VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Berichten

17-08
Sandor van der Heide verlaat IJsselmeervogels
16-08
Kan ONS Sneek van start op eigen veld?
04-08
Gele kaartenregeling versoepeld
12-07
Derde divisie: Magreb '90 ruilt met Jong Vitesse
09-07
KNVB: doormodderen of ingrijpen?
05-07
Tweede divisie begint met een kraker:
IJsselmeervogels - Kozakken Boys
01-07
KNVB-beker: Interessante ontmoetingen geloot
28-06
KNVB zwicht voor topamateurs, nog geen extra instroom
24-06
Clubs beginnen KNVB zat te worden
21-06
Zevenendertig zaterdagclubs in het KNVB-bekertoernooi
20-06
Niek Oosterlee volgt John de Wolf op bij GVVV
13-06
Spakenburg weekt John de Wolf los bij GVVV
10-06
Zeist is aan zet en moet op zoek naar wijsheid
04-06
DOVO is eindelijk terug bij de grote jongens
04-06
ODIN '59 veel strijd en een gelukkige afloop
03-06
Derde divisie: Eindelijk promotie voor DOVO;
ODIN '59 handhaaft zich
03-06
Hoofdklasse: Flevo Boys en Oranje Nassau degraderen;
Nootdorp en Zuidvogels promovendi
02-06
Hoe zwaar is het allerlaatste loodje?
28-05
Feest in Rijnsburg, Spakenburg in mineur
28-05
FC Lisse koelbloediger dan Harkemase Boys
28-05
DOVO zet SteDoCo bovenaan de trap
28-05
Ter Leede en ODIN '59 op fifty-fifty
27-05
Tweede divisie: Spakenburg degradeert;
FC Lisse en Rijnsburgse Boys promoveren
27-05
Derde divisie: DOVO met één been in de Derde divisie
27-05
Hoofdklasse: Smitshoek is er bijna
26-05
Apotheose, jongensboek, finale, helpers weg
24-05
Rijnsburgse Boys leidt 'bij rust' met 2-1
24-05
DOVO in slijtageslag langs Noordwijk
24-05
Harkemase Boys net iets minder moe dan FC Lisse
23-05
Tweede divisie: Harkemase Boys verrast FC Lisse
23-05
Derde divisie: Verlenging teveel voor CSV Apeldoorn en Noordwijk
23-05
Amateurs willen geen beloftenteams
22-05
Beslissingen tweede en derde divise, hoofd- en eerste klasse
22-05
Nacompetitie tweede divisie/derde divisie
22-05
Nacompetitie derde divisie/hoofdklasse
22-05
Nacompetitie hoofdklasse/eerste klasse
22-05
Nacompetitie eerste klasse/tweede klasse
21-05
Spakenburg moet fysiek tot bodem om te overleven
21-05
Rijnsburgse Boys kan ook vlijmscherp zijn
21-05
Harkemase Boys piekt op het juiste moment
20-05
Tweede divisie: Spakenburg nipt langs Hercules;
Harkemase Boys doet UNA degraderen
20-05
Derde divisie: ODIN '59 schakelt Achilles Veen uit
20-05
Beker: Noordwijk, CSV Apeldoorn, Staphorst en Hoek winnen de districtsbeker
19-05
Nacompetitie: ieder voor zich
18-05
Spakenburg houdt hoop na schrik bij Hercules
18-05
Harkemase Boys mist een slopershamer
18-05
Geen beste beurt voor Rijnsburgse Boys
17-05
Tweede divisie: Geweldige remonte van FC Lisse
17-05
DOVO oogt iets frisser dan Noordwijk
17-05
Staphorst tankt vertrouwen
16-05
Derde divisie: De nacompetitie is van start
14-05
IJsselmeervogels pakt de prijs van het collectief
14-05
Wonderverlossing voor HHC Hardenberg
14-05
FC Lisse wacht nog een lekker toetje
14-05
Spijkenisse drijft op aanvalslust en veerkracht
13-05
Tweede divisie: HHC speelt zich in extremis veilig
13-05
Derde divisie: IJsselmeervogels is kampioen
13-05
Hoofdklasse A: Spijkenisse kampioen zonder te spelen
13-05
Hoofdklasse B: Winst helpt Flevo Boys niet aan periodetitel
12-05
Finale voor HHC Hardenberg bij UNA
11-05
Nog een paar records in voorlaatste speelronde
07-05
ACV maakt eindelijk die stap omhoog
07-05
Nog even geen feest voor IJsselmeervogels
07-05
Hoe gruwelijk ging het mis voor Ter Leede
06-05
Tweede divisie: Spakenburg moet p/d spelen
06-05
Derde divisie: IJsselmeervogels vast op koers
06-05
Hoofdklasse A: Kan het nog mis voor Spijkenisse?
06-05
Hoofdklasse B: ACV is kampioen
06-05
Vier kampioenen bekend in de eerste klasse
05-05
De schalen staan klaar
04-05
Virgil Breetveld per direct weg bij SteDoCo
03-05
Clubs hoofdklasse A schieten nog even uit hun slof
30-04
Spakenburg in de buurt van de rode streep
30-04
IJsselmeervogels toont de kracht van het team
30-04
FC Lisse houdt hoop tot het echt niet meer kan
30-04
ACV gaat los met knuffels en oerkreten
29-04
Tweede divisie: HHC Hardenberg passeert Spakenburg
29-04
Derde divisie: IJsselmeervogels weer alleen aan kop
29-04
Hoofdklasse A: Seizoen duurt iets te lang voor Achilles Veen
29-04
Hoofdklasse B: ACV wint topper tegen DOVO
28-04
Toe nou KNVB, geef Danny Buijs z'n centen terug
26-04
Beker: Vijf zaterdaghoofdklassers naar de finale
26-04
Hoofdklasse B schiet met scherp
23-04
De nood is hoog bij HHC Hardenberg, heel hoog
23-04
Opnieuw zwarte dag voor Spakenburg
23-04
FC Lisse kan zijn geluk niet op aan de Westmaat
23-04
Spijkenisse heeft meer levens
22-04
Tweede divisie: HHC Hardenberg laat overwinning liggen
22-04
Derde divisie: FC Lisse brengt de spanning terug
22-04
Hoofdklasse A: Spijkenisse doet weer mee;
FC Breukelen degradeert
22-04
Hoofdklasse B: Top drie op weg naar climax
21-04
Moet een doelman Spakenburg dan redden?
19-04
Inhaalslag geheel afgerond, ACV spekkoper
18-04
Beker Oost: DFS halve finalist plus ticket KNVB-beker
18-04
Achilles Veen krijgt dik hulp van Zwaluwen
18-04
ACV kan zijn geluk niet op in Barneveld
17-04
Tweede divisie: Spakenburg ziet concurrentie uitlopen
17-04
Derde divisie: SteDoCo belandt onder de streep
17-04
Hoofdklasse A: Achilles Veen neemt de leiding weer over
17-04
Hoofdklasse B: ACV gaat door het oog van de naald

Nacompetitie eerste klasse/tweede klasse


22 mei 2017

De nummers 11 en 12 van de 1e klasse A t/m E zijn herkanser en spelen met de periodekampioenen van de 2e klasse A t/m J om in totaal tien plaatsen in de 1e klasse, 2017-2018.

 

- 1e klasse A, gekoppeld aan 2e klasse A en B

- 1e klasse B, gekoppeld aan 2e klasse C en D

- 1e klasse C, gekoppeld aan 2e klasse E en F

- 1e klasse D, gekoppeld aan 2e klasse G en H

- 1e klasse E, gekoppeld aan 2e klasse I en J

1e klasse A / 2e klasse A-B

1e ronde:

a.  TAVV - Roda '46 1-4
  Roda '46 - TAVV 2-0
b. Marken - Geinoord 2-0
  Geinoord - Marken 4-3
c. ZOB - CSW 1-2
  CSW - ZOB 2-1
d. FC De Bilt   - BOL 2-0
  BOL - FC De Bilt   6-1

 

2e ronde:

e.  BOL - Marken 1-2
  Marken - BOL 5-1
f. CSW - Roda '46   1-0
  Roda '46   - CSW 1-2

 

Marken en CSW promoveren naar de 1e klasse, Roda '46 degradeert naar de 2e klasse, BOL blijft tweedeklasser.

 

1e klasse B / 2e klasse C-D

1e ronde:

a.  DCV - SVC '08 2-1
  SVC '08 - DCV 1-1
b. DoCoS - ARC 1-2
  ARC - DoCoS 3-0
c. Valken '68 - Nieuwenhoorn   2-3
  Nieuwenhoorn   - Valken '68 3-1
d. Hellevoetsluis - RCL 1-3
  RCL - Hellevoetsluis 3-3

 

2e ronde:

e.  RCL - ARC 4-2
  ARC - RCL 6-2
f. Nieuwenhoorn   - DCV 0-4
  DCV - Nieuwenhoorn   0-0

 

DCV promoveert naar de 1e klasse, ARC handhaaft zich in de 1e klasse, RCL en Nieuwenhoorn blijven tweedeklasser.

 

1e klasse C / 2e klasse E-F

1e ronde:

a.  Nivo Sparta - Almkerk 2-0
  Almkerk - Nivo Sparta 2-0, 2-4 n.v., Nivo Sparta w.n.s.
b. Den Bommel - Nieuw Lekkerland   2-3
  Nieuw Lekkerland   - Den Bommel 2-0
c. FC Axel - GJS 1-1
  GJS - FC Axel 2-1
d. Roda Boys/B. - DBGC 1-2
  DBGC - Roda Boys/B. 1-1

 

2e ronde:

e.  DBGC - Nieuw Lekkerland   1-4
  Nieuw Lekkerland   - DBGC 2-0
f. GJS - Nivo Sparta 2-2
  Nivo Sparta - GJS 2-2, 2-2 n.v., GJS w.n.s. (1-3)

 

GJS promoveert naar de 1e klasse, Nieuw Lekkerland handhaaft zich in de 1e klasse, DBGC en Nivo Sparta blijven tweedeklasser.

 

1e klasse D / 2e klasse G-H

1e ronde:

a.  Be Quick '28 - DETO Twenterand   0-2
  DETO Twenterand   - Be Quick '28 2-1
b. Valleivogels - KHC 1-1
  KHC - Valleivogels 6-1
c. Lelystad '67 - Enter Vooruit 4-1
  Enter Vooruit - Lelystad '67 3-4
d. Sparta Enschede - Renswoude 3-1
  Renswoude - Sparta Enschede 3-1, 4-1 n.v.

 

2e ronde:

e.  Renswoude - KHC 1-2
  KHC - Renswoude 5-2
f. Lelystad '67 - DETO Twenterand   2-2
  DETO Twenterand   - Lelystad '67 4-0

 

KHC en DETO Twenterand blijven eersteklasser, Renswoude en Lelystad '67 blijven tweedeklasser.

 

1e klasse E / 2e klasse I-J

1e ronde:

a.  Noordscheschut - Leeuwarder Zwaluwen   4-0
  Leeuwarder Zwaluwen   - Noordscheschut 1-0
b. SC Veenwouden - Omlandia 1-2
  Omlandia - SC Veenwouden 6-1
c. Hardegarijp - Pelikaan S. 2-1
  Pelikaan S. - Hardegarijp 1-0, 3-0 n.v.
d. Gramsbergen - Be Quick Dokkum 1-1
  Be Quick Dokkum - Gramsbergen 1-0

 

2e ronde:

e.  Be Quick Dokkum   - Omlandia 4-0
  Omlandia - Be Quick Dokkum   3-2
f. Pelikaan S. - Noordscheschut 1-3
  Noorscheschut - Pelikaan S. 2-1

 

Be Quick Dokkum en Noordscheschut promoveren naar de 1e klasse, Omlandia degradeert naar de 2e klasse en Pelikaan S. blijft tweedeklasser.

 


 Hits 
 12025 

 

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2