VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Oefenwedstrijden

 

PROGRAMMA

dinsdag 27 februari
Zwaluwen '30 - Spirit 20.00

zaterdag 3 maart
Forum Sport - Honselersdijk 14.30
Oranje Wit - Hellevoetsluis 15.00

UITSLAGEN

dinsdag 20 februari
Alblasserdam - Kozakken Boys 0-3
Jong FC Twente - Jong PEC Zwolle 2-2
Jong FC Utrecht - Jong FC Volendam 1-2

dinsdag 13 februari
DETO Twenterand - Eilermark 0-0
Telstar - ODIN '59 3-3
Valleivogels - DOVO 0-10

zaterdag 10 februari
FC 's-Gravenzande - Spijkenisse 3-4

donderdag 8 februari
De Merino's - Veensche Boys 1-2
GVVV - Hercules 2-0
Kozakken Boys - LRC Leerdam 10-0
ONS Sneek - Be Quick 1887 2-3

dinsdag 6 februari
Almkerk - Kozakken Boys 2 2-2
Barendrecht - Heerjansdam 1-2
De Treffers - BVC 2-0

dinsdag 30 januari
IJsselmeervogels - Van Riemsdijk Sports 5-0
Zwart-Wit '63 - Lelystad '67 1-2

dinsdag 23 januari
DVS '33 Ermelo - DFS 4-3
FVC - ONS Sneek 0-3
Montfoort - SCH '44 6-1
Zwaluwen '30 - VVW 1-3

zaterdag 20 januari
ASV Dronten - FC Aalsmeer (zo) 9-1
Blauw-Zwart - Forum Sport 2 1-3
d'Olde Veste '54 - WVF 3-0
De Merino's - JSV Nieuwegein 4-1
DETO Twenterand - Sparta Enschede 4-0
DSO - Westlandia (za) 1-0
DTS Ede - WHC 2-2
Elspeet - Reaal Dronten 6-2
FC De Bilt - Woudenberg 0-1
FC Delta Sports '95 - SCH '44 0-0
Forum Sport - Die Haghe 3-1
Geinoord - Valleivogels 1-1
Jonathan - Altius 4-2
JOS/Watergraafsmeer - Volendam 1-2
Lelystad '67 - Go-Ahead Kampen 0-2
Luctor et Emergo - DOS '37 2-2
OWIOS - Nunspeet 2-0
SDS '55 - FZO 2-0
SDV Barneveld - SVL 2-1
Sliedrecht - Wilhelmina '26 4-1
Sportlust '46 - WNC 2-1
SVZW - OCZ 4-0
Valken '68 - FC Aalsmeer (za) 0-2
XerxesDZB (za) - SC Feyenoord 2-1

donderdag 18 januari
Hoevelaken - SKV 0-0

dinsdag 16 januari
Alcides - Staphorst 0-2
Argon - FC Breukelen 3-1
De Merino's - Lunteren 3-1
DSV '61 - Lelystad '67 4-1
Elinkwijk (zo) - Benschop 0-4
Elspeet - Oene 0-3
FC De Bilt - CSW 2-1
FC Rijnvogels - Forum Sport 1-1
Flevo Boys - ONS Sneek 2-1
Heino - Berkum 2-2
Huizen - Loosdrecht 4-1
HZVV - WHC 3-3
SDS '55 - Candia '66 3-0
SDV Barneveld - Woudenberg 3-1
Zwaluwen '30 - EVC 1-0

zaterdag 13 januari
Ajax (za) - Swift 0-2
Berkum - SVZW 3-1
Brielle - XerxesDZB (za) 5-8
DTS Ede - AVW '66 5-2
Eemdijk - WV-HEDW 5-1
Excelsior '31 - FC Winterswijk 1-1
FC 's-Gravenzande - RKAVV 5-1
FC Breukelen - Roda '46 2-1
Feyenoord - Noordwijk 3-0
GRC-14 - Nivo Sparta 3-1
Halsteren - Achilles Veen 1-3
Heinenoord - RVVH 2-5
Hoek - Goes 2-2
Honselersdijk - Westlandia (za) 3-0
Huizen - Argon 0-2
HZVV - Vroomshoopse Boys 3-2
Jodan Boys - Sportlust '46 3-1
KHC - SC Genemuiden 1-2
Nieuwenhoorn - Smitshoek 2-3
RKHVV - DFS 1-3
RKZVC - DETO Twenterand 1-0
SDS '55 - VVA Achterberg 1-1
SDV Barneveld - WSV Apeldoorn 2-0
SJC - CSV Apeldoorn 2-1
Sparta Nijkerk - SO Soest 2-1
SteDoCo - Zuidvogels 5-0
Ter Leede - DHSC 4-2
Urk - ASV Dronten 2-0
WHC - NSC Nijkerk 3-3

donderdag 11 januari
Always Forward - Zwaluwen '30 1-2
De Merino's - Valleivogels 2-3

woensdag 10 januari
De Treffers - Jong Roda JC 1-0
IFC - Smitshoek 4-6

dinsdag 9 januari
Achilles Veen - Jong Willem II 4-1
Berkum - PEC Zwolle bel. 3-2
Blauw Wit '34 - ONS Sneek 2-1
DTS Ede - SDC Putten 5-2
DVS '33 Ermelo - Zuidvogels 5-1
Eemdijk - Hooglanderveen 8-0
Elburger SC - Lelystad '67 2-4
Forum Sport - Zwaluwen 2-3
Go-Ahead Kampen - SC Genemuiden 1-4
Kozakken Boys - Spijkenisse 5-1
ODIN '59 - OFC 4-1
SC Feyenoord - Scheveningen 1-0
SDV Barneveld - DHSC 2-3
Spakenburg - NSC Nijkerk 4-0
Ter Leede - Koninklijke HFC 1-0
Zeister selectie - DOVO 1-5

maandag 8 januari
Iberos CF - IJsselmeervogels 0-17

zaterdag 6 januari
ADO '20 - ASWH 1-1
CSV Apeldoorn - VVOG 4-3
DOVO - RKC Waalwijk 0-4
DVS '33 Ermelo - HHC Hardenberg 5-5
FC Lisse - Rijsoord 3-3
Jong FC Volendam - Jong Almere City FC 2-2
Jong PSV - IJsselmeervogels 5-1
Katwijk - Jong AZ 1-1
Koninklijke HFC - Ex-internationals 2-5
Kozakken Boys - Almere City FC 1-1
MVV - Barendrecht 2-0
Noordwijk - FC Dordrecht 3-4
ONS Sneek - FC Breukelen 5-0
Quick '20 - Excelsior '31 3-0
Rijnsburgse Boys - Capelle 5-1
SC Genemuiden - DHSC 1-0
Scheveningen - Ajax (za) 4-1
Smitshoek - Spakenburg 0-1
Ter Leede - Excelsior Maassluis 1-1
Urk - Harkemase Boys 3-5
VVSB - ARC 1-1
Zwaluwen - DCV 6-1

vrijdag 5 januari
DFS - NWC 1-1
GVVV - Werder Bremen II 2-1
NEC - Quick Boys 6-0
SDC Putten - Silvolde 3-0

donderdag 4 januari
Go Ahead Eagles - CSV Apeldoorn 7-1
Jonathan - FC Dordrecht 2-6

CLUBS

Achilles Veen  
Ajax  
Argon  
ASWH  
Barendrecht  
Berkum  
Capelle  
CSV Apeldoorn  
De Treffers  
DFS  
DOVO  
DVS '33 Ermelo  
Eemdijk  
Excelsior '31  
Excelsior Maassluis  
FC 's-Gravenzande  
FC Lisse  
FC Rijnvogels  
GVVV  
Harkemase Boys  
HHC Hardenberg  
Hoek  
Huizen  
HZVV  
Jodan Boys  
Jong Almere City FC  
Jong FC Twente  
Jong FC Volendam  
Katwijk  
Koninklijke HFC  
Kozakken Boys  
Noordwijk  
NSC Nijkerk  
ODIN '59  
ONS Sneek  
Quick Boys  
Rijnsburgse Boys  
Rijsoord  
RVVH  
SC Genemuiden  
Scheveningen  
SDC Putten  
Smitshoek  
Spakenburg  
Sparta Nijkerk  
Spijkenisse  
Staphorst  
SteDoCo  
Swift  
Ter Leede  
Urk  
VVOG  
VVSB  
IJsselmeervogels  
Zuidvogels  
Zwaluwen  

VERANTWOORDING

De verantwoordelijkheid voor de juistheid van deze gegevens ligt bij degene die de oefenwedstrijd heeft ingevoerd. Voetbal op Zaterdag zal, zo zij al de mogelijkheid heeft, de juistheid van de aangekondigde oefenwedstrijden niet controleren. Vanzelfsprekend staat Voetbal op Zaterdag daarom dan ook niet in voor de juistheid van de op deze pagina getoonde gegevens.

INVOEREN

Geef hier een oefenwedstrijd van uw club op, of geef de uitslag van de wedstrijd.
Tenminste één team dient een zaterdag standaardelftal te zijn.
Schaduwwedstrijden worden niet geplaatst!

Datum:   (DD-MM-JJJJ)
Aanvang:   (UU:MM)
Wedstrijd: 
Uitslag: 
Opm.: 

Verstuur de wedstrijd slechts één keer. De wedstrijd zal zo snel mogelijk door de redactie worden geplaatst.
Stuur voor wijzigingen of andere mededelingen een email naar redactie@voetbalopzaterdag.com.
 

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2