VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Voetbalpiramide

Eredivisie

Feyenoord27-69
Ajax27-63
PSV27-61
FC Utrecht27-44
AZ27-41
FC Twente27-41
Vitesse27-39
SC Heerenveen27-37
Willem II27-33
Heracles Almelo27-31
PEC Zwolle27-30
FC Groningen27-29
Sparta27-28
NEC27-28
Excelsior27-24
Roda JC27-23
ADO Den Haag27-22
Go Ahead Eagles27-20

Eerste divisie

VVV-Venlo31-69
Jong Ajax31-58
Jong PSV31-56
MVV31-55
FC Volendam31-54
SC Cambuur31-53
NAC Breda31-53
Almere City FC31-51
RKC Waalwijk31-49
FC Emmen31-46
FC Eindhoven31-43
FC Den Bosch31-38
Helmond Sport31-38
Fortuna Sittard31-37
De Graafschap31-36
Telstar31-34
FC Oss31-31
Jong FC Utrecht31-28
FC Dordrecht31-22
Achilles '2931-14

Tweede divisie

Jong AZ28-66
GVVV28-45
De Treffers26-42
Katwijk28-42
Kozakken Boys28-42
VVSB26-41
Excelsior M.28-41
Jong Sparta28-39
Barendrecht26-36
AFC26-36
FC Lienden26-35
Koninklijke HFC26-34
TEC27-33
UNA27-32
Jong Vitesse28-30
Spakenburg27-29
HHC Hardenberg27-28
Jong FC Twente28-15

Derde divisie za

IJsselmeervogels27-52
FC Lisse27-52
Scheveningen27-51
Jong FC Volendam28-48
ASWH27-44
Rijnsburgse Boys26-42
Harkemase Boys27-39
VVOG28-39
Quick Boys27-38
DVS '33 Ermelo28-38
ONS Boso Sneek28-38
Jong FC Groningen28-37
Capelle27-33
SteDoCo26-31
ODIN '5928-29
Huizen28-25
FC Rijnvogels28-23
Jong Almere City FC27-22

Derde divisie zo

De Dijk27-65
Westlandia27-61
Dongen27-53
Quick '2026-47
Hercules27-44
Be Quick 188726-42
JVC Cuijk26-37
OJC Rosmalen27-37
HSC '2126-36
EVV26-35
OFC Oostzaan26-33
HBS26-32
Magreb '9026-31
Jong Achilles '2928-27
UDI '1925-25
Juliana '3126-25
Jong De Graafschap27-21
Jong FC Den Bosch22-16

Hoofdklasse A za

Achilles Veen21-45
Ter Leede21-44
Spijkenisse22-41
Noordwijk22-40
Swift22-39
Ajax21-32
DFS21-32
Hoek23-32
RVVH21-26
Jodan Boys22-26
Argon21-25
Zwaluwen21-22
Smitshoek21-18
Sliedrecht22-14
FC Breukelen21-11
Haaglandia/W.0-0

Hoofdklasse B za

DOVO24-49
ACV22-46
Staphorst23-41
SC Genemuiden23-41
CSV Apeldoorn23-40
SDC Putten23-36
Sparta Nijkerk24-34
Excelsior '3123-32
Eemdijk23-31
AZSV22-30
Urk23-30
NSC Nijkerk22-24
Oranje Nassau23-22
Flevo Boys24-22
SDV Barneveld22-21
ASV Dronten24-11

Hoofdklasse A zo

ADO '2023-50
SJC22-40
Woezik22-39
Silvolde22-38
Hollandia22-37
SWZ Boso Sneek22-35
SDO22-33
De Bataven22-29
Hoogland23-29
De Meern23-28
JOS/Watergr.meer23-28
RKHVV21-27
MSC22-26
Heerenveen24-26
Alverna22-22
Dieze West23-6

Hoofdklasse B zo

Blauw Geel '3824-51
Quick23-42
Nuenen23-40
Vlissingen24-36
Gemert24-34
Halsteren22-33
IFC23-33
Gestel24-33
DHC23-31
OSS '2021-29
DESO23-27
EHC24-26
RKAVV23-25
Groene Ster23-25
Chevremont24-24
DOSKO24-21

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2