BERICHTEN
27-04 Ook scheidsrechters rekken grenzen op
26-04 Spakenburg voelt een loden last
26-04 Excelsior '31 heeft niets meer in eigen hand
25-04 Topklasse: Spakenburg loopt maar één punt in
25-04 Hoofdklasse A: SteDoCo maakt sprookje bijna waar
25-04 Hoofdklasse B: Achtklapper voor ASWH
25-04 Hoofdklasse C: WHC is gedegradeerd
24-04 Topklasse, een beetje veel kritiekpunten
23-04 Beker Zuid I: Kozakken Boys gaat naar de finale
22-04 Moest dat nou zo nodig, rood?
19-04 Niet al het rood is blij met zege op Kozakken Boys
19-04 De minst slechte wint gedrocht in Sneek
19-04 De Wolf wil niets weten van hoofdrol in eigen sprookje
19-04 DVS '33 Ermelo één helft compleet afwezig
18-04 Promotie- en degradatieregelingen
18-04 Beslissingen top-, hoofd- en eerste klassen
18-04 Nacompetitie hoofdklasse/eerste klasse
18-04 Nacompetitie topklasse/hoofdklasse
18-04 Topklasse: IJsselmeervogels vloert de koploper; SC Genemuiden en Ajax degraderen
18-04 Hoofdklasse A: Huizen en Bennekom onder de streep
18-04 Hoofdklasse B: FC Rijnvogels verslaat de kampioen
18-04 Hoofdklasse C: Spanning neemt toe bij de koplopers
17-04 Topklasse, niets is wat het lijkt dat het is
15-04 Beker Noord: Vier zaterdagclubs in de halve finale
15-04 Weinig geel dit keer
14-04 Beker Noord: Staphorst plaatst zich voor de KNVB-beker
14-04 Beker Oost: Halve finale voor Excelsior '31; HHC Hardenberg en Bennekom sneuvelen
14-04 Beker Zuid I: Hoek en Kozakken Boys halve finalist
14-04 Beker West I: GVVV plaatst zich voor de halve finale
12-04 Op Katwijk stond dit seizoen geen maat
12-04 De gulle lach is terug op Houtrust
12-04 Dorpsclub SteDoCo niet bang voor allure topklasse
12-04 Excelsior '31 doet koploper DVS '33 heel veel pijn
11-04 Topklasse: Nu morst Kozakken Boys weer punten
11-04 Hoofdklasse A: SteDoCo wint met gelijkspel
11-04 Hoofdklasse B: Katwijk heeft de titel binnen
11-04 Hoofdklasse C: Excelsior '31 voert de spanning op
10-04 Topklasse, ranglijstpraat
07-04 Beker West I: DOVO en IJsselmeervogels halve finalist
07-04 FC Lisse maakt Spakenburg compleet belachelijk
07-04 Kozakken Boys neemt voorschot op titel
06-04 Topklasse: Spakenburg blameert zich tegen FC Lisse
06-04 Hoofdklasse C: Harkemase Boys haakt weer aan
06-04 Beker West II: Ook Noordwijk haalt de finale niet
05-04 Spakenburg verliest niet, maar verliest toch
05-04 Reusachtige flipperkast bij ONS Boso Sneek en Ajax
04-04 Topklasse: Bloedeloze derby zonder doelpunten
04-04 Hoofdklasse A: Montfoort is wakker geworden
04-04 Hoofdklasse B: RVVH pikt de tweede periode in
04-04 Hoofdklasse C: Koplopers kennen geen problemen
04-04 Beker West II: Ter Leede loopt finale mis
03-04 Topklasse, een beetje tobben is het wel
02-04 Hoofdklasse C: Drachtster Boys op weg naar veiligheid
01-04 Weinig gekkigheden, dat mag ook wel eens keer
31-03 Hoofdklasse A: Montfoort wint de derde wedstrijd
31-03 Beker: GVVV elimineert Spakenburg; Sparta Nijkerk naar halve finale
29-03 Tranen met tuiten op de Ebbenhorst
29-03 De Wolf is ook hongerig in Barendrecht
29-03 SHO duwt XerxesDZB onder het maaiveld
29-03 Doek voor WHC lijkt gevallen
28-03 Topklasse: Nu Kozakken Boys weer de bietenbrug op
28-03 Hoofdklasse A: SteDoCo weer terug aan de leiding
28-03 Hoofdklasse B: Katwijk is er bijna
28-03 Hoofdklasse C: Excelsior '31 knipt en scheert SVZW
27-03 Topklasse, wie is stressbestendig?
25-03 Kaartfanaten zijn niet echt geliefd
22-03 Er is niet zo veel aan de hand voor Kozakken Boys
22-03 Quick Boys doet zich tekort in topper met Katwijk
21-03 Topklasse: Repeterend verhaal met Spakenburg
21-03 Hoofdklasse A: ODIN '59 laat steken vallen
21-03 Hoofdklasse B: Katwijkse derby eindigt gelijk
21-03 Hoofdklasse C: DVS '33 Ermelo slaat weer een gaatje
20-03 Topklasse, het kan werkelijk nog alle kanten op
18-03 Beker Noord: Ook Staphorst naar de kwartfinale
18-03 Beker West I: Snippermiddag voor Spakenburg
18-03 Quick Boys gaat in zee met Jan Zoutman
17-03 Beker Noord: Harkemase Boys wint Friese slag
17-03 Beker West II: Ter Leede klopt Feyenoord amateurs
17-03 Beker West I: GVVV eenvoudig naar de kwartfinale
17-03 Beker Zuid I: Kozakken Boys wint op de valreep
15-03 Kees Tol scoort weer en Spakenburg wint
15-03 Ajax krijgt een zee aan ruimte van Hoek
15-03 John de Wolf rekent zich nog niet rijk
14-03 ASWH ontslaat trainer Michel Langerak
14-03 Topklasse: Spakenburg is back in the game
14-03 Hoofdklasse A: SteDoCo pakt de tweede periode
14-03 Hoofdklasse B: XerxesDZB wint weer eens
14-03 Hoofdklasse C: Harkemase Boys krijgt loon naar werken
14-03 Beker West I: IJsselmeervogels en DOVO kwartfinalisten
14-03 Beker West II: Barendrecht verslikt zich in RKAVV
13-03 Topklasse, markt voor een thuissyndroomcentrum
11-03 Jorg Smeets wordt trainer van Ajax Zaterdag
11-03 Dennis van Meegdenburg geeft GVVV weer glans
10-03 Topklasse: Kozakken verdubbelt zijn voorsprong
10-03 Beker: HHC Hardenberg en Sparta Nijkerk zijn door
09-03 Twee keer rood in ene moeite door
08-03 Spakenburg steriel en fantasieloos
08-03 SC Genemuiden staat met de voeten in het water
08-03 Puntenaftrek hangt Bennekom nog steeds om de nek
07-03 Topklasse: Spakenburg toch weer verder achterop

Overzicht amateurkampioenen

 

26 mei 2012

Voor de 44ste keer werd dit seizoen om het amateurkampioenschap gestreden. Voor de eerste keer ging de hoogste eer naar Achilles '29.  Liefst 26 keer werd een zaterdagclub amateurkampioen; achttien keer een zondagclub.

 

Een overzicht van de landskampioenen sinds 1969 - de vet gedrukte club werd ook algeheel amateurkampioen.

 

Jaar

Zaterdagkampioen    

Zondagkampioen

     
2012 Spakenburg Achilles '29
2011 IJsselmeervogels FC Oss

2010

IJsselmeervogels

Gemert
2009 Rijnsburgse Boys WKE
2008 FC Lisse Hollandia
2007 IJsselmeervogels Argon
2006 IJsselmeervogels Türkiyemspor
2005 ASWH Argon
2004   Quick Boys HSC '21
2003 Huizen Türkiyemspor
2002 Huizen AGOVV
2001 FC Lisse Baronie
2000 Katwijk Achilles '94
1999 IJsselmeervogels HSC '21
1998 IJsselmeervogels De Treffers
1997 VVOG Baronie
1996 Scheveningen Baronie
1995 IJsselmeervogels Holland
1994 Katwijk Stevo
1993 Katwijk Holland
1992 Quick Boys Rheden
1991 Quick Boys De Treffers
1990 Rijnsburgse Boys Geldrop
1989 Heerjansdam RCH
1988 DOS Kampen De Treffers
1987 ACV Geldrop
1986 ACV TOP
1985 Spakenburg DHC
1984 IJsselmeervogels Elinkwijk Geldrop*
1983 IJsselmeervogels DHC
1982 IJsselmeervogels RKC
1981 DOS Kampen RKC
1980 Noordwijk Xerxes
1979 DOVO Rohda
1978 ACV Hoogeveen
1977 IJsselmeervogels Rheden
1976 IJsselmeervogels Limburgia
1975 Spijkenisse Emmen
1974 Huizen Elinkwijk
1973 Noordwijk RBC
1972 Zwart-Wit '28 Sparta '25
1971 Zwart-Wit '28 Caesar
1970 SHO Sneek
1969 VVOG Middelburg


* De KNVB besloot dit seizoen tot een hele landscompetitie met zes afdelingskampioenen. Eerst streden de zaterdag- en zondagclubs onder elkaar om de titel. Daarna speelden de clubs verder om de amateurtitel. Zo kon het gebeuren dat Elinkwijk de zondagtitel haalde, maar dat Geldrop algemeen kampioen werd.

 

Titels 

Zaterdagclubs
7     IJsselmeervogels
3     Katwijk
2     Huizen, ACV, Quick Boys
1     VVOG, Zwart-Wit '28, Spijkenisse, Noordwijk, Spakenburg, DOS Kampen, Scheveningen, ASWH, FC Lisse
  Zondagclubs
2     RKC, Geldrop, De Treffers, Baronie
1     Sneek, Sparta '25, Rohda, RCH, HSC '21, AGOVV, Argon, WKE, Achilles '29