VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Competitieprogramma Derde Divisie

EERSTE PERIODE


Wedstrijddag 1
13 augustus
Capelle - ODIN '59
DVS '33 Ermelo - Jong FC Volendam
FC Lisse - Quick Boys
FC Rijnvogels - VVOG
Huizen - Harkemase Boys
Jong Almere City FC - Rijnsburgse Boys
ONS Boso Sneek - ASWH
Scheveningen - Jong FC Groningen
IJsselmeervogels - SteDoCo

Wedstrijddag 2
20 augustus
ASWH - IJsselmeervogels
Harkemase Boys - Jong Almere City FC
Jong FC Groningen - DVS '33 Ermelo
Jong FC Volendam - FC Lisse
ODIN '59 - FC Rijnvogels
Quick Boys - ONS Boso Sneek
Rijnsburgse Boys - Huizen
SteDoCo - Scheveningen
VVOG - Capelle

Wedstrijddag 3
27 augustus
DVS '33 Ermelo - SteDoCo
FC Lisse - VVOG
Huizen - FC Rijnvogels
Jong Almere City FC - Capelle
Jong FC Groningen - ASWH
Jong FC Volendam - Quick Boys
ONS Boso Sneek - Harkemase Boys
Scheveningen - ODIN '59
IJsselmeervogels - Rijnsburgse Boys

Wedstrijddag 4
3 september
ASWH - DVS '33 Ermelo
Capelle - Huizen
FC Rijnvogels - Jong Almere City FC
Harkemase Boys - FC Lisse
ODIN '59 - IJsselmeervogels
Quick Boys - Jong FC Groningen
Rijnsburgse Boys - ONS Boso Sneek
SteDoCo - Jong FC Volendam
VVOG - Scheveningen

Wedstrijddag 5
10 september
DVS '33 Ermelo - Rijnsburgse Boys
FC Lisse - Huizen
Jong Almere City FC - VVOG
Jong FC Groningen - SteDoCo
Jong FC Volendam - Harkemase Boys
ONS Boso Sneek - ODIN '59
Quick Boys - ASWH
Scheveningen - Capelle
IJsselmeervogels - FC Rijnvogels

Wedstrijddag 6
17 september
ASWH - Jong FC Volendam
Capelle - IJsselmeervogels
FC Rijnvogels - Scheveningen
Harkemase Boys - DVS '33 Ermelo
Huizen - Jong Almere City FC
ODIN '59 - Jong FC Groningen
Rijnsburgse Boys - FC Lisse
SteDoCo - Quick Boys
VVOG - ONS Boso Sneek

Wedstrijddag 7
24 september
ASWH - ODIN '59
DVS '33 Ermelo - FC Rijnvogels
FC Lisse - SteDoCo
Jong FC Groningen - Harkemase Boys
Jong FC Volendam - Rijnsburgse Boys
ONS Boso Sneek - Capelle
Quick Boys - VVOG
Scheveningen - Jong Almere City FC
IJsselmeervogels - Huizen

Wedstrijddag 8
1 oktober
Capelle - FC Lisse
FC Rijnvogels - ONS Boso Sneek
Harkemase Boys - Quick Boys
Huizen - Scheveningen
Jong Almere City FC - DVS '33 Ermelo
ODIN '59 - Jong FC Volendam
Rijnsburgse Boys - Jong FC Groningen
SteDoCo - ASWH
VVOG - IJsselmeervogels

Wedstrijddag 9
8 oktober
ASWH - Rijnsburgse Boys
DVS '33 Ermelo - Huizen
FC Lisse - ODIN '59
Jong FC Groningen - VVOG
Jong FC Volendam - Capelle
ONS Boso Sneek - Scheveningen
Quick Boys - FC Rijnvogels
SteDoCo - Harkemase Boys
IJsselmeervogels - Jong Almere City FC

Wedstrijddag 10
15 oktober
Capelle - DVS '33 Ermelo
FC Rijnvogels - FC Lisse
Harkemase Boys - ASWH
Huizen - Jong FC Groningen
Jong Almere City FC - ONS Boso Sneek
ODIN '59 - Quick Boys
Rijnsburgse Boys - SteDoCo
Scheveningen - IJsselmeervogels
VVOG - Jong FC Volendam

Wedstrijddag 11
29 oktober
ASWH - VVOG
DVS '33 Ermelo - IJsselmeervogels
FC Lisse - Jong Almere City FC
Harkemase Boys - Rijnsburgse Boys
Jong FC Groningen - FC Rijnvogels
Jong FC Volendam - Scheveningen
ONS Boso Sneek - Huizen
Quick Boys - Capelle
SteDoCo - ODIN '59

Wedstrijddag 12
5 november
Capelle - Jong FC Groningen
FC Rijnvogels - SteDoCo
Huizen - ASWH
Jong Almere City FC - Jong FC Volendam
ODIN '59 - Harkemase Boys
Rijnsburgse Boys - Quick Boys
Scheveningen - FC Lisse
VVOG - DVS '33 Ermelo
IJsselmeervogels - ONS Boso Sneek

TWEEDE PERIODE


Wedstrijddag 13
12 november
ASWH - FC Rijnvogels
DVS '33 Ermelo - ONS Boso Sneek
FC Lisse - IJsselmeervogels
Harkemase Boys - VVOG
Jong FC Groningen - Jong Almere City FC
Jong FC Volendam - Huizen
Quick Boys - Scheveningen
Rijnsburgse Boys - ODIN '59
SteDoCo - Capelle

Wedstrijddag 14
19 november
DVS '33 Ermelo - Quick Boys
FC Lisse - ASWH
FC Rijnvogels - Capelle
Huizen - VVOG
Jong Almere City FC - ODIN '59
Jong FC Volendam - Jong FC Groningen
ONS Boso Sneek - SteDoCo
Scheveningen - Rijnsburgse Boys
IJsselmeervogels - Harkemase Boys

Wedstrijddag 15
26 november
Capelle - ASWH
FC Rijnvogels - Jong FC Volendam
Huizen - SteDoCo
Jong Almere City FC - Quick Boys
ODIN '59 - DVS '33 Ermelo
ONS Boso Sneek - FC Lisse
Scheveningen - Harkemase Boys
VVOG - Rijnsburgse Boys
IJsselmeervogels - Jong FC Groningen

Wedstrijddag 16
3 december
ASWH - Scheveningen
DVS '33 Ermelo - FC Lisse
Harkemase Boys - Capelle
Jong FC Groningen - ONS Boso Sneek
Jong FC Volendam - IJsselmeervogels
ODIN '59 - VVOG
Quick Boys - Huizen
Rijnsburgse Boys - FC Rijnvogels
SteDoCo - Jong Almere City FC

Wedstrijddag 17
10 december
Capelle - Rijnsburgse Boys
FC Lisse - Jong FC Groningen
FC Rijnvogels - Harkemase Boys
Huizen - ODIN '59
Jong Almere City FC - ASWH
ONS Boso Sneek - Jong FC Volendam
Scheveningen - DVS '33 Ermelo
VVOG - SteDoCo
IJsselmeervogels - Quick Boys

Wedstrijddag 18
17 december
ASWH - ONS Boso Sneek
Harkemase Boys - Huizen
Jong FC Groningen - Scheveningen
Jong FC Volendam - DVS '33 Ermelo
ODIN '59 - Capelle
Quick Boys - FC Lisse
Rijnsburgse Boys - Jong Almere City FC
SteDoCo - IJsselmeervogels
VVOG - FC Rijnvogels

Wedstrijddag 19
14 januari
DVS '33 Ermelo - Jong FC Groningen
FC Lisse - Jong FC Volendam
FC Rijnvogels - ODIN '59
Huizen - Rijnsburgse Boys
Jong Almere City FC - Harkemase Boys
ONS Boso Sneek - Quick Boys
Scheveningen - SteDoCo
IJsselmeervogels - ASWH
25 februari
Capelle - VVOG

Wedstrijddag 20
21 januari
ASWH - Jong FC Groningen
FC Rijnvogels - Huizen
ODIN '59 - Scheveningen
SteDoCo - DVS '33 Ermelo
VVOG - FC Lisse
25 februari
Harkemase Boys - ONS Boso Sneek
Quick Boys - Jong FC Volendam
Rijnsburgse Boys - IJsselmeervogels
15 april
Capelle - Jong Almere City FC

Wedstrijddag 21
28 januari
DVS '33 Ermelo - Harkemase Boys
Jong Almere City FC - Huizen
Jong FC Groningen - ODIN '59
Jong FC Volendam - ASWH
ONS Boso Sneek - VVOG
IJsselmeervogels - Capelle
25 februari
Scheveningen - FC Rijnvogels
15 april
FC Lisse - Rijnsburgse Boys
Quick Boys - SteDoCo

Wedstrijddag 22
4 februari
ASWH - Quick Boys
Capelle - Scheveningen
FC Rijnvogels - IJsselmeervogels
Harkemase Boys - Jong FC Volendam
Huizen - FC Lisse
ODIN '59 - ONS Boso Sneek
Rijnsburgse Boys - DVS '33 Ermelo
SteDoCo - Jong FC Groningen
VVOG - Jong Almere City FC

Wedstrijddag 23
11 februari
Jong FC Groningen - Huizen
Jong FC Volendam - VVOG
28 februari
DVS '33 Ermelo - Capelle
ONS Boso Sneek - Jong Almere City FC
Quick Boys - ODIN '59
7 maart
FC Lisse - FC Rijnvogels
15 april
ASWH - Harkemase Boys
IJsselmeervogels - Scheveningen
17 april
SteDoCo - Rijnsburgse Boys

DERDE PERIODE


Wedstrijddag 24
18 februari
Capelle - Jong FC Volendam
FC Rijnvogels - Quick Boys
Harkemase Boys - SteDoCo
Huizen - DVS '33 Ermelo
Jong Almere City FC - IJsselmeervogels
ODIN '59 - FC Lisse
Rijnsburgse Boys - ASWH
Scheveningen - ONS Boso Sneek
VVOG - Jong FC Groningen

Wedstrijddag 25
4 maart
ASWH - FC Lisse
Capelle - FC Rijnvogels
Harkemase Boys - IJsselmeervogels
Jong FC Groningen - Jong FC Volendam
ODIN '59 - Jong Almere City FC
Quick Boys - DVS '33 Ermelo
Rijnsburgse Boys - Scheveningen
SteDoCo - ONS Boso Sneek
VVOG - Huizen

Wedstrijddag 26
11 maart
DVS '33 Ermelo - ASWH
FC Lisse - Harkemase Boys
Huizen - Capelle
Jong Almere City FC - FC Rijnvogels
Jong FC Groningen - Quick Boys
Jong FC Volendam - SteDoCo
ONS Boso Sneek - Rijnsburgse Boys
Scheveningen - VVOG
IJsselmeervogels - ODIN '59

Wedstrijddag 27
18 maart
Capelle - ONS Boso Sneek
FC Rijnvogels - DVS '33 Ermelo
Harkemase Boys - Jong FC Groningen
Huizen - IJsselmeervogels
Jong Almere City FC - Scheveningen
ODIN '59 - ASWH
Rijnsburgse Boys - Jong FC Volendam
SteDoCo - FC Lisse
VVOG - Quick Boys

Wedstrijddag 28
25 maart
ASWH - SteDoCo
DVS '33 Ermelo - Jong Almere City FC
FC Lisse - Capelle
Jong FC Groningen - Rijnsburgse Boys
Jong FC Volendam - ODIN '59
ONS Boso Sneek - FC Rijnvogels
Quick Boys - Harkemase Boys
Scheveningen - Huizen
IJsselmeervogels - VVOG

Wedstrijddag 29
1 april
Capelle - Quick Boys
FC Rijnvogels - Jong FC Groningen
Huizen - ONS Boso Sneek
Jong Almere City FC - FC Lisse
ODIN '59 - SteDoCo
Rijnsburgse Boys - Harkemase Boys
Scheveningen - Jong FC Volendam
VVOG - ASWH
IJsselmeervogels - DVS '33 Ermelo

Wedstrijddag 30
8 april
ASWH - Huizen
DVS '33 Ermelo - VVOG
FC Lisse - Scheveningen
Harkemase Boys - ODIN '59
Jong FC Groningen - Capelle
Jong FC Volendam - Jong Almere City FC
ONS Boso Sneek - IJsselmeervogels
Quick Boys - Rijnsburgse Boys
SteDoCo - FC Rijnvogels

Wedstrijddag 31
22 april
Capelle - SteDoCo
FC Rijnvogels - ASWH
Huizen - Jong FC Volendam
Jong Almere City FC - Jong FC Groningen
ODIN '59 - Rijnsburgse Boys
ONS Boso Sneek - DVS '33 Ermelo
Scheveningen - Quick Boys
VVOG - Harkemase Boys
IJsselmeervogels - FC Lisse

Wedstrijddag 32
29 april
ASWH - Capelle
DVS '33 Ermelo - ODIN '59
FC Lisse - ONS Boso Sneek
Harkemase Boys - Scheveningen
Jong FC Groningen - IJsselmeervogels
Jong FC Volendam - FC Rijnvogels
Quick Boys - Jong Almere City FC
Rijnsburgse Boys - VVOG
SteDoCo - Huizen

Wedstrijddag 33
6 mei
Capelle - Harkemase Boys
FC Lisse - DVS '33 Ermelo
FC Rijnvogels - Rijnsburgse Boys
Huizen - Quick Boys
Jong Almere City FC - SteDoCo
ONS Boso Sneek - Jong FC Groningen
Scheveningen - ASWH
VVOG - ODIN '59
IJsselmeervogels - Jong FC Volendam

Wedstrijddag 34
13 mei
ASWH - Jong Almere City FC
DVS '33 Ermelo - Scheveningen
Harkemase Boys - FC Rijnvogels
Jong FC Groningen - FC Lisse
Jong FC Volendam - ONS Boso Sneek
ODIN '59 - Huizen
Quick Boys - IJsselmeervogels
Rijnsburgse Boys - Capelle
SteDoCo - VVOG

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2