VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Berichten

20-02
Beker: SC Feyenoord schakelt Ter Leede uit
20-02
Cesco Agterberg de nieuwe trainer van ASWH
18-02
Katwijk moet aan de bak
18-02
Kozakken Boys showt talenten en steekt de vlag uit
18-02
Noordwijk heeft weinig tot niets te vrezen
18-02
Ajax - Staphorst: botsing van speelstijlen
17-02
Tweede divisie: GVVV brengt de spanning terug
17-02
Derde divisie: Misstap voor Spakenburg en Almere City
17-02
Hoofdklasse A: 'Business as usual' voor Noordwijk
17-02
Hoofdklasse B: Eemdijk klimt naar de tweede plaats
16-02
Unieke stap Jack van den Berg
15-02
CSV Apeldoorn en Jürgen Schefczyk uit elkaar
13-02
Beker Oost: DFS met de grootste moeite verder
12-02
Katwijk haalt Jack van den Berg weg bij ASWH
11-02
FC Lisse dankt naïef TEC
11-02
Capelle wacht op de hand van Ron Timmers
10-02
Tweede divisie: Opluchting bij IJsselmeervogels
10-02
Derde divisie: Capelle zal moeten knokken
10-02
Hoofdklasse A: Zwaluwen doet goede zaken
10-02
Hoofdklasse B: Eemdijk wint spektakelstuk
09-02
Jezelf rijk rekenen heeft totaal geen zin
08-02
Het waren veertien mooie jaren
04-02
Het gaat bij Katwijk even alleen om winnen
04-02
Minutenwerk Kozakken Boys
04-02
Ongeloof en woede bij ACV om weer een domper
04-02
Op karakter houdt Ter Leede titelkoers nog vast
03-02
Tweede divisie: Katwijk stelt winst laat veilig
03-02
Derde divisie: Status quo boven- en onderin
03-02
Hoofdklasse A: Noordwijk blijft constant scoren
03-02
Hoofdklasse B: Staphorst loopt twee punten in
02-02
Jochem Twisker gaat verder bij De Dijk
02-02
De markthal van de Tweede divisie
01-02
Toeschouwers hangen aan traditie
31-01
Beker West I: Argon ziet avontuur eindigen
30-01
Beker: Eemdijk en Swift liggen eruit
30-01
Dick Schreuder verlaat per direct Katwijk
30-01
De Dijk ontslaat Jochem Twisker per direct
30-01
Capelle zet trainer Winand van Loon opzij
28-01
Katwijk beloont teammanager Sander Molenaar
28-01
Spakenburg slaat Quick Boys van zich af
28-01
Een leuke uitputtingsslag in Noordwijk
28-01
Sparta Nijkerk maakt buurman NSC onzichtbaar
27-01
Tweede divisie: Kozakken Boys wint zeven keer op rij
27-01
Derde divisie: Spakenburg wint topper van Quick Boys
27-01
Hoofdklasse A: Noordwijk laat overwinning liggen
27-01
Hoofdklasse B: Sparta wint Nijkerkse derby van NSC
26-01
Katwijk weigert Achilles '29 achterna te gaan
24-01
Beker: Achilles Veen en NSC Nijkerk gesneuveld
23-01
Tweemaal rood voor één en dezelfde speler
21-01
Katwijk in goede doen is een klasse apart
21-01
GVVV weet zich geen raad met Koninklijke HFC
20-01
Tweede divisie: Katwijk pakt de draad weer op
20-01
Derde divisie: ODIN '59 wint opnieuw van Spakenburg
20-01
Hoofdklasse A: Noordwijk houdt huis tegen Rijsoord
20-01
Hoofdklasse B: Twee keer rood voor Genemuiden-spits
20-01
Drie wedstrijden afgelast
20-01
Ulrich Landvreugd keert terug naar zijn AFC
19-01
Katwijk heeft alle sleutels in handen
17-01
VVOG trekt Hennie in 't Hof aan
15-01
IJsselmeervogels kiest voor Ted Verdonkschot
15-01
Chris de Wagt gaat ONS Sneek verlaten
14-01
Blunders bij Katwijk voeren de boventoon
14-01
Rijnsburgse Boys vult een kinderhand
14-01
Spakenburg zit op een warme zetel
14-01
Spijkenisse en Capelle blijven hopen op kentering
14-01
Go-Ahead Kampen wint Algarve Cup 2018
13-01
Tweede divisie: Kozakken Boys wint in Katwijk
13-01
Derde divisie: Spakenburg is titelkandidaat nummer één
12-01
Competitie hervat met gemankeerde clubs
12-01
IJsselmeervogels en Willem Leushuis gaan scheiden
07-01
Oranje Wit pakt Algarve Cup editie 2018
07-01
ASWH en de invloed van een trainingskamp
07-01
Rijnsburgse Boys klopt Capelle op waarde
07-01
Spakenburg gauw tevreden tegen Smitshoek
06-01
SDC Putten zonder en met Sander Duits
06-01
DFS blijft beneden de eigen standaard
05-01
Quick Boys lekker losjes in Spaanse zon
05-01
Een mooie blauwe middag in Monda
03-01
Rechter verklaart Achilles '29 failliet
02-01
Faillissement Achilles '29 lijkt onafwendbaar
30-12
Magreb '90 de perfecte soapserie
29-12
Kozakken Boys trekt Jasper de Muijnck aan
29-12
Gert Aandewiel terug als trainer van Quick Boys
27-12
Algarve Cup editie 2018, negende jaargang
27-12
Veel teams op trainingskamp in de Spaanse zon
22-12
VVSB ook met lege handen de morele winnaar
21-12
KNVB-beker: VVSB laat Roda JC ontsnappen
20-12
Beker West I: Swift schakelt bekerhouder uit
20-12
KNVB legt Magreb '90 puntenmindering op
20-12
Cambuur complimenteert GVVV
19-12
Beker: SDC Putten en Hoek overwinteren niet
19-12
KNVB-beker: GVVV komt te kort tegen Cambuur
19-12
Kijk naar de ranglijsten en cijfers en oordeel zelf
17-12
GVVV heeft een zware kluif aan HHC Hardenberg
17-12
Machine IJsselmeervogels op volle toeren
17-12
Spakenburg heiligt alle middelen
17-12
Noordwijk blijft gewoon Noordwijk
16-12
Tweede divisie: Katwijk blijft riant op kop
16-12
Derde divisie: Spakenburg is winterkampioen
16-12
Hoofdklasse A: Noordwijk herstelt zich

Zevenendertig zaterdagclubs in het KNVB-bekertoernooi


21 juni 2017

Met 37 clubs is het zaterdagvoetbal goed vertegenwoordigd in het toernooi om de KNVB-beker van komend seizoen. Alle clubs uit de Tweede en Derde divisie zijn automatisch geplaatst, waarbij de periodekampioenen van de Tweede divisie de kwalificatieronden mogen overslaan. Naast de clubs uit de divisies hebben zich ook de halve finalisten van de zes districtsbekertoernooien geplaatst.

 

Tweede divisie Derde divisie

Barendrecht

Excelsior Maassluis

FC Lisse

GVVV

HHC Hardenberg

Katwijk

Kozakken Boys

Rijnsburgse Boys
IJsselmeervogels

ACV

ASWH

Capelle

DOVO

DVS '33 Ermelo

Harkemase Boys

ODIN '59

ONS Boso Sneek

Quick Boys

Scheveningen

Spakenburg

Spijkenisse

VVOG

Halve finalisten districtbekertoernooien
West I West II Zuid I Oost Noord
Swift
Altius
Ajax *
Ter Leede
Noordwijk
Zwaluwen *
Hoek DFS
CSV Apeldoorn
Sparta Nijkerk
SDC Putten
SC Genemuiden
d'Olde Veste '54
Staphorst
Buitenpost

 

* Gaan als 'lucky loser' naar het KNVB-bekertoernooi.

 

De clubs die geplaatst hebben via het distictsbekertoernooi en de teams uit de Derde divisie komen uit in de eerste kwalificatieronde. De teams uit de Tweede divisie stromen in bij de tweede kwalificatieronde. De periodewinnaars van de Tweede divisie (waaronder Katwijk en Kozakken Boys) mogen de kwalificatierondes overslaan en beginnen in de eerste ronde.

 

Ronde Speeldata
1e kwalificatieronde 19 augustus
2e kwalificatieronde 23, 26 en 27 augustus
1e ronde 19,20 en 21 september
2e ronde 24, 25 en 26 oktober
achtste finale 19, 20 en 21 december
kwartfinale 30, 31 januari en 1 februari
halve finale 27, 28 februari en 1 maart
finale 22 april

 


 Hits 
 8794 

 

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2