VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Berichten

12-12
Quick Boys ontslaat Jan Zoutman
10-12
Rijnsburgse Boys profiteert van dubieuze rode kaart
10-12
Scheveningen komt overeind op Nieuw Zuid
10-12
Ter Leede en SteDoCo grijpen hun kans nog niet
09-12
Tweede divisie: De top vier maakt geen fout
09-12
Derde divisie: Spakenburg nadert Jong Almere City FC
09-12
Hoofdklasse A: FC 's-Gravenzande straft Noordwijk af
09-12
Hoofdklasse B: Remise voor koploper SC Genemuiden
08-12
Ons kent ons in de bollenstreek
06-12
Kwestie van poot stijf houden nu
06-12
Kou houdt publiek bij de warme kachel
04-12
Haalt Magreb '90 het einde van het seizoen?
03-12
Bij (be)stuurloos De Dijk is niets meer zeker
03-12
Koninklijke HFC en Kozakken Boys tot het gaatje
03-12
Friese derby vonkt, maar vooral ONS Sneek
03-12
Niemand voelt zich verliezer na topper in Rijssen
02-12
Wilfred van Leeuwen naar Rijnsburgse Boys
02-12
Tweede divisie: Derde nederlaag voor Katwijk
02-12
Derde divisie: Jong Almere voorlopig rotsvast
02-12
Hoofdklasse A: Hoek verrast Noordwijk
02-12
Hoofdklasse B: SC Genemuiden terug bovenaan
02-12
Eerste klasse wedstrijden afgelast
01-12
ONS Sneek staat voor een loodzwaar karwei
29-11
Beker Noord: SC Genemuiden ligt eruit
29-11
Beker Oost: Hoofdklassers zonder weerstand verder
29-11
Goede morgen heren, ......
28-11
Beker Oost: Bekerhouder CSV Apeldoorn is klaar
28-11
Beker Noord: Urk-2 zwicht laat voor Urk-1
28-11
Beker Zuid I: Achilles Veen probleemloos verder
26-11
IJsselmeervogels blijft weg van de ondergrens
26-11
Voor GVVV bestaat geen novemberdip meer
26-11
Spakenburg mag blij zijn met punt bij DOVO
26-11
Ter Leede denkt niet in onmogelijkheden
25-11
Tweede divisie: Jong Sparta verrast koploper Katwijk
25-11
Derde divisie: Jong Almere loopt weer uit op Spakenburg
25-11
Hoofdklasse A: Doelpuntenfestijn Hoek - SteDoCo
25-11
Hoofdklasse B: Zeperd kost SC Genemuiden de kop
24-11
Henk Herder gaat vertrekken bij Harkemase Boys
24-11
Waar praten ze over bij IJsselmeervogels?
21-11
Sparta Nijkerk trekt Imdat Ilguy aan als trainer
20-11
Rood met het signaal van Ho! Stop!
19-11
En weer is Marciano Mengerink de man...
19-11
Harkemase Boys loopt nog op zijn tenen
19-11
SteDoCo een hoop routine, toch onvolwassen
19-11
DFS slaat fikse wond bij Aax
18-11
Tweede divisie: 'Vogels' kan Katwijk geen pijn doen
18-11
Derde divisie: Misstap Spakenburg, periode voor Almere
18-11
Hoofdklasse A: Noordwijk loopt verder uit
18-11
Hoofdklasse B: SC Genemuiden neemt de kop over
17-11
Bekerloting Noord: Urk 2 tegen Urk 1
17-11
IJsselmeervogels meer dan lastig voor Katwijk
15-11
Rijnsburgse Boys gaat niet door met Pieter Mulders
14-11
Beker: Blamage SteDoCo
14-11
Jan Zoutman verlaat einde seizoen Quick Boys
12-11
Marciano Mengerink is goud waard voor Katwijk
12-11
Erik Assink vraagt om geduld met Huizen
11-11
Tweede divisie: Katwijk zit in makkelijke stoel
11-11
Derde divisie: Capelle zakt in de gevarenzone
11-11
Hoofdklasse A: SteDoCo nadert Noordwijk
11-11
Hoofdklasse B: Positie Huizen blijft penibel
11-11
Beker: FC Rijnvogels sneuvelt op Nieuw Zuid
10-11
FC Lisse droomt van een glansrijk rijtje
10-11
FC Rijnvogels zet Hein van Heek op non-actief
10-11
Beker: Derdeklasser schakelt Jodan Boys uit
09-11
Terug naar normaal of toch een uitschieter?
09-11
Jan Vlap kiest voor een sabbatical
08-11
Beker Noord: Staphorst met grof geschut verder
07-11
Beker: SHO schakelt Smitshoek uit
05-11
Gaat Groesbeek zijn derby voorgoed verliezen?
05-11
Winnend FC Lisse werkt zich uit de naad
05-11
Spakenburg is zakelijk, VVOG vooral machteloos
05-11
Excelsior '31 komt tegen Ajax pas laat tot leven
04-11
Tweede divisie: FC Lisse verrast GVVV
04-11
Derde divisie: Top drie maakt geen fout
04-11
Hoofdklasse A: Eerste nederlaag voor Noordwijk
04-11
Hoofdklasse B: Excelsior '31 slaat aanval Ajax af
03-11
Achilles '29, een club in problemen
02-11
Daar was ineens weer zijn fotootje, Kees Tol!
01-11
Sparta Nijkerk ontslaat Marco Roelofsen
01-11
Beker West I: Swift als laatste naar tweede ronde
01-11
Arian van der Vuurst (74) overleden
29-10
Excelsior Maassluis zet Katwijk terug op Aarde
29-10
GVVV heeft alles mee, IJsselmeervogels niks
29-10
Nederlaag Quick Boys bederft feestje Dirk Kuijt
29-10
Koppositie zit Noordwijk als gegoten
28-10
Tweede divisie: Eerste verlies Katwijk
28-10
Derde divisie: Spakenburg en Almere weer naast elkaar
28-10
Hoofdklasse A: Noordwijk blijft riant aan de leiding
28-10
Hoofdklasse B: Excelsior '31 alleen aan kop
27-10
Een zaterdagmiddag om te kraken
27-10
GVVV loot SC Cambuur
26-10
Swift maakt emoties los
25-10
KNVB-beker: Tien van Swift zetten Feyenoord te kijk
25-10
GVVV verlangt stilletjes naar de Kuip
24-10
KNVB-beker: VVSB stunt in Katwijk
24-10
Beker West I: Eemdijk bekert door; Huizen sneuvelt
23-10
Acht tegen één gebeurt niet iedere dag
22-10
GVVV wint, maar vergeet de show
22-10
DOVO heeft zijn revanche op VVOG
22-10
ASWH zoekt naar rust en vertrouwen

Nacompetitie hoofdklasse/eerste klasse


22 mei 2017

De nummers 13 en 14 van de hoofdklasse A en B zijn herkansers en spelen nacompetitie met de in totaal vijftien (vervangend) periodekampioenen van de 1e klasse zaterdag A t/m E om in totaal drie plaatsen in de hoofdklasse, 2017-2018.

 

De elftallen zijn verdeeld in zes poules, conform onderstaande indeling. Per poule wordt een halve competitie gespeeld:

 

  Poule 1 Poule 2 Poule 3
1 Sliedrecht Volendam Smitshoek
2 Montfoort PKC '83 XerxesDZB
3 Nootdorp DUNO D. Kloetinge
  Poule 4 Poule 5 Poule 6
1 Oranje Nassau Flevo Boys SC Feyenoord
2 WHC Bennekom Oude Maas
3 d'Olde Veste '54 WNC Buitenpost
4     Zuidvogels

 

Poule 1

a.  Montfoort   - Nootdorp 2-5
b. Sliedrecht - Montfoort   6-1
c. Nootdorp - Sliedrecht 2-1

 

Poule 2

a.  PKC '83 - DUNO D. 1-3
b. Volendam   - PKC '83 6-1
c. DUNO D. - Volendam   1-1

 

Poule 3

a.  XerxesDZB   - Kloetinge 1-1
b. Smitshoek - XerxesDZB   6-3
c. Kloetinge - Smitshoek 1-2

 

Poule 4

a.  WHC - d'Olde Veste '54  2-2
b. Oranje Nassau - WHC 1-1
c. d'Olde Veste '54  - Oranje Nassau 0-2

 

Poule 5

a.  Bennekom - WNC 3-1
b. WNC - Flevo Boys   0-3
c. Flevo Boys   - Bennekom 2-0

 

Poule 6

a. 

Oude Maas

SC Feyenoord  

- Buitenpost

- Zuidvogels

2-3

1-2

b.

Buitenpost

Zuidvogels

- SC Feyenoord  

- Oude Maas

3-2
5-1
c.

SC Feyenoord

Buitenpost

- Oude Maas

- Zuidvogels

afgelast, niet meer van belang
2-2

 

De poulewinnaars plaatsen zich voor de finale en spelen hierin een thuis- en een uitwedstrijd voor één plaats in de hoofdklasse, 2017-2018. Voor de finales gelden de volgende koppelingen:

 

27-05   Volendam - Nootdorp 0-1
27-05 Oranje Nassau   - Smitshoek 2-5
27-05 Zuidvogels - Flevo Boys 2-0
       
03-06 Nootdorp - Volendam 0-1, 0-1 n.v., Nootdorp w.n.s. (5-3)
03-06 Smitshoek - Oranje Nassau   6-1
03-06 Flevo Boys - Zuidvogels 0-1

 

Nootdorp en Zuidvogels promoveren naar de hoofdklasse, Smitshoek handhaaft zich in de hoofdklasse, Oranje Nassau en Flevo Boys degraderen naar de 1e klasse en Volendam blijft eersteklasser.

 


 Hits 
 17951 

 

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2