VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Berichten

17-08
Sandor van der Heide verlaat IJsselmeervogels
16-08
Kan ONS Sneek van start op eigen veld?
04-08
Gele kaartenregeling versoepeld
12-07
Derde divisie: Magreb '90 ruilt met Jong Vitesse
09-07
KNVB: doormodderen of ingrijpen?
05-07
Tweede divisie begint met een kraker:
IJsselmeervogels - Kozakken Boys
01-07
KNVB-beker: Interessante ontmoetingen geloot
28-06
KNVB zwicht voor topamateurs, nog geen extra instroom
24-06
Clubs beginnen KNVB zat te worden
21-06
Zevenendertig zaterdagclubs in het KNVB-bekertoernooi
20-06
Niek Oosterlee volgt John de Wolf op bij GVVV
13-06
Spakenburg weekt John de Wolf los bij GVVV
10-06
Zeist is aan zet en moet op zoek naar wijsheid
04-06
DOVO is eindelijk terug bij de grote jongens
04-06
ODIN '59 veel strijd en een gelukkige afloop
03-06
Derde divisie: Eindelijk promotie voor DOVO;
ODIN '59 handhaaft zich
03-06
Hoofdklasse: Flevo Boys en Oranje Nassau degraderen;
Nootdorp en Zuidvogels promovendi
02-06
Hoe zwaar is het allerlaatste loodje?
28-05
Feest in Rijnsburg, Spakenburg in mineur
28-05
FC Lisse koelbloediger dan Harkemase Boys
28-05
DOVO zet SteDoCo bovenaan de trap
28-05
Ter Leede en ODIN '59 op fifty-fifty
27-05
Tweede divisie: Spakenburg degradeert;
FC Lisse en Rijnsburgse Boys promoveren
27-05
Derde divisie: DOVO met één been in de Derde divisie
27-05
Hoofdklasse: Smitshoek is er bijna
26-05
Apotheose, jongensboek, finale, helpers weg
24-05
Rijnsburgse Boys leidt 'bij rust' met 2-1
24-05
DOVO in slijtageslag langs Noordwijk
24-05
Harkemase Boys net iets minder moe dan FC Lisse
23-05
Tweede divisie: Harkemase Boys verrast FC Lisse
23-05
Derde divisie: Verlenging teveel voor CSV Apeldoorn en Noordwijk
23-05
Amateurs willen geen beloftenteams
22-05
Beslissingen tweede en derde divise, hoofd- en eerste klasse
22-05
Nacompetitie tweede divisie/derde divisie
22-05
Nacompetitie derde divisie/hoofdklasse
22-05
Nacompetitie hoofdklasse/eerste klasse
22-05
Nacompetitie eerste klasse/tweede klasse
21-05
Spakenburg moet fysiek tot bodem om te overleven
21-05
Rijnsburgse Boys kan ook vlijmscherp zijn
21-05
Harkemase Boys piekt op het juiste moment
20-05
Tweede divisie: Spakenburg nipt langs Hercules;
Harkemase Boys doet UNA degraderen
20-05
Derde divisie: ODIN '59 schakelt Achilles Veen uit
20-05
Beker: Noordwijk, CSV Apeldoorn, Staphorst en Hoek winnen de districtsbeker
19-05
Nacompetitie: ieder voor zich
18-05
Spakenburg houdt hoop na schrik bij Hercules
18-05
Harkemase Boys mist een slopershamer
18-05
Geen beste beurt voor Rijnsburgse Boys
17-05
Tweede divisie: Geweldige remonte van FC Lisse
17-05
DOVO oogt iets frisser dan Noordwijk
17-05
Staphorst tankt vertrouwen
16-05
Derde divisie: De nacompetitie is van start
14-05
IJsselmeervogels pakt de prijs van het collectief
14-05
Wonderverlossing voor HHC Hardenberg
14-05
FC Lisse wacht nog een lekker toetje
14-05
Spijkenisse drijft op aanvalslust en veerkracht
13-05
Tweede divisie: HHC speelt zich in extremis veilig
13-05
Derde divisie: IJsselmeervogels is kampioen
13-05
Hoofdklasse A: Spijkenisse kampioen zonder te spelen
13-05
Hoofdklasse B: Winst helpt Flevo Boys niet aan periodetitel
12-05
Finale voor HHC Hardenberg bij UNA
11-05
Nog een paar records in voorlaatste speelronde
07-05
ACV maakt eindelijk die stap omhoog
07-05
Nog even geen feest voor IJsselmeervogels
07-05
Hoe gruwelijk ging het mis voor Ter Leede
06-05
Tweede divisie: Spakenburg moet p/d spelen
06-05
Derde divisie: IJsselmeervogels vast op koers
06-05
Hoofdklasse A: Kan het nog mis voor Spijkenisse?
06-05
Hoofdklasse B: ACV is kampioen
06-05
Vier kampioenen bekend in de eerste klasse
05-05
De schalen staan klaar
04-05
Virgil Breetveld per direct weg bij SteDoCo
03-05
Clubs hoofdklasse A schieten nog even uit hun slof
30-04
Spakenburg in de buurt van de rode streep
30-04
IJsselmeervogels toont de kracht van het team
30-04
FC Lisse houdt hoop tot het echt niet meer kan
30-04
ACV gaat los met knuffels en oerkreten
29-04
Tweede divisie: HHC Hardenberg passeert Spakenburg
29-04
Derde divisie: IJsselmeervogels weer alleen aan kop
29-04
Hoofdklasse A: Seizoen duurt iets te lang voor Achilles Veen
29-04
Hoofdklasse B: ACV wint topper tegen DOVO
28-04
Toe nou KNVB, geef Danny Buijs z'n centen terug
26-04
Beker: Vijf zaterdaghoofdklassers naar de finale
26-04
Hoofdklasse B schiet met scherp
23-04
De nood is hoog bij HHC Hardenberg, heel hoog
23-04
Opnieuw zwarte dag voor Spakenburg
23-04
FC Lisse kan zijn geluk niet op aan de Westmaat
23-04
Spijkenisse heeft meer levens
22-04
Tweede divisie: HHC Hardenberg laat overwinning liggen
22-04
Derde divisie: FC Lisse brengt de spanning terug
22-04
Hoofdklasse A: Spijkenisse doet weer mee;
FC Breukelen degradeert
22-04
Hoofdklasse B: Top drie op weg naar climax
21-04
Moet een doelman Spakenburg dan redden?
19-04
Inhaalslag geheel afgerond, ACV spekkoper
18-04
Beker Oost: DFS halve finalist plus ticket KNVB-beker
18-04
Achilles Veen krijgt dik hulp van Zwaluwen
18-04
ACV kan zijn geluk niet op in Barneveld
17-04
Tweede divisie: Spakenburg ziet concurrentie uitlopen
17-04
Derde divisie: SteDoCo belandt onder de streep
17-04
Hoofdklasse A: Achilles Veen neemt de leiding weer over
17-04
Hoofdklasse B: ACV gaat door het oog van de naald

Nacompetitie hoofdklasse/eerste klasse


22 mei 2017

De nummers 13 en 14 van de hoofdklasse A en B zijn herkansers en spelen nacompetitie met de in totaal vijftien (vervangend) periodekampioenen van de 1e klasse zaterdag A t/m E om in totaal drie plaatsen in de hoofdklasse, 2017-2018.

 

De elftallen zijn verdeeld in zes poules, conform onderstaande indeling. Per poule wordt een halve competitie gespeeld:

  Poule 1 Poule 2 Poule 3
1 Sliedrecht Volendam Smitshoek
2 Montfoort PKC '83 XerxesDZB
3 Nootdorp DUNO D. Kloetinge
  Poule 4 Poule 5 Poule 6
1 Oranje Nassau Flevo Boys SC Feyenoord
2 WHC Bennekom Oude Maas
3 d'Olde Veste '54 WNC Buitenpost
4     Zuidvogels

 

Poule 1

a.  Montfoort   - Nootdorp 2-5
b. Sliedrecht - Montfoort   6-1
c. Nootdorp - Sliedrecht 2-1

 

Poule 2

a.  PKC '83 - DUNO D. 1-3
b. Volendam   - PKC '83 6-1
c. DUNO D. - Volendam   1-1

 

Poule 3

a.  XerxesDZB   - Kloetinge 1-1
b. Smitshoek - XerxesDZB   6-3
c. Kloetinge - Smitshoek 1-2

 

Poule 4

a.  WHC - d'Olde Veste '54  2-2
b. Oranje Nassau - WHC 1-1
c. d'Olde Veste '54  - Oranje Nassau 0-2

 

Poule 5

a.  Bennekom - WNC 3-1
b. WNC - Flevo Boys   0-3
c. Flevo Boys   - Bennekom 2-0

 

Poule 6

a. 

Oude Maas

SC Feyenoord  

- Buitenpost

- Zuidvogels

2-3

1-2

b.

Buitenpost

Zuidvogels

- SC Feyenoord  

- Oude Maas

3-2
5-1
c.

SC Feyenoord

Buitenpost

- Oude Maas

- Zuidvogels

afgelast, niet meer van belang
2-2

 

De poulewinnaars plaatsen zich voor de finale en spelen hierin een thuis- en een uitwedstrijd voor één plaats in de hoofdklasse, 2017-2018. Voor de finales gelden de volgende koppelingen:

 

27-05   Volendam - Nootdorp 0-1
27-05 Oranje Nassau   - Smitshoek 2-5
27-05 Zuidvogels - Flevo Boys 2-0
       
03-06 Nootdorp - Volendam 0-1, 0-1 n.v., Nootdorp w.n.s. (5-3)
03-06 Smitshoek - Oranje Nassau   6-1
03-06 Flevo Boys - Zuidvogels 0-1

 

Nootdorp en Zuidvogels promoveren naar de hoofdklasse, Smitshoek handhaaft zich in de hoofdklasse, Oranje Nassau en Flevo Boys degraderen naar de 1e klasse en Volendam blijft eersteklasser.

 


 Hits 
 16977 

 

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2