HEADLINES
Scroll Up
Drag to Scroll Up/Down
Scroll Down
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 
» 

Uitslagen zaterdag 12 mei

12 mei 2012

Helpers weg. Laatste ronde. De competitie kwam zaterdag op veel fronten tot de ultieme ontknoping. Her en der moeten nog beslssingswedstrijden worden gespeeld. En uiteraard komt de nacompetitie eraan.

 

De uitslagen van topklasse tot en met derde klasse:

 

TOPKLASSE
Per WedstrijdUitslag
SVZW - ARC4-1
HHC Hardenberg - FC Lisse3-2
Montfoort - Noordwijk1-6
IJsselmeervogels - Rijnsburgse Boys0-1
Katwijk - Spakenburg0-3
SC Genemuiden - Harkemase Boys2-1
GVVV - Excelsior '314-0
Capelle - Barendrecht3-2
 
 Totaal aantal doelpunten:33
 
 HOOFDKLASSE A
Per WedstrijdUitslag
Jodan Boys - Quick Boys2-1
Voorschoten '97 - DOVO1-3
Bennekom - Huizen2-1
Volendam - Sparta Nijkerk1-2
SDC Putten - Zwaluwen '301-2
Ter Leede - Sportlust '461-1
 
 Totaal aantal doelpunten:18
 
 HOOFDKLASSE B
Per WedstrijdUitslag
LRC Leerdam - ASWH1-6
Scheveningen - Excelsior M.4-0
RVVH - Kozakken Boys2-3
Hoek - Zwaluwen3-1
Achilles Veen - Nieuw Lekkerland0-5
XerxesDZB - Kloetinge8-1
Heerjansdam - Nivo Sparta3-3
 
 Totaal aantal doelpunten:40
 
 HOOFDKLASSE C
Per WedstrijdUitslag
ONS Sneek - ACV0-1
Nunspeet - Urk2-0
Flevo Boys Emmeloord - WHC1-1
VVOG - DVS '33 Ermelo0-2
Oranje Nassau - CSV Apeldoorn1-4
Drachtster Boys - DETO0-1
Berkum - Staphorst3-1
 
 Totaal aantal doelpunten:17
 
 EERSTE KLASSE A
Per WedstrijdUitslag
Eemdijk - Ajax0-4
Marken - DVVA3-2
Zuidvogels - Swift4-2
De Merino's - CSW1-0
Lelystad '67 - Roda '461-0
VVZ '49 - SVL3-1
HBOK - VVA '712-1
 
 Totaal aantal doelpunten:24
 
 EERSTE KLASSE B
Per WedstrijdUitslag
Nootdorp - DSO2-4
Smitshoek - BVCB1-2
Deltasport - Alexandria '661-1
Vitesse Delft - GHC1-1
Spijkenisse - Leonidas8-2
RCL - FC Breukelen2-4
FC Rijnvogels - FC 's-Gravenzande1-3
 
 Totaal aantal doelpunten:33
 
 EERSTE KLASSE C
Per WedstrijdUitslag
De Zwerver - Roda Boys/B.7-2
Alblasserdam - Rijsoord1-2
SC Everstein - VVGZ0-1
Heinenoord - Oranje Wit2-4
Zaamslag - Almkerk1-1
GPC Vlissingen - Sliedrecht1-2
Stedoco - VVC '6812-0
 
 Totaal aantal doelpunten:36
 
 EERSTE KLASSE D
Per WedstrijdUitslag
DOS '37 - Be Quick '281-1
Elburger SC - Go-Ahead K.0-2
AZSV - DZC '683-0
SDV Barneveld - DTS Ede1-1
WVF - Zwart Wit '633-1
DOS Kampen - d'Olde Veste '540-3
NSC - FC Zutphen2-0
 
 Totaal aantal doelpunten:18
 
 EERSTE KLASSE E
Per WedstrijdUitslag
VC Trynwalden - Holwierde3-0
Viboa - PKC '833-2
HZVV - Blauw Wit '342-0
Leeuwarder Zwaluwen - FC Meppel1-1
Drenthina - Buitenpost4-1
CVVB - Oeverzwaluwen2-4
LTC - Grijpskerk4-2
 
 Totaal aantal doelpunten:29
 
 TWEEDE KLASSE A
Per WedstrijdUitslag
BOL - Overbos1-2
WV-HEDW - Zandvoort0-1
TOB - Aalsmeer6-4
Amstelveen H. - Opperdoes1-3
Castricum - AFC3-2
Monnickendam - AMVJ6-2
ZOB - Hellas Sport1-4
 
 Totaal aantal doelpunten:36
 
 TWEEDE KLASSE B
Per WedstrijdUitslag
Benschop - Beursbengels3-2
AH '78 - CJVV3-0
DESTO - ASC Nieuwland0-4
Valleivogels - UVV5-1
Hercules - IJFC1-6
Geinoord - Unicum1-6
Loosdrecht - Odysseus '913-1
 
 Totaal aantal doelpunten:36
 
 TWEEDE KLASSE C
Per WedstrijdUitslag
Roodenburg - Valken '682-2
Forum Sport - Zevenhoven3-3
HVC '10 - Oegstgeest3-1
LYRA - MVV '274-1
DSVP - RAS6-0
DUNO - Gouda7-2
Haaglandia/Winston - SVC '082-5
 
 Totaal aantal doelpunten:41
 
 TWEEDE KLASSE D
Per WedstrijdUitslag
SHO - TOGR13-1
PPSC - 's-Gravendeel5-3
Rhoon - Den Bommel2-0
Strijen - CWO2-3
Rozenburg - Zuidland4-1
Spirit - VDL2-4
NSVV - Pernis2-2
 
 Totaal aantal doelpunten:44
 
 TWEEDE KLASSE E
Per WedstrijdUitslag
Arnemuiden - Dinteloord3-0
Nieuwdorp - Terneuzense Boys0-2
Zwaluwe - Duiveland1-3
SSV '65 - Serooskerke1-2
Klundert - DFS8-0
FC Dauwendaele - Internos1-2
Bruse Boys - Yerseke2-1
 
 Totaal aantal doelpunten:26
 
 TWEEDE KLASSE F
Per WedstrijdUitslag
WNC - Schelluinen4-3
GJS - Groote Lindt4-1
Wieldrecht - SV Meerkerk5-1
Pelikaan - SV Capelle1-2
Hardinxveld - Altena3-1
DFC - Drechtstreek2-5
Ameide - GDC3-0
 
 Totaal aantal doelpunten:34
 
 TWEEDE KLASSE G
Per WedstrijdUitslag
FC Horst - ASV Dronten0-2
Blauw Geel '55 - VSCO '614-4
Lunteren - Advendo '570-1
Hierden - KHC1-2
OWIOS - Zeewolde1-0
Veensche Boys - 't Harde3-3
DFS - Zwolsche Boys2-3
 
 Totaal aantal doelpunten:26
 
 TWEEDE KLASSE H
Per WedstrijdUitslag
SVVN - AVW '660-2
Enter Vooruit - Sparta E.3-1
Oranje Nassau A. - OZC1-0
Vroomshoopse Boys - ESA2-2
Gazelle Nieuwland - Den Ham2-2
ASC '62 - De Esch2-3
Nieuwleusen - Drienerlo0-3
 
 Totaal aantal doelpunten:23
 
 TWEEDE KLASSE I
Per WedstrijdUitslag
't Fean '58 - SDS2-1
Minnertsga - ONT1-1
Balk - Broekster Boys2-1
Be Quick D. - VEV '672-3
SC Berlikum - SC Veenwouden1-2
BCV - ONR3-1
Heerenveense Boys - VVI1-3
 
 Totaal aantal doelpunten:24
 
 TWEEDE KLASSE J
Per WedstrijdUitslag
ZFC Zuidlaren - VHK2-3
The Knickerbockers - De Weide1-2
Omlandia - Noordscheschut2-0
Lycurgus - Aduard 20002-1
Olympia '28 - SVN '692-1
SC Rouveen - Bant1-0
DZOH - SC Loppersum3-1
 
 Totaal aantal doelpunten:21
 
 DERDE KLASSE A WEST I
Per WedstrijdUitslag
OSV - HCSC4-2
Asonia - ZCFC1-3
Zaandijk - Jong Holland0-3
AFC '34 - Wieringermeer0-5
GeuzenMiddenmeer - Kadoelen1-1
IJmuiden - Sporting Noord3-2
 
 Totaal aantal doelpunten:25
 
 DERDE KLASSE B WEST I
Per WedstrijdUitslag
Kagia - Voorland4-0
Jong Hercules - Roda '230-2
Fortius - Vlug en Vaardig2-2
Argon - SCW2-1
HFC EDO - FC VVC2-1
NFC/Brommer - Haarlem Kennemerland8-0
RKAVIC - Kon. HFC6-2
 
 Totaal aantal doelpunten:32
 
 DERDE KLASSE C WEST I
Per WedstrijdUitslag
Nita - Ouderkerk2-1
De Posthoorn - De Meern1-6
FC Weesp - SVM0-2
Waterwijk - Cobu Boys1-6
't Vliegdorp - Sterrenwijk11-3
Altius - FC Almere4-2
FC Driebergen - FC Abcoude4-0
 
 Totaal aantal doelpunten:43
 
 DERDE KLASSE D WEST I
Per WedstrijdUitslag
Lopik - VRC0-8
Scherpenzeel - Woudenberg2-3
VOP - Renswoude3-3
Jonathan - DHSC2-0
Musketiers - Elinkwijk1-1
TOV - DEV6-3
Delta Sports '95 - JSV Nieuwegein2-1
 
 Totaal aantal doelpunten:35
 
 DERDE KLASSE A WEST II
Per WedstrijdUitslag
Perkouw - WDS1-0
Schoonhoven - Be Fair2-2
BSC '68 - Floreant2-0
Moerkapelle - Koudekerk1-2
CVC Reeuwijk - Zwammerdam2-2
Soccer Boys - Berkel1-1
Rohda '76 - TAVV1-3
 
 Totaal aantal doelpunten:20
 
 DERDE KLASSE B WEST II
Per WedstrijdUitslag
Leiden - Loosduinen3-2
SEV - LSVV '703-1
Monster - KMD3-3
Die Haghe - Polanen2-2
Naaldwijk - Duindorp2-0
Westlandia - Houtwijk5-1
Lugdunum - VCS17-0
 
 Totaal aantal doelpunten:44
 
 DERDE KLASSE C WEST II
Per WedstrijdUitslag
Neptunus-Schiebroek - IJVV De Zwervers2-2
CION - Victoria '043-3
Rijnmond/HS - Lombardijen1-1
CVV Mercurius - Zestienhoven5-5
Honselersdijk - FC Maense2-1
Maasdijk - MSV '717-3
VVOR - VVK '686-2
 
 Totaal aantal doelpunten:43
 
 DERDE KLASSE D WEST II
Per WedstrijdUitslag
NBSVV - Hellevoetsluis4-4
Bolnes - SSS6-3
Brielle - Binnenmaas4-3
Bernisse - Oude Maas0-2
WFB - Oud-Beijerland3-4
Piershil - Botlek2-2
Zinkwegse Boys - Rockanje3-4
 
 Totaal aantal doelpunten:44
 
 DERDE KLASSE B OOST
Per WedstrijdUitslag
Oene - VVOP1-2
Terschuurse Boys - SDS '552-3
Hoevelaken - DSV '612-0
Vierhouten '82 - EFC '581-3
Stroe - Swift '642-3
Otterlo - VIOS V.0-3
Hulshorst - BAS1-7
 
 Totaal aantal doelpunten:30
 
 DERDE KLASSE A NOORD
Per WedstrijdUitslag
Bolswardia - Waterpoort Boys1-3
NOK - Nijland0-2
CVVO - SC Joure5-1
FC Wolvega - Mulier2-3
Delfstrahuizen - Makkum6-2
QVC - Nagele0-1
Ens - Oudehaske3-0
 
 Totaal aantal doelpunten:29
 
 DERDE KLASSE B NOORD
Per WedstrijdUitslag
Zeerobben - Hardegarijp2-2
Rijperkerk - AVC0-1
Wykels Hallum - Rottevalle1-1
Anjum - Dokkum0-1
Oostergo - SC Stiens2-2
VIOD - Ternaard5-4
Kollum - RWF3-1
 
 Totaal aantal doelpunten:25
 
 DERDE KLASSE C NOORD
Per WedstrijdUitslag
De Heracliden - SGV7-4
Opende - CSVH4-1
Marum - Corenos1-0
Gorecht - HS '884-1
Middelstum - Noordwolde2-2
Glimmen - FC LEO2-1
Eems Boys - SC Scheemda4-3
 
 Totaal aantal doelpunten:36
 
 DERDE KLASSE D NOORD
Per WedstrijdUitslag
SCN - Klazienaveen2-1
Smilde '94 - SJS2-3
ZZVV - Hollandscheveld0-3
Borger - Fit Boys2-2
De Griffioen - Onstwedder Boys3-2
Westerlee - Mussel1-0
Vitesse '63 - BSVV5-2
 
 Totaal aantal doelpunten:28