VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Spelerscarrousel Hoofdklasse A

 

ACHILLES VEEN

GEKOMEN - VAN

Maarten Boddaert - Adelaide Comets (AUS)
Adreano van den Driest - ENAD Polis Chrysochous (CYP)
Abdelkader Khachech - ES Zarzis (TUN)
Jamil Kools - Gestel
Freek Langermans - HBS
Jorik Mijnhijmer - Dongen
Joep van den Ouweland - FC Oss
Brian Peters - TEC
Sem van der Pijl - Dongen
Jelle Strijtveen - Almkerk
Toby Tan - Roda Boys/Bomm.
Niek Wilborts - Sarto

VERTROKKEN - NAAR

Daan van Dinter - ?
Kay Huijgens - ?
Murat Korkmaz - ?
Jeroen van Leijsen - ?
Jeffrey van der Loo - ?
Mohammed Nikbakht - Nivo Sparta
Newien Ramlal - ?
Rewien Ramlal - ?
Ronnie Reniers - ?
Clemens Rijnvos - ?
Jasper de Wit - Nivo Sparta

AFC (ZA)

GEKOMEN - VAN

Mitchell Faerber - Jong Almere City FC
Danny Goedkoop - AFC
Thierry van der Kooye - Ter Leede
Jelle de Lange - Jong FC Utrecht
Daan Sutorius - AFC

VERTROKKEN - NAAR

Lucas Hofstra - AMVJ
Mathijs Miserus - Pancratius
Mels Otsen - NFC
David van Paridon - Wartburgia
Peter Post - Amstelveen Heemraad

ARGON

GEKOMEN - VAN

Gerard Aafjes - Quick Boys
Mohammed Bouabgha - DHSC
Matthijs Coenradi - Roda '23
Soner Gedik - Zwaluwen '30
Coen Horb - Loosdrecht
Patrick Lokken - JOS/Watergraafsmeer
Ian Refos - JOS/Watergraafsmeer
Justin Sporkslede - Eemdijk
Stefan Tichelaar - Legmeervogels
Nordin Vis - CSW
Maikel van de Water - Loosdrecht
Mark van der Weijden - Altior
Anouar el Yaakoubi - Almere
Thabiso van Zeijl - Sportlust '46

VERTROKKEN - NAAR

Joey van Ede - Montfoort
Randy Knoppel - Zilvermeeuwen
Jesse Loenen - UVV
Cyrano Morrison - Swift
Floris Mulder - Eemdijk
Jesse van Nieuwkerk - Quick Boys
Ian van Otterlo - Ter Leede
Bas Pel - Pancratius
Gianni Refos - Magreb '90
Arnoud Schonis - Oranje Nassau
Jesse Stange - KDO
Roy Verkaik - KDO
Jasper Werkhoven - FC Aalsmeer
Wouter Winters - FC Aalsmeer
Abdel Zouzou - Magreb '90

GESTOPT

Wilco Krimp
Riad Lilipaly

FC 'S-GRAVENZANDE

GEKOMEN - VAN

David Belic - Excelsior Maassluis 2
Brent Biesheuvel - VELO (zo)
Semet Dag - Excelsior Maassluis 2
Jan Verduijn - RKC Waalwijk
Max Verkade - Jong FC Dordrecht

VERTROKKEN - NAAR

Mathijs Helderman - VELO (za)
Rob Klop - Westlandia (za)

GESTOPT

Jessie van den Burg

FC RIJNVOGELS

GEKOMEN - VAN

Robbin van Dijk - Rijnsburgse Boys
Joey Lauhouh - ARC
Joost Leonard - Rijnsburgse Boys
Oliver Rifai - FC Lisse
Wesley de Ruiter - Rijnsburgse Boys
Donaldo Sanches Silva - Ajax
Luuk Slegt - PEC Zwolle
Ivailo Staal - Westlandia
Jeffrey Verkerk - TOGB

VERTROKKEN - NAAR

Mitchel Beyersbergen - RKAVV
Frank Guijt - Voorschoten '97
Teun Guijt - Katwijk
Sonny ten Hoope - Noordwijk
Ogür Kaya - ODIN '59
Pepijn Kooij - Alphense Boys
Mitchell Theuns - VVSB
Niels van Veen - Ter Leede
Job Verhagen - Westlandia
Thom de Vries - UVS
Joey Zandbergen - Rijnsburgse Boys
Rob Zandbergen - Ter Leede

GESTOPT

Sander van der Horst
Peter Messemaker

HOEK

GEKOMEN - VAN

Stef de Backer - SK Deinze (B)
Kim van den Bergh - Harelbeke (B)
Ruben Besuyen - FC Dordrecht
Sidi Ceesay - KSV Temse (B)
Zinou Chergui (clubloos)
Rik Impens - KFC VW Hamme (B)
Bram Leroy - Olsa Brakel (B)
Niek van Sprundel - Dikkelvenne (B)
Vin Vercouteren - FC Mariekerke (B)
Aaron Verwilligen - KSV Temse (B)
Titas Vitukynas - Trakaj (LIT)
Marijn Wijkhuijs - FC Dordrecht

VERTROKKEN - NAAR

Guillaume Clinckemaillie - Dikkelvenne (B)
Kyle Doesburg - ASWH
Armand Doka - ?
Alexander Embrechts - ?
Lionel Fitsch - Barendrecht
Nick de Groote - ? (B)
Nathaniël Lagrou - ?
Brian Meulmeester - ?
Esmat Shanwary - UDI '19
Giovanni Siereveld - VC Vlissingen
Bjarne de Vreeze - Waarschoot (B)

JODAN BOYS

GEKOMEN - VAN

Mohammed Faouzi - SC Feyenoord
Patrick Fonseca - Smitshoek
Gilliomar Leona - Smitshoek
Mark Veerman - Noordwijk
Kevin de Vries - XerxesDZB
Harold Vrolijk - Perkouw

VERTROKKEN - NAAR

Adil Akanoui - SC Feyenoord
Martijn Jansen - Sportlust '46
Luca Janzen-Troiano - Montfoort
Wim de Jong - Nieuw Lekkerland
Tim van de Linden - Alphense Boys
Don Mimpen - Montfoort

GESTOPT

Mitchel Heerkens  (lager elftal)
Bram van Loon  (lager elftal)

NOORDWIJK

GEKOMEN - VAN

Sander Bosma - SJC
Huig van Duijn - Quick Boys
Sonny ten Hoope - FC Rijnvogels
Maurice van der Neut - Hillegom
Luc den Otter - ADO Den Haag
Rob Overvliet - Amstelveen Heemraad
Thomas Reynaers - Hercules
Roy Rondeltap - Barendrecht
Ronnie de Roode - FC Boshuizen
Nick van Staveren - Hillegom

VERTROKKEN - NAAR

Tom Duindam - SJC
Stefano Gonçalves - Spijkenisse
Danny de Jel - ASWH
Steven Knijnenburg - DoCoS
Dammes van der Poel - ROAC
Nick Sanders - SC Feyenoord
Guy Smith - ADO Den Haag
Bart Spil - Hollandia
Mark Veerman - Jodan Boys

NOOTDORP

GEKOMEN - VAN

Kevin Cameron - Alphense Boys
Adil Choukoud - RKAVV
Chaheen Hansen - RKAVV
Maurice Kerkhof - Alphense Boys
Aimen Said - Sportlust '46
Ronald Simonis - WIK

VERTROKKEN - NAAR

Jersylee Riley - DWO

RIJSOORD

GEKOMEN - VAN

Romain van Bruggen - Smitshoek
Ard Hartman - Nieuw Lekkerland
Zepp Jacobs - Smitshoek
Jordi Lingen - Pelikaan

VERTROKKEN - NAAR

Aschwin Bakema - Kozakken Boys
Yuki Hosaka - ?

GESTOPT

Erik Kerkhoven

RVVH

GEKOMEN - VAN

Sanzio Dieterich - Oranje Wit
Agbor Eyongakpa - SC Excelsior
Nedely Fortes - ASWH
Djim Kammerman - VVGZ
Joey Kleijn - Capelle
Donovan Levestone - SHO
Alex Rekondie - Smitshoek
Wouter Swart - VVGZ
Josiemar van de Werp - Smitshoek

VERTROKKEN - NAAR

Julian Agatowski - Kozakken Boys
Nagiër Bonevacia - ?
Nabi Hakimzadeh - ?
Jeroen Kloosterman - Oude Maas
Rodny Lopes Cabral - Telstar
Benjamin Martha - BZC/Zuiderpark
Ryan Santos St. Aubyn - Nieuwerkerk
Stevie Soares - Brielle
Gino Stolk - Brielle
Elvis Versluis - Oude Maas

SMITSHOEK

GEKOMEN - VAN

Mustafa Celen - XerxesDZB
Jordi Dekker - Heerjansdam
Bart Deprez - ASWH
Jasper Huisman - VVGZ
Rutger van der Kleij - SHO
Remco de Neef - DRL
Egon Paloji - SHO
Marcel Varela Ribeiro - Poortugaal
John van Vugt - ASWH

VERTROKKEN - NAAR

Tom Achterberg - Perkouw
Romain van Bruggen - Rijsoord
Patrick Fonseca - Jodan Boys
Zepp Jacobs - Rijsoord
Nick van Katwijk - Sparta (am)
Gilliomar Leona - Jodan Boys
Alex Rekondie - RVVH
Danijel Ribaric - Hellevoetsluis
Josiemar van de Werp - RVVH

GESTOPT

Joren van der Linden

STEDOCO

GEKOMEN - VAN

Jair Balrak - ?
Rensy Barradas - Scheveningen
Morris van den Brink - MVV '28
Wilmar van Bruggen - SV Meerkerk
Bryan Jongeneel - Kozakken Boys
Sercan Kurdal - Sportlust '46
Hayri Pinarci - DVS '33 Ermelo
Ricardo Samoender - Scheveningen
Mark Smith - DHC

VERTROKKEN - NAAR

Giovano Godeken - ?
Gautam Kalpoe - ?
Maurice van der Wilt - ?
Ali Yilmaz - ?

SWIFT

GEKOMEN - VAN

Mallqui Cabezas Narvaez - AFC
Bogdan Constantin - Ter Leede
Shaquille Doorson - Ajax
Jordy de Groot - Legmeervogels
Guido Moelee - AFC
Cyrano Morrison - Argon
Jordy Wens - CSW
Tim Wulffraat - AFC
Teun van Zweeden - AFC

VERTROKKEN - NAAR

Bas Buimer - FC Lisse
Lionel Frederik - JOS/Watergraafsmeer
Dennie van der Giezen - Olympia
Jorik Hollewand - JOS/Watergraafsmeer
Fabian Munsterman - SDZ

GESTOPT

Sieuwerd Teerink

TER LEEDE

GEKOMEN - VAN

Bas Beijersbergen - FC Boshuizen
Mike Dam - Stormvogels
Koen Duijtshof - Koninklijke HFC 2
Stefan Kraaijvanger - VVSB
Sami Mouchih - Sparta JO19
Ian van Otterlo - Argon
László Sándor - AFC
Shavinio Sint Jago - Koninklijke HFC JO19
Nilton Sonha - FC Boshuizen
Niels van Veen - FC Rijnvogels
Rob Zandbergen - FC Rijnvogels

VERTROKKEN - NAAR

Youssef Ait El Houssi - UVS
Tomas Arroyo - VVSB
Hakan Bayram - ?
Bogdan Constantin - Swift
Mitchel Kappenberg - Unicum
Thierry van der Kooye - AFC (za)
Pascal de Ridder - Teijlingen
Maurits Splinter - ?
Renee Troost - Huizen
Jelle Vooijs - Teijlingen
Lasse van Wijk - Teijlingen

GESTOPT

Vincent Ammerlaan

ZWALUWEN

GEKOMEN - VAN

Vincent van Dorp - Excelsior Maassluis
Joseph Gonçalves - Excelsior Maassluis
Erwin de Groot - Capelle
Justin van Mullem - VFC

VERTROKKEN - NAAR

Miquel Asmus - ?
Fared Emara - ?
Robin Verhorst - Sparta (am)

Spelerscarrousel Hoofdklasse B

 

AJAX

GEKOMEN - VAN

Zakaria el Biyar - Huizen
Alex de Bruijne - JOS/Watergraafsmeer
Cerillio Cijntje - ODIN '59
Mike van 't Land - SDO
Kenneth Misa Danso - Quick Boys
Maurice Renger - JOS/Watergraafsmeer
Rience Schurman - Zeeburgia
Veirano Slager - SDO
Stephan Veenboer - De Dijk
Jan Ziere - Hoofddorp
Glenn van Zoolingen - AFC

VERTROKKEN - NAAR

Shaquille Doorson - Swift
Donny van der Dussen - Nieuwerkerk
Mauro Franken - Eemdijk
Rolf Hazelaar - SDO
Joost Heij - Amstelveen Heemraad
Baran Karadag - FC Breukelen
Reda Kharchouch - Quick Boys
Matthijs Kuiper - WV-HEDW
Thom Leenen - HFC EDO (zo)
Giordano van der Pol - FC Hilversum
Donaldo Sanches Silva - FC Rijnvogels
Rowendy Schoop - Nieuwerkerk
Joël Silooy - Amstelveen Heemraad

AZSV

GEKOMEN - VAN

Jamay Baltus - Babberich
Sjoerd te Boekhorst - SC Varsseveld
Brian Hogeweide - Excelsior '31
Harm ter Maat - DZSV
Yeftha Nyamsangya - FC Winterswijk
Joost Rasing - Concordia W.
Thomas Stoverinck - Lunteren

VERTROKKEN - NAAR

Rick Bouwmeister - FC Lisse
Mart Schutten - RKZVC
Coplan Soumaoro - DETO Twenterand
Marc te Witt - VVO

GESTOPT

Maurice Bartelds
Sven Spekking

BERKUM

GEKOMEN - VAN

Björn Bakker - MSC Meppel
Mark Bloemendaal - FC Zutphen
Jelle Brouwer - ZAC
Yacob Hoeseb - HHC Hardenberg

VERTROKKEN - NAAR

Mehran Ali Pour Asli - MSC Meppel
Jordi de Jonge - SVI
Razi Kanseyo - Dieze West
Bjarn Onderstal - WHC

GESTOPT

Timo ter Haar  (lager elftal)

CSV APELDOORN

GEKOMEN - VAN

Jamarro Diks - GVVV
Maikel Lange - Nunspeet
Bruce Schotman - Voorwaarts Twello
David Spoelstra - Nunspeet
Siebe Wiersma - VIOS Vaassen

VERTROKKEN - NAAR

Frank Boers - SP Teuge
Jordi van Dalen - DTS Ede
Yoël Finke - Voorwaarts Twello
Muhammed Kaya - FC Zutphen
Murad Kilinc - WSV Apeldoorn
Richard van Schooten - Spakenburg
Quincy Tazelaar - Be Quick Zutphen

DFS

GEKOMEN - VAN

Qendrim Beqiraj - SCR
Noë Bokila - BSV SW Rehden (D)
Arjan Goorman - FC Lienden
Thijs Hendriks - Spakenburg
Jasper Heusinkveld - De Graafschap
Jean-Jacques Mapinga - ESA
Remy Raterink - De Treffers
Tim Sanders - Spakenburg

VERTROKKEN - NAAR

Sebastiaan Kolff - GRC-14
Roy de Ruiter - DIO '30

GESTOPT

Mike Louwaars
Rody van Osenbruggen  (lager elftal)
Laurens Rijnbeek

EEMDIJK

GEKOMEN - VAN

Jan Rudolf Beukers - NSC Nijkerk
Evert Brouwers - Zeist
Jorni Camps - Jong Almere City FC
Deen van Embricqs - FC Breukelen
Mauro Franken - Ajax
Klaas de Graaf - NSC Nijkerk
Thim de Graaf - IJsselmeervogels 2
David van de Groep - NSC Nijkerk
Jeroen de Harder - VVZ '49
Maikel de Harder - DOVO
Floris Mulder - Argon

VERTROKKEN - NAAR

Nicky Baggelaar - FC Almere
Fouad Belarbi - Hercules
Justin Sporkslede - Argon

GESTOPT

Rogier Gilkes

EXCELSIOR '31

GEKOMEN - VAN

Simon Baysoy - DOS '37
Tom Brummelhuis - HSC '21
Ogúzhan Sahin - Rohda Raalte
Mirko Zwiers - SVZW

VERTROKKEN - NAAR

Gradus Hempenius - Sportlust Glanerbrug
Brian Hogeweide - AZSV
Patrick Jurgens - ?
Lars Kamperman Leferink - SVZW

HUIZEN

GEKOMEN - VAN

Jordey Buitenhuis - Hercules
Thomas Malolepszy - SVL
Rinaldo O'Niel - FC Breukelen
Murat Önal - FC Lisse
Lucas Pelgrum - Zeewolde
Kevin Rijnvis - GVVV
Kevin Smit (clubloos)
Renee Troost - Ter Leede
Quincy van Waveren - Sparta Nijkerk

VERTROKKEN - NAAR

Zakaria el Biyar - Ajax
Sam Doeve - VVOG
Siemen Eijkemans - ?
Iry Etwi - ?
Rudy Etwi - ?
Guido de Graaf - VVOG
Gianni Hermans - ?
Bilal Laoikili - Hercules
Denny van Loen - Bennekom
Wilco Mackaay - ?
Leroy Oehlers - Hercules
Jorik van Ruiswijk - Zuidvogels
Nicolaï Verbiest - Montfoort
Johan Verkerk - ?

HZVV

GEKOMEN - VAN

Paul Bangura - Emmen
Sander Džemidžic - ACV
Jos Fidom - MSC Meppel
Yoran Popovic - FC Groningen
Lorenzo Valente - SC Cambuur
Alex Zomer - MSC Meppel

VERTROKKEN - NAAR

Jordi Beeksma - Germanicus
Dilan van Bree - Dedemsvaart
Rick Broek - Hardenberg '85
Sander van Dijk - FC Meppel
Daymen Doldersum - Elim
Mike Doldersum - Elim
Joey Gritter - Elim
Patrick Pater - Dedemsvaart
Stan Ypenburg - Germanicus

GESTOPT

Maurice Mulderij

NSC NIJKERK

GEKOMEN - VAN

Darryl Bobson - Go Ahead Eagles
Jeff van der Bult - Roda '46
Yordi Grovenstein - VVOG
Marvin Jones - Roda '46
Jonas Katshima - Sparta Nijkerk
Pim Kers - CJVV
Daimy Rijnsburger - GVVV
Roy Schaap - Hoogland
Martijn Schilthuis - ASC Nieuwland
Chan-Ali Turksoy - Roda '46
Tristan Wallet - VVZ '49
Johan van der Wekken - Bennekom

VERTROKKEN - NAAR

Michel van de Akker - Veensche Boys
Jan Rudolf Beukers - Eemdijk
Klaas de Graaf - Eemdijk
David van de Groep - Eemdijk
Jordan Kemp - Hoogland
Patrick ter Mate - DUNO D.
Desmond Sturing - VVOG
Alwin Vanderlyde - SDV Barneveld

SC GENEMUIDEN

GEKOMEN - VAN

Raymond Beukeveld - SVZW
Sijmon Eenkhoorn - Nunspeet
Arjen Hagenauw - ACV
Roelof de Jong - Staphorst
Joran Pot - DVS '33 Ermelo

VERTROKKEN - NAAR

Mike van der Kooy - DHSC
Patrick Lip - CVVO
Wouter van der Molen - ASV Dronten
Christiaan Riemens - ?

GESTOPT

Martijn Jansen

SDC PUTTEN

GEKOMEN - VAN

Jefta van den Broek - VVZ '49
Max Degenaar - Lunteren
Sander Duits - Go Ahead Eagles

VERTROKKEN - NAAR

Justin van Groen - DOVO
Rocco Keizer - DOVO
Sven Onclin - Unicum
Jerald Reina - WSV Apeldoorn
Wim Riphagen - Oene

SPARTA NIJKERK

GEKOMEN - VAN

Rafael Boer - Jong Almere City FC
Mohammed al Haydar - DVS '33 Ermelo
Frank Heus - DVS '33 Ermelo
Gerben Hilgers - Zeewolde
Jan Struijk - Veensche Boys
Stijn Waals - VVZ '49

VERTROKKEN - NAAR

Bilal Amarzagouio - Chabab Rif Al Hoceima (MA)
Aaron Balk - ARC
Jermain Cikic - Roda '46
Sefanja Davids - SDV Barneveld
Tim Fechter - Lelystad '67
Sebastian van Kammen - SDV Barneveld
Jonas Katshima - NSC Nijkerk
David Magee - WAVV
Jorn Mocking - Lunteren
Kevin Ozinga - Hierden
Quincy van Waveren - Huizen

STAPHORST

GEKOMEN - VAN

William de Boer - Flevo Boys
Wibo van Dijk - Be Quick '28
Heine Uuldriks - Harkemase Boys
Mark Veldmate - HHC Hardenberg

VERTROKKEN - NAAR

Martin van 't Ende - Alcides
Camiel Fidom - WHC
Roelof de Jong - SC Genemuiden
Teko Malanda - Be Quick '28
Jeroen van der Meer - ASV Dronten

URK

GESTOPT

Gert Jan Nagel

ZUIDVOGELS

GEKOMEN - VAN

Terry Boné - AH '78
Richard Gooijer - VVOG
Jonathan Mehrez - JSV Nieuwegein
Nasr Najib (clubloos)
Jorik van Ruiswijk - Huizen
Axel Weitz - Loosdrecht

VERTROKKEN - NAAR

Hoessein Jabir - Magreb '90
Ruud Jong - ?
Rutger van de Pol - ?

GESTOPT

Michiel Foppen

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2