VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Promotie/degradatie-regeling eerste klasse 2016-2017

Kampioenen

De kampioenen van de 1e klasse A t/m E promoveren rechtstreeks naar de hoofdklasse, 2017-2018.

 

Nacompetitie tussen hoofdklasse en eerste klasse

De nummers 13 en 14 van de hoofdklasse zaterdag A en B zijn herkansers en spelen nacompetitie met de in totaal vijftien (vervangend) periodekampioenen van de 1e klasse zaterdag A t/m E om in totaal drie plaatsen in de hoofdklasse zaterdag, 2017-2018.

 

De elftallen zijn verdeeld in zes poules, conform onderstaande indeling. Per poule wordt een halve competitie gespeeld:

 

Poule 1Poule 2Poule 3Poule 4Poule 5Poule 6
1Nr 13 HKAHPK 1ANr 14 HKANr 14 HKBNr 13 HKBHPK 1B
2LPK 1ALPK 1ELPK 1BMPK 1DLPK 1DLPK 1C
3MPK1BHPK 1DHPK 1CHPK 1EMPK 1CMPK 1E
MPK 1A

 

HPK = hoogst geklasseerde periodekampioen
MPK = één na hoogst geklasseerde periodekampioen
LPK = laagst geklasseerde periodekampioen

 

Speelschema poules 1 t/m 5:

a.2 - 3
b.3 - 1 (indien 2 wedstrijd a wint)
of
1 - 2 (indien 2 wedstrijd a niet wint)
c.1 - 2 (indien 2 wedstrijd a wint)
of
3 - 1 (indien 2 wedstrijd a niet wint)

 

Speelschema poule 6:

a.2 - 3 / 1 - 4
b.3 - 1 / 4 - 2
c.1 - 2 / 3 - 4

 

De poulewinnaars plaatsen zich voor de finale en spelen hierin een thuis- en een uitwedstrijd voor één plaats in de hoofdklasse 2017-2018. Voor de finales gelden de volgende koppelingen:

 

1.Winnaar poule 2-Winnaar poule 1
2.Winnaar poule 4-Winnaar poule 3
3.Winnaar poule 6-Winnaar poule 5

 

De drie winnaars plaatsen zich voor de hoofdklasse, 2017-2018. De in totaal 16 verliezers plaatsen zich voor de 1e klasse, 2017-2018.

 

Nacompetities tussen eerste klasse en tweede klasse

De nummers 11 en 12 van de 1e klasse A t/m E zijn herkanser en spelen met de periodekampioenen van de 2e klasse A t/m J om in totaal tien plaatsen in de 1e klasse, 2017-2018. Voor de nacompetitie geldt onderstaande koppeling:

 

- 1e klasse A, gekoppeld aan 2e klasse A en B

- 1e klasse B, gekoppeld aan 2e klasse C en D

- 1e klasse C, gekoppeld aan 2e klasse E en F

- 1e klasse D, gekoppeld aan 2e klasse G en H

- 1e klasse E, gekoppeld aan 2e klasse I en J

 

De nacompetities worden conform handboek competitiezaken AV 2.2.3 gespeeld.

 

1e klasse A / 2e klasse A-B

1e ronde:

a.Laagst geklasseerde PK 2e klasse B-Nr. 12 1e klasse A
b.Laagst geklasseerde PK 2e klasse A-Nr. 11 1e klasse A
c.Een na hoogste PK 2e klasse A-Hoogste PK 2e klasse B
d.Een na hoogste PK 2e klasse B-Hoogste PK 2e klasse A

 

2e ronde:

e.Winnaar d-Winnaar b
f.Winnaar c-Winnaar a

 

De winnaars van de 2e ronde plaatsen zich voor de 1e klasse, 2017-2018. De verliezers van de1e en 2e ronde plaatsen zich voor de 2e klasse, 2017-2018.

 

1e klasse B / 2e klasse C-D

1e ronde:

a.Laagst geklasseerde PK 2e klasse D-Nr. 12 1e klasse B
b.Laagst geklasseerde PK 2e klasse C-Nr. 11 1e klasse B
c.Een na hoogste PK 2e klasse C-Hoogste PK 2e klasse D
d.Een na hoogste PK 2e klasse D-Hoogste PK 2e klasse C

 

2e ronde:

e.Winnaar d-Winnaar b
f.Winnaar c-Winnaar a

 

De winnaars van de 2e ronde plaatsen zich voor de 1e klasse, 2017-2018. De verliezers van de 1e en 2e ronde plaatsen zich voor de 2e klasse, 2017-2018.

 

1e klasse C / 2e klasse E-F

1e ronde:

a.Laagst geklasseerde PK 2e klasse F-Nr. 12 1e klasse C
b.Laagst geklasseerde PK 2e klasse E-Nr. 11 1e klasse C
c.Een na hoogste PK 2e klasse E-Hoogste PK 2e klasse F
d.Een na hoogste PK 2e klasse F-Hoogste PK 2e klasse E

 

2e ronde:

e.Winnaar d-Winnaar b
f.Winnaar c-Winnaar a

 

De winnaars van de 2e ronde plaatsen zich voor de 1e klasse, 2017-2018. De verliezers van de 1e en 2e ronde plaatsen zich voor de 2e klasse, 2017-2018.

 

1e klasse D / 2e klasse G-H

1e ronde:

a.Laagst geklasseerde PK 2e klasse H-Nr. 12 1e klasse D
b.Laagst geklasseerde PK 2e klasse G-Nr. 11 1e klasse D
c.Een na hoogste PK 2e klasse G-Hoogste PK 2e klasse H
d.Een na hoogste PK 2e klasse H-Hoogste PK 2e klasse G

 

2e ronde:

e.Winnaar d-Winnaar b
f.Winnaar c-Winnaar a

 

De winnaars van de 2e ronde plaatsen zich voor de 1e klasse, 2017-2018. De verliezers van de 1e en 2e ronde plaatsen zich voor de 2e klasse, 2017-2018.

 

1e klasse E / 2e klasse I-J

1e ronde:

a.Laagst geklasseerde PK 2e klasse J-Nr. 12 1e klasse E
b.Laagst geklasseerde PK 2e klasse I-Nr. 11 1e klasse E
c.Een na hoogste PK 2e klasse I-Hoogste PK 2e klasse J
d.Een na hoogste PK 2e klasse J-Hoogste PK 2e klasse I

 

2e ronde:

e.Winnaar d-Winnaar b
f.Winnaar c-Winnaar a

 

De winnaars van de 2e ronde plaatsen zich voor de 1e klasse, 2017-2018. De verliezers van de 1e en 2e ronde plaatsen zich voor de 2e klasse, 2017-2018.

 

Rechtstreekse degradatie

De nummers 13 en 14 van de 1e klasse A t/m E degraderen naar de 2e klasse, 2017-2018.

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2