BERICHTEN
18 jul Topklassers in aanloop naar het nieuwe seizoen
18 jul Burgemeesters ambassadeurs van de Salentein Cup
18 jul Ajax compleet met Nick Lammers van Almere City FC
17 jul Andreas David van Excelsior '31 naar Duitsland
15 jul Lorenzo Hop gaat weer bij Spakenburg keepen
15 jul Niels Vorthoren (Capelle) stapt over naar MVV
15 jul Benefiet voor oud-GVVV'er Danny van Brenk
14 jul Martijn de Zwart keert terug bij Quick Boys
14 jul ACV raakt sterkhouder Danny Menting kwijt
14 jul Paul Quasten verruilt Ajax voor Almere City FC
11 jul Competitieprogramma's hoofdklassen bekend
3 jul Topklasse: Landskampioen Spakenburg opent tegen Rijnsburgse Boys
3 jul KNVB-beker: Noordwijk heeft Ajax in het verschiet
2 jul Gedroomde hoofdklasse heet geen A maar B
2 jul Poule-indeling districtsbekertoernooi
1 jul Bollenstreekclubs in hoofdklasse B
8 jun Spakenburg de kampioen van fitheid en spelplezier
8 jun Ajax stapt langs SteDoCo de topklasse in
8 jun ASWH pakt troostprijs met de beker
7 jun Tweede landstitel voor Spakenburg
7 jun ASWH wint de landelijke beker
7 jun Hoofdklasse: Ajax promoveert naar de topklasse
7 jun Nacompetitie top-/hoofdklasse
7 jun Nacompetitie eerste/tweede klasse
4 jun Niet iedereen heet Dennis van Meegdenburg
4 jun Jan Vlap voor één seizoen naar Harkemase Boys
1 jun Spakenburg legt landstitel al zo goed als vast
1 jun En weer was het even stil in de bollenstreek.....
1 jun SteDoCo staat helemaal op zijn kop
1 jun Adelaar verslaat Kraay, Vogels in bekerfinale
31 mei Landskampioenschap: Spakenburg deelt een tik uit
31 mei Topklasse: Noordwijk revancheert zich net niet en degradeert
31 mei Hoofdklasse: DETO Twenterand degradeert; SHO, NSC en WVF promoveren
31 mei Beker: IJsselmeervogels en ASWH naar de finale
31 mei Nacompetitie hoofd-/1e klasse
31 mei Overzicht beslissingen top-, hoofd- en eerste klasse
31 mei KNVB wijzigt strafprocedures
30 mei VOZ kiest topklasse-elftal van het jaar
30 mei AFC is chique oude voetbaladel
29 mei Voor Harm van Dalfzen is de cirkel rond
28 mei Noordwijk een formaliteit voor Ajax
28 mei SteDoCo, een boerenclubje wordt groot
27 mei Nacompetitie: Ajax met anderhalf been in de finale
26 mei "CAO betaald voetbal blokkeert doorstroming"
25 mei Aanvallend effectiever Spakenburg pakt titel
25 mei Topklasse viert eerste lustrum zonder Quick Boys
25 mei SteDoCo wil leren en genieten
25 mei Staphorst weet precies wat het wel en niet kan
24 mei Topklasse: Spakenburg kampioen na spectaculaire beslissingswedstrijd
24 mei Hoofdklasse A: Ajax houdt Quick Boys van zich af
24 mei Hoofdklasse B: SteDoCo verrast RVVH; Deltasport degradeert
24 mei Hoofdklasse C: Staphorst plet ACV
24 mei Beker: ASWH en IJsselmeervogels naar halve finale
23 mei Willem Brouwer met Berkum naar eerste klasse
23 mei Imago topklasse loopt deuk op
20 mei Hoofdklasse: DVS '33 en Harkemase Boys zijn klaar; ASWH rest de beker
19 mei Spakenburg - GVVV definitief in Volendam
19 mei Betaald voetbal komt topklasse tegemoet
17 mei Hoofdklasse A: Quick Boys wint in Ermelo
17 mei Hoofdklasse C: ACV ontdoet zich van Harkemase Boys
17 mei Beker Noord: ONS Boso Sneek pakt noordelijke beker
17 mei Beker Zuid I: ASWH eist de beker voor zich op
17 mei Beker West II: Capelle wint met hangen en wurgen
17 mei Beker West I: IJsselmeervogels pakt weer een prijs
17 mei Beker Oost: DOS '37 redt het niet
14 mei Beslissingswedstrijd Spakenburg - GVVV uitgesteld
14 mei Hoofdklasse B: RVVH zet de eerste stap
14 mei Topklasse iets meer in trek, maar niet veel
11 mei Het demasqué van Katwijk na desastreus seizoen
11 mei SC Genemuiden zoekt het hogerop, topklasse
11 mei GVVV herrijst als phoenix uit de as
11 mei Spakenburg moet even iets wegslikken
11 mei Flevo Boys verpest zijn gevoel van topseizoen
10 mei Topklasse: Beslissingswedstrijd voor Spakenburg en GVVV; Katwijk degradeert
10 mei Hoofdklasse A: VVA '71 ontspringt de dans
10 mei Hoofdklasse B: SteDoCo pakt de derde periode
10 mei Hoofdklasse C: SC Genemuiden pakt de titel
10 mei KNVB-beker: 22 zaterdagclubs geplaatst
9 mei Simon Ouaali gekozen tot beste amateurtrainer
9 mei Topklasse, de eindafrekening
7 mei Ton van Bremen krijgt Capelle onder zijn hoede
7 mei Penningmeester Spakenburg dubbelblij
6 mei Beker Zuid I: Kozakken Boys loopt de finale mis
5 mei Katwijk trekt Dick Schreuder aan
4 mei Degradatie Excelsior '31 samengevat in één wedstrijd
4 mei Spakenburg houdt in vol huis zicht op de titel
4 mei Flevo Boys piept en kraakt aan alle kanten
3 mei Topklasse: Het gaat tussen GVVV en Spakenburg
3 mei Hoofdklasse A: Sportlust '46 degradeert
3 mei Hoofdklasse B: P/d-wedstrijden voor Kloetinge
3 mei Hoofdklasse C: Flevo Boys en ACV bezwijken
2 mei Hendrik Oosting verlengt niet bij ACV
1 mei Topklasse, werkelijk knotsknettergek
28 apr Promotie- en degradatieregeling
25 apr Beker Noord: Urk fileert Flevo Boys in tien minuten
24 apr Beker West I: 'Vogels' finalist, Spakenburg niet
23 apr Beker West II: Capelle door naar de finale
23 apr Een beetje windstilte voor de storm
21 apr Hoofdklasse C: VVOG grijpt laatste strohalm
21 apr Beker: Sportlust '46 houdt Excelsior M. uit finale

Uitslagen zaterdag 5 mei

 

5 mei 2012

De voorlaatste ciompetitiedag bracht uiteraard volop spanning en beslissingen. In de derde klasse Zuid I en Oost was het zelfs al de laatste speeldag.

 

De uitslagen van topklasse tot en met derde klasse:

 

TOPKLASSE
Per  Wedstrijd Uitslag
Spakenburg - Capelle 4-1
Excelsior '31 - Katwijk 0-3
Noordwijk - IJsselmeervogels 2-1
Barendrecht - SC Genemuiden 2-0
Harkemase Boys - HHC Hardenberg 1-2
ARC - GVVV 2-2
Rijnsburgse Boys - SVZW 3-1
FC Lisse - Montfoort 1-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 26
 
  HOOFDKLASSE A
Per  Wedstrijd Uitslag
Huizen - Ter Leede 0-6
DOVO - Bennekom 1-0
Quick Boys - Voorschoten '97 2-1
Sportlust '46 - Volendam 5-1
Sparta Nijkerk - ODIN '59 0-2
Zwaluwen '30 - Jodan Boys 1-2
 
  Totaal aantal doelpunten: 21
 
  HOOFDKLASSE B
Per  Wedstrijd Uitslag
Nieuw Lekkerland - Hoek 0-3
ASWH - Scheveningen 2-0
Excelsior M. - Heerjansdam 4-0
Kozakken Boys - Achilles Veen 3-1
Kloetinge - RVVH 1-2
Nivo Sparta - XerxesDZB 1-2
Zwaluwen - LRC Leerdam 2-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 22
 
  HOOFDKLASSE C
Per  Wedstrijd Uitslag
ACV - Nunspeet 0-1
Staphorst - VVOG 3-4
CSV Apeldoorn - ONS Sneek 1-0
Urk - Berkum 0-2
WHC - Oranje Nassau 4-1
DVS '33 Ermelo - Drachtster Boys 4-0
DETO - Flevo Boys Emmeloord 1-4
 
  Totaal aantal doelpunten: 25
 
  EERSTE KLASSE A
Per  Wedstrijd Uitslag
Ajax - Marken 8-0
DVVA - Zuidvogels 1-4
VVA '71 - Lelystad '67 2-0
SVL - De Merino's 1-0
Swift - VVZ '49 2-3
CSW - HBOK 3-1
Roda '46 - Eemdijk 3-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 28
 
  EERSTE KLASSE B
Per  Wedstrijd Uitslag
FC 's-Gravenzande - Deltasport 0-1
GHC - FC Rijnvogels 0-3
Leonidas - Vitesse Delft 1-2
BVCB - Spijkenisse 1-3
FC Breukelen - Nootdorp 8-1
DSO - Smitshoek 3-3
Alexandria '66 - RCL 0-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 26
 
  EERSTE KLASSE C
Per  Wedstrijd Uitslag
Rijsoord - Zaamslag 2-2
VVGZ - De Zwerver 2-1
VVC '68 - GPC Vlissingen 1-4
Oranje Wit - SC Everstein 2-2
Sliedrecht - Heinenoord 4-1
Roda Boys/B. - Alblasserdam 5-2
Almkerk - Stedoco 3-3
 
  Totaal aantal doelpunten: 34
 
  EERSTE KLASSE D
Per  Wedstrijd Uitslag
DZC '68 - DOS Kampen 0-3
FC Zutphen - AZSV 3-3
Go-Ahead K. - SDV Barneveld 1-2
d'Olde Veste '54 - Elburger SC 5-2
DTS Ede - DOS '37 3-2
Be Quick '28 - WVF 2-3
Zwart Wit '63 - NSC 1-5
 
  Totaal aantal doelpunten: 35
 
  EERSTE KLASSE E
Per  Wedstrijd Uitslag
Oeverzwaluwen - HZVV 4-1
Blauw Wit '34 - Viboa 1-0
FC Meppel - CVVB 3-1
Buitenpost - Leeuwarder Zwaluwen 2-3
PKC '83 - LTC 1-0
Holwierde - Drenthina 5-2
Grijpskerk - VC Trynwalden 1-3
 
  Totaal aantal doelpunten: 27
 
  TWEEDE KLASSE A
Per  Wedstrijd Uitslag
AFC - Amstelveen H. 1-4
Zandvoort - Castricum 1-3
AMVJ - ZOB 1-0
Aalsmeer - WV-HEDW 2-0
Overbos - Monnickendam 1-3
Opperdoes - BOL 3-0
Hellas Sport - TOB 2-5
 
  Totaal aantal doelpunten: 26
 
  TWEEDE KLASSE B
Per  Wedstrijd Uitslag
CJVV - Geinoord 1-2
Odysseus '91 - Benschop 1-1
Beursbengels - Valleivogels 0-2
IJFC - Loosdrecht 1-0
Unicum - DESTO 3-1
UVV - AH '78 5-5
ASC Nieuwland - Hercules 4-5
 
  Totaal aantal doelpunten: 31
 
  TWEEDE KLASSE C
Per  Wedstrijd Uitslag
SVC '08 - LYRA 2-3
Gouda - DSVP 0-0
Valken '68 - Forum Sport 2-2
Oegstgeest - DUNO 3-5
Zevenhoven - Haaglandia/Winston 6-1
RAS - Roodenburg 5-2
MVV '27 - HVC '10 0-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 32
 
  TWEEDE KLASSE D
Per  Wedstrijd Uitslag
CWO - SHO 1-3
VDL - NSVV 3-2
Den Bommel - Strijen 1-3
's-Gravendeel - Rozenburg 1-3
Pernis - PPSC 4-1
TOGR - Spirit 1-3
Zuidland - Rhoon 6-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 33
 
  TWEEDE KLASSE E
Per  Wedstrijd Uitslag
Internos - SSV '65 2-2
DFS - Zwaluwe 2-2
Serooskerke - Arnemuiden 1-2
Duiveland - Nieuwdorp 6-1
Dinteloord - Bruse Boys 1-3
Terneuzense Boys - FC Dauwendaele 4-0
Yerseke - Klundert 0-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 27
 
  TWEEDE KLASSE F
Per  Wedstrijd Uitslag
GDC - GJS 1-0
Schelluinen - Hardinxveld 4-1
SV Capelle - Wieldrecht 5-2
Drechtstreek - Ameide 1-0
Groote Lindt - Pelikaan 0-4
SV Meerkerk - WNC 4-3
Altena - DFC 2-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 27
 
  TWEEDE KLASSE G
Per  Wedstrijd Uitslag
Zwolsche Boys - FC Horst 1-4
KHC - OWIOS 2-1
ASV Dronten - Lunteren 2-2
VSCO '61 - Veensche Boys 1-1
Advendo '57 - Blauw Geel '55 1-2
't Harde - Hierden 1-0
Zeewolde - DFS 5-2
 
  Totaal aantal doelpunten: 25
 
  TWEEDE KLASSE H
Per  Wedstrijd Uitslag
Den Ham - Vroomshoopse Boys 1-1
AVW '66 - Enter Vooruit 3-6
Drienerlo - SVVN 1-4
OZC - Gazelle Nieuwland 2-3
Sparta E. - ASC '62 3-0
ESA - Nieuwleusen 3-1
De Esch - Oranje Nassau A. 0-4
 
  Totaal aantal doelpunten: 32
 
  TWEEDE KLASSE I
Per  Wedstrijd Uitslag
VEV '67 - BCV 0-2
ONT - Heerenveense Boys 2-2
ONR - 't Fean '58 1-2
VVI - Be Quick D. 2-1
SDS - Balk 4-3
Broekster Boys - SC Berlikum 4-0
SC Veenwouden - Minnertsga 2-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 25
 
  TWEEDE KLASSE J
Per  Wedstrijd Uitslag
Aduard 2000 - The Knickerbockers 0-1
De Weide - SC Rouveen 0-0
Bant - Olympia '28 3-2
Noordscheschut - Lycurgus 4-1
SC Loppersum - Omlandia 2-3
VHK - DZOH 1-0
SVN '69 - ZFC Zuidlaren 1-7
 
  Totaal aantal doelpunten: 25
 
  DERDE KLASSE A WEST I
Per  Wedstrijd Uitslag
ZCFC - IJmuiden 6-1
Sporting Noord - OSV 3-4
Dindua - Asonia 4-2
Jong Holland - GeuzenMiddenmeer 4-1
Kadoelen - AFC '34 7-3
HCSC - Zaandijk 2-2
 
  Totaal aantal doelpunten: 39
 
  DERDE KLASSE B WEST I
Per  Wedstrijd Uitslag
Haarlem Kennemerland - HFC EDO 4-2
FC VVC - Argon 1-4
Kon. HFC - Fortius 2-4
Vlug en Vaardig - Kagia 0-6
SCW - RKAVIC 1-1
Roda '23 - NFC/Brommer 0-4
Voorland - Jong Hercules 3-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 33
 
  DERDE KLASSE C WEST I
Per  Wedstrijd Uitslag
Sterrenwijk - Waterwijk 7-3
Cobu Boys - Altius 2-3
FC Almere - Nita 3-3
De Meern - FC Weesp 2-1
SVM - 't Vliegdorp 2-3
FC Abcoude - De Posthoorn 2-8
Ouderkerk - FC Driebergen 2-2
 
  Totaal aantal doelpunten: 43
 
  DERDE KLASSE D WEST I
Per  Wedstrijd Uitslag
Elinkwijk - Jonathan 2-2
Renswoude - TOV 2-0
DEV - Delta Sports '95 7-1
VRC - Scherpenzeel 2-2
Woudenberg - Musketiers 2-1
DHSC - VOP 5-0
JSV Nieuwegein - Lopik 0-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 26
 
  DERDE KLASSE A WEST II
Per  Wedstrijd Uitslag
TAVV - Soccer Boys 2-3
Be Fair - Rohda '76 1-3
WDS - BSC '68 2-1
Koudekerk - Schoonhoven 2-2
Floreant - CVC Reeuwijk 2-2
Zwammerdam - Moerkapelle 2-0
Berkel - Perkouw 3-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 26
 
  DERDE KLASSE B WEST II
Per  Wedstrijd Uitslag
LSVV '70 - Naaldwijk 1-3
VCS - Monster 2-5
KMD - Die Haghe 2-3
Houtwijk - Lugdunum 0-7
Polanen - SEV 0-4
Duindorp - Leiden 6-1
Loosduinen - Westlandia 5-8
 
  Totaal aantal doelpunten: 47
 
  DERDE KLASSE C WEST II
Per  Wedstrijd Uitslag
IJVV De Zwervers - Honselersdijk 3-3
FC Maense - Maasdijk 1-1
MSV '71 - Rijnmond/HS 2-0
Zestienhoven - VVOR 3-1
VVK '68 - CION 2-2
Lombardijen - CVV Mercurius 5-1
Victoria '04 - Neptunus-Schiebroek 2-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 27
 
  DERDE KLASSE D WEST II
Per  Wedstrijd Uitslag
Rockanje - NBSVV 3-2
Botlek - WFB 5-0
Hellevoetsluis - Piershil 4-4
Binnenmaas - Zinkwegse Boys 4-1
Oud-Beijerland - Bolnes 1-3
SSS - Bernisse 6-2
Oude Maas - Brielle 0-2
 
  Totaal aantal doelpunten: 37
 
  DERDE KLASSE A ZUID I
Per  Wedstrijd Uitslag
Nieuwland - Heinkenszand 1-0
Oostkapelle - VCK 4-2
Bevelanders - Veere 3-2
AZVV - De Noormannen 6-3
Hoedekenskerke - Domburg 1-1
De Meeuwen - Heer Arendskerke 2-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 26
 
  DERDE KLASSE B ZUID I
Per  Wedstrijd Uitslag
Seolto - Rillandia 2-4
DHV - Kapelle 2-2
Tholense Boys - NOAD '67 2-3
Vosmeer - WHS 2-3
Krabbendijke - The Gunners 2-3
SVG - MZC '11 1-3
 
  Totaal aantal doelpunten: 29
 
  DERDE KLASSE C ZUID I
Per  Wedstrijd Uitslag
Streefkerk - Tricht 0-3
Unitas - EBOH 0-1
ASH - Groot Ammers 1-2
Heukelum - Herovina 3-1
De Alblas - Leerdam Sport '55 2-5
MVV '58 - SC Amstelwijck 2-3
 
  Totaal aantal doelpunten: 23
 
  DERDE KLASSE D ZUID I
Per  Wedstrijd Uitslag
GVV '63 - Wilhelmina '26 0-1
SVW - Good Luck 1-2
Giessen - NEO '25 1-1
Sleeuwijk - Sparta '30 1-1
SSC '55 - Rijswijkse Boys 1-1
NOAD '32 - BVV 3-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 14
 
  DERDE KLASSE A OOST
Per  Wedstrijd Uitslag
Candia '66 - UNI VV 2-1
De Treffers - SKV 3-6
FC Lienden - Redichem 1-1
Elsweide - Dodewaard 1-0
Kesteren - Brakkenstein 0-3
Excelsior Z. - Ostrabeke 3-2
 
  Totaal aantal doelpunten: 23
 
  DERDE KLASSE B OOST
Per  Wedstrijd Uitslag
Swift '64 - Hoevelaken 0-1
SDS '55 - Otterlo 4-1
VIOS V. - Oene 4-0
EFC '58 - Terschuurse Boys 0-1
VVOP - Stroe 1-1
BAS - Vierhouten '82 0-0
DSV '61 - Hulshorst 3-2
 
  Totaal aantal doelpunten: 18
 
  DERDE KLASSE C OOST
Per  Wedstrijd Uitslag
SC Lutten - Mariënberg 4-3
CSV '28 - IJVV 3-3
SVI - Hatto Heim 2-1
Bergentheim - HTC 5-0
Avereest - Gramsbergen 2-3
Hardenberg '85 - SVV '56 3-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 29
 
  DERDE KLASSE D OOST
Per  Wedstrijd Uitslag
Denekamp SP - Teuge SP 1-2
FC Eibergen - DZSV 3-3
Voorwaarts V. - Hellendoorn 2-2
CJV'ers - Hulzense Boys 1-5
DES - DVO '71 5-0
BZSV de Blauwwitters - Blauw Wit '66  1-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 25
 
  DERDE KLASSE A NOORD
Per  Wedstrijd Uitslag
Nijland - QVC 1-4
SC Joure - Bolswardia 6-2
Mulier - CVVO 0-1
Waterpoort Boys - Delfstrahuizen 2-1
Makkum - Ens 2-3
Oudehaske - NOK 1-3
Nagele - FC Wolvega 3-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 30
 
  DERDE KLASSE B NOORD
Per  Wedstrijd Uitslag
SC Stiens - Zeerobben 1-0
Dokkum - Wykels Hallum 0-6
Rottevalle - Oostergo 4-4
Ternaard - Kollum 2-6
RWF - Rijperkerk 3-0
AVC - Anjum 4-3
Hardegarijp - VIOD 1-1
 
  Totaal aantal doelpunten: 35
 
  DERDE KLASSE C NOORD
Per  Wedstrijd Uitslag
Noordwolde - Eems Boys 2-4
SC Scheemda - Marum 6-0
CSVH - De Heracliden 2-1
FC LEO - Middelstum 1-3
SGV - Gorecht 0-2
Corenos - Opende 1-4
HS '88 - Glimmen 2-5
 
  Totaal aantal doelpunten: 33
 
  DERDE KLASSE D NOORD
Per  Wedstrijd Uitslag
SJS - Westerlee 1-1
Klazienaveen - Borger 3-1
BSVV - De Griffioen 1-6
Fit Boys - ZZVV 5-1
Mussel - SCN 0-4
Onstwedder Boys - Smilde '94 5-3
Hollandscheveld - Vitesse '63 0-0
 
  Totaal aantal doelpunten: 31