VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Spelerscarrousel Hoofdklasse A

 

ACHILLES VEEN

TUSSENTIJDS GEKOMEN - VAN

Kay Huijgens - TEC
Jeffrey van der Loo (clubloos)

KOMT - VAN

Abdelkader Khachech - ES Zarzis (TUN)
Jamil Kools - Gestel
Freek Langermans - HBS
Jorik Mijnhijmer - Dongen
Joep van den Ouweland - FC Oss
Brian Peters - TEC
Sem van der Pijl - Dongen
Jelle Strijtveen - Almkerk
Toby Tan - Roda Boys/Bomm.

VERTREKT - NAAR

Daan van Dinter - ?
Kay Huijgens - ?
Murat Korkmaz - ?
Jeroen van Leijsen - ?
Jeffrey van der Loo - ?
Mohammed Nikbakht - Nivo Sparta
Newien Ramlal - ?
Rewien Ramlal - ?
Ronnie Reniers - ?
Clemens Rijnvos - ?
Jasper de Wit - Nivo Sparta

AJAX

KOMT - VAN

Zakaria el Biyar - Huizen
Alex de Bruijne - JOS/Watergraafsmeer
Mike van 't Land - SDO
Kenneth Misa Danso - Quick Boys
Maurice Renger - JOS/Watergraafsmeer
Rience Schurman - Zeeburgia
Stephan Veenboer - De Dijk
Jan Ziere - Hoofddorp
Glenn van Zoolingen - AFC

VERTREKT - NAAR

Shaquille Doorson - Swift
Donny van der Dussen - Nieuwerkerk
Mauro Franken - Eemdijk
Rolf Hazelaar - ?
Joost Heij - Amstelveen Heemraad
Reda Kharchouch - Quick Boys
Matthijs Kuiper - WV-HEDW
Thom Leenen - ?
Donaldo Sanches Silva - FC Rijnvogels
Rowendy Schoop - Nieuwerkerk

ARGON

KOMT - VAN

Gerard Aafjes - Quick Boys
Mohammed Bouabgha - DHSC
Matthijs Coenradi - Roda '23
Soner Gedik - Zwaluwen '30
Patrick Lokken - JOS/Watergraafsmeer
Justin Sporkslede - Eemdijk
Stefan Tichelaar - Legmeervogels
Thabiso van Zeijl - Sportlust '46

VERTREKT - NAAR

Joey van Ede - Montfoort
Randy Knoppel - Zilvermeeuwen
Floris Mulder - Eemdijk
Jesse van Nieuwkerk - Quick Boys
Ian van Otterlo - Ter Leede

STOPT

Wilco Krimp
Jesse Stange

DFS

TUSSENTIJDS GEKOMEN - VAN

Alex Scheffer - DVC '26

KOMT - VAN

Arjan Goorman - FC Lienden
Remy Raterink - De Treffers
Tim Sanders - Spakenburg

VERTREKT - NAAR

Roy de Ruiter - ?

TUSSENTIJDS GESTOPT

Sebastiaan Kolff

STOPT

Rody van Osenbruggen  (lager elftal)
Laurens Rijnbeek

FC BREUKELEN

KOMT - VAN

Sven Kolle - VVZ '49
Niels Neering - FC Abcoude
Nick van Nieuwkerk - Elinkwijk
Mike Versloot - FC De Bilt

TUSSENTIJDS VERTROKKEN - NAAR

Michael Bonsompen Mensah - ?
Jason Dasburg - ?
Ike Nanka Bruce - ZSGOWMS
Rodney Weverling - ?

VERTREKT - NAAR

Deen van Embricqs - Eemdijk
Jori van der Merkt - Elinkwijk
Rinaldo O'Niel - Huizen
Marc van Rees - DHSC
Faouzi ben Yerrou - Legmeervogels

TUSSENTIJDS GESTOPT

Tom Kalkhuis

HOEK

KOMT - VAN

Stef de Backer - SK Deinze (B)
Kim van den Bergh - Harelbeke (B)
Ruben Besuyen - FC Dordrecht
Sidi Ceesay - KSV Temse (B)
Rik Impens - KFC VW Hamme (B)
Bram Leroy - Olsa Brakel (B)
Niek van Sprundel - Dikkelvenne (B)
Vin Vercouteren - FC Mariekerke (B)
Aaron Verwilligen - KSV Temse (B)
Titas Vitukynas - Trakaj (LIT)

TUSSENTIJDS VERTROKKEN - NAAR

Bjarne de Vreeze - Waarschoot (B)

VERTREKT - NAAR

Guillaume Clinckemaillie - Dikkelvenne (B)
Kyle Doesburg - ASWH
Armand Doka - ?
Alexander Embrechts - ?
Lionel Fitsch - Barendrecht
Nick de Groote - ? (B)
Nathaniël Lagrou - ?
Brian Meulmeester - ?
Esmat Shanwary - UDI '19
Giovanni Siereveld - VC Vlissingen

JODAN BOYS

KOMT - VAN

Mohammed Faouzi - SC Feyenoord
Patrick Fonseca - Smitshoek
Gilliomar Leona - Smitshoek
Mark Veerman - Noordwijk
Kevin de Vries - XerxesDZB
Harold Vrolijk - Perkouw

VERTREKT - NAAR

Adil Akanoui - SC Feyenoord
Martijn Jansen - Sportlust '46
Luca Janzen-Troiano - Montfoort
Wim de Jong - Nieuw Lekkerland
Tim van de Linden - Alphense Boys
Don Mimpen - Montfoort

STOPT

Mitchel Heerkens  (lager elftal)
Bram van Loon  (lager elftal)

NOORDWIJK

TUSSENTIJDS GEKOMEN - VAN

Aytaç Asim Metin - Besiktas (TUR)

KOMT - VAN

Sander Bosma - SJC
Huig van Duijn - Quick Boys
Sonny ten Hoope - FC Rijnvogels
Luc den Otter - ADO Den Haag
Rob Overvliet - Amstelveen Heemraad
Thomas Reynaers - Hercules
Roy Rondeltap - Barendrecht
Ronnie de Roode - FC Boshuizen
Nick van Staveren - Hillegom

VERTREKT - NAAR

Tom Duindam - SJC
Stefano Gonçalves - Spijkenisse
Danny de Jel - ASWH
Steven Knijnenburg - ?
Raymond Manuputty - ?
Dammes van der Poel - ROAC
Nick Sanders - SC Feyenoord
Bart Spil - Hollandia
Mark Veerman - Jodan Boys

RVVH

KOMT - VAN

Sanzio Dieterich - Oranje Wit
Nedely Fortes - ASWH
Djim Kammerman - VVGZ
Joey Kleijn - Capelle
Donovan Levestone - SHO
Alex Rekondie - Smitshoek
Wouter Swart - VVGZ
Josiemar van de Werp - Smitshoek

VERTREKT - NAAR

Julian Agatowski - Kozakken Boys
Benjamin Martha - ?
Stevie Soares - Brielle
Gino Stolk - Brielle
Elvis Versluis - ?

SLIEDRECHT

KOMT - VAN

Michael Bommeleyn - Barendrecht

STOPT

Stefan van Dam
Basjan Munten

SMITSHOEK

KOMT - VAN

Bart Deprez - ASWH
John van Vugt - ASWH

VERTREKT - NAAR

Tom Achterberg - Perkouw
Patrick Fonseca - Jodan Boys
Nick van Katwijk - Sparta (am)
Gilliomar Leona - Jodan Boys
Alex Rekondie - RVVH
Danijel Ribaric - ?
Josiemar van de Werp - RVVH

SPIJKENISSE

KOMT - VAN

Jazzy Adams - Brielle
Daniël Furtado Oliveira - Excelsior Maassluis
Stefano Gonçalves - Noordwijk

VERTREKT - NAAR

Shane van den Engel - Nieuwerkerk
Mo Houdoe - ?
Lonny Mendes Fernandes - Brielle
Bart van Muijen - Pelikaan
Jeffrey Schenk - Nieuwerkerk

SWIFT

KOMT - VAN

Mallqui Cabezas Narvaez - AFC
Bogdan Constantin - Ter Leede
Shaquille Doorson - Ajax
Jordy de Groot - Legmeervogels
Guido Moelee - AFC
Jordy Wens - CSW
Tim Wulffraat - AFC
Teun van Zweeden - AFC

VERTREKT - NAAR

Bas Buimer - FC Lisse
Lionel Frederik - JOS/Watergraafsmeer
Dennie van der Giezen - Olympia
Jorik Hollewand - JOS/Watergraafsmeer
Fabian Munsterman - SDZ

STOPT

Sieuwerd Teerink

TER LEEDE

KOMT - VAN

Bas Beijersbergen - FC Boshuizen
Mike Dam - Stormvogels
Koen Duijtshof - Koninklijke HFC 2
Stefan Kraaijvanger - VVSB
Marco Mulder - De Kennemers
Ian van Otterlo - Argon
László Sándor - AFC
Nilton Sonha - FC Boshuizen
Niels van Veen - FC Rijnvogels
Rob Zandbergen - FC Rijnvogels

VERTREKT - NAAR

Youssef Ait El Houssi - UVS
Tomas Arroyo - VVSB
Hakan Bayram - ?
Bogdan Constantin - Swift
Mitchel Kappenberg - Unicum
Thierry van der Kooye - AFC (za)
Pascal de Ridder - Teijlingen
Maurits Splinter - ?
Renee Troost - Huizen
Jelle Vooijs - Teijlingen
Lasse van Wijk - Teijlingen

STOPT

Vincent Ammerlaan

ZWALUWEN

KOMT - VAN

Vincent van Dorp - Excelsior Maassluis
Joseph Gonçalves - Excelsior Maassluis
Erwin de Groot - Capelle
Justin van Mullem - VFC

TUSSENTIJDS VERTROKKEN - NAAR

Miquel Asmus - ?
Fared Emara - ?

VERTREKT - NAAR

Robin Verhorst - Sparta (am)

Spelerscarrousel Hoofdklasse B

 

ACV

KOMT - VAN

Romano Djababoe - Be Quick 1887
Dennis Hoekstra - SC Heerenveen
Bart Woering - Be Quick 1887

VERTREKT - NAAR

Sander Džemidžic - HZVV
John van Dalen - Pelikaan S.
Josias Eshuis - ?
Arjen Hagenauw - SC Genemuiden
Devon Harmsma - Omlandia
Tom Westebring - ?

STOPT

Marc Haan
Robin Hoekstra
Willem de Jong
Imre de Jonge

ASV DRONTEN

KOMT - VAN

Art Drent - BAS
Tom Drent - BAS
Eser Elmali - FC Emmen
Jeroen van der Meer - Staphorst
Wouter van der Molen - SC Genemuiden
Kevin van de Vlag - VVOG

VERTREKT - NAAR

Henry Huijsmans - Flevo Boys

AZSV

KOMT - VAN

Brian Hogeweide - Excelsior '31
Harm ter Maat - DZSV
Yeftha Nyamsangya - FC Winterswijk

VERTREKT - NAAR

Mart Schutten - RKZVC
Coplan Soumaoro - DETO Twenterand
Marc te Witt - ?

CSV APELDOORN

TUSSENTIJDS GEKOMEN - VAN

Mark Fennebeumer - FC Lienden

KOMT - VAN

Maikel Lange - Nunspeet
Bruce Schotman - Voorwaarts Twello
David Spoelstra - Nunspeet
Siebe Wiersma - VIOS Vaassen

VERTREKT - NAAR

Frank Boers - ?
Jordi van Dalen - ?
Yoël Finke - ?
Muhammed Kaya - ?
Murad Kilinc - WSV Apeldoorn

DOVO

TUSSENTIJDS GEKOMEN - VAN

Maikel de Harder - IJsselmeervogels
Aron de Koning - De Graafschap
Rodney Ubbergen (clubloos)

KOMT - VAN

Salim Amerzgiou - Spakenburg
Justin van Groen - SDC Putten
Rocco Keizer - SDC Putten
Gilbrano Plet - Hercules

TUSSENTIJDS VERTROKKEN - NAAR

Bodhi Prinssen - ?

VERTREKT - NAAR

Bart van Brakel - DUNO D.
Frank Hol - VVOG
Serhat Koç - TEC
Guido Prins - Veenendaal
Vincent van de Weerdhof - Veenendaal

EEMDIJK

KOMT - VAN

Evert Brouwers - Zeist
Jorni Camps - Jong Almere City FC
Deen van Embricqs - FC Breukelen
Mauro Franken - Ajax
Klaas de Graaf - NSC Nijkerk
Thim de Graaf - IJsselmeervogels 2
David van de Groep - NSC Nijkerk
Tim van Halteren - Spakenburg
Jeroen de Harder - VVZ '49
Floris Mulder - Argon

VERTREKT - NAAR

Nicky Baggelaar - FC Almere
Fouad Belarbi - Hercules
Justin Sporkslede - Argon

STOPT

Rogier Gilkes

EXCELSIOR '31

TUSSENTIJDS GEKOMEN - VAN

Brian Hogeweide - Silvolde

KOMT - VAN

Simon Baysoy - DOS '37
Tom Brummelhuis - HSC '21
Delano Haulussij - Schalkhaar
Ogúzhan Sahin - Rohda Raalte
Mirko Zwiers - SVZW

VERTREKT - NAAR

Gradus Hempenius - ?
Brian Hogeweide - AZSV
Patrick Jurgens - ?
Lars Kamperman Leferink - SVZW

FLEVO BOYS

TUSSENTIJDS GEKOMEN - VAN

Geert-Arend Roorda - Richmond (AUS)

KOMT - VAN

Bjorn Adams - Harkemase Boys
Madih Doufikar - Go-Ahead Kampen
Henry Huijsmans - ASV Dronten
Ivar Span - VV Heerenveen
Aron Strengholt - ONS Boso Sneek

VERTREKT - NAAR

Allan Bakker - ?
Jesse Betaze - ?
Harvey de Boer - SWZ Boso Sneek
William de Boer - Staphorst
Tjisse Kerkstra - ?
Tjeerd Korf - ?
Wouter Spit - SC Emmeloord
Jan Stoker - ?
Yander Zandbergen - ?

STOPT

Jeroen Sipma  (lager elftal)

NSC NIJKERK

KOMT - VAN

Jeff van der Bult - Roda '46
Yordi Grovenstein - VVOG
Marvin Jones - Roda '46
Jonas Katshima - Sparta Nijkerk
Pim Kers - CJVV
Daimy Rijnsburger - GVVV
Roy Schaap - Hoogland
Martijn Schilthuis - ASC Nieuwland
Chan-Ali Turksoy - Roda '46
Tristan Wallet - VVZ '49
Johan van der Wekken - Bennekom

VERTREKT - NAAR

Klaas de Graaf - Eemdijk
David van de Groep - Eemdijk
Jordan Kemp - Hoogland
Patrick ter Mate - DUNO D.
Tom de Ridder - Sparta Nijkerk
Desmond Sturing - VVOG
Alwin Vanderlyde - SDV Barneveld

ORANJE NASSAU

TUSSENTIJDS GEKOMEN - VAN

Erolind Derguti - Koninklijke HFC

KOMT - VAN

Rhobin Brander - Stadspart
Ruud Grol - College Georgia (USA)
Michel Koopman - Helpman
Xeb Tjie a Njiem - Drachtster Boys
Joël Wagenaar - Drachtster Boys

VERTREKT - NAAR

Olivier Duinkerken - SC Genemuiden 2
Jelmer van der Meer - 't Fean '58
David van der Pol - SWZ Boso Sneek
Bob Poorta - Gorecht
Frederik Specken - ?
Ard Veenhof - Drachtster Boys

STOPT

Ifeayi Gorissen

SC GENEMUIDEN

KOMT - VAN

Raymond Beukeveld - SVZW
Sijmon Eenkhoorn - Nunspeet
Arjen Hagenauw - ACV
Roelof de Jong - Staphorst
Joran Pot - DVS '33 Ermelo

VERTREKT - NAAR

Mike van der Kooy - DHSC
Patrick Lip - CVVO
Wouter van der Molen - ASV Dronten
Christiaan Riemens - ?

STOPT

Martijn Jansen

SDC PUTTEN

KOMT - VAN

Jefta van den Broek - VVZ '49
Max Degenaar - Lunteren
Sander Duits - Go Ahead Eagles

VERTREKT - NAAR

Justin van Groen - DOVO
Rocco Keizer - DOVO
Sven Onclin - Unicum
Jerald Reina - WSV Apeldoorn
Wim Riphagen - Oene

SDV BARNEVELD

KOMT - VAN

Sefanja Davids - Sparta Nijkerk
Roy Groenevelt - Stroe
Sebastian van Kammen - Sparta Nijkerk
Mark van Oudbroekhuizen - SVL
Alwin Vanderlyde - NSC Nijkerk
Jelle Vliek - FC De Bilt

VERTREKT - NAAR

Mauro Aalders - Renswoude
Eliza Abraham - Lunteren
Joshua van den Berkt - ?
Samad Ezafzafi - ?
Christian van de Kamp - Nunspeet
Yasin Kurt - ?

STOPT

Ivar van Beek
Kevin Ooms

SPARTA NIJKERK

KOMT - VAN

Mohammed al Haydar - DVS '33 Ermelo
Frank Heus - DVS '33 Ermelo
Gerben Hilgers - Zeewolde
Tom de Ridder - NSC Nijkerk
Jan Struijk - Veensche Boys
Stijn Waals - VVZ '49

TUSSENTIJDS VERTROKKEN - NAAR

Bilal Amarzagouio - Chabab Rif Al Hoceima (MA)

VERTREKT - NAAR

Aaron Balk - ARC
Jermain Cikic - Roda '46
Sefanja Davids - SDV Barneveld
Sebastian van Kammen - SDV Barneveld
Jonas Katshima - NSC Nijkerk
David Magee - WAVV
Jorn Mocking - Lunteren
Kevin Ozinga - Hierden
Quincy van Waveren - Huizen

STAPHORST

KOMT - VAN

William de Boer - Flevo Boys
Wibo van Dijk - Be Quick '28
Heine Uuldriks - Harkemase Boys
Mark Veldmate - HHC Hardenberg

TUSSENTIJDS VERTROKKEN - NAAR

Martin van 't Ende - Alcides

VERTREKT - NAAR

Camiel Fidom - WHC
Roelof de Jong - SC Genemuiden
Teko Malanda - Be Quick '28
Jeroen van der Meer - ASV Dronten

URK

STOPT

Gert Jan Nagel

Spelerscarrousel Promovendi

 

AFC (ZA)

KOMT - VAN

Mitchell Faerber - Jong Almere City FC
Danny Goedkoop - AFC
Thierry van der Kooye - Ter Leede
Daan Sutorius - AFC

BERKUM

KOMT - VAN

Björn Bakker - MSC Meppel
Mark Bloemendaal - FC Zutphen
Jelle Brouwer - ZAC
Yacob Hoeseb - HHC Hardenberg

VERTREKT - NAAR

Mehran Ali Pour Asli - MSC Meppel
Jordi de Jonge - ?
Bjarn Onderstal - WHC

FC 'S-GRAVENZANDE

HZVV

KOMT - VAN

Paul Bangura - Emmen
Sander Džemidžic - ACV
Jos Fidom - MSC Meppel
Lorenzo Valente - SC Cambuur
Alex Zomer - MSC Meppel

VERTREKT - NAAR

Jordi Beeksma - Germanicus
Dilan van Bree - Dedemsvaart
Rick Broek - Hardenberg '85
Sander van Dijk - ?
Daymen Doldersum - Elim
Mike Doldersum - Elim
Joey Gritter - Elim
Patrick Pater - Dedemsvaart
Stan Ypenburg - Germanicus

STOPT

Maurice Mulderij

RIJSOORD

VERTREKT - NAAR

Aschwin Bakema - Kozakken Boys

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2