VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Berichten

23-05
Clubs hoofdklasse B schieten door het plafond
20-05
Spakenburg via kortste weg terug waar het hoort
20-05
Eemdijk lijkt aan de druk te gaan bezwijken
19-05
Tweede divisie: Katwijk in het nauw
19-05
Derde divisie: SPAKENBURG KAMPIOEN
19-05
Hoofdklasse A: Hoek en SteDoCo naar nacompetitie
19-05
Hoofdklasse B: Eemdijk werkt zich in de nesten
18-05
Wordt het dubbeldol in Bunschoten-Spakenburg?
17-05
Amateurclubs, sta voor uw zaak op 7 juni
15-05
Hoofdklasse A: Smitshoek pakt de volle winst
13-05
Tielse mokerslag mogelijk drama voor Katwijk
13-05
Kees Tol neemt alle twijfels over Spakenburg weg
13-05
Noordwijk bekroont seizoen terecht met hoofdprijs
13-05
Beslissingen tweede en derde divisie, hoofd- en eerste klasse
13-05
Nacompetitie tweede divisie/derde divisie
13-05
Nacompetitie derde divisie/hoofdklasse
13-05
Nacompetitie hoofdklasse/eerste klasse
13-05
Nacompetitie eerste klasse/tweede klasse
12-05
Tweede divisie: Katwijk van slag, Kozakken Boys profiteert
12-05
Derde divisie: Spakenburg heeft nog één punt nodig
12-05
Hoofdklasse A: Soeverein Noordwijk viert kampioenschap
12-05
Hoofdklasse B: Gelukkig Eemdijk loopt een punt uit
11-05
De dag van kampioenen?
11-05
Sportlust '46 wil na beker meer
11-05
Ajax doet in bekerfinale zich tekort door fouten
10-05
Hoofdklasse B: Huizen sleept punt uit het vuur
10-05
Beker West I: Ajax loopt de beker mis tegen SDO
10-05
Beker West II: Sportlust '46 wint eerste beker
10-05
Flevo Boys pakt de beker in het hol van de leeuw
09-05
Beker Noord: Flevo Boys trekt lange neus naar Urk
09-05
Beker Oost: DFS schrijft geschiedenis
09-05
Derde divisie: Harkemase Boys wint nipt
08-05
Tweede divisie: Katwijk loopt geen averij op
06-05
Slappe eerste helft nekt FC Lisse
06-05
ACV bluft aanstaande kampioen Spakenburg af
05-05
Tweede divisie: Katwijk herstelt zich
05-05
Derde divisie: Spakenburgse kampioensstress neemt toe
05-05
Hoofdklasse A: Noordwijk zet de platte kar vast klaar
05-05
Hoofdklasse B: AZSV bewijst zichzelf een goede dienst
04-05
Dogan Corneille aan de slag bij Excelsior Maassluis
04-05
Spakenburg vult supportersbussen richting Assen
03-05
De finales van de districtsbekertoernooien
01-05
Beker Noord: Urk vanaf elf meter naar finale
29-04
FC Lisse hoeft bepaald niet te wanhopen
29-04
Spakenburg kan alleen van ranglijst genieten
29-04
Quick Boys wil seizoen nog wel goed afsluiten
28-04
Tweede divisie: Katwijk laat weer punten liggen
28-04
Derde divisie: Spakenburg is er weer bijna
28-04
Hoofdklasse A: Het doek is gevallen voor Argon
28-04
Hoofdklasse B: Berkum sluit aan
27-04
Wonderbaarlijk, die Derde divisie
25-04
Beker: Finaleplek voor Ajax en FC 's-Gravenzande
25-04
FC Lisse strijd, strijd en nog eens strijd
25-04
Hans Kraay stapt per direct op bij FC Lienden
24-04
Tweede divisie: FC Lisse verschaft zich wat ademruimte
24-04
Derde divisie: Harkemase Boys speelt zich definitief veilig
24-04
Hoofdklasse B: Huizen grijpt laatste strohalm
24-04
Beker: Flevo Boys finalist in Noord, DFS in Oost
22-04
FC Lisse moet serieus op zoek naar houvast
22-04
Spakenburg strompelt naar het einde
22-04
Eemdijk loopt zich stuk op muur van Berkum
21-04
Tweede divisie: Het doek valt voor Achilles '29
21-04
Derde divisie: Wie wil er kampioen worden?
21-04
Hoofdklasse A: Noordwijk pakt het weer op
21-04
Hoofdklasse B: Titelstress bij Eemdijk
20-04
Problemen genoeg voor FC Lisse
19-04
Bizar seizoen loopt op zijn eind
16-04
Bovenin de Tweede en Derde Divisie
15-04
FC Lisse mist stootkracht en creativiteit
15-04
Spakenburg als een speer richting titel
15-04
ACV zit op de grens wat de ploeg kan
15-04
Eemdijk gaat met recht voor de dikste prijs
14-04
Tweede divisie: Clubs leven mee met Katwijk
14-04
Derde divisie: Spakenburg is er bijna
14-04
Hoofdklasse A: Noordwijk struikelt over 's-Gravenzande
14-04
Hoofdklasse B: Eemdijk zet grote stap naar de titel
13-04
FC Lisse kan het nog benauwd krijgen
10-04
Derde divisie: DOVO kan gaan ontstressen
10-04
Beker Oost: DFS daadkrachtig naar halve finale
10-04
Sander Molenaar (38) overleden
08-04
Katwijk mag zich gelukkig wanen
08-04
Domper voor Quick Boys en Dirk Kuijt
08-04
Noordwijk is top en Hoek komt in de buurt
07-04
Tweede divisie: Katwijk lijkt niet meer te stuiten
07-04
Derde divisie: Spakenburg is de weg kwijt
07-04
Hoofdklasse A: Voor Hoek geen negen op een rij
07-04
Hoofdklasse B: Eemdijk heeft smaak te pakken
06-04
Supporters van Katwijk aan banden
05-04
Halve finalisten plus ticket KNVB-beker
04-04
Beker: FC 's-Gravenzande halve finalist
03-04
Beker Noord: Staphorst en Urk naar halve finale
03-04
Warming-up in rust schudt Spakenburg wakker
03-04
Spijkenisse heeft ONS Sneek binnen bereik
02-04
Tweede divisie: Kozakken Boys gooit de handdoek
02-04
Derde divisie: Spakenburg met de hakken over de sloot
02-04
Hoofdklasse B: DFS laat zich niet verrassen
01-04
Past Spakenburg wel op zijn tellen?
01-04
GVVV gooit handje roet in eten Kozakken Boys
01-04
Bleek en slap Spakenburg geBlokt
01-04
Eemdijk maakt reclame voor voetbal

Nacompetitie hoofdklasse/eerste klasse


22 mei 2017

De nummers 13 en 14 van de hoofdklasse A en B zijn herkansers en spelen nacompetitie met de in totaal vijftien (vervangend) periodekampioenen van de 1e klasse zaterdag A t/m E om in totaal drie plaatsen in de hoofdklasse, 2017-2018.

 

De elftallen zijn verdeeld in zes poules, conform onderstaande indeling. Per poule wordt een halve competitie gespeeld:

 

  Poule 1 Poule 2 Poule 3
1 Sliedrecht Volendam Smitshoek
2 Montfoort PKC '83 XerxesDZB
3 Nootdorp DUNO D. Kloetinge
  Poule 4 Poule 5 Poule 6
1 Oranje Nassau Flevo Boys SC Feyenoord
2 WHC Bennekom Oude Maas
3 d'Olde Veste '54 WNC Buitenpost
4     Zuidvogels

 

Poule 1

a.  Montfoort   - Nootdorp 2-5
b. Sliedrecht - Montfoort   6-1
c. Nootdorp - Sliedrecht 2-1

 

Poule 2

a.  PKC '83 - DUNO D. 1-3
b. Volendam   - PKC '83 6-1
c. DUNO D. - Volendam   1-1

 

Poule 3

a.  XerxesDZB   - Kloetinge 1-1
b. Smitshoek - XerxesDZB   6-3
c. Kloetinge - Smitshoek 1-2

 

Poule 4

a.  WHC - d'Olde Veste '54  2-2
b. Oranje Nassau - WHC 1-1
c. d'Olde Veste '54  - Oranje Nassau 0-2

 

Poule 5

a.  Bennekom - WNC 3-1
b. WNC - Flevo Boys   0-3
c. Flevo Boys   - Bennekom 2-0

 

Poule 6

a. 

Oude Maas

SC Feyenoord  

- Buitenpost

- Zuidvogels

2-3

1-2

b.

Buitenpost

Zuidvogels

- SC Feyenoord  

- Oude Maas

3-2
5-1
c.

SC Feyenoord

Buitenpost

- Oude Maas

- Zuidvogels

afgelast, niet meer van belang
2-2

 

De poulewinnaars plaatsen zich voor de finale en spelen hierin een thuis- en een uitwedstrijd voor één plaats in de hoofdklasse, 2017-2018. Voor de finales gelden de volgende koppelingen:

 

27-05   Volendam - Nootdorp 0-1
27-05 Oranje Nassau   - Smitshoek 2-5
27-05 Zuidvogels - Flevo Boys 2-0
       
03-06 Nootdorp - Volendam 0-1, 0-1 n.v., Nootdorp w.n.s. (5-3)
03-06 Smitshoek - Oranje Nassau   6-1
03-06 Flevo Boys - Zuidvogels 0-1

 

Nootdorp en Zuidvogels promoveren naar de hoofdklasse, Smitshoek handhaaft zich in de hoofdklasse, Oranje Nassau en Flevo Boys degraderen naar de 1e klasse en Volendam blijft eersteklasser.

 

 

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2