VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Oefenwedstrijden

 

PROGRAMMA

maandag 18 december
IJsselmeervogels - Jong PEC Zwolle 20.00

zaterdag 6 januari
Kozakken Boys - Almere City FC 14.00
Ter Leede - Excelsior Maassluis 14.00
Noordwijk - FC Dordrecht 14.30
DVS '33 Ermelo - HHC Hardenberg 15.00
WAVV - DUNO D. 15.00
DOVO - RKC Waalwijk 15.30

dinsdag 9 januari
Ter Leede - Koninklijke HFC 19.30
Always Forward - Zwaluwen '30 20.00
DTS Ede - SDC Putten 20.00
Kozakken Boys - Spijkenisse 20.00
ODIN '59 - OFC 20.00
PEC Zwolle bel. - Berkum 20.00
Zeister selectie - DOVO 20.00
DVS '33 Ermelo - Zuidvogels 20.15
Forum Sport - Brielle 20.15

donderdag 11 januari
De Merino's - Valleivogels 20.00
RKHVV - DUNO D. 20.30

zaterdag 13 januari
SteDoCo - Zuidvogels 13.00
Flevo Boys - Staphorst 13.30
Ter Leede - DHSC 14.00
Berkum - SVZW 14.30
Eemdijk - WV-HEDW 14.30
FC 's-Gravenzande - RKAVV 14.30
GRC-14 - Nivo Sparta 14.30
SDC Putten - Unitas (zo) 14.30
HZVV - Vroomshoopse Boys 15.00
SDS '55 - VVA Achterberg 15.00
Sparta Nijkerk - ASV Dronten 15.00

dinsdag 16 januari
Alcides - Staphorst 20.00
FC Rijnvogels - Forum Sport 20.00
Heino - Berkum 20.00
HZVV - De Weide 20.00
SML - DUNO D. 20.00
Zwaluwen '30 - EVC 20.00
De Merino's - Lunteren 20.15

zaterdag 20 januari
HBOK - Zwaluwen '30 13.00
De Merino's - JSV Nieuwegein 14.30
Forum Sport - Die Haghe 14.30
Montfoort - FC Uitgeest 14.30
Quick 1888 Nijmegen - DUNO D. 14.30
WV-HEDW - DEM 14.30
Zalk - Berkum 2 14.30
SDS '55 - FZO 15.00

dinsdag 30 januari
FC Meppel - Staphorst 20.00

UITSLAGEN

woensdag 13 december
IJsselmeervogels - DVS '33 Ermelo 3-1

zaterdag 9 december
Jong FC Twente - DETO Twenterand 2-0

maandag 4 december
Telstar - Quick Boys 0-2

dinsdag 28 november
Eemdijk - Jong FC Utrecht 2-3
Jong FC Dordrecht - ASWH 1-4
IJsselmeervogels - Montfoort 4-2

dinsdag 21 november
Montfoort - Sportlust '46 1-0
Quick Boys - Peter Barendse Academie 11-0

dinsdag 14 november
Jong Ajax - Katwijk 4-1
Rijnsburgse Boys - Vitesse Delft 6-3
Zwaluwen '30 - De Valken 3-0

donderdag 9 november
DOVO - Hercules 0-1
Hollandia - Magreb '90 3-5
Sparta Nijkerk - DVS '33 Ermelo 3-4
IJsselmeervogels - Jong De Graafschap 5-0

dinsdag 7 november
FC Lisse - Quick Boys 3-4
Quick - VVSB 1-2
TEC - WNC 4-1

dinsdag 17 oktober
Jong FC Utrecht - IJsselmeervogels 0-0
Westfriezen - Zwaluwen '30 0-4

CLUBS

Ajax  
ASWH  
Berkum  
DOVO  
DVS '33 Ermelo  
Eemdijk  
Excelsior Maassluis  
FC 's-Gravenzande  
FC Lisse  
FC Rijnvogels  
HHC Hardenberg  
HZVV  
Jong FC Twente  
Katwijk  
Koninklijke HFC  
Kozakken Boys  
Magreb '90  
Noordwijk  
ODIN '59  
Quick Boys  
Rijnsburgse Boys  
SDC Putten  
Sparta Nijkerk  
Spijkenisse  
Staphorst  
SteDoCo  
TEC  
Ter Leede  
VVSB  
IJsselmeervogels  
Zuidvogels  
Zwaluwen  

VERANTWOORDING

De verantwoordelijkheid voor de juistheid van deze gegevens ligt bij degene die de oefenwedstrijd heeft ingevoerd. Voetbal op Zaterdag zal, zo zij al de mogelijkheid heeft, de juistheid van de aangekondigde oefenwedstrijden niet controleren. Vanzelfsprekend staat Voetbal op Zaterdag daarom dan ook niet in voor de juistheid van de op deze pagina getoonde gegevens.

INVOEREN

Geef hier een oefenwedstrijd van uw club op, of geef de uitslag van de wedstrijd.
Tenminste één team dient een zaterdag standaardelftal te zijn.
Schaduwwedstrijden worden niet geplaatst!

Datum:   (DD-MM-JJJJ)
Aanvang:   (UU:MM)
Wedstrijd: 
Uitslag: 
Opm.: 

Verstuur de wedstrijd slechts één keer. De wedstrijd zal zo snel mogelijk door de redactie worden geplaatst.
Stuur voor wijzigingen of andere mededelingen een email naar redactie@voetbalopzaterdag.com.
 

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2