VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Competitieprogramma Tweede Divisie

EERSTE PERIODE


Wedstrijddag 1
13 augustus
Barendrecht - Spakenburg
Excelsior Maassluis - VVSB
FC Lienden - Jong Vitesse
HHC Hardenberg - GVVV
Katwijk - TEC
Kozakken Boys - Koninklijke HFC
14 augustus
De Treffers - UNA
Jong FC Twente - AFC
15 augustus
Jong Sparta - Jong AZ

Wedstrijddag 2
20 augustus
GVVV - Barendrecht
Jong AZ - Katwijk
Spakenburg - HHC Hardenberg
TEC - Jong Sparta
UNA - Excelsior Maassluis
VVSB - Kozakken Boys
21 augustus
AFC - De Treffers
Koninklijke HFC - FC Lienden
22 augustus
Jong Vitesse - Jong FC Twente

Wedstrijddag 3
27 augustus
Barendrecht - Katwijk
De Treffers - Spakenburg
Excelsior Maassluis - GVVV
FC Lienden - VVSB
HHC Hardenberg - Jong Sparta
Kozakken Boys - Jong AZ
28 augustus
Jong FC Twente - TEC
Jong Vitesse - AFC
Koninklijke HFC - UNA

Wedstrijddag 4
3 september
GVVV - De Treffers
Jong AZ - Excelsior Maassluis
Jong Sparta - Barendrecht
Katwijk - HHC Hardenberg
Spakenburg - Jong FC Twente
TEC - Kozakken Boys
4 september
AFC - Koninklijke HFC
UNA - FC Lienden
VVSB - Jong Vitesse

Wedstrijddag 5
10 september
Excelsior Maassluis - Katwijk
FC Lienden - GVVV
HHC Hardenberg - TEC
Jong FC Twente - Barendrecht
Jong Vitesse - Spakenburg
Kozakken Boys - Jong Sparta
11 september
AFC - UNA
De Treffers - Jong AZ
Koninklijke HFC - VVSB

Wedstrijddag 6
17 september
Barendrecht - HHC Hardenberg
GVVV - Jong FC Twente
Jong Sparta - Excelsior Maassluis
Katwijk - Kozakken Boys
Spakenburg - FC Lienden
VVSB - AFC
18 september
Jong AZ - Koninklijke HFC
TEC - De Treffers
UNA - Jong Vitesse

Wedstrijddag 7
24 september
De Treffers - Jong Sparta
Excelsior Maassluis - Barendrecht
FC Lienden - Katwijk
Jong Vitesse - GVVV
Koninklijke HFC - Spakenburg
Kozakken Boys - HHC Hardenberg
25 september
AFC - TEC
Jong FC Twente - VVSB
UNA - Jong AZ

Wedstrijddag 8
1 oktober
Barendrecht - Kozakken Boys
GVVV - Koninklijke HFC
HHC Hardenberg - FC Lienden
Katwijk - De Treffers
Spakenburg - AFC
TEC - Excelsior Maassluis
VVSB - UNA
2 oktober
Jong AZ - Jong Vitesse
3 oktober
Jong Sparta - Jong FC Twente

Wedstrijddag 9
7 oktober
Jong FC Twente - Jong AZ
8 oktober
AFC - Katwijk
De Treffers - Kozakken Boys
Excelsior Maassluis - HHC Hardenberg
FC Lienden - Barendrecht
UNA - GVVV
VVSB - Spakenburg
9 oktober
Koninklijke HFC - TEC
10 oktober
Jong Vitesse - Jong Sparta

Wedstrijddag 10
15 oktober
Barendrecht - Koninklijke HFC
GVVV - VVSB
HHC Hardenberg - De Treffers
Katwijk - Jong FC Twente
Kozakken Boys - Excelsior Maassluis
Spakenburg - UNA
16 oktober
Jong AZ - AFC
Jong Sparta - FC Lienden
TEC - Jong Vitesse

Wedstrijddag 11
29 oktober
De Treffers - Barendrecht
FC Lienden - Excelsior Maassluis
Jong FC Twente - HHC Hardenberg
Jong Vitesse - Kozakken Boys
Koninklijke HFC - Katwijk
Spakenburg - GVVV
VVSB - Jong AZ
30 oktober
AFC - Jong Sparta
UNA - TEC

Wedstrijddag 12
5 november
Barendrecht - UNA
Excelsior Maassluis - De Treffers
GVVV - AFC
HHC Hardenberg - Jong Vitesse
Jong AZ - Spakenburg
Jong Sparta - Koninklijke HFC
Katwijk - VVSB
Kozakken Boys - Jong FC Twente
TEC - FC Lienden

TWEEDE PERIODE


Wedstrijddag 13
12 november
AFC - Kozakken Boys
GVVV - Jong AZ
Jong FC Twente - Excelsior Maassluis
Koninklijke HFC - HHC Hardenberg
Spakenburg - TEC
UNA - Katwijk
VVSB - Jong Sparta
13 november
FC Lienden - De Treffers
21 maart
Jong Vitesse - Barendrecht

Wedstrijddag 14
19 november
Barendrecht - TEC
Excelsior Maassluis - Spakenburg
FC Lienden - AFC
HHC Hardenberg - Jong AZ
Katwijk - Jong Sparta
Kozakken Boys - GVVV
20 november
De Treffers - VVSB
Jong FC Twente - UNA
Jong Vitesse - Koninklijke HFC

Wedstrijddag 15
26 november
Barendrecht - VVSB
Excelsior Maassluis - Koninklijke HFC
HHC Hardenberg - AFC
Jong AZ - FC Lienden
Jong Sparta - UNA
Katwijk - Jong Vitesse
Kozakken Boys - Spakenburg
TEC - GVVV
27 november
De Treffers - Jong FC Twente

Wedstrijddag 16
3 december
AFC - Barendrecht
FC Lienden - Jong FC Twente
GVVV - Katwijk
Jong Vitesse - Excelsior Maassluis
Spakenburg - Jong Sparta
UNA - Kozakken Boys
VVSB - HHC Hardenberg
4 december
Jong AZ - TEC
Koninklijke HFC - De Treffers

Wedstrijddag 17
10 december
Barendrecht - Jong AZ
Excelsior Maassluis - AFC
HHC Hardenberg - UNA
Jong FC Twente - Koninklijke HFC
Jong Sparta - GVVV
Katwijk - Spakenburg
Kozakken Boys - FC Lienden
TEC - VVSB
11 december
De Treffers - Jong Vitesse

Wedstrijddag 18
17 december
GVVV - HHC Hardenberg
Koninklijke HFC - Kozakken Boys
Spakenburg - Barendrecht
TEC - Katwijk
VVSB - Excelsior Maassluis
18 december
AFC - Jong FC Twente
Jong AZ - Jong Sparta
Jong Vitesse - FC Lienden
UNA - De Treffers

Wedstrijddag 19
14 januari
Barendrecht - GVVV
Excelsior Maassluis - UNA
Katwijk - Jong AZ
Kozakken Boys - VVSB
15 januari
Jong Sparta - TEC
16 januari
Jong FC Twente - Jong Vitesse
25 februari
HHC Hardenberg - Spakenburg
15 april
FC Lienden - Koninklijke HFC
17 april
De Treffers - AFC

Wedstrijddag 20
21 januari
GVVV - Excelsior Maassluis
Jong AZ - Kozakken Boys
Jong Sparta - HHC Hardenberg
Katwijk - Barendrecht
Spakenburg - De Treffers
22 januari
UNA - Koninklijke HFC
24 februari
TEC - Jong FC Twente
26 februari
AFC - Jong Vitesse
17 april
VVSB - FC Lienden

Wedstrijddag 21
28 januari
Excelsior Maassluis - Jong Sparta
FC Lienden - Spakenburg
Jong FC Twente - GVVV
Jong Vitesse - UNA
Kozakken Boys - Katwijk
25 februari
Koninklijke HFC - Jong AZ
15 april
AFC - VVSB
De Treffers - TEC
HHC Hardenberg - Barendrecht

Wedstrijddag 22
4 februari
Barendrecht - Jong FC Twente
GVVV - FC Lienden
Jong Sparta - Kozakken Boys
Katwijk - Excelsior Maassluis
Spakenburg - Jong Vitesse
TEC - HHC Hardenberg
5 februari
Jong AZ - De Treffers
UNA - AFC
VVSB - Koninklijke HFC

Wedstrijddag 23
11 februari
Excelsior Maassluis - Kozakken Boys
Jong FC Twente - Katwijk
25 februari
FC Lienden - Jong Sparta
7 maart
De Treffers - HHC Hardenberg
8 maart
AFC - Jong AZ
15 maart
Jong Vitesse - TEC
VVSB - GVVV
15 april
UNA - Spakenburg
17 april
Koninklijke HFC - Barendrecht

DERDE PERIODE


Wedstrijddag 24
18 februari
Barendrecht - FC Lienden
GVVV - UNA
HHC Hardenberg - Excelsior Maassluis
Katwijk - AFC
Kozakken Boys - De Treffers
Spakenburg - VVSB
19 februari
TEC - Koninklijke HFC
20 februari
Jong AZ - Jong FC Twente
Jong Sparta - Jong Vitesse

Wedstrijddag 25
4 maart
GVVV - Kozakken Boys
Jong AZ - HHC Hardenberg
Jong Sparta - Katwijk
Spakenburg - Excelsior Maassluis
TEC - Barendrecht
VVSB - De Treffers
5 maart
AFC - FC Lienden
Koninklijke HFC - Jong Vitesse
UNA - Jong FC Twente

Wedstrijddag 26
11 maart
Barendrecht - Jong Sparta
De Treffers - GVVV
Excelsior Maassluis - Jong AZ
FC Lienden - UNA
HHC Hardenberg - Katwijk
Jong FC Twente - Spakenburg
Jong Vitesse - VVSB
Kozakken Boys - TEC
12 maart
Koninklijke HFC - AFC

Wedstrijddag 27
18 maart
Barendrecht - Excelsior Maassluis
GVVV - Jong Vitesse
HHC Hardenberg - Kozakken Boys
Katwijk - FC Lienden
Spakenburg - Koninklijke HFC
19 maart
Jong AZ - UNA
Jong Sparta - De Treffers
TEC - AFC
VVSB - Jong FC Twente

Wedstrijddag 28
25 maart
AFC - Spakenburg
De Treffers - Katwijk
Excelsior Maassluis - TEC
FC Lienden - HHC Hardenberg
Koninklijke HFC - GVVV
Kozakken Boys - Barendrecht
26 maart
UNA - VVSB
27 maart
Jong FC Twente - Jong Sparta
Jong Vitesse - Jong AZ

Wedstrijddag 29
1 april
Barendrecht - De Treffers
Excelsior Maassluis - FC Lienden
GVVV - Spakenburg
HHC Hardenberg - Jong FC Twente
Katwijk - Koninklijke HFC
Kozakken Boys - Jong Vitesse
2 april
Jong AZ - VVSB
Jong Sparta - AFC
TEC - UNA

Wedstrijddag 30
8 april
AFC - GVVV
De Treffers - Excelsior Maassluis
FC Lienden - TEC
Jong FC Twente - Kozakken Boys
Jong Vitesse - HHC Hardenberg
Spakenburg - Jong AZ
UNA - Barendrecht
VVSB - Katwijk
9 april
Koninklijke HFC - Jong Sparta

Wedstrijddag 31
22 april
Barendrecht - Jong Vitesse
Excelsior Maassluis - Jong FC Twente
HHC Hardenberg - Koninklijke HFC
Jong AZ - GVVV
Jong Sparta - VVSB
Katwijk - UNA
Kozakken Boys - AFC
TEC - Spakenburg
23 april
De Treffers - FC Lienden

Wedstrijddag 32
29 april
AFC - HHC Hardenberg
FC Lienden - Jong AZ
GVVV - TEC
Jong Vitesse - Katwijk
Koninklijke HFC - Excelsior Maassluis
Spakenburg - Kozakken Boys
VVSB - Barendrecht
30 april
Jong FC Twente - De Treffers
UNA - Jong Sparta

Wedstrijddag 33
6 mei
Barendrecht - AFC
De Treffers - Koninklijke HFC
Excelsior Maassluis - Jong Vitesse
HHC Hardenberg - VVSB
Jong FC Twente - FC Lienden
Jong Sparta - Spakenburg
Katwijk - GVVV
Kozakken Boys - UNA
TEC - Jong AZ

Wedstrijddag 34
13 mei
AFC - Excelsior Maassluis
FC Lienden - Kozakken Boys
GVVV - Jong Sparta
Jong AZ - Barendrecht
Jong Vitesse - De Treffers
Koninklijke HFC - Jong FC Twente
Spakenburg - Katwijk
UNA - HHC Hardenberg
VVSB - TEC

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2