VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Berichten

09-12
Tweestrijd tussen twee voetbalbolwerken compleet
07-12
ONS Boso Sneek kiest voor Chris de Wagt
07-12
Jürgen Schefczyk keert terug bij CSV Apeldoorn
04-12
IJsselmeervogels morst wel heel veel kansen
04-12
ASWH en Scheveningen zetten elkaar terug bij af
04-12
Achilles speelt op z'n Veens
04-12
ACV en CSV Apeldoorn zullen blijven meedoen
03-12
Tweede divisie: GVVV wint weer eens thuis
03-12
Derde divisie: FC Lisse struikelt over DVS '33 Ermelo
03-12
Hoofdklasse A: Noordwijk doet Achilles Veen geen pijn
03-12
Hoofdklasse B: Stuivertje wisselen bovenin
03-12
Bert van Hunenstijn wordt hoofdtrainer bij DVS '33 Ermelo
02-12
Barendrecht voelt de reinste willekeur van de KNVB
02-12
Het is dringen geblazen achter FC Lisse
01-12
Turen in de mist
29-11
Jong Vitesse min drie, duel met Barendrecht opnieuw
27-11
Durf loont in aanvalstheater Kozakken Boys
27-11
DOVO laat ACV vooral verdedigen
26-11
Tweede divisie: Stomende rook in Werkendam
26-11
Derde divisie: FC Lisse loopt vast in Sneek
26-11
Hoofdklasse A: Hoek vloert koploper Achilles Veen
26-11
Hoofdklasse B: DOVO moet delen met ACV
25-11
Kozakken Boys is niet meer 'dat clubje'
23-11
ONS Sneek en Richard Karrenbelt gaan uit elkaar
20-11
Nieuwe ronde nieuwe kansen en bingo voor GVVV
20-11
FC Lisse koestert het geluk van de koploper
19-11
Tweede divisie: GVVV loopt weer in op Jong AZ
19-11
Derde divisie: FC Lisse blijft winnen
19-11
Hoofdklasse B: Duur puntenverlies voor Staphorst
19-11
Beker West I: Zevenklapper Eemdijk; DOVO en Argon sneuvelen
19-11
Beker West II: Jodan Boys denkt aan andere beker
19-11
Beker Zuid I: Achilles Veen maakt zich belachelijk
19-11
Beker Oost: Hoofdklassers allemaal door
19-11
Beker Noord: Oranje Nassau en Flevo Boys gelukkig
18-11
Kozakken Boys heeft powerspitsen
16-11
Heeft Jong AZ de zaak al beklonken?
15-11
DVS '33 Ermelo breekt eind seizoen met Ten Berge
13-11
Mooi voetbal van GVVV maar weer nul punten
13-11
FC Lisse maakt favorietenrol waar
13-11
Wie wil en mag er keepen bij Achilles Veen?
12-11
Tweede divisie: Jong AZ lijkt op weg naar de eerste divisie
12-11
Derde divisie: FC Lisse slaat aanval IJsselmeervogels af
12-11
Hoofdklasse A: Achilles Veen wint topper van Spijkenisse
12-11
Hoofdklasse B: DOVO pakt de kop weer over van ACV
11-11
Nieuwe krachtproef voor GVVV
09-11
Beetje ouderwets druk in Derde divisie
09-11
Gulden Gids Award 2016 voor SC Genemuiden
06-11
GVVV organiseert festival van persoonlijke fouten
06-11
Rijnsburgse Boys scheurt Quick Boys uit zijn hemd
06-11
VVOG het zoet, buurman DVS '33 Ermelo het zuur
06-11
Capelle voetbalt prima in de breedte en achteruit
05-11
Tweede divisie: GVVV verliest koppositie
05-11
Derde divisie: Nationale kraakdag
05-11
Hoofdklasse A: Noordwijk van het veld geblazen
05-11
Hoofdklasse B: Volgers ACV verkleinen het gaatje
04-11
GVVV mag zich bewijzen
03-11
ASV Dronten haalt Raymond Schuurman terug
03-11
ASV Dronten ontslaat trainer Wim Kroes
02-11
Tweede divisie overschat zichzelf
31-10
Amateurvoetbal voor iedereen
30-10
Zo kan het niet langer met Spakenburg
30-10
Harkemase Boys: EINDELIJK!!!
30-10
IJsselmeervogels is op zoek naar een prooi
29-10
Tweede divisie: Eerste zege voor HHC Hardenberg
29-10
Derde divisie: FC Lisse pakt de eerste periode
29-10
Hoofdklasse A: Spijkenisse en Achilles Veen blijven winnen
29-10
Hoofdklasse B: Eerste periode is een prooi voor ACV
28-10
Spakenburg en GVVV, ons kent ons
28-10
Alleen IJsselmeervogels loot thuis
27-10
IJsselmeervogels omzeilt de Koninklijke HFC
27-10
Kozakken Boys tussendoorklusje voor Ajax-2
26-10
KNVB-beker: Kozakken Boys niet, IJsselmeervogels wel naar achtste finales
26-10
ASWH licht Spakenburg pootje in verlenging
26-10
Katwijk leert van VVSB dat wie niet scoort niet wint
25-10
KNVB-beker: Jodan Boys stunt in Deventer
22-10
Beker Oost: Tien voor Sparta Nijkerk
22-10
Beker West II: RVVH en Spijkenisse laten het afweten
22-10
Beker West I: DOVO wast Wasmeer de oren
22-10
Beker Noord: Staphorst fanatiek op schot
22-10
Beker Zuid I: Hoofdklassers maken geen fout
22-10
Joseph Oosting per direct weg bij HHC Hardenberg
21-10
Hoeveel vis zwemt er rond in de vijver?
18-10
Is de Tweede divisie een verkoopbaar product?
16-10
GVVV kijkt naar de ranglijst en lacht
16-10
Kozakken Boys speelt 'zaadwedstrijden'
16-10
IJsselmeervogels klaagt niet in Scheveningen
16-10
Urk levert teamprestatie om u tegen te zeggen
15-10
Tweede divisie: Eerste nederlaag Katwijk
15-10
Derde divisie: IJsselmeervogels zet opmars voort
15-10
Hoofdklasse A: Spijkenisse is de nieuwe leider
15-10
Hoofdklasse B: ACV neemt alleen de kop over
14-10
GVVV stuk minder verkrampt dan vorig seizoen
12-10
Derde divisie opnieuw hoog in de boom met geel
12-10
Beker West II: Noordwijk verder vanaf elf meter
09-10
Katwijk nog steeds ongeslagen, maar......
09-10
Volwassen FC Lisse laat zich niet gek maken
09-10
Weg omhoog is nog lang voor DOVO
08-10
Tweede divisie: GVVV wint ruim van UNA
08-10
Derde divisie: FC Lisse wint topper tegen ODIN '59
08-10
Hoofdklasse A: De koplopers scheiden zich af

Overzicht amateurkampioenen


26 mei 2012

Voor de 44ste keer werd dit seizoen om het amateurkampioenschap gestreden. Voor de eerste keer ging de hoogste eer naar Achilles '29.  Liefst 26 keer werd een zaterdagclub amateurkampioen; achttien keer een zondagclub.

 

Een overzicht van de landskampioenen sinds 1969 - de vet gedrukte club werd ook algeheel amateurkampioen.

 

Jaar

Zaterdagkampioen    

Zondagkampioen

     
2012 Spakenburg Achilles '29
2011 IJsselmeervogels FC Oss

2010

IJsselmeervogels

Gemert
2009 Rijnsburgse Boys WKE
2008 FC Lisse Hollandia
2007 IJsselmeervogels Argon
2006 IJsselmeervogels Türkiyemspor
2005 ASWH Argon
2004   Quick Boys HSC '21
2003 Huizen Türkiyemspor
2002 Huizen AGOVV
2001 FC Lisse Baronie
2000 Katwijk Achilles '94
1999 IJsselmeervogels HSC '21
1998 IJsselmeervogels De Treffers
1997 VVOG Baronie
1996 Scheveningen Baronie
1995 IJsselmeervogels Holland
1994 Katwijk Stevo
1993 Katwijk Holland
1992 Quick Boys Rheden
1991 Quick Boys De Treffers
1990 Rijnsburgse Boys Geldrop
1989 Heerjansdam RCH
1988 DOS Kampen De Treffers
1987 ACV Geldrop
1986 ACV TOP
1985 Spakenburg DHC
1984 IJsselmeervogels Elinkwijk Geldrop*
1983 IJsselmeervogels DHC
1982 IJsselmeervogels RKC
1981 DOS Kampen RKC
1980 Noordwijk Xerxes
1979 DOVO Rohda
1978 ACV Hoogeveen
1977 IJsselmeervogels Rheden
1976 IJsselmeervogels Limburgia
1975 Spijkenisse Emmen
1974 Huizen Elinkwijk
1973 Noordwijk RBC
1972 Zwart-Wit '28 Sparta '25
1971 Zwart-Wit '28 Caesar
1970 SHO Sneek
1969 VVOG Middelburg


* De KNVB besloot dit seizoen tot een hele landscompetitie met zes afdelingskampioenen. Eerst streden de zaterdag- en zondagclubs onder elkaar om de titel. Daarna speelden de clubs verder om de amateurtitel. Zo kon het gebeuren dat Elinkwijk de zondagtitel haalde, maar dat Geldrop algemeen kampioen werd.

 

Titels 

Zaterdagclubs
7     IJsselmeervogels
3     Katwijk
2     Huizen, ACV, Quick Boys
1     VVOG, Zwart-Wit '28, Spijkenisse, Noordwijk, Spakenburg, DOS Kampen, Scheveningen, ASWH, FC Lisse
  Zondagclubs
2     RKC, Geldrop, De Treffers, Baronie
1     Sneek, Sparta '25, Rohda, RCH, HSC '21, AGOVV, Argon, WKE, Achilles '29

 

 

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2