 Beker: ONS Boso Sneek verder; FC Lisse sneuvelt
09-12 SC Genemuiden niet verder met Hans van Dijkhuizen
09-12 Michel Langerak gaat vertrekken bij ASWH
07-12 Manier waarop even niet belangrijk voor GVVV
07-12 Zwaluwen laat Katwijk zweten
07-12 De zon schijnt weer dag en nacht in Harkema
06-12 Topklasse: IJsselmeervogels is de weg kwijt
06-12 Hoofdklasse A: Wie wil de kop?
06-12 Hoofdklasse B: Katwijk blijft ongeslagen
06-12 Hoofdklasse C: Harkemase Boys staat er weer bij
05-12 FC Lisse contracteert Arjan van der Laan
05-12 Topklasse, klapvee en valkuilen
03-12 Zo'n derby trekt een lekkere vracht volk
03-12 KNVB kan slapen op nieuwe voetbalpiramide
02-12 Kenny Verhoene gaat Hoek verlaten
30-11 Spakenburg gaat zijn gang tegen IJsselmeervogels
30-11 Barendrecht ontsnapt aan het vuurpeloton
29-11 Topklasse: Spektakel op de Westmaat
29-11 Misha Salden vertrekt bij FC Lisse
29-11 Hoofdklasse A: Bennekom sluipt naar boven
29-11 Hoofdklasse B: Katwijk is niet te stoppen
29-11 Hoofdklasse C: DVS '33 Ermelo weer alleen aan kop
29-11 Amateurs voor nieuwe voetbalpiramide, maar...
28-11 Loting Algarve Cup 2015 bekend
28-11 Eredivisie tegen nieuwe voetbalpiramide
28-11 Topklasse, D-day in Bunschoten-Spakenburg
26-11 Richard Karrenbelt gaat naar ONS Boso Sneek
26-11 Altijd veel te doen om rode kaarten
25-11 Simon Ouaali langer bij Sparta Nijkerk
25-11 Danny Buijs verlengt bij Kozakken Boys
25-11 Spakenburg bindt Kees Tol tot medio 2018
23-11 GVVV roodgloeiend woedend in Hardenberg
23-11 Uiterst broos evenwicht bij Hoek - Sparta Nijkerk
22-11 Topklasse: GVVV verliest opnieuw
22-11 Hoofdklasse A: VVA '71 heeft nu het stuivertje
22-11 Hoofdklasse B: Katwijk ontsnapt, maar wint wéér
22-11 Hoofdklasse C: De spanning zit bovenin
21-11 Topklasse, clubs als makke kudde
21-11 Cesco Agterberg gaat Excelsior Maassluis verlaten
18-11 Beker: Topklassers maken geen fout
18-11 Yuri Rose voor de tweede keer de klos
17-11 Districtsbeker: negen topklassers in actie
16-11 Alles klopt bij Kozakken Boys
16-11 SC Genemuiden worstelt met een slotfasesyndroom
16-11 Beker: Montfoort, Kloetinge en WHC sneuvelen
15-11 Topklasse: Kozakken Boys vermorzelt Sparta Nijkerk
14-11 Topklasse, hoe komt de piramide eruit te zien?
12-11 Hoe was de scheids? Ander onderwerp!
09-11 IJsselmeervogels krijgt scorebord maar niet op '3'
09-11 Spakenburg knokt zich naar binnen bij Capelle
09-11 DVS '33 Ermelo ziet passie beloond
08-11 Topklasse: Kozakken Boys loopt verder uit
08-11 Hoofdklasse A: Dikke zeperd voor koploper ODIN '59
08-11 Hoofdklasse B: Wie stopt Katwijk af?
08-11 Hoofdklasse C: DVS '33 legt ACV over de knie
07-11 Topklasse, KNVB-droom nachtmerrie voor clubs
05-11 Penningmeester Quick Boys beleeft prachtdag
03-11 Dogan Corneille gaat bij Noordwijk aan de slag
02-11 HHC Hardenberg vloekt in eigen kerk
02-11 GVVV neemt missen periodetitel voor lief
02-11 Quick Boys kan niveau Katwijk niet aan
01-11 Topklasse: Kozakken Boys en GVVV lopen uit
01-11 Hoofdklasse A: ODIN '59 comfortabel aan de leiding
01-11 Hoofdklasse B: Katwijk ligt op topklassekoers
01-11 Hoofdklasse C: ACV pikt de periode in
01-11 Katwijk wint op Nieuw Zuid van Quick Boys: 1-2
31-10 Topklasse, op kop blijven is een kunst apart
31-10 Daar is ie weer, de Kraker aan Zee
30-10 Algarve Cup: vier deelnemers tot nu toe
30-10 Oranje HHC-legioen geeft steun door dik en dun
30-10 GVVV kan dit keer niet stunten tegen AZ
29-10 KNVB-beker: Alle zaterdagamateurs sneuvelen

Uitslagen zaterdag 5 mei

 

5 mei 2012

De voorlaatste ciompetitiedag bracht uiteraard volop spanning en beslissingen. In de derde klasse Zuid I en Oost was het zelfs al de laatste speeldag.

 

De uitslagen van topklasse tot en met derde klasse:

 

TOPKLASSE
Per  Wedstrijd Uitslag
Spakenburg - Capelle 4-1
Excelsior '31 - Katwijk 0-3
Noordwijk - IJsselmeervogels 2-1
Barendrecht - SC Genemuiden 2-0
Harkemase Boys - HHC Hardenberg 1-2
ARC - GVVV 2-2
Rijnsburgse Boys - SVZW 3-1
FC Lisse - Montfoort 1-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 26
 
  HOOFDKLASSE A
Per  Wedstrijd Uitslag
Huizen - Ter Leede 0-6
DOVO - Bennekom 1-0
Quick Boys - Voorschoten '97 2-1
Sportlust '46 - Volendam 5-1
Sparta Nijkerk - ODIN '59 0-2
Zwaluwen '30 - Jodan Boys 1-2
 
  Totaal aantal doelpunten: 21
 
  HOOFDKLASSE B
Per  Wedstrijd Uitslag
Nieuw Lekkerland - Hoek 0-3
ASWH - Scheveningen 2-0
Excelsior M. - Heerjansdam 4-0
Kozakken Boys - Achilles Veen 3-1
Kloetinge - RVVH 1-2
Nivo Sparta - XerxesDZB 1-2
Zwaluwen - LRC Leerdam 2-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 22
 
  HOOFDKLASSE C
Per  Wedstrijd Uitslag
ACV - Nunspeet 0-1
Staphorst - VVOG 3-4
CSV Apeldoorn - ONS Sneek 1-0
Urk - Berkum 0-2
WHC - Oranje Nassau 4-1
DVS '33 Ermelo - Drachtster Boys 4-0
DETO - Flevo Boys Emmeloord 1-4
 
  Totaal aantal doelpunten: 25
 
  EERSTE KLASSE A
Per  Wedstrijd Uitslag
Ajax - Marken 8-0
DVVA - Zuidvogels 1-4
VVA '71 - Lelystad '67 2-0
SVL - De Merino's 1-0
Swift - VVZ '49 2-3
CSW - HBOK 3-1
Roda '46 - Eemdijk 3-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 28
 
  EERSTE KLASSE B
Per  Wedstrijd Uitslag
FC 's-Gravenzande - Deltasport 0-1
GHC - FC Rijnvogels 0-3
Leonidas - Vitesse Delft 1-2
BVCB - Spijkenisse 1-3
FC Breukelen - Nootdorp 8-1
DSO - Smitshoek 3-3
Alexandria '66 - RCL 0-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 26
 
  EERSTE KLASSE C
Per  Wedstrijd Uitslag
Rijsoord - Zaamslag 2-2
VVGZ - De Zwerver 2-1
VVC '68 - GPC Vlissingen 1-4
Oranje Wit - SC Everstein 2-2
Sliedrecht - Heinenoord 4-1
Roda Boys/B. - Alblasserdam 5-2
Almkerk - Stedoco 3-3
 
  Totaal aantal doelpunten: 34
 
  EERSTE KLASSE D
Per  Wedstrijd Uitslag
DZC '68 - DOS Kampen 0-3
FC Zutphen - AZSV 3-3
Go-Ahead K. - SDV Barneveld 1-2
d'Olde Veste '54 - Elburger SC 5-2
DTS Ede - DOS '37 3-2
Be Quick '28 - WVF 2-3
Zwart Wit '63 - NSC 1-5
 
  Totaal aantal doelpunten: 35
 
  EERSTE KLASSE E
Per  Wedstrijd Uitslag
Oeverzwaluwen - HZVV 4-1
Blauw Wit '34 - Viboa 1-0
FC Meppel - CVVB 3-1
Buitenpost - Leeuwarder Zwaluwen 2-3
PKC '83 - LTC 1-0
Holwierde - Drenthina 5-2
Grijpskerk - VC Trynwalden 1-3
 
  Totaal aantal doelpunten: 27
 
  TWEEDE KLASSE A
Per  Wedstrijd Uitslag
AFC - Amstelveen H. 1-4
Zandvoort - Castricum 1-3
AMVJ - ZOB 1-0
Aalsmeer - WV-HEDW 2-0
Overbos - Monnickendam 1-3
Opperdoes - BOL 3-0
Hellas Sport - TOB 2-5
 
  Totaal aantal doelpunten: 26
 
  TWEEDE KLASSE B
Per  Wedstrijd Uitslag
CJVV - Geinoord 1-2
Odysseus '91 - Benschop 1-1
Beursbengels - Valleivogels 0-2
IJFC - Loosdrecht 1-0
Unicum - DESTO 3-1
UVV - AH '78 5-5
ASC Nieuwland - Hercules 4-5
 
  Totaal aantal doelpunten: 31
 
  TWEEDE KLASSE C
Per  Wedstrijd Uitslag
SVC '08 - LYRA 2-3
Gouda - DSVP 0-0
Valken '68 - Forum Sport 2-2
Oegstgeest - DUNO 3-5
Zevenhoven - Haaglandia/Winston 6-1
RAS - Roodenburg 5-2
MVV '27 - HVC '10 0-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 32
 
  TWEEDE KLASSE D
Per  Wedstrijd Uitslag
CWO - SHO 1-3
VDL - NSVV 3-2
Den Bommel - Strijen 1-3
's-Gravendeel - Rozenburg 1-3
Pernis - PPSC 4-1
TOGR - Spirit 1-3
Zuidland - Rhoon 6-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 33
 
  TWEEDE KLASSE E
Per  Wedstrijd Uitslag
Internos - SSV '65 2-2
DFS - Zwaluwe 2-2
Serooskerke - Arnemuiden 1-2
Duiveland - Nieuwdorp 6-1
Dinteloord - Bruse Boys 1-3
Terneuzense Boys - FC Dauwendaele 4-0
Yerseke - Klundert 0-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 27
 
  TWEEDE KLASSE F
Per  Wedstrijd Uitslag
GDC - GJS 1-0
Schelluinen - Hardinxveld 4-1
SV Capelle - Wieldrecht 5-2
Drechtstreek - Ameide 1-0
Groote Lindt - Pelikaan 0-4
SV Meerkerk - WNC 4-3
Altena - DFC 2-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 27
 
  TWEEDE KLASSE G
Per  Wedstrijd Uitslag
Zwolsche Boys - FC Horst 1-4
KHC - OWIOS 2-1
ASV Dronten - Lunteren 2-2
VSCO '61 - Veensche Boys 1-1
Advendo '57 - Blauw Geel '55 1-2
't Harde - Hierden 1-0
Zeewolde - DFS 5-2
 
  Totaal aantal doelpunten: 25
 
  TWEEDE KLASSE H
Per  Wedstrijd Uitslag
Den Ham - Vroomshoopse Boys 1-1
AVW '66 - Enter Vooruit 3-6
Drienerlo - SVVN 1-4
OZC - Gazelle Nieuwland 2-3
Sparta E. - ASC '62 3-0
ESA - Nieuwleusen 3-1
De Esch - Oranje Nassau A. 0-4
 
  Totaal aantal doelpunten: 32
 
  TWEEDE KLASSE I
Per  Wedstrijd Uitslag
VEV '67 - BCV 0-2
ONT - Heerenveense Boys 2-2
ONR - 't Fean '58 1-2
VVI - Be Quick D. 2-1
SDS - Balk 4-3
Broekster Boys - SC Berlikum 4-0
SC Veenwouden - Minnertsga 2-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 25
 
  TWEEDE KLASSE J
Per  Wedstrijd Uitslag
Aduard 2000 - The Knickerbockers 0-1
De Weide - SC Rouveen 0-0
Bant - Olympia '28 3-2
Noordscheschut - Lycurgus 4-1
SC Loppersum - Omlandia 2-3
VHK - DZOH 1-0
SVN '69 - ZFC Zuidlaren 1-7
 
  Totaal aantal doelpunten: 25
 
  DERDE KLASSE A WEST I
Per  Wedstrijd Uitslag
ZCFC - IJmuiden 6-1
Sporting Noord - OSV 3-4
Dindua - Asonia 4-2
Jong Holland - GeuzenMiddenmeer 4-1
Kadoelen - AFC '34 7-3
HCSC - Zaandijk 2-2
 
  Totaal aantal doelpunten: 39
 
  DERDE KLASSE B WEST I
Per  Wedstrijd Uitslag
Haarlem Kennemerland - HFC EDO 4-2
FC VVC - Argon 1-4
Kon. HFC - Fortius 2-4
Vlug en Vaardig - Kagia 0-6
SCW - RKAVIC 1-1
Roda '23 - NFC/Brommer 0-4
Voorland - Jong Hercules 3-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 33
 
  DERDE KLASSE C WEST I
Per  Wedstrijd Uitslag
Sterrenwijk - Waterwijk 7-3
Cobu Boys - Altius 2-3
FC Almere - Nita 3-3
De Meern - FC Weesp 2-1
SVM - 't Vliegdorp 2-3
FC Abcoude - De Posthoorn 2-8
Ouderkerk - FC Driebergen 2-2
 
  Totaal aantal doelpunten: 43
 
  DERDE KLASSE D WEST I
Per  Wedstrijd Uitslag
Elinkwijk - Jonathan 2-2
Renswoude - TOV 2-0
DEV - Delta Sports '95 7-1
VRC - Scherpenzeel 2-2
Woudenberg - Musketiers 2-1
DHSC - VOP 5-0
JSV Nieuwegein - Lopik 0-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 26
 
  DERDE KLASSE A WEST II
Per  Wedstrijd Uitslag
TAVV - Soccer Boys 2-3
Be Fair - Rohda '76 1-3
WDS - BSC '68 2-1
Koudekerk - Schoonhoven 2-2
Floreant - CVC Reeuwijk 2-2
Zwammerdam - Moerkapelle 2-0
Berkel - Perkouw 3-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 26
 
  DERDE KLASSE B WEST II
Per  Wedstrijd Uitslag
LSVV '70 - Naaldwijk 1-3
VCS - Monster 2-5
KMD - Die Haghe 2-3
Houtwijk - Lugdunum 0-7
Polanen - SEV 0-4
Duindorp - Leiden 6-1
Loosduinen - Westlandia 5-8
 
  Totaal aantal doelpunten: 47
 
  DERDE KLASSE C WEST II
Per  Wedstrijd Uitslag
IJVV De Zwervers - Honselersdijk 3-3
FC Maense - Maasdijk 1-1
MSV '71 - Rijnmond/HS 2-0
Zestienhoven - VVOR 3-1
VVK '68 - CION 2-2
Lombardijen - CVV Mercurius 5-1
Victoria '04 - Neptunus-Schiebroek 2-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 27
 
  DERDE KLASSE D WEST II
Per  Wedstrijd Uitslag
Rockanje - NBSVV 3-2
Botlek - WFB 5-0
Hellevoetsluis - Piershil 4-4
Binnenmaas - Zinkwegse Boys 4-1
Oud-Beijerland - Bolnes 1-3
SSS - Bernisse 6-2
Oude Maas - Brielle 0-2
 
  Totaal aantal doelpunten: 37
 
  DERDE KLASSE A ZUID I
Per  Wedstrijd Uitslag
Nieuwland - Heinkenszand 1-0
Oostkapelle - VCK 4-2
Bevelanders - Veere 3-2
AZVV - De Noormannen 6-3
Hoedekenskerke - Domburg 1-1
De Meeuwen - Heer Arendskerke 2-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 26
 
  DERDE KLASSE B ZUID I
Per  Wedstrijd Uitslag
Seolto - Rillandia 2-4
DHV - Kapelle 2-2
Tholense Boys - NOAD '67 2-3
Vosmeer - WHS 2-3
Krabbendijke - The Gunners 2-3
SVG - MZC '11 1-3
 
  Totaal aantal doelpunten: 29
 
  DERDE KLASSE C ZUID I
Per  Wedstrijd Uitslag
Streefkerk - Tricht 0-3
Unitas - EBOH 0-1
ASH - Groot Ammers 1-2
Heukelum - Herovina 3-1
De Alblas - Leerdam Sport '55 2-5
MVV '58 - SC Amstelwijck 2-3
 
  Totaal aantal doelpunten: 23
 
  DERDE KLASSE D ZUID I
Per  Wedstrijd Uitslag
GVV '63 - Wilhelmina '26 0-1
SVW - Good Luck 1-2
Giessen - NEO '25 1-1
Sleeuwijk - Sparta '30 1-1
SSC '55 - Rijswijkse Boys 1-1
NOAD '32 - BVV 3-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 14
 
  DERDE KLASSE A OOST
Per  Wedstrijd Uitslag
Candia '66 - UNI VV 2-1
De Treffers - SKV 3-6
FC Lienden - Redichem 1-1
Elsweide - Dodewaard 1-0
Kesteren - Brakkenstein 0-3
Excelsior Z. - Ostrabeke 3-2
 
  Totaal aantal doelpunten: 23
 
  DERDE KLASSE B OOST
Per  Wedstrijd Uitslag
Swift '64 - Hoevelaken 0-1
SDS '55 - Otterlo 4-1
VIOS V. - Oene 4-0
EFC '58 - Terschuurse Boys 0-1
VVOP - Stroe 1-1
BAS - Vierhouten '82 0-0
DSV '61 - Hulshorst 3-2
 
  Totaal aantal doelpunten: 18
 
  DERDE KLASSE C OOST
Per  Wedstrijd Uitslag
SC Lutten - Mariënberg 4-3
CSV '28 - IJVV 3-3
SVI - Hatto Heim 2-1
Bergentheim - HTC 5-0
Avereest - Gramsbergen 2-3
Hardenberg '85 - SVV '56 3-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 29
 
  DERDE KLASSE D OOST
Per  Wedstrijd Uitslag
Denekamp SP - Teuge SP 1-2
FC Eibergen - DZSV 3-3
Voorwaarts V. - Hellendoorn 2-2
CJV'ers - Hulzense Boys 1-5
DES - DVO '71 5-0
BZSV de Blauwwitters - Blauw Wit '66  1-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 25
 
  DERDE KLASSE A NOORD
Per  Wedstrijd Uitslag
Nijland - QVC 1-4
SC Joure - Bolswardia 6-2
Mulier - CVVO 0-1
Waterpoort Boys - Delfstrahuizen 2-1
Makkum - Ens 2-3
Oudehaske - NOK 1-3
Nagele - FC Wolvega 3-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 30
 
  DERDE KLASSE B NOORD
Per  Wedstrijd Uitslag
SC Stiens - Zeerobben 1-0
Dokkum - Wykels Hallum 0-6
Rottevalle - Oostergo 4-4
Ternaard - Kollum 2-6
RWF - Rijperkerk 3-0
AVC - Anjum 4-3
Hardegarijp - VIOD 1-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 35
 
  DERDE KLASSE C NOORD
Per  Wedstrijd Uitslag
Noordwolde - Eems Boys 2-4
SC Scheemda - Marum 6-0
CSVH - De Heracliden 2-1
FC LEO - Middelstum 1-3
SGV - Gorecht 0-2
Corenos - Opende 1-4
HS '88 - Glimmen 2-5
 
  Totaal aantal doelpunten: 33
 
  DERDE KLASSE D NOORD
Per  Wedstrijd Uitslag
SJS - Westerlee 1-1
Klazienaveen - Borger 3-1
BSVV - De Griffioen 1-6
Fit Boys - ZZVV 5-1
Mussel - SCN 0-4
Onstwedder Boys - Smilde '94 5-3
Hollandscheveld - Vitesse '63 0-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 31