VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Berichten

17-08
Sandor van der Heide verlaat IJsselmeervogels
16-08
Kan ONS Sneek van start op eigen veld?
04-08
Gele kaartenregeling versoepeld
12-07
Derde divisie: Magreb '90 ruilt met Jong Vitesse
09-07
KNVB: doormodderen of ingrijpen?
05-07
Tweede divisie begint met een kraker:
IJsselmeervogels - Kozakken Boys
01-07
KNVB-beker: Interessante ontmoetingen geloot
28-06
KNVB zwicht voor topamateurs, nog geen extra instroom
24-06
Clubs beginnen KNVB zat te worden
21-06
Zevenendertig zaterdagclubs in het KNVB-bekertoernooi
20-06
Niek Oosterlee volgt John de Wolf op bij GVVV
13-06
Spakenburg weekt John de Wolf los bij GVVV
10-06
Zeist is aan zet en moet op zoek naar wijsheid
04-06
DOVO is eindelijk terug bij de grote jongens
04-06
ODIN '59 veel strijd en een gelukkige afloop
03-06
Derde divisie: Eindelijk promotie voor DOVO;
ODIN '59 handhaaft zich
03-06
Hoofdklasse: Flevo Boys en Oranje Nassau degraderen;
Nootdorp en Zuidvogels promovendi
02-06
Hoe zwaar is het allerlaatste loodje?
28-05
Feest in Rijnsburg, Spakenburg in mineur
28-05
FC Lisse koelbloediger dan Harkemase Boys
28-05
DOVO zet SteDoCo bovenaan de trap
28-05
Ter Leede en ODIN '59 op fifty-fifty
27-05
Tweede divisie: Spakenburg degradeert;
FC Lisse en Rijnsburgse Boys promoveren
27-05
Derde divisie: DOVO met één been in de Derde divisie
27-05
Hoofdklasse: Smitshoek is er bijna
26-05
Apotheose, jongensboek, finale, helpers weg
24-05
Rijnsburgse Boys leidt 'bij rust' met 2-1
24-05
DOVO in slijtageslag langs Noordwijk
24-05
Harkemase Boys net iets minder moe dan FC Lisse
23-05
Tweede divisie: Harkemase Boys verrast FC Lisse
23-05
Derde divisie: Verlenging teveel voor CSV Apeldoorn en Noordwijk
23-05
Amateurs willen geen beloftenteams
22-05
Beslissingen tweede en derde divise, hoofd- en eerste klasse
22-05
Nacompetitie tweede divisie/derde divisie
22-05
Nacompetitie derde divisie/hoofdklasse
22-05
Nacompetitie hoofdklasse/eerste klasse
22-05
Nacompetitie eerste klasse/tweede klasse
21-05
Spakenburg moet fysiek tot bodem om te overleven
21-05
Rijnsburgse Boys kan ook vlijmscherp zijn
21-05
Harkemase Boys piekt op het juiste moment
20-05
Tweede divisie: Spakenburg nipt langs Hercules;
Harkemase Boys doet UNA degraderen
20-05
Derde divisie: ODIN '59 schakelt Achilles Veen uit
20-05
Beker: Noordwijk, CSV Apeldoorn, Staphorst en Hoek winnen de districtsbeker
19-05
Nacompetitie: ieder voor zich
18-05
Spakenburg houdt hoop na schrik bij Hercules
18-05
Harkemase Boys mist een slopershamer
18-05
Geen beste beurt voor Rijnsburgse Boys
17-05
Tweede divisie: Geweldige remonte van FC Lisse
17-05
DOVO oogt iets frisser dan Noordwijk
17-05
Staphorst tankt vertrouwen
16-05
Derde divisie: De nacompetitie is van start
14-05
IJsselmeervogels pakt de prijs van het collectief
14-05
Wonderverlossing voor HHC Hardenberg
14-05
FC Lisse wacht nog een lekker toetje
14-05
Spijkenisse drijft op aanvalslust en veerkracht
13-05
Tweede divisie: HHC speelt zich in extremis veilig
13-05
Derde divisie: IJsselmeervogels is kampioen
13-05
Hoofdklasse A: Spijkenisse kampioen zonder te spelen
13-05
Hoofdklasse B: Winst helpt Flevo Boys niet aan periodetitel
12-05
Finale voor HHC Hardenberg bij UNA
11-05
Nog een paar records in voorlaatste speelronde
07-05
ACV maakt eindelijk die stap omhoog
07-05
Nog even geen feest voor IJsselmeervogels
07-05
Hoe gruwelijk ging het mis voor Ter Leede
06-05
Tweede divisie: Spakenburg moet p/d spelen
06-05
Derde divisie: IJsselmeervogels vast op koers
06-05
Hoofdklasse A: Kan het nog mis voor Spijkenisse?
06-05
Hoofdklasse B: ACV is kampioen
06-05
Vier kampioenen bekend in de eerste klasse
05-05
De schalen staan klaar
04-05
Virgil Breetveld per direct weg bij SteDoCo
03-05
Clubs hoofdklasse A schieten nog even uit hun slof
30-04
Spakenburg in de buurt van de rode streep
30-04
IJsselmeervogels toont de kracht van het team
30-04
FC Lisse houdt hoop tot het echt niet meer kan
30-04
ACV gaat los met knuffels en oerkreten
29-04
Tweede divisie: HHC Hardenberg passeert Spakenburg
29-04
Derde divisie: IJsselmeervogels weer alleen aan kop
29-04
Hoofdklasse A: Seizoen duurt iets te lang voor Achilles Veen
29-04
Hoofdklasse B: ACV wint topper tegen DOVO
28-04
Toe nou KNVB, geef Danny Buijs z'n centen terug
26-04
Beker: Vijf zaterdaghoofdklassers naar de finale
26-04
Hoofdklasse B schiet met scherp
23-04
De nood is hoog bij HHC Hardenberg, heel hoog
23-04
Opnieuw zwarte dag voor Spakenburg
23-04
FC Lisse kan zijn geluk niet op aan de Westmaat
23-04
Spijkenisse heeft meer levens
22-04
Tweede divisie: HHC Hardenberg laat overwinning liggen
22-04
Derde divisie: FC Lisse brengt de spanning terug
22-04
Hoofdklasse A: Spijkenisse doet weer mee;
FC Breukelen degradeert
22-04
Hoofdklasse B: Top drie op weg naar climax
21-04
Moet een doelman Spakenburg dan redden?
19-04
Inhaalslag geheel afgerond, ACV spekkoper
18-04
Beker Oost: DFS halve finalist plus ticket KNVB-beker
18-04
Achilles Veen krijgt dik hulp van Zwaluwen
18-04
ACV kan zijn geluk niet op in Barneveld
17-04
Tweede divisie: Spakenburg ziet concurrentie uitlopen
17-04
Derde divisie: SteDoCo belandt onder de streep
17-04
Hoofdklasse A: Achilles Veen neemt de leiding weer over
17-04
Hoofdklasse B: ACV gaat door het oog van de naald

Zevenendertig zaterdagclubs in het KNVB-bekertoernooi


21 juni 2017

Met 37 clubs is het zaterdagvoetbal goed vertegenwoordigd in het toernooi om de KNVB-beker van komend seizoen. Alle clubs uit de Tweede en Derde divisie zijn automatisch geplaatst, waarbij de periodekampioenen van de Tweede divisie de kwalificatieronden mogen overslaan. Naast de clubs uit de divisies hebben zich ook de halve finalisten van de zes districtsbekertoernooien geplaatst.

 

Tweede divisie Derde divisie

Barendrecht

Excelsior Maassluis

FC Lisse

GVVV

HHC Hardenberg

Katwijk

Kozakken Boys

Rijnsburgse Boys
IJsselmeervogels

ACV

ASWH

Capelle

DOVO

DVS '33 Ermelo

Harkemase Boys

ODIN '59

ONS Boso Sneek

Quick Boys

Scheveningen

Spakenburg

Spijkenisse

VVOG

Halve finalisten districtbekertoernooien
West I West II Zuid I Oost Noord
Swift
Altius
Ajax *
Ter Leede
Noordwijk
Zwaluwen *
Hoek DFS
CSV Apeldoorn
Sparta Nijkerk
SDC Putten
SC Genemuiden
d'Olde Veste '54
Staphorst
Buitenpost

* Gaan als 'lucky loser' naar het KNVB-bekertoernooi.

 

De clubs die geplaatst hebben via het distictsbekertoernooi en de teams uit de Derde divisie komen uit in de eerste kwalificatieronde. De teams uit de Tweede divisie stromen in bij de tweede kwalificatieronde. De periodewinnaars van de Tweede divisie (waaronder Katwijk en Kozakken Boys) mogen de kwalificatierondes overslaan en beginnen in de eerste ronde.

 

Ronde Speeldata
1e kwalificatieronde 19 augustus
2e kwalificatieronde 23, 26 en 27 augustus
1e ronde 19,20 en 21 september
2e ronde 24, 25 en 26 oktober
achtste finale 19, 20 en 21 december
kwartfinale 30, 31 januari en 1 februari
halve finale 27, 28 februari en 1 maart
finale 22 april

 


 Hits 
 8377 

 

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2