VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Berichten

05.54
Katwijk pakt titel die ook Kozakken Boys in zicht had
05.45
Unieke titel voor Eemdijk
05.44
Berkum trots op tweede plaats
26-05
Tweede divisie: KATWIJK KAMPIOEN!
26-05
Derde divisie: ACV heldhaftig gedegradeerd
26-05
Hoofdklasse A: RVVH na Argon tweede degradant
26-05
Hoofdklasse B: EEMDIJK KAMPIOEN!
25-05
Katwijk of Kozakken Boys? Jubel of domper?
25-05
Drie honden vechten om de vetste kluif
23-05
Clubs hoofdklasse B schieten door het plafond
20-05
Beslissingen tweede en derde divisie, hoofd- en eerste klasse
20-05
Nacompetitie tweede divisie/derde divisie
20-05
Nacompetitie derde divisie/hoofdklasse
20-05
Nacompetitie hoofdklasse/eerste klasse
20-05
Nacompetitie eerste klasse/tweede klasse
20-05
Spakenburg via kortste weg terug waar het hoort
20-05
Eemdijk lijkt aan de druk te gaan bezwijken
19-05
Tweede divisie: Katwijk in het nauw
19-05
Derde divisie: SPAKENBURG KAMPIOEN
19-05
Hoofdklasse A: Hoek en SteDoCo naar nacompetitie
19-05
Hoofdklasse B: Eemdijk werkt zich in de nesten
18-05
Wordt het dubbeldol in Bunschoten-Spakenburg?
17-05
Amateurclubs, sta voor uw zaak op 7 juni
15-05
Hoofdklasse A: Smitshoek pakt de volle winst
13-05
Tielse mokerslag mogelijk drama voor Katwijk
13-05
Kees Tol neemt alle twijfels over Spakenburg weg
13-05
Noordwijk bekroont seizoen terecht met hoofdprijs
12-05
Tweede divisie: Katwijk van slag, Kozakken Boys profiteert
12-05
Derde divisie: Spakenburg heeft nog één punt nodig
12-05
Hoofdklasse A: Soeverein Noordwijk viert kampioenschap
12-05
Hoofdklasse B: Gelukkig Eemdijk loopt een punt uit
11-05
De dag van kampioenen?
11-05
Sportlust '46 wil na beker meer
11-05
Ajax doet in bekerfinale zich tekort door fouten
10-05
Hoofdklasse B: Huizen sleept punt uit het vuur
10-05
Beker West I: Ajax loopt de beker mis tegen SDO
10-05
Beker West II: Sportlust '46 wint eerste beker
10-05
Flevo Boys pakt de beker in het hol van de leeuw
09-05
Beker Noord: Flevo Boys trekt lange neus naar Urk
09-05
Beker Oost: DFS schrijft geschiedenis
09-05
Derde divisie: Harkemase Boys wint nipt
08-05
Tweede divisie: Katwijk loopt geen averij op
06-05
Slappe eerste helft nekt FC Lisse
06-05
ACV bluft aanstaande kampioen Spakenburg af
05-05
Tweede divisie: Katwijk herstelt zich
05-05
Derde divisie: Spakenburgse kampioensstress neemt toe
05-05
Hoofdklasse A: Noordwijk zet de platte kar vast klaar
05-05
Hoofdklasse B: AZSV bewijst zichzelf een goede dienst
04-05
Dogan Corneille aan de slag bij Excelsior Maassluis
04-05
Spakenburg vult supportersbussen richting Assen
03-05
De finales van de districtsbekertoernooien
01-05
Beker Noord: Urk vanaf elf meter naar finale
29-04
FC Lisse hoeft bepaald niet te wanhopen
29-04
Spakenburg kan alleen van ranglijst genieten
29-04
Quick Boys wil seizoen nog wel goed afsluiten
28-04
Tweede divisie: Katwijk laat weer punten liggen
28-04
Derde divisie: Spakenburg is er weer bijna
28-04
Hoofdklasse A: Het doek is gevallen voor Argon
28-04
Hoofdklasse B: Berkum sluit aan
27-04
Wonderbaarlijk, die Derde divisie
25-04
Beker: Finaleplek voor Ajax en FC 's-Gravenzande
25-04
FC Lisse strijd, strijd en nog eens strijd
25-04
Hans Kraay stapt per direct op bij FC Lienden
24-04
Tweede divisie: FC Lisse verschaft zich wat ademruimte
24-04
Derde divisie: Harkemase Boys speelt zich definitief veilig
24-04
Hoofdklasse B: Huizen grijpt laatste strohalm
24-04
Beker: Flevo Boys finalist in Noord, DFS in Oost
22-04
FC Lisse moet serieus op zoek naar houvast
22-04
Spakenburg strompelt naar het einde
22-04
Eemdijk loopt zich stuk op muur van Berkum
21-04
Tweede divisie: Het doek valt voor Achilles '29
21-04
Derde divisie: Wie wil er kampioen worden?
21-04
Hoofdklasse A: Noordwijk pakt het weer op
21-04
Hoofdklasse B: Titelstress bij Eemdijk
20-04
Problemen genoeg voor FC Lisse
19-04
Bizar seizoen loopt op zijn eind
16-04
Bovenin de Tweede en Derde Divisie
15-04
FC Lisse mist stootkracht en creativiteit
15-04
Spakenburg als een speer richting titel
15-04
ACV zit op de grens wat de ploeg kan
15-04
Eemdijk gaat met recht voor de dikste prijs
14-04
Tweede divisie: Clubs leven mee met Katwijk
14-04
Derde divisie: Spakenburg is er bijna
14-04
Hoofdklasse A: Noordwijk struikelt over 's-Gravenzande
14-04
Hoofdklasse B: Eemdijk zet grote stap naar de titel
13-04
FC Lisse kan het nog benauwd krijgen
10-04
Derde divisie: DOVO kan gaan ontstressen
10-04
Beker Oost: DFS daadkrachtig naar halve finale
10-04
Sander Molenaar (38) overleden
08-04
Katwijk mag zich gelukkig wanen
08-04
Domper voor Quick Boys en Dirk Kuijt
08-04
Noordwijk is top en Hoek komt in de buurt
07-04
Tweede divisie: Katwijk lijkt niet meer te stuiten
07-04
Derde divisie: Spakenburg is de weg kwijt
07-04
Hoofdklasse A: Voor Hoek geen negen op een rij
07-04
Hoofdklasse B: Eemdijk heeft smaak te pakken
06-04
Supporters van Katwijk aan banden
05-04
Halve finalisten plus ticket KNVB-beker
04-04
Beker: FC 's-Gravenzande halve finalist
03-04
Beker Noord: Staphorst en Urk naar halve finale

Nacompetitie eerste klasse/tweede klasse


22 mei 2017

De nummers 11 en 12 van de 1e klasse A t/m E zijn herkanser en spelen met de periodekampioenen van de 2e klasse A t/m J om in totaal tien plaatsen in de 1e klasse, 2017-2018.

 

- 1e klasse A, gekoppeld aan 2e klasse A en B

- 1e klasse B, gekoppeld aan 2e klasse C en D

- 1e klasse C, gekoppeld aan 2e klasse E en F

- 1e klasse D, gekoppeld aan 2e klasse G en H

- 1e klasse E, gekoppeld aan 2e klasse I en J

 

1e klasse A / 2e klasse A-B

1e ronde:

a.  TAVV - Roda '46 1-4
  Roda '46 - TAVV 2-0
b. Marken - Geinoord 2-0
  Geinoord - Marken 4-3
c. ZOB - CSW 1-2
  CSW - ZOB 2-1
d. FC De Bilt   - BOL 2-0
  BOL - FC De Bilt   6-1

 

2e ronde:

e.  BOL - Marken 1-2
  Marken - BOL 5-1
f. CSW - Roda '46   1-0
  Roda '46   - CSW 1-2

 

Marken en CSW promoveren naar de 1e klasse, Roda '46 degradeert naar de 2e klasse, BOL blijft tweedeklasser.

 

1e klasse B / 2e klasse C-D

1e ronde:

a.  DCV - SVC '08 2-1
  SVC '08 - DCV 1-1
b. DoCoS - ARC 1-2
  ARC - DoCoS 3-0
c. Valken '68 - Nieuwenhoorn   2-3
  Nieuwenhoorn   - Valken '68 3-1
d. Hellevoetsluis - RCL 1-3
  RCL - Hellevoetsluis 3-3

 

2e ronde:

e.  RCL - ARC 4-2
  ARC - RCL 6-2
f. Nieuwenhoorn   - DCV 0-4
  DCV - Nieuwenhoorn   0-0

 

DCV promoveert naar de 1e klasse, ARC handhaaft zich in de 1e klasse, RCL en Nieuwenhoorn blijven tweedeklasser.

 

1e klasse C / 2e klasse E-F

1e ronde:

a.  Nivo Sparta - Almkerk 2-0
  Almkerk - Nivo Sparta 2-0, 2-4 n.v., Nivo Sparta w.n.s.
b. Den Bommel - Nieuw Lekkerland   2-3
  Nieuw Lekkerland   - Den Bommel 2-0
c. FC Axel - GJS 1-1
  GJS - FC Axel 2-1
d. Roda Boys/B. - DBGC 1-2
  DBGC - Roda Boys/B. 1-1

 

2e ronde:

e.  DBGC - Nieuw Lekkerland   1-4
  Nieuw Lekkerland   - DBGC 2-0
f. GJS - Nivo Sparta 2-2
  Nivo Sparta - GJS 2-2, 2-2 n.v., GJS w.n.s. (1-3)

 

GJS promoveert naar de 1e klasse, Nieuw Lekkerland handhaaft zich in de 1e klasse, DBGC en Nivo Sparta blijven tweedeklasser.

 

1e klasse D / 2e klasse G-H

1e ronde:

a.  Be Quick '28 - DETO Twenterand   0-2
  DETO Twenterand   - Be Quick '28 2-1
b. Valleivogels - KHC 1-1
  KHC - Valleivogels 6-1
c. Lelystad '67 - Enter Vooruit 4-1
  Enter Vooruit - Lelystad '67 3-4
d. Sparta Enschede - Renswoude 3-1
  Renswoude - Sparta Enschede 3-1, 4-1 n.v.

 

2e ronde:

e.  Renswoude - KHC 1-2
  KHC - Renswoude 5-2
f. Lelystad '67 - DETO Twenterand   2-2
  DETO Twenterand   - Lelystad '67 4-0

 

KHC en DETO Twenterand blijven eersteklasser, Renswoude en Lelystad '67 blijven tweedeklasser.

 

1e klasse E / 2e klasse I-J

1e ronde:

a.  Noordscheschut - Leeuwarder Zwaluwen   4-0
  Leeuwarder Zwaluwen   - Noordscheschut 1-0
b. SC Veenwouden - Omlandia 1-2
  Omlandia - SC Veenwouden 6-1
c. Hardegarijp - Pelikaan S. 2-1
  Pelikaan S. - Hardegarijp 1-0, 3-0 n.v.
d. Gramsbergen - Be Quick Dokkum 1-1
  Be Quick Dokkum - Gramsbergen 1-0

 

2e ronde:

e.  Be Quick Dokkum   - Omlandia 4-0
  Omlandia - Be Quick Dokkum   3-2
f. Pelikaan S. - Noordscheschut 1-3
  Noorscheschut - Pelikaan S. 2-1

 

Be Quick Dokkum en Noordscheschut promoveren naar de 1e klasse, Omlandia degradeert naar de 2e klasse en Pelikaan S. blijft tweedeklasser.

 

 

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2