VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Competitieprogramma Derde Divisie

EERSTE PERIODE


Wedstrijddag 1
26 augustus
ACV - Magreb '90
ASWH - Spakenburg
DOVO - DVS '33 Ermelo
Jong Almere City FC - Harkemase Boys
Jong FC Twente - Capelle
Jong FC Volendam - Quick Boys
ONS Sneek - ODIN '59
Spijkenisse - Jong FC Groningen
VVOG - Scheveningen

Wedstrijddag 2
2 september
Capelle - Jong FC Volendam
DVS '33 Ermelo - ACV
Harkemase Boys - VVOG
Jong FC Groningen - DOVO
Magreb '90 - ASWH
ODIN '59 - Jong Almere City FC
Quick Boys - Jong FC Twente
Scheveningen - Spijkenisse
Spakenburg - ONS Sneek

Wedstrijddag 3
9 september
ACV - Harkemase Boys
ASWH - Jong FC Groningen
DOVO - Quick Boys
Jong Almere City FC - Scheveningen
Magreb '90 - ODIN '59
ONS Sneek - Capelle
Spakenburg - DVS '33 Ermelo
Spijkenisse - Jong FC Volendam
VVOG - Jong FC Twente

Wedstrijddag 4
16 september
Capelle - ODIN '59
DVS '33 Ermelo - Magreb '90
Harkemase Boys - Spakenburg
Jong FC Groningen - ACV
Jong FC Twente - ONS Sneek
Jong FC Volendam - DOVO
Quick Boys - Jong Almere City FC
Scheveningen - ASWH
Spijkenisse - VVOG

Wedstrijddag 5
23 september
ACV - Spijkenisse
ASWH - Quick Boys
DOVO - Jong FC Twente
Jong Almere City FC - Jong FC Groningen
Magreb '90 - Harkemase Boys
ODIN '59 - DVS '33 Ermelo
ONS Sneek - Scheveningen
Spakenburg - Capelle
VVOG - Jong FC Volendam

Wedstrijddag 6
30 september
Capelle - ACV
Harkemase Boys - ODIN '59
Jong FC Groningen - DVS '33 Ermelo
Jong FC Twente - Jong Almere City FC
Jong FC Volendam - ONS Sneek
Quick Boys - Spakenburg
Scheveningen - Magreb '90
Spijkenisse - DOVO
VVOG - ASWH

Wedstrijddag 7
7 oktober
ACV - VVOG
ASWH - Jong FC Volendam
DVS '33 Ermelo - Scheveningen
Harkemase Boys - Capelle
Jong Almere City FC - DOVO
Magreb '90 - Jong FC Twente
ODIN '59 - Quick Boys
ONS Sneek - Spijkenisse
Spakenburg - Jong FC Groningen

Wedstrijddag 8
14 oktober
Capelle - Magreb '90
DOVO - ACV
Jong FC Groningen - ODIN '59
Jong FC Twente - ASWH
Jong FC Volendam - Jong Almere City FC
Quick Boys - Harkemase Boys
Scheveningen - Spakenburg
Spijkenisse - DVS '33 Ermelo
VVOG - ONS Sneek

Wedstrijddag 9
21 oktober
ACV - Scheveningen
ASWH - Capelle
DOVO - VVOG
DVS '33 Ermelo - Harkemase Boys
Jong Almere City FC - Spijkenisse
Jong FC Volendam - Jong FC Twente
Magreb '90 - Jong FC Groningen
ODIN '59 - Spakenburg
ONS Sneek - Quick Boys

Wedstrijddag 10
28 oktober
Capelle - Jong FC Groningen
DVS '33 Ermelo - ASWH
Harkemase Boys - Jong FC Volendam
Jong FC Twente - Spijkenisse
ODIN '59 - ACV
ONS Sneek - Jong Almere City FC
Quick Boys - VVOG
Scheveningen - DOVO
Spakenburg - Magreb '90

Wedstrijddag 11
4 november
Capelle - Jong Almere City FC
DOVO - ONS Sneek
Jong FC Groningen - Harkemase Boys
Jong FC Twente - ACV
Jong FC Volendam - DVS '33 Ermelo
Quick Boys - Magreb '90
Scheveningen - ODIN '59
Spijkenisse - ASWH
VVOG - Spakenburg

Wedstrijddag 12
18 november
ACV - Jong FC Volendam
ASWH - ONS Sneek
DVS '33 Ermelo - Capelle
Harkemase Boys - Scheveningen
Jong Almere City FC - VVOG
Jong FC Groningen - Quick Boys
Magreb '90 - Spijkenisse
ODIN '59 - DOVO
Spakenburg - Jong FC Twente

TWEEDE PERIODE


Wedstrijddag 13
25 november
DOVO - Spakenburg
Jong Almere City FC - ASWH
Jong FC Twente - DVS '33 Ermelo
Jong FC Volendam - Magreb '90
ONS Sneek - ACV
Quick Boys - Capelle
Scheveningen - Jong FC Groningen
Spijkenisse - Harkemase Boys
VVOG - ODIN '59

Wedstrijddag 14
2 december
ACV - Jong Almere City FC
ASWH - DOVO
Capelle - Scheveningen
DVS '33 Ermelo - Quick Boys
Harkemase Boys - ONS Sneek
Jong FC Groningen - Jong FC Twente
Magreb '90 - VVOG
ODIN '59 - Spijkenisse
Spakenburg - Jong FC Volendam

Wedstrijddag 15
9 december
ASWH - ACV
DOVO - Capelle
Jong Almere City FC - DVS '33 Ermelo
Jong FC Twente - Harkemase Boys
Jong FC Volendam - ODIN '59
ONS Sneek - Magreb '90
Quick Boys - Scheveningen
Spijkenisse - Spakenburg
VVOG - Jong FC Groningen

Wedstrijddag 16
16 december
Capelle - VVOG
DVS '33 Ermelo - ONS Sneek
Harkemase Boys - DOVO
Jong FC Groningen - Jong FC Volendam
Magreb '90 - Jong Almere City FC
ODIN '59 - ASWH
Quick Boys - Spijkenisse
Scheveningen - Jong FC Twente
Spakenburg - ACV

Wedstrijddag 17
13 januari
ACV - Quick Boys
ASWH - Harkemase Boys
DOVO - Magreb '90
Jong Almere City FC - Spakenburg
Jong FC Twente - ODIN '59
Jong FC Volendam - Scheveningen
ONS Sneek - Jong FC Groningen
Spijkenisse - Capelle
VVOG - DVS '33 Ermelo

Wedstrijddag 18
20 januari
Capelle - ASWH
Harkemase Boys - DVS '33 Ermelo
Jong FC Groningen - Magreb '90
Jong FC Twente - Jong FC Volendam
Quick Boys - ONS Sneek
Scheveningen - ACV
Spakenburg - ODIN '59
Spijkenisse - Jong Almere City FC
VVOG - DOVO

Wedstrijddag 19
27 januari
ACV - Capelle
ASWH - VVOG
DOVO - Spijkenisse
DVS '33 Ermelo - Jong FC Groningen
Jong Almere City FC - Jong FC Twente
Magreb '90 - Scheveningen
ODIN '59 - Harkemase Boys
ONS Sneek - Jong FC Volendam
Spakenburg - Quick Boys

Wedstrijddag 20
3 februari
ACV - ODIN '59
ASWH - DVS '33 Ermelo
DOVO - Scheveningen
Jong Almere City FC - ONS Sneek
Jong FC Groningen - Capelle
Jong FC Volendam - Harkemase Boys
Magreb '90 - Spakenburg
Spijkenisse - Jong FC Twente
VVOG - Quick Boys

Wedstrijddag 21
17 februari
Capelle - ONS Sneek
DVS '33 Ermelo - Spakenburg
Harkemase Boys - ACV
Jong FC Groningen - ASWH
Jong FC Twente - VVOG
Jong FC Volendam - Spijkenisse
ODIN '59 - Magreb '90
Quick Boys - DOVO
Scheveningen - Jong Almere City FC

Wedstrijddag 22
24 februari
ACV - Jong FC Groningen
ASWH - Scheveningen
DOVO - Jong FC Volendam
Jong Almere City FC - Quick Boys
Magreb '90 - DVS '33 Ermelo
ODIN '59 - Capelle
ONS Sneek - Jong FC Twente
Spakenburg - Harkemase Boys
VVOG - Spijkenisse

Wedstrijddag 23
3 maart
Capelle - Spakenburg
DVS '33 Ermelo - ODIN '59
Harkemase Boys - Magreb '90
Jong FC Groningen - Jong Almere City FC
Jong FC Twente - DOVO
Jong FC Volendam - VVOG
Quick Boys - ASWH
Scheveningen - ONS Sneek
Spijkenisse - ACV

DERDE PERIODE


Wedstrijddag 24
10 maart
ACV - Jong FC Twente
ASWH - Spijkenisse
DVS '33 Ermelo - Jong FC Volendam
Harkemase Boys - Jong FC Groningen
Jong Almere City FC - Capelle
Magreb '90 - Quick Boys
ODIN '59 - Scheveningen
ONS Sneek - DOVO
Spakenburg - VVOG

Wedstrijddag 25
17 maart
Capelle - Harkemase Boys
DOVO - Jong Almere City FC
Jong FC Groningen - Spakenburg
Jong FC Twente - Magreb '90
Jong FC Volendam - ASWH
Quick Boys - ODIN '59
Scheveningen - DVS '33 Ermelo
Spijkenisse - ONS Sneek
VVOG - ACV

Wedstrijddag 26
31 maart
ACV - DOVO
ASWH - Jong FC Twente
DVS '33 Ermelo - Spijkenisse
Harkemase Boys - Quick Boys
Jong Almere City FC - Jong FC Volendam
Magreb '90 - Capelle
ODIN '59 - Jong FC Groningen
ONS Sneek - VVOG
Spakenburg - Scheveningen

Wedstrijddag 27
7 april
Capelle - DVS '33 Ermelo
DOVO - ODIN '59
Jong FC Twente - Spakenburg
Jong FC Volendam - ACV
ONS Sneek - ASWH
Quick Boys - Jong FC Groningen
Scheveningen - Harkemase Boys
Spijkenisse - Magreb '90
VVOG - Jong Almere City FC

Wedstrijddag 28
14 april
ACV - ONS Sneek
ASWH - Jong Almere City FC
Capelle - Quick Boys
DVS '33 Ermelo - Jong FC Twente
Harkemase Boys - Spijkenisse
Jong FC Groningen - Scheveningen
Magreb '90 - Jong FC Volendam
ODIN '59 - VVOG
Spakenburg - DOVO

Wedstrijddag 29
21 april
DOVO - ASWH
Jong Almere City FC - ACV
Jong FC Twente - Jong FC Groningen
Jong FC Volendam - Spakenburg
ONS Sneek - Harkemase Boys
Quick Boys - DVS '33 Ermelo
Scheveningen - Capelle
Spijkenisse - ODIN '59
VVOG - Magreb '90

Wedstrijddag 30
28 april
ACV - ASWH
Capelle - DOVO
DVS '33 Ermelo - Jong Almere City FC
Harkemase Boys - Jong FC Twente
Jong FC Groningen - VVOG
Magreb '90 - ONS Sneek
ODIN '59 - Jong FC Volendam
Scheveningen - Quick Boys
Spakenburg - Spijkenisse

Wedstrijddag 31
5 mei
ACV - Spakenburg
ASWH - ODIN '59
DOVO - Harkemase Boys
Jong Almere City FC - Magreb '90
Jong FC Twente - Scheveningen
Jong FC Volendam - Jong FC Groningen
ONS Sneek - DVS '33 Ermelo
Spijkenisse - Quick Boys
VVOG - Capelle

Wedstrijddag 32
12 mei
Capelle - Jong FC Twente
DVS '33 Ermelo - DOVO
Harkemase Boys - Jong Almere City FC
Jong FC Groningen - Spijkenisse
Magreb '90 - ACV
ODIN '59 - ONS Sneek
Quick Boys - Jong FC Volendam
Scheveningen - VVOG
Spakenburg - ASWH

Wedstrijddag 33
19 mei
ACV - DVS '33 Ermelo
ASWH - Magreb '90
DOVO - Jong FC Groningen
Jong Almere City FC - ODIN '59
Jong FC Twente - Quick Boys
Jong FC Volendam - Capelle
ONS Sneek - Spakenburg
Spijkenisse - Scheveningen
VVOG - Harkemase Boys

Wedstrijddag 34
26 mei
Capelle - Spijkenisse
DVS '33 Ermelo - VVOG
Harkemase Boys - ASWH
Jong FC Groningen - ONS Sneek
Magreb '90 - DOVO
ODIN '59 - Jong FC Twente
Quick Boys - ACV
Scheveningen - Jong FC Volendam
Spakenburg - Jong Almere City FC

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2