VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Oefenwedstrijden

 

PROGRAMMA

zaterdag 24 juni
  Montfoort  - CDW  14.30

donderdag 29 juni
  Jodan Boys  - FC Lisse  20.00

dinsdag 4 juli
  Montfoort  - FC Lisse   20.00

zaterdag 8 juli
  ONS Boso Sneek  - Zeerobben  15.00

zaterdag 15 juli
  Buitenpost  - ONS Sneek  14.30

zaterdag 29 juli
  SVC '08  - Scheveningen  14.00
  CSV Apeldoorn  - Huizen  15.00

dinsdag 1 augustus
  Spakenburg  - SDC Putten  20.00

zaterdag 5 augustus
  SVC '08  - RKAVV  14.00
  FC Lisse  - OJC Rosmalen  14.30
  ONS Boso Sneek  - Be Quick 1887  14.30
  Zwaluwen '30  - JOS/Watergraafsmeer  14.30
  Spakenburg  - Eemdijk  15.00
  Urk  - Jong Almere City FC  15.00

dinsdag 8 augustus
  SWZ Boso Sneek  - ONS Boso Sneek  14.30

zaterdag 12 augustus
  Eemdijk  - SDO  14.30
  FC Lisse  - VVSB  14.30
  Montfoort  - DOVO  14.30
  SVC '08  - DSO  14.30
  Zwaluwen '30  - AFC '34  14.30
  Hercules  - Quick Boys  15.00
  Berkum  - Heerenveen  18.00

dinsdag 15 augustus
  DVS '33 Ermelo  - Berkum  20.00
  Eemdijk  - IJsselmeervogels  20.00
  FC Lisse  - Jodan Boys  20.00
  Hercules  - GVVV  20.00
  Zwaluwen  - SVC '08  20.00

zaterdag 19 augustus
  Eemdijk  - Argon  14.00
  DOVO  - Hercules  14.30
  Elspeet  - Hattem  14.30
  Forum Sport  - HVV  14.30
  Lelystad '67  - Zwart Wit '63  14.30
  Olympia '28  - DESZ   14.30
  SVC '08  - GDA (za)  14.30
  WHC  - DTS Ede  14.30
  Zwaluwen '30  - De Zouaven  17.00
  Berkum  - MSC  18.00

dinsdag 22 augustus
  Urk  - FC Almere  19.30
  Berkum  - SC Genemuiden  20.00
  Brielle  - Heinenoord  20.00
  Eemdijk  - Roda '46  20.00
  Oranje Wit  - Sliedrecht  20.00
  SDC Putten  - Nunspeet  20.00
  WHC  - Flevo Boys  20.00
  Lelystad '67  - Swift '64  20.30

zaterdag 26 augustus
  Montfoort  - Vitesse Delft  14.00
  DESZ  - Heerenveense Boys  14.30
  Eemdijk  - Marken  14.30
  Elspeet  - Rood Wit '58  14.30
  CSW  - Vitesse Delft  15.00
  Montfoort  - CSW  16.00
  Westfrisia  - Zwaluwen '30  17.00
  AFC '34  - ARC  19.00

dinsdag 29 augustus
  Forum Sport  - VELO  20.00
  Lelystad '67  - West Frisia  20.00
  WHC  - ASV Dronten  20.00

dinsdag 5 september
  Elspeet  - WZC  20.00
  Flevo Boys  - Lelystad '67  20.00
  Montfoort  - CJVV  20.00
  SVC '08  - Berkel  20.00

dinsdag 12 september
  Montfoort  - SVC '08  20.00
  Lelystad '67  - Zuidvogels  20.15

UITSLAGEN

dinsdag 7 maart
  Zwaluwen '30  - De Blokkers  1-2

donderdag 2 maart
  Lelystad '67  - Flevo Boys  1-1

dinsdag 28 februari
  DOS '37  - Luctor et Emergo  0-1
  Ter Leede  - Koninklijke HFC  0-0

CLUBS

AFC  
Argon  
ASV Dronten  
CSV Apeldoorn  
DOVO  
DVS '33 Ermelo  
Eemdijk  
FC Lisse  
Flevo Boys  
GVVV  
Huizen  
Jodan Boys  
Jong Almere City FC  
Koninklijke HFC  
ONS Boso Sneek  
Quick Boys  
SC Genemuiden  
Scheveningen  
SDC Putten  
Sliedrecht  
Spakenburg  
Swift  
Ter Leede  
Urk  
VVSB  
IJsselmeervogels  
Zwaluwen  

INVOEREN

Geef hier een oefenwedstrijd van uw club op, of geef de uitslag van de wedstrijd.
Tenminste één team dient een zaterdag standaardelftal te zijn.
Schaduwwedstrijden worden niet geplaatst!

Datum:   (DD-MM-JJJJ)
Aanvang:   (UU:MM)
Wedstrijd: 
Uitslag: 
Opm.: 

Verstuur de wedstrijd slechts één keer. De wedstrijd zal zo snel mogelijk door de redactie worden geplaatst.
Stuur voor wijzigingen of andere mededelingen een email naar redactie@voetbalopzaterdag.com.

VERANTWOORDING

De verantwoordelijkheid voor de juistheid van deze gegevens ligt bij degene die de oefenwedstrijd heeft ingevoerd. Voetbal op Zaterdag zal, zo zij al de mogelijkheid heeft, de juistheid van de aangekondigde oefenwedstrijden niet controleren. Vanzelfsprekend staat Voetbal op Zaterdag daarom dan ook niet in voor de juistheid van de op deze pagina getoonde gegevens.

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2