VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Berichten

24-08
KNVB-beker: Scheveningen sloopt GVVV
24-08
Doek valt over Haaglandia
24-08
Clubs van naam liggen altijd onder een vergrootglas
23-08
KNVB-beker: IJsselmeervogels verslaat Quick Boys
23-08
Ook de hoofdklassers zijn los en hoe
21-08
Jong AZ past wel op zaterdagmiddag
21-08
Harkemase Boys met passie, strijd en goed voetbal
21-08
ASWH leest IJsselmeervogels robuust de les
21-08
Argon-1 voetbalt met de kinderen uit het dorp
20-08
Tweede divisie: HHC wint weer niet in Spakenburg
20-08
Derde divisie: Harkemase Boys wint opnieuw
20-08
Hoofdklasse A: Promovendus DFS begint met winst
20-08
Hoofdklasse B: Vijfklapper voor AZSV
19-08
Jong Dit en Jong Dat trekken hun eigen plan
17-08
KNVB-beker: Huizen schakelt SteDoCo uit
16-08
KNVB-beker: AZSV licht Staphorst het beentje
16-08
De kop is eraf
14-08
GVVV geeft portie huiswerk op aan HHC Hardenberg
14-08
Blauwe koelbloedigheid breekt Barendrecht op
14-08
FC Lisse laat Quick Boys met lege handen staan
13-08
Tweede divisie: Doelpuntenfestijn bij Barendrecht - Spakenburg
13-08
Derde divisie: Promovendi Harkemase Boys en VVOG leiden
12-08
Snuffelstage in voetballand
07-08
Excelsior Maassluis heeft er weer zin in
06-08
Excelsior Maassluis wint de laatste Super Cup
05-08
Laatste keer Super Cup amateurs
02-07
KNVB-beker: Klassieker Quick Boys - IJsselmeervogels geloot
21-06
De Gulden Gids Award
15-06
Droomscenario komt helemaal uit voor Staphorst
15-06
Beker: Wilskracht Staphorst is Noordwijk te machtig
12-06
Staphorst gaat zich nog één keer helemaal opladen
11-06
Hoofdklasse: Ook Heinenoord degradeert
11-06
Beker: Staphorst plaatst zich voor de finale
09-06
Noordwijk staat weer op zijn benen
08-06
Beker: Noordwijk finalist; Staphorst naar halve finale
05-06
Jack van den Berg tilt ASWH omhoog
05-06
FC Lisse piekt net op tijd op het juiste moment
04-06
Hoofdklasse: ASWH promoveert naar de Derde Divisie
04-06
Topklasse: FC Lisse handhaaft zich overtuigend
04-06
De Tweede en Derde Divisie
03-06
Weersvoorspelling: lokaal uitschieters naar heet
02-06
Fanfare voor VVOG, diepe teleurstelling bij DOVO
01-06
Hoofdklasse: DOVO slachtoffer van eigen burgemeester
01-06
Beker Landelijk: 'Reserves' Noordwijk verslaan HHC
01-06
DOVO is thuiswedstrijd ontstolen
29-05
Excelsior Maassluis is geen 'lulletje' meer
29-05
FC Rijnvogels gaat compleet uit zijn dak
29-05
Arnoud van Toor wijst Huizen de weg
29-05
Noordwijk en ASWH geven elkaar geen haarbreed toe
29-05
Overzicht van landskampioenen sinds 1969
28-05
EXCELSIOR MAASSLUIS ALGEHEEL AMATEURKAMPIOEN
28-05
Topklasse: FC Lisse verslikt zich in Staphorst
28-05
Hoofdklasse: Huizen en Rijnvogels promoveren
28-05
Bennekom, SVZW, SVL, XerxesDZB en HZVV gedegradeerd
27-05
Burgemeesters staan met de rug tegen de muur
22-05
Nacompetitie topklasse/hoofdklasse
22-05
Nacompetitie hoofdklasse/eerste klasse
22-05
Promotie- en degradatieregelingen
22-05
Beslissingen top-, hoofd- en eerste klassen
22-05
Excelsior M. trekt zich niets aan van FC Lienden
22-05
DOVO schiet bij VVOG zichzelf in de voet
22-05
ACV en FC Rijnvogels bewaren het beste voor later
22-05
Huizen leeft nog, maar vraag niet wat het kost
21-05
Beker: ASWH verrast Kozakken Boys in finale
21-05
Landskampioenschap: Excelsior M. wint soeverein
21-05
Hoofdklasse: VVOG wint spectaculair duel met DOVO
20-05
Laatste ster van algehele amateurtitel gaat vallen
19-05
Katwijk zegt klaar te zijn voor de Tweede Divisie
18-05
HHC Hardenberg trekt Joseph Oosting aan
18-05
Topseizoen topklasse zonder topcijfers
15-05
Maassluis zal nog wel een tijdje doorbruisen
15-05
Mooi seizoen Katwijk blijft zonder prijs
15-05
En de zevende plaats is voor ........... GVVV
15-05
Dirk Kuyt moet feest Quick Boys redden
15-05
ODIN '59 viert vol overgave het kampioensfeest
15-05
Harkemase Boys heeft te veel geëist van Jan Vlap
14-05
Topklasse: Excelsior Maassluis kampioen
14-05
Hoofdklasse A: ODIN '59 kampioen ondanks nederlaag
14-05
Hoofdklasse B: Quick Boys, eindelijk...
14-05
Hoofdklasse C: Harkemase Boys toch nog kampioen
13-05
De BAV bij het afscheid amateurvoetbal oude stijl
13-05
Laatste ronde, helpers aan de kant
11-05
Toeschouwers houden van zon
08-05
Excelsior Maassluis enorme fan van HHC Hardenberg
08-05
Boze John de Wolf wil spelers wel opvreten
08-05
Geen twijfel dat Quick Boys het gaat afmaken
08-05
Harkemase Boys struikelt over de rode loper
07-05
Topklasse: Titelstrijd ongekend spannend;
RVVH degradeert naar de hoofdklasse
07-05
Hoofdklasse A: ODIN '59 ligt op titelkoers
07-05
Hoofdklasse B: Quick Boys en Noordwijk houden vol
07-05
Hoofdklasse C: Harkemase Boys is het helemaal kwijt
06-05
Kozakken Boys krijgt drie punten terug
06-05
Veel al wel duidelijk in topklasse, een hoop ook niet
04-05
Leon Toonen (DOVO) vijf keer raak
01-05
GVVV is vingerlengte af van waar de club wil zijn
01-05
Spakenburg zonder spelvreugde naar Tweede Divisie
01-05
Kampioenschap verlamt Harkemase Boys
30-04
Topklasse: Excelsior Maassluis grijpt de macht
30-04
Hoofdklasse A: ODIN '59 en Huizen gaan tot het gaatje
30-04
Hoofdklasse B: Quick Boys weerstaat eindsprint Noordwijk

Nacompetitie hoofdklasse/eerste klasse: Voorschoten '97, Zwaluwen '30 en Urk degraderen


1 juni 2012

Drie van de zes herkansers in de hoofdklasse zijn alsnog gedegradeerd. Voorschoten '97 en Zwaluwen '30 uit de hoofdklasse A en Urk uit de hoofdklasse C.

 

Achilles Veen en Nieuw Lekkerland in de hoofdklasse B handhaafden zich wel overtuigend, evenals VVOG in de hoofdklasse C. Zij wonnen beide wedstrijden.

 

De vijftien periodekampioenen van de eerste klasse speelden met de zes herkansers van de hoofdklasse in de nacompetitie. De 21 clubs waren verdeeld over zeven poules en speelden een halve competitie. De poulewinnaars spelen volgend seizoen in de hoofdklasse.

 

Poule 1          
19 mei Heinenoord (PK2 1C) - VVZ '49 (PK3 1A) 4-2
26 mei VVZ '49 (PK3 1A)  - Voorschoten '97 (HK1 HA)  0-1
2 juni Voorschoten '97 (HK1 HA)  Heinenoord (PK2 1C) 1-2
  Voorschoten '97 degradeert      
 
Poule 2          
19 mei Alexandria '66 (PK1 1B) - Roda '46 (PK2 1A) 5-2 
26 mei Roda '46 (PK2 1A) - Zwaluwen '30 (HK2 HA) 3-2
2 juni  Zwaluwen '30 (HK2 HA) Alexandria '66 (PK1 1B) 0-1 
  Zwaluwen '30 degradeert    
 
Poule 3         
19 mei VVGZ (PK3 1C) - FC Rijnvogels (PK2 1B) 1-1
26 mei  Achilles Veen (HK1 HB) - VVGZ (PK3 1C) 5-0
 2 juni  FC Rijnvogels (PK2 1B) Achilles Veen (HK1 HB) 0-2
 
Poule 4          
19 mei Roda Boys (PK1 1C) - Deltasport (PK3 1B) 1-2
26 mei     Nw. Lekkerland (HK2 HB) - Roda Boys (PK1 1C) 6-1
2 juni  Deltasport (PK3 1B) Nw. Lekkerland (HK2 HB)   0-2
 
Poule 5          
19 mei Go Ahead K. (PK3 1D) - Viboa (PK2 1E) 5-2
26 mei  Viboa (PK2 1E) - VVA '71 (PK1 1A) 0-2
2 juni    VVA '71 (PK1 1A) - Go Ahead K. (PK3 1D) 3-2
 
Poule 6          
19 mei PKC '83 (PK1 1E) - SDV Barneveld (PK2 1D) 1-5
26 mei  VVOG (HK1 HC) - PKC '83 (PK1 1E) 7-0
2 juni   SDV Barneveld (PK2 1D) VVOG (HK1 HC) 0-1 
 
Poule 7         
19 mei Oeverzwaluwen (PK3 1E ) - NSC (PK1 1D) 1-2
26 mei     Urk (HK2 HC) - Oeverzwaluwen (PK3 1E ) 1-3
2 juni   NSC (PK1 1D) - Urk (HK2 HC) 2-0
      Urk degradeert  

 

 

De vetgedrukte clubs spelen volgend seizoen in de hoofdklasse

 

 

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2