VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Oefenwedstrijden

 

PROGRAMMA

vrijdag 18 augustus
HZVV - Ruinerwold 20.45

zaterdag 19 augustus
ODIN '59 - FC Lisse 12.00
Capelle - Heerjansdam 12.30
Kozakken Boys - Heinenoord 12.30
SVI - Zwolsche Boys 12.30
HZVV - Excelsior '31 13.00
Bennekom - Hillegom 14.00
Eemdijk - Argon 14.00
Achilles Veen - GVVV 14.30
Amstelveen - FC VVC 14.30
Barendrecht - Jodan Boys 14.30
Berkel - CVC Reeuwijk 14.30
De Merino's - SWZ Boso Sneek 14.30
Drechtstreek - GRC-14 14.30
Elspeet - Hattem 14.30
Forum Sport - HVV 14.30
Huizen - Katwijk 14.30
HVC '10 - FC 's-Gravenzande 14.30
IFC (za) - WNC 14.30
IJVV - ASV Dronten 14.30
Lelystad '67 - Zwart Wit '63 14.30
NEC Delfzijl - Sportlust '46 14.30
Noordwijk - HBS 14.30
NSC Nijkerk - Magreb '90 14.30
Olympia '28 - DESZ 14.30
Rijsoord - Alexandria '66 14.30
RVVH - ARC 14.30
SC Genemuiden - DUNO D. 14.30
Spijkenisse - Jong Sparta 14.30
SV Bedum - Grijpskerk 14.30
SVC '08 - GDA (za) 14.30
SVL - Valleivogels 14.30
VSCO '61 - DOS Kampen 14.30
Westlandia (za) - Honselersdijk 14.30
WHC - DTS Ede 14.30
XerxesDZB - Sliedrecht 14.30
IJsselmeervogels - Nootdorp 14.30
Columbia - CSV Apeldoorn 15.00
DETO Twenterand - De Zweef 15.00
Kozakken Boys - RKC Waalwijk 15.00
Oranje Wit - SDV Barneveld 15.00
Sneek Wit Zwart - Brielle 15.00
Urk - ONS Sneek 15.00
Excelsior Maassluis - Zuidvogels 16.00
VVSB - Legmeervogels 16.00
WVF - Be Quick '28 16.30
RKHVV - AZSV 17.00
Zwaluwen '30 - De Zouaven 17.00
Berkum - MSC 18.00
Winsum - GRC Groningen 19.00

dinsdag 22 augustus
Dongen - Rijsoord 2.00
Rood Wit '58 - Elspeet 19.15
SVI - WVF 19.15
ACV - Drachtster Boys 19.30
Loppersum - Winsum 19.30
Urk - Zeeburgia (zo) 19.30
ARC - Montfoort 20.00
Berkum - d'Olde Veste '54 20.00
Brielle - Woudrichem 20.00
De Merino's - Renswoude 20.00
DOVO - DHSC 20.00
Eemdijk - Roda '46 20.00
EFC '58 - ASV Dronten 20.00
FC 's-Gravenzande - XerxesDZB 20.00
FC de Bilt - Delta Sports '95 20.00
Huizen - Leonidas 20.00
Oranje Wit - Sliedrecht 20.00
SVL - Tricht 20.00
Unitas - GRC-14 20.00
Westlandia (za) - Den Hoorn 20.00
WHC - Alcides 20.00
SC Woezik - DUNO D. 20.15
SDV Barneveld - Zuidvogels 20.15
Sportlust '46 - Argon 20.15
Lelystad '67 - Swift '64 20.30
AZSV - RKZVC 21.00

woensdag 23 augustus
VSCO '61 - Zwolsche Boys 19.15
FC Abcoude - FC Breukelen 19.30
Seolto - IFC (za) 20.00

donderdag 24 augustus
Be Quick '28 - DOS Kampen 19.15

vrijdag 25 augustus
Hoek - Westkapelle (B) 19.30

zaterdag 26 augustus
Montfoort - HVC 12.00
Zwolsche Boys - Be Quick '28 12.30
FC Horst - Elspeet 14.00
Balk - Staphorst 14.30
Benschop - Pelikaan 14.30
Berkel - Be Fair 14.30
CSV Apeldoorn - ASV Dronten 14.30
DESZ - Heerenveense Boys 14.30
Eemdijk - Marken 14.30
FC 's-Gravenzande - VVGZ 14.30
FC Rijnvogels - Berkum 14.30
Go-Ahead Kampen - De Merino's 14.30
Heerjansdam - IFC (za) 14.30
Huizen - Smitshoek 14.30
Jonathan - Terschuurse Boys 14.30
JSV Nieuwegein - GRC-14 14.30
Montfoort - RVVH 14.30
Roda '46 - FC De Bilt 14.30
SDC Putten - Nunspeet 14.30
SVI - DOS Kampen 14.30
VVOP - ASC Nieuwland 14.30
Westlandia (za) - DSO 14.30
Zuidvogels - Fortuna Wormerveer 14.30
Bennekom - DTS Ede 15.00
CSV Apeldoorn - ASV Dronten 15.00
FC Weesp - FC Breukelen 15.00
Valleivogels - Woudenberg 15.00
Westfrisia - Zwaluwen '30 15.00
AZSV - Longa '30 / Grol 16.00
DETO Twenterand - NSC Nijkerk 16.00
DFS - DUNO D. 16.00
VSCO '61 - WVF 16.30
IFC (zo) - XerxesDZB 17.00
Jodan Boys - Olympia 17.00
Winsum - Asser Boys 17.00

dinsdag 29 augustus
Roda Boys/Bommelerwaard - GRC-14 19.00
Montfoort - FC Breukelen 19.30
ASV Dronten - Unicum 20.00
Bennekom - De Merino's 20.00
Delta Sport - Heerjansdam 20.00
DETO Twenterand - Excelsior '31 20.00
Forum Sport - VELO 20.00
KHC - Lelystad '67 20.00
Reaal Dronten - Lelystad '67 2 20.00
SVZW - De Zweef 20.00
WNC - JSV Nieuwegein 20.00
WV-HEDW - FC Breukelen 20.00
Zwaluwen '30 - JOS/Watergraafsmeer 20.00
Berkel - Capelle 2 20.15
WHC - DUNO D. 20.15
Aalsmeer - FC VVC 20.30
Terschuurse Boys - Saestum 20.30

dinsdag 5 september
Benschop - Vriendenschaar 20.00
BWO - SVZW 20.00
De Merino's - VRC 20.00
Elspeet - WZC 20.00
FC Jeugd - Blauw Geel '55 20.00
Flevo Boys - Lelystad '67 20.00
JSV Nieuwegein - Zeeburgia (zo) 20.00
Montfoort - CJVV 20.00
SVC '08 - Berkel 20.00
Terschuurse Boys - SEC 20.00
Unitas (zo) - Oranje Wit 20.00
Westlandia (za) - Lyra 20.00
Zwaluwen '30 - Spartanen 20.00
Brielle - Nieuwerkerk 20.15

dinsdag 12 september
FC Lisse 2 - FC VVC 20.00
Go Ahead Kampen - Lelystad '67 20.00
Montfoort - SVC '08 20.00
Naaldwijk - Westlandia (za) 20.00
Roda '46 - Hierden 20.00
TOGB - Heerjansdam 20.00
Veensche Boys - Terschuurse Boys 20.00
Winsum - GVAV Rapiditas 20.00
Berkel - RVC '33 20.15
SDC Putten 2 - EFC '58 20.15
JSV Nieuwegein - RKDES 20.30

dinsdag 19 september
DETO Twenterand - Victoria '28 20.00

UITSLAGEN

woensdag 16 augustus
CSV Apeldoorn - WSV 2-1
Victoria Boys - CSV Apeldoorn 1-9

dinsdag 15 augustus
ACV - Jong SC Heerenveen 4-1
Ajax - Alphense Boys 4-1
Argon - ADO '20 0-6
ASWH - Rijnsburgse Boys 2-1
Barendrecht - Jong RKC Waalwijk 3-0
Capelle - SC Feyenoord 1-3
De Dijk - Jong Almere City FC 3-4
De Treffers - JVC Cuijk 4-1
DFS - Tricht 7-2
DOVO - Al Khor (Qatar) 1-1
DVS '33 Ermelo - Berkum 7-2
Eemdijk - IJsselmeervogels 1-1
FC Lisse - Jodan Boys 2-1
GRC-14 - Achilles Veen 2-5
Hercules - GVVV 2-2
Houten - FC Lienden 0-8
HZVV - Jong De Graafschap 1-1
HZVV - Rohda Raalte 0-0
Koninklijke HFC - Jong FC Volendam 0-0
NSC Nijkerk - DHSC 1-4
Renswoude - VVOG 0-6
SDC Putten - Magreb '90 2-1
SDOUC - AZSV 0-4
Smitshoek - Heerjansdam 7-1
Spakenburg - AFC 1-0
Staphorst - Harkemase Boys 1-0
SteDoCo - Sliedrecht 0-1
Ter Leede - FC Boshuizen 8-1
VVSB - FC Rijnvogels 0-1
XerxesDZB (za) - Rijsoord 3-1
Zuidvogels - FC Abcoude 1-2
Zwaluwen - SVC '08 7-2

maandag 14 augustus
Albatross - CSV Apeldoorn 0-6

zondag 13 augustus
De Treffers - Silvolde 4-1

zaterdag 12 augustus
ACV - Be Quick 1887 5-2
AFC (za) - AMVJ 6-1
ARC - Swift 2-2
ASWH - Al Khor (Qatar) 1-0
Barendrecht - Capelle 0-2
Berkum - VV Heerenveen 4-0
CSV Apeldoorn - SDV Barneveld 1-0
DFS - SVL 8-1
DHSC - AZSV 6-2
Eemdijk - Nootdorp 3-0
FC Breukelen - De Meern (za) 2-0
FC Lisse - Magreb '90 5-0
GRC-14 - Wilhelmina '26 1-2
GVVV - SC Genemuiden 2-3
Harkemase Boys - Flevo Boys 2-0
HBS - Excelsior Maassluis 0-5
Heerjansdam - Excelsior Maassluis 2 2-1
Hercules - Quick Boys 1-3
HHC Hardenberg - Quick '20 5-2
Huizen - Urk 0-2
HZVV - HHC Hardenberg 2 6-1
Jodan Boys - Jong Sparta 2-4
Jong Almere City FC - Argon 1-1
Jong FC Groningen - Jong FC Twente 0-1
Jong NEC - Koninklijke HFC 1-2
Jong Vitesse - DUNO D. 3-1
Kozakken Boys - SteDoCo 4-0
Leonidas - Barendrecht 4-1
Loosdrecht - NSC Nijkerk 1-2
Montfoort - DOVO 3-2
Noordwijk - SJC 4-0
ONS Sneek - Jong SC Cambuur 0-4
Rijsoord - RVVH 0-1
Scheveningen - TEC 0-2
SDC Putten - DVS '33 Ermelo 0-5
Smitshoek - Zwarte Pijl 11-0
Sparta Nijkerk - Spakenburg 2-1
Sparta Nijkerk 2 - ASC Nieuwland 2-0
Spijkenisse - FC 's-Gravenzande 3-1
Staphorst - Achilles 1894 5-2
Telstar - Rijnsburgse Boys 1-0
Ter Leede - Quick 1-0
Unitas - Zuidvogels 2-0
Valleivogels - VVZ '49 5-0
VVOG - Ajax 2-1
VVSB - Alphense Boys 4-0
IJsselmeervogels - De Dijk 0-1
Zwaluwen - Sparta (am) 0-2

vrijdag 11 augustus
ODIN '59 - ADO '20 1-0

woensdag 9 augustus
Achilles 1894 - HZVV 1-3
Ajax - Urk 1-1
De Graafschap - Achilles '29 4-2
Hoek - FC Dordrecht 2-2
Jong Almere City FC - Jong FC Volendam 2-3
RVVH - Bolnes 3-0
SC Oranje - DUNO D. 0-8
Spakenburg - De Dijk 2-1
VVOG - Huizen 2-1

dinsdag 8 augustus
Argon - JOS/Watergraafsmeer 4-2
ASWH - Halsteren 1-1
De Bataven - AZSV 0-1
De Treffers - Al Jazira 2-3
DHSC - Nieuwerkerk 4-0
DOVO - NSC Nijkerk 4-0
DVS '33 Ermelo - CSV Apeldoorn 2-1
Excelsior '31 - Jong Go Ahead Eagles 1-2
Excelsior Maassluis - Nootdorp 3-1
FC 's-Gravenzande - Leonidas (zo) 3-2
FC Rijnvogels - Quick 1-1
FZO - FC Lienden 1-11
GVVV - OFC 3-2
Jong ADO Den Haag - FC Lisse 4-1
Kozakken Boys - Dongen 3-0
Noordwijk - Katwijk 1-1
Quick Boys - Barendrecht 1-4
SC Genemuiden - Jong SC Cambuur 1-0
Scheveningen - Westlandia 1-1
SDC Putten - SDV Barneveld 0-3
Slikkerveer - Rijsoord 1-4
SteDoCo - Jong FC Den Bosch 2-0
SWZ Sneek - ONS Sneek 0-3
Ter Leede - De Dijk 4-1
UDI '19 - Achilles Veen 3-1
IJsselmeervogels - Sparta Nijkerk 1-1
Zwaluwen - DHC 6-0

zaterdag 5 augustus
Ajax - Jong FC Volendam 1-2
Argon - Magreb '90 3-2
Barendrecht - Smitshoek 2-0
Chevremont - Zuidvogels 4-4
De Dijk - FC Volendam 0-4
De Treffers - FC Oss 0-1
DFS - Unitas 1-0
DOVO - Heinenoord 3-0
DVS '33 Ermelo - SC Genemuiden 1-2
Excelsior Maassluis - Spijkenisse 2-1
FC Breukelen - ACV 1-1
FC Lienden - FC Den Bosch 1-3
FC Lisse - Swift 2-3
FC Rijnvogels - Koninklijke HFC 2-2
HHC Hardenberg - Jong FC Groningen 4-4
Hoek - SK Deinze (B) 1-1
HSC '21 - CSV Apeldoorn 5-2
Jodan Boys - Capelle 1-2
Katwijk - Ter Leede 4-2
NSC Nijkerk - Hierden 2-2
OJC Rosmalen - TEC 0-2
Oranje Wit - GSC/ODS 8-0
Quick Boys - Kozakken Boys 1-0
Rijnsburgse Boys - Noordwijk 4-2
RVVH - Halsteren 2-1
Scheveningen - SJC 5-2
Sneek Wit Zwart - IJsselmeervogels 1-4
Spakenburg - Eemdijk 1-0
Staphorst - HZVV 1-1
SVC '08 - RKAVV 2-2
Urk - Jong Almere City FC 0-3
VC Vlissingen - GVVV 2-1
VVOG - ODIN '59 1-2
VVSB - RKC Waalwijk 1-1
Westlandia - ASWH 3-3
Zwaluwen - GOES 1-2

vrijdag 4 augustus
Achilles '29 - Fortuna Sittard 1-1
SDC Putten - Huizen 3-1

donderdag 3 augustus
DHSC - HHC Hardenberg 1-0
Katwijk - Jong Ajax 1-2

woensdag 2 augustus
De Treffers - Gemert 3-1
Hierden - VVOG 1-6
Hoek - Sint Gilles Waas (B) 2-0
NSC Nijkerk - FC Horst 3-0
Zwaluwen - IFC 4-1

dinsdag 1 augustus
Achilles '29 - Leonidas 4-1
Ajax - Volendam 1-2
ASWH - Nootdorp 9-1
DOVO - IJsselmeervogels 3-1
FC Lienden - Jong NEC 2-4
GVVV - Jong Willem II 0-0
Hercules - Barendrecht 0-1
Huizen - Magreb '90 1-4
Katwijk - SJC 1-1
ODIN '59 - Koninklijke HFC 0-3
Quick Boys - Excelsior Maassluis 0-2
Spakenburg - SDC Putten 1-0
SteDoCo - Jong RKC Waalwijk 1-1
TEC - Al Ahli (Dubai) 3-1
Ter Leede - Rijnsburgse Boys 1-0

zaterdag 29 juli
Achilles Veen - Unitas (zo) 2-1
ASWH - ADO Den Haag 3-1
Barendrecht - OJC Rosmalen 5-2
CSV Apeldoorn - Huizen 0-3
DOVO - Jong NEC 2-4
Excelsior Maassluis - Noordwijk 1-1
Hercules - Argon 3-0
Jong PEC Zwolle - HHC Hardenberg 2-3
Koninklijke HFC - Quick Boys 1-2
Kozakken Boys - Jong FC Volendam 0-0
ODIN '59 - AFC 2-2
PSV - De Treffers 4-0
Rijnsburgse Boys - VVSB 0-1
Spakenburg - De Meern 3-1
Sparta Nijkerk - DHSC 0-1
SteDoCo - VC Vlissingen 0-1
Telstar - Achilles '29 3-1
Ter Leede - Magreb '90 0-0
IJsselmeervogels - Spijkenisse 7-3

woensdag 26 juli
Philippine - Hoek 1-3

dinsdag 25 juli
Koninklijke HFC - Ter Leede 3-0
SteDoCo - Magreb '90 1-0

zaterdag 22 juli
Argon - De Meern (zo) 0-0
DVS '33 Ermelo - Eendracht Termien (B) 3-1
HHC Hardenberg - Rijnsburgse Boys 2-4
Hoek - SC Blankenberge (B) 5-0
Quick Boys - AFC 1-1

dinsdag 18 juli
AZSV - De Graafschap 1-3

zaterdag 15 juli
Harkemase Boys - ONS Sneek 2-1
SDC Putten - Feyenoord 1-10
SVZW - Heracles 1-7
XerxesDZB - Excelsior 1-3

donderdag 13 juli
Buitenpost - ONS Sneek 2-2

dinsdag 11 juli
Heinenoord - Excelsior 0-1
VVOG - PEC Zwolle 0-0

zaterdag 8 juli
DFS - NEC 0-3
FC Lisse - Feyenoord 0-5
ONS Sneek - Zeerobben 3-3
Roda '46 - Jong Sparta 0-3
Rolder Boys - Drachtster Boys 0-4

vrijdag 7 juli
ACV - FC Volendam 1-4
Winsum - FC Groningen 0-7

woensdag 5 juli
Scheveningen - ADO Den Haag 0-7

dinsdag 4 juli
FC Rijnvogels - Rotterdam Oost 3-1
HZVV - PEC Zwolle 0-3
Montfoort - FC Lisse 0-0

zaterdag 1 juli
Kesteren - DFS 2-10
RKAVV - FC Rijnvogels 0-3
SC Genemuiden - PEC Zwolle 0-3
SDC Putten - NSC Nijkerk 2-1

woensdag 28 juni
FC Utrecht - Jodan Boys 3-2

dinsdag 27 juni
Heerenveen - Urk 1-5
HZVV - GAVC 5-0
SC Genemuiden - Nunspeet 6-1

zaterdag 24 juni
Montfoort - CDW 3-0
SC Genemuiden - HZVV 3-0

dinsdag 20 juni
VVSB - Peter Barendse Academy 8-0

CLUBS

Achilles '29  
Achilles Veen  
ACV  
AFC  
Ajax  
Argon  
ASWH  
AZSV  
Barendrecht  
Berkum  
Capelle  
CSV Apeldoorn  
De Dijk  
De Treffers  
DFS  
DOVO  
DVS '33 Ermelo  
Eemdijk  
Excelsior '31  
Excelsior Maassluis  
FC 's-Gravenzande  
FC Lienden  
FC Lisse  
FC Rijnvogels  
GVVV  
Harkemase Boys  
HHC Hardenberg  
Hoek  
Huizen  
HZVV  
Jodan Boys  
Jong Almere City FC  
Jong FC Groningen  
Jong FC Twente  
Jong FC Volendam  
Jong Sparta  
Katwijk  
Koninklijke HFC  
Kozakken Boys  
Magreb '90  
Noordwijk  
Nootdorp  
NSC Nijkerk  
ODIN '59  
ONS Sneek  
Quick Boys  
Rijnsburgse Boys  
Rijsoord  
RVVH  
SC Genemuiden  
Scheveningen  
SDC Putten  
Smitshoek  
Spakenburg  
Sparta Nijkerk  
Spijkenisse  
Staphorst  
SteDoCo  
Swift  
TEC  
Ter Leede  
Urk  
VVOG  
VVSB  
IJsselmeervogels  
Zuidvogels  
Zwaluwen  

VERANTWOORDING

De verantwoordelijkheid voor de juistheid van deze gegevens ligt bij degene die de oefenwedstrijd heeft ingevoerd. Voetbal op Zaterdag zal, zo zij al de mogelijkheid heeft, de juistheid van de aangekondigde oefenwedstrijden niet controleren. Vanzelfsprekend staat Voetbal op Zaterdag daarom dan ook niet in voor de juistheid van de op deze pagina getoonde gegevens.

INVOEREN

Geef hier een oefenwedstrijd van uw club op, of geef de uitslag van de wedstrijd.
Tenminste één team dient een zaterdag standaardelftal te zijn.
Schaduwwedstrijden worden niet geplaatst!

Datum:   (DD-MM-JJJJ)
Aanvang:   (UU:MM)
Wedstrijd: 
Uitslag: 
Opm.: 

Verstuur de wedstrijd slechts één keer. De wedstrijd zal zo snel mogelijk door de redactie worden geplaatst.
Stuur voor wijzigingen of andere mededelingen een email naar redactie@voetbalopzaterdag.com.
 

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2